follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: MINA - бомба сповільненої дії!  (Read 1203 times)

Offline BITC0IN

  • Hero Member
  • *
  • *
  • Activity: 707
  • points:
    351
  • Karma: 1
  • Мой канал в телеге https://t.me/bitc0info
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 16, 2022, 03:50:29 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 14
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Second year Anniversary
MINA - бомба сповільненої дії!
« on: September 26, 2021, 08:31:48 PM »

Вітаю, кріптан! Не дарма я вибрав саме цю картинку, очікую саме такого ефекту від криптовалюта MINA - повільний і впевнений політ курсу вгору. Команда проекту Mina Protocol працює в правильному напрямку, що мене, як холдера даної монети, не може не радувати.

Чим MINA крута?

Mina Protocol використовує технологію SNARKs. Дану технологію вже використовує анонімна і всім відома криптовалюта Zcash. Тільки MINA використовує SNARKs для інших цілей. Для яких саме - зазначено в цій статті (нижче вирізка зі статті):
Quote
Більшість людей не знають про SNARKs. Якщо ви знайомі зі SNARKs, це, швидше за все, із-за їх використання в світі блокчейнів. Проте, можна подумати, що SNARKs - це про конфіденційність (як ZCash) або масштабованість. Але SNARKs не про ці речі. SNARKs, по своїй суті, про обчислювальної цілісності.

Що ж це означає? Подумайте про кожен раз, коли ви вводите пароль при вході на сайт. Компанія/служба повинна знати хто ви, і ви відправляєте їм свій пароль, щоб повідомити:«Ей, я той, за кого я себе видаю». Проблема виникає через те, що кожен раз, коли ви натискаєте «Відправити» в формі входу, ви довіряєте цій компанії в правильному шифруванні та збереженні вашого пароля. І якщо вони цього не роблять, ви потрапляєте в неприємне становище.

SNARKs кардинально змінює ситуацію. За допомогою SNARKs я можу просто відправити невеликий доказ, що гарантує: «Я той, за кого я себе видаю», і компанія може однозначно це перевірити - навіть не знаючи ніякої конфіденційної інформації про мене, наприклад мій пароль.

По суті, ви можете виконати будь-яку дію на своєму комп'ютері, а потім згенерувати SNARK підтвердження і приймаюча сторона буде знати, що це було виконано правильно і цілісно. Якщо це звучить як диво, тоді пристебніть ремені - тому що це змінить майбутнє, і ми знаходимося тільки на самому початку.

Я впевнений на всі 100%, що Mina Protocol почне співпрацювати з величезною кількістю "контор", включаючи державні і фінансові, типу банки. Самі розумієте, який величезний потенціал цього і яким чином це відіб'ється на курсі MINA, який на даний момент ~ $4.3

Зі мною згоден засновник ЕТН Віталік Бутерін, про це він зазначив у своєму Твіттері. Віталік чекає глобального впровадження даної технології через 10-20 років. Але особисто я впевнений, що це станеться набагато раніше 8)

На своєму каналі я постійно всім рекомендую брати MINA, адже це "золотий" злиток. Рекомендував і особисто взяв тут ще в свою купілку 93.1366 MINA за курсом $ 1.33. Послухали мене всього пару кріптанчиків і теж купили за цим "солодким" курсом.

Продавати MINA буду не нижче курсу $50-100. Головна і одна з найважливіших рис справжнього кріптана - вміння чекати. Робити це вміють одиниці!  ::)

Всім профіту!

Корисні посилання:
Фармінг DODO під ~ 100% річних
Kuna - українська біржа для обміну крипти на готівку

P.S. найкраща "благодарочка" за топік - лайк. Тобі пофіг, а мені приємно  ;)

Що б бути в курсі всіх публікацій і анонсів по крипті - тикай на мій канал Bitcoinfo в Telegram
Мой канал в телеге https://t.me/bitc0info

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

MINA - бомба сповільненої дії!
« on: September 26, 2021, 08:31:48 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


Offline Flodner

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    9172
  • Karma: 50
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 9
  • Last Active: February 14, 2024, 02:19:27 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: MINA - бомба сповільненої дії!
« Reply #1 on: October 20, 2021, 12:16:55 PM »
Цікаво, в мене теж є трохи Міни
Я навіть застейкав і зробив відео
Ти стейкаєш? Там наче зараз гарні нагороди




Offline BITC0IN

  • Hero Member
  • *
  • *
  • Activity: 707
  • points:
    351
  • Karma: 1
  • Мой канал в телеге https://t.me/bitc0info
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 16, 2022, 03:50:29 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 14
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Second year Anniversary
Re: MINA - бомба сповільненої дії!
« Reply #2 on: October 24, 2021, 02:25:42 PM »
Цікаво, в мене теж є трохи Міни
Я навіть застейкав і зробив відео
Ти стейкаєш? Там наче зараз гарні нагороди





Звісно стейкаю і роблю це на ОКех під 22% річних
Мой канал в телеге https://t.me/bitc0info

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod