follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: הכירו את טל בנו – מנכ”לית אנדרומדה [ריאיון בג’ונגל]  (Read 1034 times)

Offline newshunter

• Jedi Master
  • *
  • Activity: 21000
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 08, 2020, 01:05:39 AM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 20000 Posts
הכירו את טל בנו – מנכ”לית אנדרומדה [ריאיון בג’ונגל]

טל בנו פעילה מאד בתעשיית הקריפטו הישראלית בתור מנכ”לית חברת ההשמה אנדרומדה. אירחנו אותה כאן ב-CryptoJungle לריאיון על מנת שתוכל לספר לנו קצת על ההיבט של שוק העבודה בעולם הקריפטו, הביקוש למפתחים ולעבודות אחרות ועוד. היי טל, ספרי על עצמך בכמה משפטים היי, אני בת 34, נשואה+1. במקור מראשון לציון. עוסקת בתחום ההשמה והגיוס כבר …

The post הכירו את טל בנו – מנכ”לית אנדרומדה [ריאיון בג’ונגל] appeared first on קריפטו ג'ונגל.

טל בנו פעילה מאד בתעשיית הקריפטו הישראלית בתור מנכ”לית חברת ההשמה אנדרומדה. אירחנו אותה כאן ב-CryptoJungle לריאיון על מנת שתוכל לספר לנו קצת על ההיבט של שוק העבודה בעולם הקריפטו, הביקוש למפתחים ולעבודות אחרות ועוד.

היי טל, ספרי על עצמך בכמה משפטים

היי, אני בת 34, נשואה+1. במקור מראשון לציון. עוסקת בתחום ההשמה והגיוס כבר מעל 5 שנים, כאשר בתחילת הדרך עבדתי ב’חבר’, המשכתי עם גיוס לחברת אבטחת מידע ולאחר מכן הקמתי את אנדרומדה – חברת השמה וגיוס בעולם הבלוקצ’יין.

מתי ואיך נחשפת לעולם המטבעות הדיגיטליים?

נחשפתי לביטקוין בסוף שנת 2011 כשבן זוגי העיר אותי בלילה ואמר לי שהוא מצא את האינטרנט הבא (חשבתי שהוא משוגע 🙂 ).

מאז, המטבע הזה הוא חלק בלתי נפרד מהבית שלנו, עם כל האידאולוגיה שעומדת מאחוריו.  

מתי הקמת את אנדרומדה ומה הוביל אותך לזה?

אנדרומדה היא חברת השמה בעולם המטבעות הדיגיטליים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

אומנם אפשר להגיד שבשנת 2015 כבר הייתה תעשייה בתחום, אבל לקראת סוף שנת 2016 התחלתי להבין שנעשית כאן תעשייה ענקית סביב המטבעות הדיגיטליים (ICO, ההתעניינות של גופים ממסדיים סביב טכנולוגיית הבלוקצ’יין ועוד) ואין כרגע גוף שמקשר בין מחפשי העבודה לחברות בתחום.

לאחר כשנה של מחשבות החלטתי ללכת עם הלב שלי ולשלב שתי אהבות: גיוס וביטקוין, ולפתוח חברת השמה שמתמחה רק במטבעות דיגיטליים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

כמובן, כל זה בתמיכה מלאה של בן הזוג וגם של קהילת הביטקוין (לפחות זה מה שאני הרגשתי).אנדרומדה

שנת 2017 הייתה שנה סוערת במיוחד מבחינת החשיפה שעולם המטבעות הדיגיטליים קיבל, עד כמה זה הורגש באנדרומדה?

אנדרומדה הוקמה באמצע 2017 בגלל החשיפה הפנומנלית שעולם המטבעות הדיגיטליים קיבל. בעקבות החשיפה, נפתחו הרבה חברות בתחום מה שיצר שוק עבודה.

היום התעשייה ממש צמאה לעובדים בתחום. אומנם רוב המשרות הן פיתוח אבל לאט לאט השוק מתפתח ויש מגוון יותר רחב של משרות כמו שיווק, תפעול, ניהול פרויקטים ועוד.

כיצד את רואה את עתיד עולם הקריפטו?

מבחינתי, ואין זו הצעת השקעה (!), עולם הקריפטו הוא העתיד. זה בדיוק כמו האינטרנט – זה הולך לשנות את העולם.

ברשותך, אני אענה על זה מבחינת שוק עבודה.

כרגע יש גידול מטורף, בכמות החברות וגם בכמות המשרות המוצעות. השוק גודל בקצב מסחרר, וזה מאוד מזכיר את בועת הדוט קום כשכל חברה שניה הייתה קשורה לאינטרנט או ל”היי טק”. כמו כל אבולוציה בריאה של תעשייה, גם השוק של המטבעות הדיגיטליים צריך להבשיל ולהחכים. זאת אומרת, גם פה צריכה להיות ירידה בכמות החברות בתחום כי הזמן יגיד לאיזו חברה יש זכות קיום ולמי אין.

ואם חוזרים לדוגמת הדוט קום, אז גם פה אני רואה איך התעשייה תתייצב והתעסוקה בתחום רק תלך ותגדל.

The post הכירו את טל בנו – מנכ”לית אנדרומדה [ריאיון בג’ונגל] appeared first on קריפטו ג'ונגל.

Source: הכירו את טל בנו – מנכ”לית אנדרומדה [ריאיון בג’ונגל]

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG