follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Профіт від поточних баунті кампаній  (Read 7178 times)

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Доброго дня! Пропоную в цій темі ділитися інформацією, хто і яку винагороду отримав від участі в тій чи іншій баунті кампанії. Наприклад, я вчора отримав 102 монети AMBT від проекту Ambit Mining, за кампанію в Твіттер. Ціна ICO - 0.50$, кампанія тривала близько 3 місяців. Зібрано на ICO 4 млн доларів, через те така мала сума.
« Last Edit: July 07, 2018, 12:09:02 PM by DiZEL »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


Offline yasishen

  • Jr. Member
  • *
  • Activity: 46
  • points:
    253
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: July 27, 2018, 10:43:56 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    Poll Voter 10 Posts First Post
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #1 on: July 06, 2018, 01:48:36 PM »
Доброго дня! Пропоную в цій темі ділитися інформацією, хто і яку винагороду отримав від участі в тій чи іншій баунті кампанії. Наприклад, я вчора отримав 102 монети AMBT від проекту Ambit Mining, за кампанію в соцмережах. Ціна ICO - 0.50$, кампанія тривала близько 3 місяців. Зібрано на ICO 4 млн доларів, через те така мала сума.
А продавав ти по ціні ICO чи скільки? Я поки тільки розпочав свою сольну кар'єру ;D Але вже отримав певну кількість стейків в Extoke bounty(на bct беру часть). А так вже більш ніж тиждень пройшов від того, як я почав займатись баунті і вже беру участь у 12 баунті паралельно. Вже не терпиться отримати перші гроші)

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #2 on: July 07, 2018, 12:10:35 PM »
Доброго дня! Пропоную в цій темі ділитися інформацією, хто і яку винагороду отримав від участі в тій чи іншій баунті кампанії. Наприклад, я вчора отримав 102 монети AMBT від проекту Ambit Mining, за кампанію в соцмережах. Ціна ICO - 0.50$, кампанія тривала близько 3 місяців. Зібрано на ICO 4 млн доларів, через те така мала сума.
А продавав ти по ціні ICO чи скільки? Я поки тільки розпочав свою сольну кар'єру ;D Але вже отримав певну кількість стейків в Extoke bounty(на bct беру часть). А так вже більш ніж тиждень пройшов від того, як я почав займатись баунті і вже беру участь у 12 баунті паралельно. Вже не терпиться отримати перші гроші)
Та ні, до продажу ще далеко, адже токени не відразу з'являються на біржах ) Коли токенів виходить на таку невелику суму, то одна надія на подальше зростання їх вартості

Offline owlest

  • Legendary
  • *
  • Activity: 3690
  • points:
    30945
  • Karma: 422
  • Your Privacy Matters
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 25, 2024, 08:36:34 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #3 on: July 09, 2018, 03:09:59 PM »
На сьогодні профіт можна сказати нульовий. Проскочили кілька скамів, декілька кампаній поки не виплатили обіцяне, а ті хто виплатив - розраховував на більшу суму. З соціалок виходить близько 30-50 доларів. Сподіваємося на швидкий зліт ринку.
...Tumbler.io......Because.Your.Privacy.Matters......Bitcoin.Mixer...

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #4 on: July 09, 2018, 04:36:22 PM »
Вчора отримав 661 токени від проекту eMarket Chain, за підписку на баунті в Телеграм. За ціною ICO це на 40$. Раджу всім не лінуватися, підписуватися на баунті кампанії в Телеграм! Робити там не треба нічого, на виході дріб'язок, але хто знає, як там ціна зросте.

Offline Sabadosh

  • Baby Steps
  • *
  • Activity: 39
  • points:
    180
  • Karma: 2
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: September 15, 2018, 04:08:25 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 8
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Karma
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #5 on: July 11, 2018, 08:11:33 AM »
Я тільки починаю брати участь в баунті-кампаніях, є знайомі, які досить добре заробляють на них. Думаю, коли брати 30-50 кампаній в місяць, то може бути пристойний заробіток.

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #6 on: July 11, 2018, 09:21:52 PM »
Я тільки починаю брати участь в баунті-кампаніях, є знайомі, які досить добре заробляють на них. Думаю, коли брати 30-50 кампаній в місяць, то може бути пристойний заробіток.
Я стабільно веду 40-45 кампаній вже понад півроку, теоретично за ціною ICO отримую токенів на понад 1500$ в місяць, а по факту, за реальною їх ціною на біржах - десь 250$ в місяць  :-[

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #6 on: July 11, 2018, 09:21:52 PM »


Offline golovayv

  • Full Member
  • *
  • Activity: 195
  • points:
    425
  • Karma: 5
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 05, 2023, 10:07:21 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 18
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #7 on: July 14, 2018, 03:10:37 PM »
Я стабільно веду 40-45 кампаній вже понад півроку, теоретично за ціною ICO отримую токенів на понад 1500$ в місяць, а по факту, за реальною їх ціною на біржах - десь 250$ в місяць  :-[
Зараз така не втішна картина в багатьох, на падаючому ринку все знижується в ціні, а багато взагалі не виходе на біржі. Буде рости ринок, картина зміниться  ;)

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #8 on: July 18, 2018, 09:04:31 PM »
Надіслали першу частину токенів (за підписну) за баунті кампанію LocalCoinSwap - першого обмінника криптовалют який розподілятиме весь прибуток серед токенхолдерів. Приймав участь з акаунта J.Member половину всього строку, прислали 1200 токенів, за ціною ICO близько 500$, ще чекаю таку ж суму за участь в баунті в соцмережах. Хто не приймав участь у цій баунті кампанії, раджу призакупити токенів, зараз на біржі їх ціна вдвоє менша, а перспектива у проекта надзвичайно яскрава, за приблизними підрахунками через 4 роки ціна токену може зрости до 70$!

Offline Dilerium90

  • Full Member
  • *
  • Activity: 283
  • points:
    584
  • Karma: 11
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: January 05, 2023, 01:33:53 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 17
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Sixth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #9 on: July 20, 2018, 07:05:16 AM »
Доброго дня! Пропоную в цій темі ділитися інформацією, хто і яку винагороду отримав від участі в тій чи іншій баунті кампанії. Наприклад, я вчора отримав 102 монети AMBT від проекту Ambit Mining, за кампанію в Твіттер. Ціна ICO - 0.50$, кампанія тривала близько 3 місяців. Зібрано на ICO 4 млн доларів, через те така мала сума.
До речі, у компанії Ambit mining я на підписній компанії отримав 1200 токенів, проте мені не сподобалось, що ці токени заблоковані аж до осені до перших виплат по майнингу. Будемо сподіватися, що до цього чару ринок спіймає бичий тренд.
   

██████████████     ████████████    █████          ███              ██████              █████           ███          ████████▀    ████████▀    ███        ███
█████████████       ▄██████████▄    ███  ██        ███             ███████             ███  ██         ███        ███                 ███                  ███       ███
█████                               ████            ███   ██       ███            ███     ███           ███   ██        ███        ███                 ███                    ███   ███
████                                 ████            ███    ██      ███           ███        ███          ███    ██      ███        ███                 ███▀▀▀▀▀▀          ██████
█████████████▄             ████            ███     ██     ███         ████████████        ███     ██     ███        ███                 ███▀▀▀▀▀▀          ██████ 
███                                   ████            ███       ██   ███        ███               ███      ███       ██   ███        ███                 ███                     ███   ███
███                                   ████            ███        ██  ███      ███                   ███    ███        ██  ███        ███                 ███                    ███      ███
███                           ▄██████████▄    ███          █████    ███                       ███  ███          █████         ████████▄   ████████▄       ███         ███
███       

.EXCHANGE MADE SIMPLE.
                                                                                                   
           
                                                                                                 

|
The Next Generation Exchange
WhitePaper ⋄❖⋄ Telegram ⋄❖⋄ Facebook ⋄❖⋄ Twitter
Medium ⋄❖⋄ Youtube ⋄❖⋄ Linkedin ⋄❖⋄ Reddit
|
PUBLIC ICO COUNTDOWN
.═⟹  ICO WEBSITE  ⟸═.

Offline Yarik044

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 523
  • points:
    834
  • Karma: 118
  • https://hyip.city
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 08, 2021, 01:54:26 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #10 on: July 21, 2018, 09:44:19 AM »
Надіслали першу частину токенів (за підписну) за баунті кампанію LocalCoinSwap - першого обмінника криптовалют який розподілятиме весь прибуток серед токенхолдерів. Приймав участь з акаунта J.Member половину всього строку, прислали 1200 токенів, за ціною ICO близько 500$, ще чекаю таку ж суму за участь в баунті в соцмережах. Хто не приймав участь у цій баунті кампанії, раджу призакупити токенів, зараз на біржі їх ціна вдвоє менша, а перспектива у проекта надзвичайно яскрава, за приблизними підрахунками через 4 роки ціна токену може зрости до 70$!

Наразі перспективних монет на ринку дуже багато і я би не радив задивлятись так далеко у майбутнє, цей рік показує, що ринок криптовалют дуже не стабільний. Отримав 28000 монет UTRUM, поточна ціна 0.06 за токен.
█▌                     ▐█
██▌                   ▐██
█▐█▌                 ▐█▌█
█ ▐█▌               ▐█▌ █
█  ▐█▌             ▐█▌  █
█   ▐█▌           ▐█▌   █
█    ▐█▌         ▐█▌    █
█     ▐█▌       ▐█▌     █
█      ▐█▌     ▐█▌      █
▀███████████████████████▀
  ▀█▄   ▐█▌   ▐█▌   ▄█▀
    ▀█▄  ▐█▌ ▐█▌  ▄█▀
      ▀█▄ ▐█ █▌ ▄█▀
        ▀█▄▐█▌▄█▀
          ▀███▀
.
VOLENTIX
...Decentralized Change...
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ANN
.
                ▄█████▄▄   
█▄             ████████████▀
████▄         █████████████▀
▀████████▄▄   ████████████
▄▄████████████████████████
 █████████████████████████
 ▀███████████████████████
   █████████████████████
    ▀█████████████████▀
      ▄█████████████▀
▄▄███████████████▀
   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
                      ▄▄████
                ▄▄▄████████▌
          ▄▄▄███████▀▄█████
     ▄▄█████████▀▀ ▄██████▌
▄▄███████████▀  ▄█████████
 ▀▀▀█████▀    ▄██████████▌
       ██   █████████████
        █▄ █████████████▌
        ▐█▄███▀▀████████
         ███▀    ▀▀████▌
                    ▀▀█























▄▄███████████▄▄
▄█▀▀           ▀▀█▄
▄█    █       █    █▄
█▌    ██     ██    ▐█
█▌    █ █   █ █    ▐█
█▌    █  █ █  █    ▐█
█▌    ▀█▀▀█▀▀█▀    ▐█
▀█      ▀███▀      █▀
▀█▄▄           ▄▄█▀
▀▀███████████▀▀
.
BETA TESTER
Designed by Zpectrum
[/td][/tr][/table]

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #11 on: July 25, 2018, 01:24:21 PM »
Надіслали першу частину токенів (за підписну) за баунті кампанію LocalCoinSwap - першого обмінника криптовалют який розподілятиме весь прибуток серед токенхолдерів. Приймав участь з акаунта J.Member половину всього строку, прислали 1200 токенів, за ціною ICO близько 500$, ще чекаю таку ж суму за участь в баунті в соцмережах. Хто не приймав участь у цій баунті кампанії, раджу призакупити токенів, зараз на біржі їх ціна вдвоє менша, а перспектива у проекта надзвичайно яскрава, за приблизними підрахунками через 4 роки ціна токену може зрости до 70$!

Наразі перспективних монет на ринку дуже багато і я би не радив задивлятись так далеко у майбутнє, цей рік показує, що ринок криптовалют дуже не стабільний. Отримав 28000 монет UTRUM, поточна ціна 0.06 за токен.
Ого, чудовий результат! Це ціна зараз на біржах?
А я отримав чергову виплату - 6200 токенів за баунті Datecoin, за ціною ICO - близько 800$
« Last Edit: July 25, 2018, 01:27:24 PM by DiZEL »

Offline yavo1003

  • Jr. Member
  • *
  • Activity: 75
  • points:
    226
  • Karma: 4
  • Go to hero)
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: January 08, 2024, 09:17:43 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    Topic Starter Poll Voter 50 Posts
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #12 on: August 18, 2018, 06:02:48 PM »
Доброго дня! Пропоную в цій темі ділитися інформацією, хто і яку винагороду отримав від участі в тій чи іншій баунті кампанії. Наприклад, я вчора отримав 102 монети AMBT від проекту Ambit Mining, за кампанію в соцмережах. Ціна ICO - 0.50$, кампанія тривала близько 3 місяців. Зібрано на ICO 4 млн доларів, через те така мала сума.
А продавав ти по ціні ICO чи скільки? Я поки тільки розпочав свою сольну кар'єру ;D Але вже отримав певну кількість стейків в Extoke bounty(на bct беру часть). А так вже більш ніж тиждень пройшов від того, як я почав займатись баунті і вже беру участь у 12 баунті паралельно. Вже не терпиться отримати перші гроші)
Привіт, підкажіть як правильно обрати баунті кампанію. Якими критеріями ви керуєтесь при виборі тієї чи іншої баунті кампанії?

Offline DiZEL

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 584
  • points:
    248
  • Karma: 27
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 07, 2019, 03:52:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #13 on: August 25, 2018, 05:05:27 PM »
Доброго дня! Пропоную в цій темі ділитися інформацією, хто і яку винагороду отримав від участі в тій чи іншій баунті кампанії. Наприклад, я вчора отримав 102 монети AMBT від проекту Ambit Mining, за кампанію в соцмережах. Ціна ICO - 0.50$, кампанія тривала близько 3 місяців. Зібрано на ICO 4 млн доларів, через те така мала сума.
А продавав ти по ціні ICO чи скільки? Я поки тільки розпочав свою сольну кар'єру ;D Але вже отримав певну кількість стейків в Extoke bounty(на bct беру часть). А так вже більш ніж тиждень пройшов від того, як я почав займатись баунті і вже беру участь у 12 баунті паралельно. Вже не терпиться отримати перші гроші)
Привіт, підкажіть як правильно обрати баунті кампанію. Якими критеріями ви керуєтесь при виборі тієї чи іншої баунті кампанії?
Головне для мене - високий рейтинг проекту, розвинена тема обговорення проекту на форумі BTT, розвинені акаунти в соцмережах, солідний баунті пул і бажано щоб кампанію рекомендували в тих Телеграм групах, до яких я особисто маю довіру!

Offline Colt_AF

  • Member
  • *
  • Activity: 106
  • points:
    268
  • Karma: 23
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 12, 2021, 02:46:40 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 15
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Профіт від поточних баунті кампаній
« Reply #14 on: August 25, 2018, 09:00:34 PM »
Я отримав близько 100 різних монет за цей рік, но щоб отримати від них якийсь серйозний  профіт то ще ні...надіюся похолдю може #MEWLambo вийде ))

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod