follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Я люблю нагадувати, що блокчейн – повільна база даних | Роман Скасків  (Read 827 times)

Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Я люблю нагадувати, що блокчейн – повільна база даних | Роман Скасків

Платформа EOS стала проривом року у блокчейн-сфері. Об’єднавши людей з різних куточків світу і зібравши рекордні $4 млрд інвестицій, проект пропонує нові можливості розвитку технології.

Однак хто стоїть за ідеєю?

Сryptota.com.ua уже розповідала про ком’юніті-менеджера базованої в Україні групи блок-продюсерів Crypto Lions Олександра Тарковича.

Цього разу поспілкувалися зі співзасновником Crypto Lions Романом Скасківим.

Роман народився у США в родині українських емігрантів, закінчив Стенфордський університет. Пізніше побував у гарячих точках на Близькому Сході.

В інтерв’ю Роман Скасків розповів, чим його приваблює Ураїна, чи знайшов EOS з часу запуску свою нішу та чи може блокчейн змінити нашу країну.

Чому обрали блокчейн-сферу загалом і проект EOS зокрема?
Спочатку криптоспільнота складалася з “технарів” та борців за свободу – лібертаріанців. Я входив до числа і перших, і других.

Працював програмістом з дев’ятнадцяти років – ще до вступу в університет для отримання наукового ступеню з інформатики.

Перший біткойн отримав за статті, які писав для лібертаріанського журналу. Це було у далекому 2012 році. Відтоді не переставав слідкувати за тим, що відбувається у криптосвіті.

Якось просто прочитав про EOS, як ви могли б прочитати звичайні новини. І це, здавалося, якраз та криптовалюта, на яку чекали багато людей.

Що означає для Вас посада блок-продюсера?
Посада блок-продюсера означає, що ви берете на себе відповідальність перед спільнотою бути технічно компетентними та досить чесними, щоб підтримувати мережу EOS.

Члени нашої команди стали блок-продюсерами EOS, бо вірять в концепцію.

Ми вважаємо, що EOS – не тільки найкраща технологія для смарт-контрактів, вона також має дуже міцну спільноту та філософію свободи і права власності.

Чи допомагають знання, отримані у Стенфорді, у роботі блок-продюсера?
Я навчався у Стенфорді з 1997 по 2000 рік. Тоді був інший світ: не було таких сильних образів видатних підприємців, які маємо сьогодні.

Звичайно, технічна кваліфікація допомагає. Криптовалюта – складна штука, і технічна підготовка полегшує долання труднощів. Принаймні достатньо для того, щоб мати певність у своїх переконаннях.

Яких цілей ваша команда хоче досягти?
Створюючи нові продукти, хочемо зберегти набуту репутацію компетентності та чесності.

Один із наших проектів, від якого ми в захваті, – це Деру (deru.io), який дозволяє забезпечувати обіцянки криптовалютою.

Розкажіть більше про deru.io: яка мета, ідея, концепція проекту?
“Деру” – індоєвропейське слово, яке символізує міцність та надійність.

Проект пропонує дуже просту функціональність: люди можуть обіцяти та підтверджувати свої слова токенами EOS.

Користувачі вказують, протягом якого періоду часу будуть активні обіцянки. Люди, які вважають, що обіцянки порушили, можуть заморозити кошти та відправити їх до суду, щоб розібратися в справі.

Ця ідея має чимало можливостей для застосування: навіть політики можуть таким чином обіцяти покращення виборцям.

Але це все у перспективі. Зараз я перевіряю цю концепцію. Однією з найбільших проблем є структурування економіки, пошук суддів, які готові витрачати свій час на вивчення обіцянок та претензій, що дозволить їм приймати правильні рішення.

Чи знайшов EOS за 4 місяці з часу запуску свою нішу? Якщо ні, чому?
EOS є найкращою платформою для децентралізованих додатків. Так, реальність наздогнаняє хайп, але все відбудеться з часом.

Коли люди надто захоплені блокчейном, я люблю нагадувати їм, що блокчейн – повільна база даних.

Крім того, технологія має кілька дуже корисних додаткових властивостей: незмінність та децентралізованість. Це надзвичайно корисно, тому що токени на базі блокчейнів можуть мати цінність.

Ми переходимо з Інтернету даних до Інтернету цінностей. Це дозволяє створювати структури управління, які раніше не були можливими. Ці речі матимуть величезне значення, хоча звичайно, це займе час.

У якому напрямку, ви вважаєте, рухатиметься ніша найближчі кілька років?
Буде багато експериментів. Управління і надалі залишається складним питанням в EOS та джерелом конфліктів.

Я думаю, що з наступного року ми побачимо багато сайдчейнів, які експериментуватимуть з різними типами структур управління.

Як сайдчейни EOS можуть вплинути на власників основних токенів?
Досі всі сайдчейни робили AirDrop’и своїх токенів для власників токенів мейнчейну.

Хоча сайдчейни можна розглядати як своєрідну конкуренцію основній мережі, вони мають спільну цінність з людьми, які мають токени на основному мейннеті.

Я думаю, це добре явище. Екосистема EOS має безліч не бачених раніше викликів. Конкуренція знайде оптимальні рішення.

Розкажіть трохи про вашу філософію життя: за якими принципами живете?
Життя стає набагато простішим, коли ти знаєш, чого хочеш. Я хочу створювати класне програмне забезпечення для бізнесу та піклуватися про свою сім’ю. І відповідно, планую свій час.

Я намагаюся оптимізувати речі для ефективної роботи.

Живу поблизу місця роботи, тож не витрачаю забагато часу в дорозі. Аби працювати з дому, маю переконатися, що у мене є зручний стіл, щоб якомога менше відволікатись.

У нашому домі немає телебачення.

Ще один важливий пункт – турбота про моє тіло: вправи і хороша дієта.

Мої батьки залишили Україну не тому, що хотіли виїхати, а тому, що втікали від комуністів. Вони подбали, щоб я вивчав українську в дитинстві у Нью-Йорку. Тому я завжди відчував себе частиною історії України. 

Окрім цього духовного зв’язку існують ще й практичні причини: чудово мати доступ до українських талантів. І, мабуть, найбільше, мені тут просто подобається.

Вас часто запитують про Україну у контексті питання війни. А якщо мислити у контексті впровадження блокчейну: чи може технологія змінити країну, як і коли?
Це знову про перехід із Інтернету даних до Інтернету цінностей.

Я думаю, що блокчейн зробить з банківською системою те, що раніше всесвітня павутина зробила з журналістикою.

EOS дозволяє використовувати децентралізовані програми та децентралізоване управління. Ви можете думати про це, як про нові способи міжнародної взаємодії людей через кордони – надавати один одному гарантії, які не потребують довіри.

Коли це станеться? Нескоро. Набагато більше ще потрібно зробити, ніж люди думають.

Які цінності, засвоєні під час війни, ви перенесли у повсякденне життя і роботу?
Важко сказати. Шість років у військовій частині зробили мене тим, ким зараз є.

Я можу лише уявляти, яким чином моє життя могло б скластись, якби не був в армії. Безперечно, я став комфортно себе почувати перед аудиторією і виступати перед людьми.

Цей досвід також допомагає мені  розуміти: якими б поганими речі не здавалися на перший погляд, вони майже завжди можуть бути ще гіршими.

https://cryptota.com.ua/roman-skaskiv/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod