follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Rusya’da Üç Farklı Üniversiteden Kripto Para Atağı  (Read 675 times)

Offline alidurmaz

• Legendary
  • *
  • Activity: 1374
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 15, 2022, 09:35:48 PM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Rusya’da Üç Farklı Üniversiteden Kripto Para Atağı
« on: July 17, 2018, 10:35:12 PM »
Rusya’da artık üniversiteler, mezuniyet sonrası programlarına kripto paraları da dahil etmeye başlarken, konuyla ilgili düzenlenen eğitim brifinglerinin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Bazı kurslarda; Avrupa, Hindistan ve Amerika’dan işin uzmanı bilim insanları yer alıyor.

Hedef Daha İyi Eğitim
Rusya’da üç üniversite, kripto paralar ve arkasındaki teknolojiler ile ilgili yeni başlayacak eğitim öğretim yılından itibaren kurslar açacağını duyurdu. Kriptografi ve Blockchain gibi çeşitli alanları içerek derslerde ayrıca dijital ekonomi, muhasebe ve pazarlama da öğretilecek. Kripto para dünyasında yer almak isteyen Ruslar için düzenlenecek bu kurslara yabancı öğrenciler de katılacak ve eğitim dili İngilizce olacak.

Aralarında Voronezh State University, Don State Technical University ve Novosibirsk State University’nin bulunduğu okullar, yeni dönemde kripto paralar ve ilgili konular hakkında kurslar açarak bu konu ile ilgili bilgisi ve donanımı tam olan öğrenciler mezun etmeyi planlıyor.

Almanya, Danimarka, Belçika, Norveç, Fransa, Hindistan, ABD ve Rus uzmanların katılacağı derslere, sadece Rusya’dan değil, dünyanın birçok yerinden ciddi bir katılımın beklendiği de gelen haberler arasında. Rus üniversiteleri, program sonunda uluslar arası geçerliliği olan diplomalar ve akreditasyon programlarını verebilmek için de çalışmalarına devam ediyor.

Daha önce aralarında İspanya, Arjantin ve Venezuela’nın da bulunduğu ülkeler, kripto para konusunda daha donanımlı nesiller yetiştirebilmek için, aynı Rusya gibi taşın altına elini sokmuştu.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Rusya’da Üç Farklı Üniversiteden Kripto Para Atağı
« on: July 17, 2018, 10:35:12 PM »

For Monthly biddings Check Here

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG