follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi  (Read 4119 times)

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2702
  • Coinomize.biz
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 03:50:35 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Re: Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi
« Reply #45 on: April 18, 2024, 08:45:57 PM »
Bence en büyük sürprizi Real Madrid yaptı. Herkes M City'nin evinde rahat kazanacağını düşünüyordu. Sonuçta Real bu turnuvanın As takımlarından biri. Adamlar iyi oynamadan da kazanmayı biliyor. Dün mükemmel ötesi bir savunma yaptılar. City çok aşırı yüklendi ama sonucu elde edemedi.
Üzüldüğüm tek şey ise , Ancelotti Arda Güler'e hiç dakika vermedi. Çocuk orada oynayanlardan altta kalır değil. Yeteneği çok, ancak teknik direktör güvenmiyor.

Dün uzatmanın son 5 dakikasında oyuna Arda'yı alsa o da bir tol çaksa da üst tura takımı o taşısa diye çok geçirdim aklımdan ama adam oyuna dahi almadı.
Arda'nın yerinde olsam oynayacağım bir takıma beni kiralık verin derim.
Orada ki bir çok kişiye taş çıkartır ama ancelotti nedense oyuna almıyor

Ben City'nin elendiğine üzüldüm. Ellerinde sadece premier lig kaldı. Reali resmen ezdiler ama olmadı. Futbolun adaleti yok ne yazık ki

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #45 on: April 18, 2024, 08:45:57 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #46 on: April 30, 2024, 04:59:52 PM »
Akşam Bayern Münih Real Madrid maçı varmış. Sağolsun Acun abi maçı açık kanaldan da veriyor.
Bayern'in elinde bu sene sadece şampiyonlar ligi kaldı ama rakip Real ve bu sene tek mağlubiyet aldı. Bayern favori görünüyor ama sanki Real maçı alır gibi geliyor bana.

Offline stalker

• Full Member
  • *
  • Activity: 232
  • Referrals: 0
  • Last Active: Today at 01:38:15 PM
    • View Profile

• Total Badges: 14
    Search Third year Anniversary Second year Anniversary
« Reply #47 on: April 30, 2024, 07:45:28 PM »
Akşam Bayern Münih Real Madrid maçı varmış. Sağolsun Acun abi maçı açık kanaldan da veriyor.
Bayern'in elinde bu sene sadece şampiyonlar ligi kaldı ama rakip Real ve bu sene tek mağlubiyet aldı. Bayern favori görünüyor ama sanki Real maçı alır gibi geliyor bana.

Bu maçı alır mı bilemiyorum ama turu atlayan tarafın Madrid olacağına inanıyorum. Çünkü adamlar kötü oynasa bile kazanmasını biliyorlar. Yerleşik bir düzene sahipler. Kazanma odaklı turnuva takımı,  ayrica başlarında ihtiyar kurt bir hoca var

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #48 on: Today at 08:46:54 AM »

Bu maçı alır mı bilemiyorum ama turu atlayan tarafın Madrid olacağına inanıyorum. Çünkü adamlar kötü oynasa bile kazanmasını biliyorlar. Yerleşik bir düzene sahipler. Kazanma odaklı turnuva takımı,  ayrica başlarında ihtiyar kurt bir hoca var

Bayern maça iyi başladı iyi top oynadı ama ilk golü Kroos'un ara pasında Vinisius golü attı.
İkinci yarı Bayern tutukl başladı ama Sane'nin kendi çabası ile bulduğu gol takımı ateşledi. Bu golden 4 dakika sonra penaltı golüyle Bayern öne geçti ama Kim Min jae , rodrygo'yu düşürünce penaltı oldu ve Vinisius golü attı ve maç 2-2 bitti
Real türü büyük ihtimalle geçer. Çünkü Barnebau'da Bayern'i ezer gibi geliyor.
Zaten Real Bayern eşleşmelerinde üstün taraf Real Madrid. Geçmişten günümüze öyle olmuş.
Final maçı PSG Real olabilir.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG