Author Topic: Yeni coin borsası: KuCoin  (Read 755 times)

denizsar

• Moderator
  • Full Member
  • Referrals: 6
    • View Profile
Yeni coin borsası: KuCoin
« on: November 19, 2017, 07:10:35 pm »
      Bittrex, Polonoix, Binance derken bu dönemde yeni kripto para borsaları işlem yapmaya açılmaya başladı. Bunlardan biri de KuCoin. Kucoin'in diğer borsalardan bir farkı var, borsadaki gelirini günlük olarak yatırımcılarına ödüyor. Hem de bu miktar öyle yüzde 5-10 değil, tam yüzde 50. Coin borsalarının hacmi ve yaptıkları karlar hesaba katıldığında Kucoin'e yatırım yapmak mantıklı geliyor. Kucoin'in borsa dışında Ethereum altyapısını kullanan  bir de tokeni var. KCS olarak adlandırılan bu tokene, Kucoin Share adı verilmiş. Demin bahsettiğim kar paylaşımı da bu tokeni elinde bulunduranlara veriliyor.

Kucoin henüz çok yeni  olmasına rağmen şu anda 15'den farklı coin eklenmiş durumda, ki bu coinlerin çoğu da demirbaş coinler olan Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo gibi coinler. Yakın bir tarihte coin sayısının hızla artması kesin gibi. Kucoin'in bugünkü değeri 0.60 dolar.  Piyasaya yeni girmesine rağmen iyi bir fiyata sahip. Genel beklenti yakın dönemde 10 doları görmesi yönünde ama bu beklentiler ne kadar gerçekleşir bu aşamada tahmin etmek zor. Belki ilk aşamada küçük bir miktar yatırım yapılarak sistemin işleyişi denenebilir. Tabi bu tip projelerin bir anda yükselebileceğini de unutmamak lazım. Bir borsa olduğu için ilk değerlendirilmesi gereken konu güvenlik. Paranızı bir borsada tutacaksanız bu borsanın güvenli olmasını istersiniz. Bu nedenle Kucoin'e üye olur olmaz iki aşamalı doğrulamayı aktif etmenizi öneririm.

Kucoin'in şu anda bir başka avantajı da kimlik ya da pasaport göndermek gibi işlemlerle sizi uğraştırmaması. Ben bir süredir kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Bu linkten Kucoin'i inceleye bilirsiniz. https://www.kucoin.com/
« Last Edit: January 23, 2018, 09:31:34 pm by denizsar »

Altcoins Forum

Yeni coin borsası: KuCoin
« on: November 19, 2017, 07:10:35 pm »

denizsar

• Moderator
  • Full Member
    • View Profile
Re: Yeni coin borsası: KuCoin
« Reply #1 on: December 01, 2017, 06:42:54 pm »
Kucoin son günlerde çoğu projenin icosu biter bitmez listelendiği bir borsaya dönüştü. Change'den sonra BCPT, GVT listelendi. Şimdi de Flixxo ve Lend listelenmiş. Yavaş yavaş portföy büyüyor.

Altcoins Forum

« Reply #1 on: December 01, 2017, 06:42:54 pm »

sonerbo

• Moderator
  • Jr. Member
  • Referrals: 0
    • View Profile
« Reply #2 on: December 02, 2017, 05:25:41 pm »
Biraz almayı düşünüyorum bu koinden. Enteresan bir proje

denizsar

• Moderator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #3 on: December 06, 2017, 06:43:07 pm »

Hiçbir zaman bir binance olamayacak belki ama geçen ay ki seviyeleri olan 1 dolarları yakın bir tarihte tekrar göreceğini düşünüyorum. Kucoin'in bir avantajı da belirli dönemlerle piyasadaki coinlerini geri toplayacak olması, bu durumun fiyat üzerinde olumlu etkisi olacaktır.

Gunadi

• Sr. Member
    • View Profile
« Reply #4 on: December 27, 2017, 02:00:23 am »

denizsar

• Moderator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #5 on: January 06, 2018, 09:53:50 am »

Kucoin, piyasadaki KCS'leri belirli dönemlerle toplayıp yakmayı planlıyorlar. Yakın zamanda  daha fazla değerlenir mi bilmem ama cap'ı  azaldıkça değerleneceği garanti.

cyberrebir

• Jr. Member
  • **
  • Coinerr
    • View Profile
« Reply #6 on: January 12, 2018, 10:50:49 pm »
Kucoin borsasından memnunmusunuz? öneriyormusunuz

denizsar

• Moderator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #7 on: January 13, 2018, 05:26:36 pm »
Kucoin borsasından memnunmusunuz? öneriyormusunuz

Açıldığından itibaren kullanıyorum, şimdiye kadar bir yamuğunu görmedim. İcoların tamamlanmasından sonra ilk listelendiği borsa olmuş durumda, o nedenle de avantajlı.

cyberrebir

• Jr. Member
  • **
  • Coinerr
    • View Profile
« Reply #8 on: January 14, 2018, 09:36:34 pm »
Binancede tronlarda saplanmışım bi kurtarabilsem kendim parayı bölüp çeşitli borsalarda takılacam

denizsar

• Moderator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #9 on: February 10, 2018, 08:27:28 pm »
Binancede tronlarda saplanmışım bi kurtarabilsem kendim parayı bölüp çeşitli borsalarda takılacam

Tron konusunda dikkatli olun, son zamanlarda çok fazla olumsuz söylentiler var. Herhalde binance'ye girmeseydi bu toplam arzıyla Tron'un yüzüne kimse bakmazdı.

ETH & Token Donations: 0xc9CbFe089EBC2E27236F53D8cD2Afd3d337385fc