follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Rigel Protocol  (Read 1055 times)

Offline saniksin

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 178
  • points:
    808
  • Karma: 29
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 26, 2022, 03:32:06 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Rigel Protocol
« on: September 25, 2021, 06:34:38 PM »
Cześć wszystkim!
Dziś chcę Wam opowiedzieć o projekcie Rigel Protocol.



Website | Documentation | Telegram | Youtube | Twitter | Medium | Discord
 GitHub | Whitepaper




Rigel Protocol - przeznaczony do wdrażania nowych rozwiązań w przestrzeni zdecentralizowanych finansów (DeFi), projekt jest protokołem zdecentralizowanym, którego celem jest zapewnienie społeczności dostępu do narzędzi do rozwijania i wdrażania technologii blockchain w życiu codziennym.



Rigel Protocol zapewnia dostęp do wielu produktów DeFi w jednej wygodnej usłudze. Mianowicie, cross-chain swap, token smart swapping, uprawa plonów, handel marżą, strona pożyczkowa i wiele więcej.



Ekosystem projektu będzie posiadał token $RGP który będzie używany do nagradzania wszystkich zapewniających płynność. Ponadto użytkownicy posiadający token będą mogli kontrolować decyzje i głosować na decyzje związane z protokołem.

Aby zapewnić wysoką szybkość transakcji, małe opóźnienia, niskie opłaty i szybkość
dystrybucji i adaptacji  Rigel Protocol protokół Rigel zostanie początkowo uruchomiony w dwóch sieciach: Binance Smart Chain i Ethereum.
 
Maksymalna podaż tokenów wyniesie tylko 40 mln.
Token zostanie równo podzielony pomiędzy Binance Smart Chain (50%) i Ethereum Chain (50%).
 
Tokeny należące do zespołu zostaną zablokowane na 24 miesiące z miesięcznym okresem odblokowania. Powinno to pomóc zespołowi w rzetelnej pracy, aby zapewnić wdrożenie wszystkich proponowanych funkcji i uniknąć przedwczesnego zrzucania tokenów na rynek.

Adres umowy:
Ethereum ERC-20: kliknij
Binance BEP-20: kliknij

Pełna dystrybucja tokenów




Decentralizacja protokołu oznacza, że cała władza jest w rękach społeczności. Użytkownicy nie będą musieli przechodzić przez KUS, użytkownik będzie mógł pozostać anonimowy bez wpisywania haseł, fraz odzyskiwania czy weryfikacji dwuskładnikowej. Do pracy z protokołem odpowiedni jest dowolny portfel kryptograficzny obsługujący Web 3 (Metamask, TrustWallet i inne ...). W przyszłości planują również stworzyć aplikację mobilną.






Również niedawno projekt uruchomił program ambasadorski, szczegóły programu można znaleźć tutaj.

Chcę również zauważyć, że token można już monitorować na następujących platformach:
CoinMarketCap
Coingecko
Coinpaprika (ETH)
CryptoCurrencyCap
Cryptolisting
Dappraddar
CryptoCompare
TokenDaily
CoinCodex
CryptoTotem
DEX.GURU
NOMICS
BoggedFinance
Dapp.expert
Monetora
Walletinvestor



Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Rigel Protocol
« on: September 25, 2021, 06:34:38 PM »

For Monthly biddings Check Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod