follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Ripple zapewni Chinom szybsze formy płatności, myslicie ze warto go miec?  (Read 2097 times)

Offline lukout

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 357
  • points:
    2202
  • Karma: 2
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 02, 2020, 12:11:40 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 14
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Sixth year Anniversary
W ogłoszeniu opublikowanym wczoraj na blogu firmy Ripple, firma z San Francisco oparta na Blockchain oświadczyła, że nawiązała współpracę z wiodącą chińską firmą świadczącą usługi pieniężne. LianLian International jest firmą licencjonowaną w Hongkongu, ze 150. mln użytkowników w regionie. Firma dołączyła do RippleNet, aby otrzymywać transgraniczne przekazy pieniężne w czasie rzeczywistym, płatności za faktury i płatności e-commerce. Wykorzystane zostanie rozwiązanie rozliczeniowe Ripple’a – xCurrent, które będzie obsługiwać transakcje transgraniczne między Chinami, USA i Europą.

LianLian dołącza do istniejącej sieci ponad 100. instytucji finansowych Ripple’a, aby czerpać korzyści z szybszych, tańszych i wygodniejszych płatności transgranicznych. Firma przetwarza miliardy w płatnościach każdego roku pomiędzy handlowcami i konsumentami, takimi jak Amazon, Ali Express i eBay. Dzięki temu jest jedną z największych firm świadczących usługi pieniężne, która obsługuje rozwijający się rynek e-commerce w Chinach.

Dzięki RippleNet będziemy dalej powiększać doświadczenie i nasz udział w rynku, oferując klientom natychmiastowe płatności oparte na Blockchain w 19. walutach, które obecnie obsługujemy. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z firmą Ripple w celu zapewnienia przepływu płatności między Chinami i członkami RippleNet.

-mówi Arthur Zhu, prezes LianLian.

RippleNet rozszerza sieć partnerów xCurrent, których ma już w Japonii, Tajlandii, Indiach i Korei Południowej. Zwiększyłoby to szybkość transakcji i obniżyło koszty dla użytkowników systemu. Kryptowaluta Ripple’a nie jest częścią tego partnerstwa i nie wykazała zmian w związku z nowymi wieściami. Token odnotował trend spadkowy w ciągu ostatniego miesiąca, spadając z 3 dolarów w dniu 9. stycznia do 0,75 dolara, dzisiaj. Większość transakcji w Ripple odbywa się w Korei Południowej, gdzie giełdy przetwarzają ponad 60% całkowitego wolumenu.


Za  http://btcpolska.com/204-aktualnosci-z-dn-08-02-2017/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


For Monthly biddings Check Here


Offline EmoneyABC

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 1499
  • points:
    12769
  • Karma: 89
  • Your Privacy Matters
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 11:17:27 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Jak slysze Rippel to dostaje drgaweg. TO NIE JEST KRYPTO. Co to robi w coinmarketcap i na gieldach. Przeciez jest Stellar a to to samo co Rippel tylko ze naprawde zdecentralizowane. Rippel to dla mnie krypto bankow i koniec.
...Tumbler.io......Because.Your.Privacy.Matters......Bitcoin.Mixer...

Offline jacek_jacek

  • Baby Steps
  • *
  • Activity: 29
  • points:
    107
  • Karma: 0
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 28, 2019, 12:18:49 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 9
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Jak slysze Rippel to dostaje drgaweg. TO NIE JEST KRYPTO. Co to robi w coinmarketcap i na gieldach. Przeciez jest Stellar a to to samo co Rippel tylko ze naprawde zdecentralizowane. Rippel to dla mnie krypto bankow i koniec.

Chyba muszę się zgodzić z tą opinią, Rippel nie równa się korpo. Choć zaznaczam, że Rippel nigdy nie był przeze mnie szczególnie analizowany. Powiem wam, że jakiś czas temu odkryłem FuturoCoin i jestem zadowolony. Teraz nie ma zbyt wysokiej ceny, więc myślę, że warto spróbować.

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod