follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Ferrum Network  (Read 41739 times)

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2684
  • Coinomize.biz
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 10:29:07 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Re: Ferrum Network
« Reply #105 on: September 04, 2019, 09:54:32 PM »
Bounty ödüllerini almak isteyenlerin "Ferrum - Social Mining" sitesinde hesap açmaları gerekiyordu: https://community.ferrum.network/
Bu geçen haftalarda söylenmişti. Şu anda yeni bir kural daha eklendi. Profilinize eklediğiniz ETH adresinizi onaylamanız gerekiyor. Belirtilen Ferrum adresine "Sıfır" ETH göndererek bu adım tamamlanıyor. Bugün son gün. Hatta bitmiş bile olabilir. Belki uzatma verebilirler. Telegram'dan duyuruları kontrol edin arkadaşlar.

Ben yaptım çok basit bir iş. Herkes yapsın bence

Slm hocam. Bu bilgiyi geç gördüm. Bu ay ödülü vermediler. Social mining hesabı açtığım halde. ETH adresini entegre etmemiştim çünkü ilk açtığımda 0 eth muhabbeti falan yoktu. Ancak böyle bir kural koymaları gerçekten proje ile ilgili tüm olumlu düşüncelerimi benden aldı götürdü. Haksızlık yapıyorum belki ama yapılan büyük saygısızlık. Artık dönüp bakmayacağım geleni de çöp fiyatına satıp ilgilenmeyeceğim.

Geçen gün bir duyuru daha paylaşmışlardı. Bounty ödülleri için 0 ETH onayı gerekli olmayacakmış. Sanırım çok itiraz geldi, vazgeçtiler. Sadece social mining hesabı olması yeterliymiş şu anda bounty için.
Fakat çoğu kişiye ödülleri eksik yollanmış. Eğer ödülünüz gelmediyse yöneticiye bilgi verin.
Bana bu ay 1987 token gelmesi gerekirken, 644 token yollamışlar. Düzelteceklermiş bakalım bekliyorum.

Umarım verirler ödülünüzü. Benim ilk ödeme yalan oldu sanırım. Bir iki adminle konuştum yardımcı olmadılar. Sisteme eth adresini girseydiniz sorun olmazdı gibi bir cevap verdi dominik ben de 2000 token için bunlarla daha fazla diyalog kurmak istemedim. Kısaca 12 ağustosta hesabı açtığım ve eth adresimi sisteme girdiğim halde ödeme yapılmadı. Ancak  eth yollamamıştım. Herhalde benim gibi epey bir kişi var onlara da aynı cevap verilmiş olsa gerek ki ana grupta hep bu muhabbet dönüyordu düne kadar. O nedenle  eth muhabbetini kaldırmış olmalılar. Sonuç olarak dağıtım işini layıkıyla beceremedi ekip. Aslında becerebilirlerdi de bounty ödüllerinde gözü kaldı elemanların anladığım kadarıyla. Küçük düşündüler. Yatırımcıları kazanır umarım.

Hocam denilen 0 eth gönderme işini yapın ki 2 ve 3. Taksitler gelsin. Ben yaptım bana geldi. İşlem çok basit. Büyük ihtimalle haberiniz olmamıştir.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #105 on: September 04, 2019, 09:54:32 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline vycl87

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 638
  • Referrals: 2
  • Last Active: November 10, 2020, 10:15:18 AM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #106 on: September 07, 2019, 02:53:36 PM »
tabiki görüşlerinize saygı duyuyorum amacım sizlere yön vermek falan değil. Ama sizden başka kimsede duymadım bunu. eminim bir hata vardır. Bir de ana gruptaki ian'a yazarmısın konuyu? Gerekirse telegram'dan beni de bulabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım. Bugün 2000 token para etmiyor belki ama gelecekte 200$-500$'a ulaşabilir kim bilir...

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Activity: 2404
  • Hodlers Network
  • Last Active: October 08, 2022, 01:05:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 25
« Reply #107 on: September 08, 2019, 02:49:57 AM »
tabiki görüşlerinize saygı duyuyorum amacım sizlere yön vermek falan değil. Ama sizden başka kimsede duymadım bunu. eminim bir hata vardır. Bir de ana gruptaki ian'a yazarmısın konuyu? Gerekirse telegram'dan beni de bulabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım. Bugün 2000 token para etmiyor belki ama gelecekte 200$-500$'a ulaşabilir kim bilir...

Ana grupta birçok kişi yazdı bu hususta. Zaten yaklaşık 50 kişi bu durumdaymış diye yazmıştı birisi. Ne ettiği önemli değil. İnsan yine de sinirleniyor işte. Yardım teklifi için teşekkürler. Ancak daha önce dediğim gibi artık önemsemiyorum. Bir iki söyledik olmadı.

Offline vycl87

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 638
  • Last Active: November 10, 2020, 10:15:18 AM
    • View Profile

• Total Badges: 22
« Reply #108 on: September 08, 2019, 08:01:59 PM »

Ana grupta birçok kişi yazdı bu hususta. Zaten yaklaşık 50 kişi bu durumdaymış diye yazmıştı birisi. Ne ettiği önemli değil. İnsan yine de sinirleniyor işte. Yardım teklifi için teşekkürler. Ancak daha önce dediğim gibi artık önemsemiyorum. Bir iki söyledik olmadı.

Sizin bileceğiniz şey tabi ki. Lütfen her zaman Ferrum'un Türkçe kanalına gelip, yardım talebimizin geçerli olduğunu unutmayın.

Bu arada çok kısa bir süre içerisinde Ferrum token sayısını azaltacak yeni bir etkinliği açıklayacak. Takip edenler vardır sanırım.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #109 on: September 08, 2019, 09:33:18 PM »

Sizin bileceğiniz şey tabi ki. Lütfen her zaman Ferrum'un Türkçe kanalına gelip, yardım talebimizin geçerli olduğunu unutmayın.

Bu arada çok kısa bir süre içerisinde Ferrum token sayısını azaltacak yeni bir etkinliği açıklayacak. Takip edenler vardır sanırım.

Ben Türkçe gruba da bakıyorum ara ara ama bilgiden ziyade pump dump muhabbeti oluyor.
Ferrum iş yapacak gibi gidiyor şimdilik bakalım.

Offline Jupiter

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 480
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 11, 2024, 06:26:24 PM
    • View Profile

• Total Badges: 17
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
« Reply #110 on: October 19, 2019, 05:27:19 PM »
1 Kasım'da bounty ödemelerinin sonuncusu yapılacak. Bakalım ondan sonra ne olacak fiyat... Ben de Telegram'dan takip ediyorum arada. Güzel işler yapıyorlar ama şimdilik fiyata pek bir etkisi olmuyor. Sanırım 2020'deki mainnet'ten sonra bir şeyler olur artık. Hem BTC yarılanması da var ikinci çeyrekte. Onun da etkisiyle pozitif hava oluşabilir. Hayırlısı...

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #111 on: October 19, 2019, 07:38:24 PM »
1 Kasım'da bounty ödemelerinin sonuncusu yapılacak. Bakalım ondan sonra ne olacak fiyat... Ben de Telegram'dan takip ediyorum arada. Güzel işler yapıyorlar ama şimdilik fiyata pek bir etkisi olmuyor. Sanırım 2020'deki mainnet'ten sonra bir şeyler olur artık. Hem BTC yarılanması da var ikinci çeyrekte. Onun da etkisiyle pozitif hava oluşabilir. Hayırlısı...

adamlar şuan için iyi çalışıyorlar bence. eğer kötü niyetli olsalardı ico zamanı kesinlikle çoğu kimseyi fena tokatlayabilirdi. ben toplamda 4050 gibi bir miktar kazandım imzadan. yaklaşık 10000 adet kendim aldım. social mininge de katıldım. twit atıp rt yapıp puan topluyorum. eğer ileride belki ciddi bir ederi olur. olmazsa da yapacak bir şey yok.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #111 on: October 19, 2019, 07:38:24 PM »

Offline Jupiter

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #112 on: October 20, 2019, 02:16:59 PM »

adamlar şuan için iyi çalışıyorlar bence. eğer kötü niyetli olsalardı ico zamanı kesinlikle çoğu kimseyi fena tokatlayabilirdi. ben toplamda 4050 gibi bir miktar kazandım imzadan. yaklaşık 10000 adet kendim aldım. social mininge de katıldım. twit atıp rt yapıp puan topluyorum. eğer ileride belki ciddi bir ederi olur. olmazsa da yapacak bir şey yok.

Vaaay! :D Hocam neler yapmışsın öyle. Ben de nerelerdesin diyecektim tam bugün. Demek bunlarla meşguldün. İyi yapmışsın valla; fiyat düşükken almak lazım. "Underrated" denen projelerdendir belki de Ferrum. Social mining'e ben hiç bulaşmadım. Çünkü bounty tokenlerimi 2 aydır hep eksik yolladılar. Adamlara bounty tablosundaki token sayımın ekran görüntüsünü yolluyorum, şöyle büyükçe kırmızıyla işaretledim en son; her seferinde de hatalı yolladılar. Sonra düzeltip geri kalanı yolluyorlar tabii ama uğraştırıyorlar... Yani social mining'e girsem, kesin onları da yanlış yollarlardı. Bana böyle denk geldi. Belki 3-5 kişiye de olmuştur ama çoğunluk düzgün alıyormuş. Benim şansıma böyle; uğraşıyorum her ay doğru adette alabilmek için.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #113 on: October 20, 2019, 11:17:36 PM »

Vaaay! :D Hocam neler yapmışsın öyle. Ben de nerelerdesin diyecektim tam bugün. Demek bunlarla meşguldün. İyi yapmışsın valla; fiyat düşükken almak lazım. "Underrated" denen projelerdendir belki de Ferrum. Social mining'e ben hiç bulaşmadım. Çünkü bounty tokenlerimi 2 aydır hep eksik yolladılar. Adamlara bounty tablosundaki token sayımın ekran görüntüsünü yolluyorum, şöyle büyükçe kırmızıyla işaretledim en son; her seferinde de hatalı yolladılar. Sonra düzeltip geri kalanı yolluyorlar tabii ama uğraştırıyorlar... Yani social mining'e girsem, kesin onları da yanlış yollarlardı. Bana böyle denk geldi. Belki 3-5 kişiye de olmuştur ama çoğunluk düzgün alıyormuş. Benim şansıma böyle; uğraşıyorum her ay doğru adette alabilmek için.

Hayırlı olsun sr member olmuşsun hocam. Twit atıp rt çekip puan topluyorum. Daha detay yapıp iyi ferrum kazanılabilir ama bende oyke bir yetenek ve bilgi yok. Telegrami bile bağlayamadim. Nedense olmadı. Belki de telegram da ban yediğim için olabilir.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #114 on: October 24, 2019, 01:36:43 PM »
Community programında sürekli yabancılar benim twetlerime eksi yönde puan veriyor.. Bıktım artık. Ve bende bıraktım Ferrum Networku.. Çok saçma bir program.Gıcık olduğunuz birilerinin yazılarına gidin eksi puan verin..Böyle bir mantık olurmu..Hergün puanımız azaldı..

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #115 on: October 24, 2019, 10:06:36 PM »
social mining hala devam ediyormuş bana yaptığım rt ve her gün ferrumun kendi twitini attım bu seferde 410 adet ferrum yollamışlar. inşallah ileride ciddi bir ederi olur da sağlam bir gelirimiz olur. tabi bunun için çok sağlam bir boğa sezonu lazım.

Offline Jupiter

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #116 on: November 02, 2019, 08:18:27 PM »
Son bounty dağıtımı da dün yapıldı. Bana bir garezleri var galiba, yine yanlış yollamışlar. 1900 FRM geleceğine yine 644 FRM geldi. Telegram'dan yazdım da yolladılar geri kalanı. Bu üçüncü sefer oluyor yanlış yolladıkları. Her seferinde de düzeltmelerini söyledim oysa! Sırf bu nedenle yatırım yapmadım. Resmen amatörlük şu yaptıkları şey...

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Coinomize.biz
    • View Profile

« Reply #117 on: November 02, 2019, 09:03:01 PM »
Son bounty dağıtımı da dün yapıldı. Bana bir garezleri var galiba, yine yanlış yollamışlar. 1900 FRM geleceğine yine 644 FRM geldi. Telegram'dan yazdım da yolladılar geri kalanı. Bu üçüncü sefer oluyor yanlış yolladıkları. Her seferinde de düzeltmelerini söyledim oysa! Sırf bu nedenle yatırım yapmadım. Resmen amatörlük şu yaptıkları şey...

Hocam 3. kez olması da ayrı bir sıkıntı olmuş. Ben daha bakmadım gelene. Bugün telegram da ki kanallarında gördüm dağıtımın bittiğini. Acaba kendi cuzdan meselesi ne olacak. Projeyi takip etmek lazım. Bazen telegramda gerekli duyuru yapılıyor

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #118 on: November 03, 2019, 01:04:35 PM »

Hocam 3. kez olması da ayrı bir sıkıntı olmuş. Ben daha bakmadım gelene. Bugün telegram da ki kanallarında gördüm dağıtımın bittiğini. Acaba kendi cuzdan meselesi ne olacak. Projeyi takip etmek lazım. Bazen telegramda gerekli duyuru yapılıyor

Banada gelmiş 3. dağıtım. En kısa sürede elimdeki satmayı düşünüyorum.Nedense ilk başlarda projenin başlangıcı ve ekibin tutumu güzeldi. Fakat bu sosyal mining durumu ile işler değişti. İşin açıkçası fazla zaman ayırıp takipde edemiyorum. İş çocuk aile derken buraya bile zor post yapıyorum. Elimdekilerden ne kadar hızlı kurtulursam o kadar iyi olacak.

Offline stil3tto

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 539
  • homt.net
  • Last Active: January 26, 2023, 10:45:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 18
« Reply #119 on: November 21, 2019, 02:25:54 PM »
Satıp adet yükselteyim dedim ben satar satmaz uçuşa geçti her zamanki gibi... :D

Neyse gazını aldı düşüyor şimdi, alttan toplamam lazım tekrar.
HOMT