follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: AMEPAY Genel Tartışma Alanı  (Read 14567 times)

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
Re: AMEPAY Genel Tartışma Alanı
« Reply #135 on: February 26, 2021, 04:28:43 PM »
Vay be 15 senti görmüş galiba. Binance listelese demek 30 sent olacak. 0.007 den almadığımıza yanalım :)

Binance de listelenme durumu nedir gerçekten böyle bir ihtimal var mı sizce hocam

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #135 on: February 26, 2021, 04:28:43 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline HalilPasa

• Member
  • *
  • Activity: 112
  • Hi
  • Last Active: March 15, 2024, 06:57:21 AM
    • View Profile

• Total Badges: 13
    Third year Anniversary Second year Anniversary 100 Posts
« Reply #136 on: February 26, 2021, 09:37:08 PM »
ame walletdan amelerimi çekmek için ne akdar eth lazım nereden öğrene bilirim

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Activity: 2404
  • Hodlers Network
  • Referrals: 2
  • Last Active: October 08, 2022, 01:05:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 25
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #137 on: February 27, 2021, 12:00:12 AM »
Vay be 15 senti görmüş galiba. Binance listelese demek 30 sent olacak. 0.007 den almadığımıza yanalım :)

Binance de listelenme durumu nedir gerçekten böyle bir ihtimal var mı sizce hocam

İlginç bir şekilde Binance ile yapılan görüşmelerin twitterda duyurulmasına CZ izin vermiş Amepaye. Daha önce böyle bir şey yapılmamıştı. Dolayısıyla Binance listeleyecek düşüncesi ağır bastı. Ayrıca Huobi ile de görüşmelerin başladığı tweeti de atıldı ki herkes huobi listelemesine kesin gözüyle bakıyor. Ben açıkçası  satın almadım bu tokenı almak istesem de. Bu projenin benzeri projelerden farkının olmaması ve çok fazla bounty ödülünün  piyasada olması  vazgeçmemde etkili oldu. Artık bu fiyatlardan hiç almayı düşünmüyorum her ne kadar binance listelerse güzel yerlere gideceğini düşünsem de.

Bu arada bana sorulmadı soru ama şahsi fikrim takım parayı basacak ve her ikisinde de Ame token listelenecek. Elinde tutanlar bence hold etsin 2 hafta daha

Offline HalilPasa

• Member
  • *
  • Hi
    • View Profile

« Reply #138 on: March 15, 2021, 10:27:30 AM »
VIP 15 ay boyunca stake için beş neden.
1.% 150 ile En İyi Yıllık getiri. 100.000 $ AME >> 287.000 $ AME.
2. Tüm listelemeler tamamlanacaktır.
3. İşler tüm hızıyla devam edecek.
4. $ AME'nin dolaşımı zirvede olacak.
5. Dolaşan arzda en az ekleme
Wallet.amepay.io'yu şimdi ziyaret edin !!
»Https://twitter.com/ame_pay/status/1371365569954377728

Stake sorunları tek tek çözülüyor ... bir sonraki görevimiz kazanılan fark ödüllerini göndermek ... lütfen sabırlı olun ve güvenin ... her şey en kısa sürede çözülecektir

Yayınladıkları son duyuru tr kanalını biraz ateşleydi dün gece.

Offline HalilPasa

• Member
  • *
  • Hi
    • View Profile

« Reply #140 on: March 30, 2021, 10:06:31 PM »
Son duyuru
Bence , yatırımcıların gözü korkmaya başladı ..

Grup üyesi: Yeni borsa listesi gelecek mi? Bu martta geleceğini söylediniz ve biz bunu bekliyoruz. Bi borsa duyurusu.

Gale: Söylendiği gibi. Mart ayında duyurular ve Nisan ayında listelenmesi için bastırıyoruz. Borsalardan gelen tüm bilgiler iletilecektir.

Expert: Borsa listelemelerini hızlandırın Gale, kimsenin sabrı yok. Oyun oynamıyoruz burada.

Gale: Ekip gün içerisinde 5-6 borsa ile iletişimde, hepsini zorluyoruz. Endişelenmeyin Mart’ta duyuru gelecek.

Expert: Mart diyorsun, nisan oluyor. Nisan diyorsun Mayıs oluyor. Sözlerine sadık ol.
Zorlamak önemli değil, yap Gale! Herkes satarsa ortada bir projeniz kalmaz.

Upbit diyorsun, insanlara videoyla duyuru yapıyorum. Şimdi olmuyor. Twitter’dan duyuru yapıyorsunuz, Latoken’e destek istiyorsunuz. Bugün vazgeçtiğinizi söylüyorsun.

Gale: Upbit’i sana açıkladım. Bir çalışan hakkında aldatmaca şüphemiz vardı. Biz de vazgeçtik. Latoken düşük hacimli.

Gateio, kucoin ve okex ile konuşuyoruz. Görüşmeler olumlu. Önümüzdeki günlerde duyuru bekleyebiliriz.

Expert: Türkiye en büyük yatırımcı grubu. Herkes satacak, bu trendle birlikte borsa duyurusu Mart ayı sonundan önce gelmeli. İsterseniz türkiyeyi bitcicom listeleyelim.

Bitcicom borsası ile çalışıyorum. CEO ile konuşalım ve koini listeleyeyim.

Gale: Bunun hakkında bizzat konuşacağız. Gerekli olmayacak.

Expert: Biz sana ve projene guvendik gale. beni takipçilerime karşı yalancı çıkarma. hepimiz Mart bitmeden bir borsa duyurusu bekliyoruz

Gale: Olacak.

Expert: Tamam gale.Mart listesi sözünüzü tutmanızı bekliyoruz. Duyuru bekliyoruz. Sana güveniyorum. Ben hep takipcilerimin yanındayım

Gale: bende bütün yatırımcılarımın yanındayım.

Expert: Birlikte amepay'ı ileriye taşıyacağız. İyi haberler bekliyoruz.

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2678
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 07:42:46 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #141 on: March 31, 2021, 08:16:09 AM »
Son duyuru

Grup üyesi: Yeni borsa listesi gelecek mi? Bu martta geleceğini söylediniz ve biz bunu bekliyoruz. Bi borsa duyurusu.

Gale: Söylendiği gibi. Mart ayında duyurular ve Nisan ayında listelenmesi için bastırıyoruz. Borsalardan gelen tüm bilgiler iletilecektir.

Expert: Borsa listelemelerini hızlandırın Gale, kimsenin sabrı yok. Oyun oynamıyoruz burada.

Gale: Ekip gün içerisinde 5-6 borsa ile iletişimde, hepsini zorluyoruz. Endişelenmeyin Mart’ta duyuru gelecek.

Expert: Mart diyorsun, nisan oluyor. Nisan diyorsun Mayıs oluyor. Sözlerine sadık ol.

Upbit diyorsun, insanlara videoyla duyuru yapıyorum. Şimdi olmuyor. Twitter’dan duyuru yapıyorsunuz, Latoken’e destek istiyorsunuz. Bugün vazgeçtiğinizi söylüyorsun.

Gale: Upbit’i sana açıkladım. Bir çalışan hakkında aldatmaca şüphemiz vardı. Biz de vazgeçtik. Latoken düşük hacimli.

Gateio, kucoin ve okex ile konuşuyoruz. Görüşmeler olumlu. Önümüzdeki günlerde duyuru bekleyebiliriz.

Expert: Türkiye en büyük yatırımcı grubu. Herkes satacak, bu trendle birlikte borsa duyurusu Mart ayı sonundan önce gelmeli. İsterseniz türkiyeyi bitcicom listeleyelim.

Expert: Biz sana ve projene guvendik gale. beni takipçilerime karşı yalancı çıkarma. hepimiz Mart bitmeden bir borsa duyurusu bekliyoruz

Expert: Tamam gale.Mart listesi sözünüzü tutmanızı bekliyoruz. Duyuru bekliyoruz. Sana güveniyorum. Ben hep takipcilerimin yanındayım

Bu nedir hocam? Kule ile uçağın pilotunun konuşması gibi olmuş.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #141 on: March 31, 2021, 08:16:09 AM »

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #142 on: March 31, 2021, 07:53:16 PM »
Daha bounty ödüllerini dağıtmamışlar.  Bende bir miktar var ama gas yüksek diye elde tutuyorum. Gate.io borsasına gireceklerini duydum bakalım dediklerini yapacaklar mı? Bu gas fiyatları varken ödülleri zor dağıtırlar.

Offline HalilPasa

• Member
  • *
  • Hi
    • View Profile

« Reply #143 on: April 01, 2021, 08:11:02 PM »
Son duyuru

Bu nedir hocam? Kule ile uçağın pilotunun konuşması gibi olmuş.

Üst yetkili ve grup adminlerinden bir sızıntı Bazı hayır sever Türk arkadaşlar borsa Topluluk adminlerine baskıda bulunduğu için ku coin şuanlık projeyi askıya almış gibi gözüküyor

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG