follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: AMEPAY Genel Tartışma Alanı  (Read 14563 times)

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2678
  • Coinomize.biz
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: April 25, 2024, 10:03:06 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Re: AMEPAY Genel Tartışma Alanı
« Reply #30 on: November 07, 2020, 06:09:48 PM »
Spreadsheette göremedim hafta hangi gün ile başlayıp hangi gunnile bitiyor ona göre post atalım. Bir de konu dışı btt de sayılıyor diye biliyorum burada konu dışı sayılmıyor diye post okudum ben de kurallara çok dikkat etmedim

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #30 on: November 07, 2020, 06:09:48 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline gargamel

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 437
  • Referrals: 1
  • Last Active: April 19, 2024, 07:53:09 PM
    • View Profile

• Total Badges: 16
    Quick Poster Third year Anniversary Second year Anniversary
« Reply #31 on: November 07, 2020, 08:43:37 PM »
Hala alım var ise eğer full member olunca bende katılmak istiyorum. Sınıra kadar geldim sayılır..belki yarın belki bugün bende katılırım. Zaten seçme şansım pek yok gibi.

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #32 on: November 08, 2020, 09:31:19 AM »
Defi projesi mi? Defi projesiyse iş yapar?

Bu konu hakkında pek bilgim yok hocam araştırmadım ama iş yapar mı kısmı muallak herkes bilmiyor bu konuda Bilgi sahibi değil

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #33 on: November 08, 2020, 12:35:33 PM »
Amepay ile ilgili şöyle de bir durum var.Diğer tarafta BTC ödemeli imza açtı bu manager.Hatta gel sende katıl dedi bana ama rütbem yetmedi.Fakat ikinci hafta imzayı durdurdu.İlk hafta için takım kendisine ödeme için BTC göndermedi.Burada her post için Legend üyeye 150 AME veriyor.20 post atılsa 3.000 AME..Kaç hafta sürecek bilmiyorum ama yinede kayda değer bir ödeme.
Aslında FreeTon imzası,BNB İmzası,HEX imzası AME İmzası burası için giyilecek iyi imzalar.

Katıldık ama kabul edilip edilmediğimiz daha belki değil. @oxumare  hocam sizin postu görünce inşallah kabul edilebilirim . Tokenin toplam miktarı fazla değil. Eger olurda sağlam bir Boğa sezonu yaşanırsa iyi yerlere gelebilir

Bu arada @hasyurt hocam YOUC tokenleri geldi.Cüzdanını kontrol et. Ben şimdilik satmayı düşünmüyorum.Karar senin yinede..

Bana da gelmiş hocam şuan ederi kebap parası eder ama ben de satmayı düşünmüyorum ileride belki john amca swap yapar shiller birşeyler yapar da bizi sengin eder kim bilir. Bende saklayacağım inşallah. Tabi telegrami takip etmek lazım yoksa yarin birgün swap der mainnet der takipte olmakta fayda var

Satmadığım tokenlerin gruplarından çıkmam. Eğer satmışsam çıkarım gruplarından.Hocam ben takip ediyorum. Sende takipte kal.Birbirimizi uyaralım.Bildiğim kadarı ile 2021 Ocakda APP gelecek. O zamana kadar bir aksiyon olacağını düşünmüyorum.
Bu arada AMEPAY bizim bounty tokenlerini göndermeye başlamış. Çok hızlı oldu. Bu durum hanelerine artı yazdırdı bence.

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
« Reply #34 on: November 08, 2020, 01:31:09 PM »
Amepay ile ilgili şöyle de bir durum var.Diğer tarafta BTC ödemeli imza açtı bu manager.Hatta gel sende katıl dedi bana ama rütbem yetmedi.Fakat ikinci hafta imzayı durdurdu.İlk hafta için takım kendisine ödeme için BTC göndermedi.Burada her post için Legend üyeye 150 AME veriyor.20 post atılsa 3.000 AME..Kaç hafta sürecek bilmiyorum ama yinede kayda değer bir ödeme.
Aslında FreeTon imzası,BNB İmzası,HEX imzası AME İmzası burası için giyilecek iyi imzalar.

Katıldık ama kabul edilip edilmediğimiz daha belki değil. @oxumare  hocam sizin postu görünce inşallah kabul edilebilirim . Tokenin toplam miktarı fazla değil. Eger olurda sağlam bir Boğa sezonu yaşanırsa iyi yerlere gelebilir

Bu arada @hasyurt hocam YOUC tokenleri geldi.Cüzdanını kontrol et. Ben şimdilik satmayı düşünmüyorum.Karar senin yinede..

Bana da gelmiş hocam şuan ederi kebap parası eder ama ben de satmayı düşünmüyorum ileride belki john amca swap yapar shiller birşeyler yapar da bizi sengin eder kim bilir. Bende saklayacağım inşallah. Tabi telegrami takip etmek lazım yoksa yarin birgün swap der mainnet der takipte olmakta fayda var

Satmadığım tokenlerin gruplarından çıkmam. Eğer satmışsam çıkarım gruplarından.Hocam ben takip ediyorum. Sende takipte kal.Birbirimizi uyaralım.Bildiğim kadarı ile 2021 Ocakda APP gelecek. O zamana kadar bir aksiyon olacağını düşünmüyorum.
Bu arada AMEPAY bizim bounty tokenlerini göndermeye başlamış. Çok hızlı oldu. Bu durum hanelerine artı yazdırdı bence.

Bizim haftalık ödemeleri gerçekleştirmemişler daha ama sanırım yarın yatar bir de rütbe aldıktan sonra inşallah ona göre ödeme yaparlar ayrıca hocam hex nasıl tavsiye eder misiniz

Offline codehash

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 415
  • Last Active: March 09, 2022, 10:41:58 AM
    • View Profile

• Total Badges: 18
« Reply #35 on: November 08, 2020, 03:32:10 PM »
Bu konu hakkında pek bilgim yok hocam araştırmadım ama iş yapar mı kısmı muallak herkes bilmiyor bu konuda Bilgi sahibi değil

Bilmediğin tokenin bountysine mi katıldın?  :o Belki konuyu açan arkadaş biliyordur.  ::)

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #36 on: November 08, 2020, 04:14:32 PM »

Belki sizin airdroplar gelmiş olabilir hocam  bugün telegram kanallarına baktım. Gas bölümü boş olduğu için ödeme 1-2 gün içinde olacak yazmışlar. Bu saate kadar bana gelen bir şey olmadı.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #36 on: November 08, 2020, 04:14:32 PM »

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #37 on: November 08, 2020, 04:16:58 PM »

Bilmediğin tokenin bountysine mi katıldın?  :o Belki konuyu açan arkadaş biliyordur.  ::)

Ne yapsın hocam seçme şansı mi var. Ton imzasına girmek istedi herkes ama ilk hafta sonrası ton imzasında localden bir kişi kaldı. Sonra amepay çıkınca hepimiz daldık imzasına maksat imza yeri boş kalmasın. Projeyi ben de araştırmadım. Çünkü alternatif yok.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
« Reply #38 on: November 09, 2020, 09:09:12 AM »
Bizim haftalık ödemeleri gerçekleştirmemişler daha ama sanırım yarın yatar bir de rütbe aldıktan sonra inşallah ona göre ödeme yaparlar ayrıca hocam hex nasıl tavsiye eder misiniz

Burada belki yazdıklarıma denk gelmişsinizdir.Tavsiye vermeyi pek sevmiyorum.( al vaya sat olarak) Yok imza diyorsan tabikide girebilirsin. Ama aslında benim HEX 'ile bir mazim var. 5-6 ay evvel elimde olan bir tokendi hiç parasına sattım.Son zamanda bir listede adını görünce fiyatını en az x6 kat arttığını gördüm. Bu yüzden HEX imzasına girmeyi düşündüm.

Belki sizin airdroplar gelmiş olabilir hocam  bugün telegram kanallarına baktım. Gasbölümü boş olduğu için ödeme 1-2 gün içinde olacak yazmışlar. Bu saate kadar bana gelen bir şey olmadı.

Ben ödül programına katılmıştım,airdroba değil..Düşük gas ayarladılar galiba AMEPAY takımı..Halen daha cüzdana giren birşey yok.Takip etmedim şu anlık.Ama gönderirler, o yüzden sıkıntı yok onlarda.

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #39 on: November 09, 2020, 10:44:19 AM »

Burada belki yazdıklarıma denk gelmişsinizdir.Tavsiye vermeyi pek sevmiyorum.( al vaya sat olarak) Yok imza diyorsan tabikide girebilirsin. Ama aslında benim HEX 'ile bir mazim var. 5-6 ay evvel elimde olan bir tokendi hiç parasına sattım.Son zamanda bir listede adını görünce fiyatını en az x6 kat arttığını gördüm. Bu yüzden HEX imzasına girmeyi düşündüm.

Belki sizin airdroplar gelmiş olabilir hocam  bugün telegram kanallarına baktım. Gasbölümü boş olduğu için ödeme 1-2 gün içinde olacak yazmışlar. Bu saate kadar bana gelen bir şey olmadı.

Ben ödül programına katılmıştım,airdroba değil..Düşük gas ayarladılar galiba AMEPAY takımı..Halen daha cüzdana giren birşey yok.Takip etmedim şu anlık.Ama gönderirler, o yüzden sıkıntı yok onlarda.

Hex diyince aklima jonah hex filmi geliyor 😀
Hocam , eğer bir proje ile ilgili beklentiniz varsa gelen tokeni hemen satmak pek mantıklı değil. Btt de youc imzasına katıldım ve bana gelen yaklaşık 57 bin adet. Dün bir ara 80 dolar ediyordu ama bir tane bile satmadım. Kalsın belki ileride daha çok değerlenir. Çöp olursa da olsun yapacak bir şey yok

Offline gospodin

• Legendary
  • *
  • Activity: 1925
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Last Active: April 25, 2024, 06:44:37 PM
    • View Profile

« Reply #40 on: November 09, 2020, 04:41:28 PM »
bu arkadaşlar ödemeyi haftalık olarak yapacaklardı doğru değil mi? 03 tarihinde başladıysa bugün bountynin ilk haftası sona eriyor yani ödemeleri yapmaları gerekiyor. bakalım durum ne olacak?
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Offline codehash

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 415
  • Last Active: March 09, 2022, 10:41:58 AM
    • View Profile

• Total Badges: 18
« Reply #41 on: November 09, 2020, 05:07:24 PM »
Yetişebilirsem siznle imzaya girerim. Projenin ne olduğu konusunda bilginiz var mı?

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #42 on: November 09, 2020, 06:18:34 PM »
Yetişebilirsem siznle imzaya girerim. Projenin ne olduğu konusunda bilginiz var mı?

Hocam ne olduğunu boşver  full ya da member ol hemen katıl. Neyin ne olduğu belli değil bu âlemde. Bakarsın 1-2 yil geçer ve proje öyle bir yere gelir ki köşe olursun. Taş taşıyıp yorulmuyoruz sonuçta. Member olunca en kötü dal gitsin.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #44 on: November 09, 2020, 06:56:57 PM »

Proje bu devirde bile  850 bin dolar yatırım almış ise o bile çok güzel bir olay. Eskiden bu miktara kulak asan olmazdı ama piyasalar bu şekilde iken çok iyi miktar sayılır.
İmkanın olduğu an da imzasına kayıp bence. Proje ileride belki çok daha güzel değerlere ulaşabilir. Denemekte fayda var.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG