follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Ο αδελφός του Pablo Escobar "Εναλλακτικός τρόπος για την εξαπάτηση της CIA από τ  (Read 999 times)

Offline Marshal

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • points:
    8133
  • Karma: 43
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary


Ο αδελφός της Κολομβίας άρχοντας των ναρκωτικών Πάμπλο Εσκομπάρ, το Roberto Escobar, dietbitco του (DDX), δόθηκε στη δημοσιότητα με το όνομα της εναλλακτικής του Bitcoin σκληρό πιρούνι.

Roberto Escobar dietbitcoin'l ποια σύνδεση, Roberto Escobar Α.Ε. Α.Ε. Α.Ε. Η εταιρεία επενδύσεων που εγκρίθηκε από την thenextweb φαίνεται να μιλήσω σήμερα.

ιστοσελίδα Roberto de Jesús Escobar Gaviria κατά dietbitco περίπου 281 σελίδες σε μορφή PDF «Ρομπέρτο ​​Escobar, Pablo Escobar Dietbitcoin πραγματική ιστορία με τίτλο» Υπάρχει ένα έγγραφο και υποτομέα σε αυτό το έγγραφο, «Ρομπέρτο ​​Escobar ανήκει $ $ 100 δισεκατομμύρια cryptopara dietbitcoin οδήγησε την DDX στην αγορά. «Με τη μορφή.

«Άλλες Περού αεροπλάνο» και «Νοριέγκα, Hain» δεν έχουν το χρόνο να διαβάσετε το πλήρες κείμενο συμπεριλαμβανομένου και του τμήματος με τίτλο, ενδιαφέρονται για τη δημιουργία το έναυσμα για την εμφάνιση του σχεδίου προγράμματος DDX του (λευκό χαρτί) να κατεβάσετε την εισαγωγή.
[Glow = κόκκινο, 2.300]
 «Εγώ, ο Roberto De Jesus Escobar Gaviria, με ειρήνη, θα έλεγα ότι το Bitcoin δημιουργήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση, και δεν θα είναι η τελευταία για να το πω. Ο κόσμος θα ξυπνήσει. Ο κόσμος θα δει ότι το δημιουργούν. Και όταν το είδε, το έργο θα είναι στη δουλειά το παρελθόν, και όταν έμαθε ότι η CIA ξέρει ότι ο κόσμος θα πωλήσει το σύνολο των χρημάτων τους και θα καταστρέψει την αξία του Bitcoin. Έτσι (DDX) κρυπτο dietbitco του δημιούργησα τα δικά μου χρήματα θα δώσει το όνομά της. «[/ Glow]

Dietbitco είναι σήμερα μια σύνοδο κορυφής για τις μαζικές πωλήσεις 1 εκατομμυρίου DDX βάζοντας τις στοχευμένες τρεις γύρους Προσφορά Πρώτη μετρητών (ICO) εργάζεται πάνω. ICO και η προ-πώληση πριν από τον πρώτο γύρο των $ 2 συνολικού ύψους 300.000 ko, αρχικά καταχωρηθεί στα $ 50 για να θέσει μια τιμή πώλησης μετά το δεύτερο γύρο Από $ 100 Το 300.000 ko και 1000 από $ από 400.000 έχει προγραμματιστεί να πωληθεί ko.

Ωστόσο, με την εισαγωγή στο νούμερο 1,8 εκατομμύρια, θέτοντας σε συνολικό όγκο συναλλαγών των 21 εκατ εκφράζεται που θα δημιουργηθεί.

Σύμφωνα με το βιβλίο του Roberto Escobar, που αρχικά Satoshi Nakamoto λέει ότι με την προσέγγιση των κρυπτο νόμισμα του:

[glow = κόκκινο, 2.300] "Μια μέρα ήρθε τηλεφωνική κλήση από το El Conejo. Ο El Conejo μου είπε ότι μιλάκατε με τον Satoshi Nakamoto. Δεν ήταν μια συζήτηση που ήξερες. Αυτή τη στιγμή η Λίμα είπε ότι ήμουν μαζί μου στο Περού. «El Conejo, δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο τύπος είναι, εγώ getirin.'de στο σπίτι της,“El Conejo OK”, είπε.

Συνέχισα να διαβάζω τις ειδήσεις για το κρυπτογραφικό χρήμα που ονομάζεται Bitcoin στις εφημερίδες. Δεν ήξερα πώς ήταν. Δεν ήταν στη βροχή. Taki El Conejo μέχρι να μου καλέσετε πάλι. Αυτή τη φορά μου είπε «κάνουμε τα δικά μας κρυπτογραφικά χρήματα». Δεν καταλαβαίνω. Pablo Escobar, ιδρυτής του Bitcoin Emillion είπε ότι ήθελε να κάνει μια κρυπτο χρήματα Gavirir στην οικογένειά του. Είπα εντάξει. Συμφωνώ με τη συμφωνία. «[/ Glow]

Ωστόσο, Roberto Escobar, το γεγονός της Nakamoto αυτή η προσέγγιση «ένα σχέδιο δημιουργήθηκε για να διεισδύσει Escobar Incorporated από τους ισχυρισμούς της αμερικανικής κυβέρνησης ότι η ίδια και προσθέτει,» Dietbitco τα «Αμερικάνος» στους χρήστες μια αρκετά μεγάλη χρήματα για να επιτρέψει την παρακολούθηση των αγορών. "

Escobar με την ελπίδα να συγκεντρώσει χρήματα κρυπτο κρυπτο John ήταν ένα πολύ γνωστό σχήμα σε επαφή με την κοινότητα, όπως η McAfee, αλλά στο τέλος σύμβαση «απορρίφθηκε, επειδή είναι πολύ μικρή» είναι.
[Glow = κόκκινο, 2.300]
"Ποτέ δεν άρεσε αυτό το μικρό παιδί. Ποτέ δεν το έχω ακούσει γι 'αυτόν. Κανείς δεν ξέρει το όνομα στην Κολομβία. Δεν ξέρω αν ο κόσμος έχει οποιαδήποτε πληροφορία γι 'αυτόν, αλλά δεν τον γνωρίζω.

El Conejo και είπε: «Πώς μπορεί να σας δημιουργήσει μια εταιρεία με ξέρει κάποιος άλλος από εσάς;» El Conejo: «Δεν είναι», είπε. Είπα, "Αυτό μου φαίνεται." John McAfee ... Ποτέ δεν το έχω ακούσει. Ποτέ δεν άκουσα το όνομα. Είναι ένα άχρηστο όνομα. Ξέρετε ότι το όνομα που χρειάζεστε είναι το όνομά μου. Αυτό δεν είναι το όνομα του ανθρώπου. «[/ Glow]

Robert Escobar, στο βιβλίο του, (ETH) Vitalikor ιδρυτικό μέλος Ethereum του Butera του γιατί δεν θεωρείται έγκυρη κρυπτο Ethereum χρήματα από ανάλογα με την ηλικία Butera είναι σε ifaler ως εξής:

[glow = κόκκινο, 2.300] "Το Ethereum είναι μια πλήρης εξαπάτηση. Αυτή είναι μια όμορφη τεχνολογία, αλλά δημιουργήθηκε από ένα μικρό παιδί. Ποιος νοιάζεται για αυτό το παιδί; Όχι με τις ελπίδες. Μπορεί να έρθει εδώ και να μιλήσει σε με εκατό χιλιάδες φορές. Τον είπα, "Είσαι ένα gringo. Πιστεύετε ότι τα χρήματα του Gringo είναι επίσης υπέρ; Οι μάρκες των χρημάτων δεν είναι με την ελπίδα. Μην πάρετε την αίσθηση ότι θα πάρω τα μάρκα σας. "[/ Glow]

Νωρίτερα αυτό το έτος, ένα άλλο μεγάλο φορέων όνομα και «Ζεν Μάστερ» Steven Seagal, το όνομα «αρχική Bitcoin Satoshi Nakamoto του» δηλώνοντας ως ανώτερο ή πιο προηγμένη έκδοση του «Bitcoiin2g που» προστίθεται στο νέο κρυπτο-νομίσματος. New Jersey Bitcoiin2gen το ICO οι «μη εγγεγραμμένους τίτλους» θεωρήθηκε, και ως εκ τούτου απέστειλε προειδοποιητική επιστολή από την παραβίαση των νόμων κινητών αξιών.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod