follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Форум Bitcointalk посилив вимоги до учасників із рангом Jr.Member  (Read 27714 times)

Offline Betim

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 607
  • points:
    921
  • Karma: 90
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: December 15, 2021, 10:45:54 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
А який сенс створювати там акаунт в теперішній час   якщо ти  далі новачка акаунт не прокачаєшь бо ніхто тобі не дасть можливість получити меріти .
Нема меритів не ніякого заробітку.
Саме так і є. Один варіант - купити Купер Мембера або мінімум декілька місяців інтенсивно працювати публікуючі довжелезні та розумні пости і топікі. Інших варіантів нажаль зараз не має :)
До речі недавно подумав саме про те, що btt може банити мемберiв саме для того, щоб потім продавати куперiв, адже підпис вони можуть носити однаковий. Нормальний заробіток вони влаштували, якщо враховувати те, що за купера хочуть близько 600 тис. сатоши. Думаю краще не спонсорувати їх форум і якщо і мати акаунт, то максимум джуніора.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


Offline criptobitco

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1230
  • points:
    1441
  • Karma: 158
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 13, 2020, 11:21:46 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
А який сенс створювати там акаунт в теперішній час   якщо ти  далі новачка акаунт не прокачаєшь бо ніхто тобі не дасть можливість получити меріти .
Нема меритів не ніякого заробітку.
Саме так і є. Один варіант - купити Купер Мембера або мінімум декілька місяців інтенсивно працювати публікуючі довжелезні та розумні пости і топікі. Інших варіантів нажаль зараз не має :)
До речі недавно подумав саме про те, що btt може банити мемберiв саме для того, щоб потім продавати куперiв, адже підпис вони можуть носити однаковий. Нормальний заробіток вони влаштували, якщо враховувати те, що за купера хочуть близько 600 тис. сатоши. Думаю краще не спонсорувати їх форум і якщо і мати акаунт, то максимум джуніора.
Так в них є пункт в правила "ухиляння від бану", тобто якщо вже отримав бан, то не маєш права створювати нові аккаунти, а якщо їх виявлять то  забанять, це стосується й купера. Його купівля ні як не дає гаранті, що аккаунт не забанять.

Online epidemia

  • Moderator
  • Padawan
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 10612
  • points:
    13669
  • Karma: 1436
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 50
  • Last Active: Today at 06:45:49 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 34
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Так в них є пункт в правила "ухиляння від бану", тобто якщо вже отримав бан, то не маєш права створювати нові аккаунти, а якщо їх виявлять то  забанять, це стосується й купера. Його купівля ні як не дає гаранті, що аккаунт не забанять.

Так, дійсно, будь які гарантії відсутні, Куперів також банять, так само як й інших учасників. Але, якщо вже дуже хочеться мати акаунт на бтт, то краще вже викласти 600 тисяч сатоші та прикупити Купера, а не купляти меріти чи готові акі в когось "з рук".
Це моя суб'єктивна думка, кожен має право вирішувати самостійно. Якщо вже так закортіло спілкуватися на адекватному форумі, то просто залишайтеся тут, на altcoinstalks ;)
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
██████████████████████████████
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
██████████████████████████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Offline hovrah

  • Baby Steps
  • *
  • Activity: 44
  • points:
    1328
  • Karma: 6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 17, 2024, 03:22:43 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    Fourth year Anniversary Topic Starter 10 Posts
Так в них є пункт в правила "ухиляння від бану", тобто якщо вже отримав бан, то не маєш права створювати нові аккаунти, а якщо їх виявлять то  забанять, це стосується й купера. Його купівля ні як не дає гаранті, що аккаунт не забанять.

Так, дійсно, будь які гарантії відсутні, Куперів також банять, так само як й інших учасників. Але, якщо вже дуже хочеться мати акаунт на бтт, то краще вже викласти 600 тисяч сатоші та прикупити Купера, а не купляти меріти чи готові акі в когось "з рук".
Це моя суб'єктивна думка, кожен має право вирішувати самостійно. Якщо вже так закортіло спілкуватися на адекватному форумі, то просто залишайтеся тут, на altcoinstalks ;)
Я думаю що це слушне зауваження. На цьому форумі я ще не побачив незручностей, хоча часу після реєстрації пройшло мало і я ще не встиг повністю ознайомитися з всіма правилами. Але я в процесі. Я за адекватний форум з адекватною адміністрацією.  ;)

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod