follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Betim

Pages: [1] 2 3 4
1
Новий законопроект в Україні дозволить Крипто компаніям відкрити банківські рахунки

Міністерство цифровоï трансформації України опублікувало крипто-законопроект «Про віртуальнi активи» у відповідь на крайній термін ФАТФ в червні 2020 року.



Україна стає ближчою до надання правового статусу криптовалютам, таким як Біткоiн (BTC), з новим законопроектом, опублікованим в понеділок.

18 травня Міністерство цифровиï трансформації України опублікувало новий законопроект «Про віртуальнi активи», мета якого - визначити правовий статус криптоактивiв, правила їх обігу та видачі в країні. Поточна версія законопроекту не є остаточною і відкрита для обговорення крипто спільнотою до 5 червня 2020 року.

Криптоіндустрія в Україні все ще перебуває в «сірій зоні»

За словами одного зі співавторів нового законопроекту, основна мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб, нарешті, дати можливість місцевим криптографічним фірмам, таким як біржі, відкривати банківські рахунки. Майкл Чобанян, президент Асоціації Біткойнiв в Україні, яка є співавтором нового законопроекту поряд з державними органами, юридичними фірмами і гравцями галузі, каже, що криптообменніки до сих пір не можуть відкрити банківський рахунок в Україні.

Таким чином, пропонований законопроект покликаний вивести криптоіндустрію з «сірої зони» і, нарешті, забезпечити юридичну присутність компаніям в Україні. Згідно із законопроектом, постачальники послуг віртуальних активів - криптообмiнники, емітенти та користувачі - «мають право відкривати рахунки в банківських та інших фінансових установах».

Тільки зареєстровані криптографічні фірми будуть «легальними»

Однак отримання достатніх переваг для криптоіндустріі в Україні має свої недолiки. Раніше на цьому тижні Андрій Хаврюченко, засновник компанії-розробника програмного забезпечення DevNull.AI, написав у Твіттері, що законопроект України «Про віртуальнi активи» зробить всi криптовалюти в Україні незаконними, якщо вони не будуть зареєстровані в міністерстві.

Відповідно до законопроекту, місцеві фірми зобов'язані реєструватися для того, щоб легально управляти бізнесом з криптовалютами в Україні, додав Чобанян в Cointelegraph. «Якщо ви робите це без реєстрації, ви поза законом, це те, про що говориться в законі», - зазначив Чобанян. Керівник також вказав, що такі фірми повинні будуть забезпечити дотримання вимог по боротьбі з відмиванням грошей, AML і Know Your Customer або KYC.

Закон України про криптовалюти є відповіддю на вимоги ФАТФ про ПІД

За словами Чобаняна, новий законопроект надійшов у відповідь на запит Цільовоï групи з фінансових питань або ФАТФ. У минулому році вони оголосили, що будуть прагнути прийняти керівні принципи AML для криптографії до червня 2020 року.

Україна розглядає закон про регулювання криптоактівiв як мінімум чотири роки. Перші повідомлення про криптовалюти в Україні з'явилися в кінці 2015 року, коли Верховна Рада України оголосила про плани визначення юридичного статусу Біткоiна до січня 2016 року. Як і в Росії, жодна з існуючих ініціатив в області крипто-законодавства не була прийнята до сих пір в Україні.

Місцева влада, як повідомляється, працює як мінімум над трьома окремими законопроектами, в тому числі одним, присвяченим оподаткуванню криптовалют. За повідомленнями, в кінці 2019 року Міністерство цифровоï трансформації України уклало партнерську угоду з найбільшим в світі крипто-обміником Binance для співпраці в галузі місцевого криптографічного законодавства. За словами Чобаняна, Binance не брав участі в розробці законопроекту «Про віртуальнi активи», але, як очікується, дасть свої відгуки про запропонований законопроект.

https://cointelegraph.com/news/new-bill-in-ukraine-to-finally-let-crypto-firms-open-bank-accounts

2
Операції з криптовалютами на суми більше ніж 30 тис. грн перевірятимуть: держава зможе заблокувати криптогаманець

Згідно з оновленим законом про фінансовий моніторинг, під дію моніторингу потрапляють операції з криптовалютами на суму понад 30 тис. грн ($1,2 тис.).

Про це повідомила міністр фінансів України Оксана Маркарова в інтерв'ю MC Today.

Зокрема, при проведенні операції з криптовалютами на більш ніж 30 тис. грн ($1,2 тис.) у того, хто проводить таку операцію, будуть вимагати документи та інформацію про походження активів і призначення розрахунків. Таку інформацію зможуть вимагати банки, біржі та інші компанії.

«Все це треба для того, щоб переконатися, що клієнт не отримав ці кошти незаконним шляхом (або не намайнив їх самостійно - ред.)», - повідомила Маркарова.

Вона зазначила, що в разі виявлення підозрілих операцій з криптовалютами, які не зможе пояснити людина, яка їх проводить, Державна служба фінансового моніторингу зможе блокувати криптогаманцi і вилучати криптовалюти.

«Але це не означає, що... банк або інша установа кожен раз повинен перевіряти і допитувати одного і того ж клієнта, який проводить одні й ті ж операції з криптовалютами. Клієнту один раз треба буде пояснити, чим він займається, що він робить і звідки у нього віртуальні активи. Ця інформація збережеться в банку або в іншій фінансовій компанії, і поки не виникне підозрілих дій з рахунком, клієнта чіпати не будуть», - додала міністр фінансів.

Новий закон про фінансовий моніторинг набуде чинності 28 квітня. Їм також введуть обов'язок приватних бухгалтерів стежити за фінансовими операціями ФОП і підприємців, яких вони обслуговують.

Раніше у Верховній Раді заявляли, що планують легалізувати криптовалюти в Україні до 2020 року.

Також в уряді повідомляли, що планують легалізувати Майнінг криптовалют за 2-3 роки.

Про легалізацію криптовалют в Україні говорили ще в 2018 році за часів уряду Володимира Гройсмана. Зокрема тоді планували розробити правила оподаткування операцій з криптовалютами. Також в уряді доручили внести Майнінг криптовалют в класифікатор видів економічної діяльності (КВЕД), що узаконює цю діяльність.

https://hromadske.ua/ru/posts/operacii-s-kriptovalyutoj-na-bolee-chem-30-tys-grn-budut-proveryat-gosudarstvo-smozhet-zablokirovat-kriptokoshelek

3
На Bittrex пройде делiстiнг восьми криптовалют



Торговий криптовалютний майданчик Bittrex назваввісім монет, які будуть зняті з торгів 12-го липня.

Emercoin (EMC), ArtByte (ABY), Diamond (DMD), Musicoin (MUSIC), Qwark (QWARK), Solarcoin (SLR), Whitecoin (XWC) і Zclassic (ZCL) торгувалися в парі з BTC, проте незабаром будуть видалені з біржі.

Перераховані вище криптовалюти стануть недоступні як на основнiй торговій платформі Bittrex.com, так і на міжнародній Bittrex International.

Ймовірно, ці монети потрапили під делистинг через свою низьку ліквідність, проте точні причини біржа не називає.

Раніше для користувачів Bittrex з США недоступні 42 цифрових актива, які втім залишилися на міжнародному майданчику Bittrex International.

https://kriptovalyuta.com/ua/novini/birzha/na-bittrex-projde-delisting-vosmi-kriptovalyut#more-11601

4
Alternateth: A ‘Friendly Fork’ of the Ethereum Blockchain

One ethereum community member is about to begin what one might call a “friendly fork” of the ethereum blockchain.

Called “Alternateth,” James Hancock, project team lead at ethereum startup ETHSignals, told CoinDesk in interview that he hopes the network will act as “a sister chain” to ethereum validating ideas and proof-of-concepts before adoption on the main chain. The goal is to initiate the split in two months’ time.

“For ethereum to be sound money, it needs to be very conservative in making changes,” said Hancock. “For ethereum to keep pace with competition it needs to keep making changes. These two ideas are in tension as it is difficult to do well.”

Ethereum is the world’s second largest blockchain network by market capitalization. Since launch in 2015, ethereum has witnessed the rise of several other competing smart contract platforms include EOS, Tron, IOST and others. While none come close to matching ethereum’s near $30 billion valuation, the proliferation of new technology iterating on ethereum’s architecture and structure have fueled further pressure on developers to maintain the network’s competitive edge.

As such, Hancock sees Alternateth as a test network of sorts for speeding up development on ethereum mainnet. For example, one of the first features he intends to execute on Alternateth is mining algorithm switch, “Progressive Proof-of-Work” (ProgPoW), which has yet to see mainnet activation on ethereum despite being approved by core developers since early January.

But outside of testing purposes, Hancock also sees Alternateth as a blockchain to support ethereum developers.

Leveraging a block rewards mechanism similar to what is seen on the zcash blockchain, Hancock tells CoinDesk that a portion of mining rewards on Alternateth will be collected into a multi-signature address “comprised of multiple trusted community members.”

At present, Hancock is rallying support for this new ethereum blockchain from other developers. In terms of miner support, Hancock purports that some general purpose miners on ethereum are already “ready to mine” the ProgPoW algorithm, which Alternateth will leverage from the outset.

In terms of project fundraising, Hancock emphasized that there is presently no intentions to launch an initial coin offering or pursue alternative avenues for funding.

Rather, Hancock affirmed the project is an entirely volunteer-driven effort that has yet to fully work through all of the nitty gritty details of blockchain code protocol and monetary policy.

The overall vision, however, is clear. Hancock affirmed:

“It will be a test-bed for some of these upcoming features [for ethereum] and will support funding development for the main chain…Similar to the relationship between litecoin and bitcoin.”

Early stages

For now, the Alternateth initiative is still in very early stages of development, though Hancock asserts he’s receiving support privately for now from other unnamed ethereum developers and miners.

“I am getting support on how to execute the fork,” said Hancock. “I wouldn’t say they are ‘working on the project,’ at least not for now…I’ll let the [developers] announce their own involvement.”

To this, ethereum developers and other community stakeholders have been rallying support for various sustainable funding initiatives on the ethereum blockchain.

In fact, the proposal of introducing block rewards on the platform most recently stirred a flurry of controversy in the ethereum community back in April when a working group was created by the founder of crypto bounties platform Gitcoin, Kevin Owocki.

Owocki told CoinDesk in a past interview:

“I do think that there’s a limit to the amount of throughput that can go through Consensys grants and the EF grants system…Also, in the spirit of decentralization, we basically can’t rely on Consensys grants and EF grants to be around forever.”

Past conflicts

Agreeing with this sentiment, ethereum core developer Lane Rettig created a GitHub proposal in response for “a better, more explicit governance structure” on ethereum which could take on the task of managing block reward funds.

However, the conversation came to a head when discussions got heated between members of the block rewards working group in April.

Arguing that “public salary discussions” would be one of the many political issues caused by reallocating Ethereum Foundation funds into a new structure of fund management, Spankchain CEO Ameen Soleimani called out Rettig for allegedly requesting a $200,000 salary from the Ethereum Foundation and pushing discussions on block rewards forward for his own personal financial gain.

Rettig rebutted this accusation by stating that he did not request such a salary and that the Ethereum Foundation as a whole “does not give salaries.” Hourly pay by the Ethereum Foundation according to Rettig, on the other hand, is “as little as $25 per hour” for senior developers.

Rettig wrote in the working group Telegram group chat:

“My motivations for these governance/funding discussions is that I worked unpaid for about six months and there are other developers on the Ethereum Foundation teams that have been unpaid for ten months or more, many working without valid contracts. Does that sound fair?”

While Rettig and Soleimani have since returned to amicable relations on social media, the block reward working group – now renamed to “ETH Commons Funding Models” on Telegram – has since quieted down considerably.

At the same time, Hancock, who remains one of the working group members on Telegram, hopes to revive this idea of block rewards, only by applying it to a separate blockchain platform.

Alternateth, Hancock concludes, will be “a friendly fork of ethereum” designed to support and complement the ethereum blockchain, not compete with it.

https://www.coindesk.com/alternateth-a-friendly-fork-of-the-ethereum-blockchain

5
Точка зору: Запуск Libra несе ризики для гривні

Керуючий партнер лізингової компанії «ЕСКА Капітал» Сергій Васьков прокоментував потенційний вплив криптовалюти Facebook на українську гривню, фондовий ринок і сферу криптовалют в цілому.



Місія Libra

Facebook анонсував випуск на початку 2020 року. У мене склалося враження, що для Facebook це спосіб стати найбільшим банком в світі без зайвої паперової та бюрократичної тяганини і традиційних для такої фінансової структури витрат.

У найпопулярнішоï соцмережі в світі зараз близько 2 млрд користувачів. Відповідно, ці люди - потенційні клієнти їх «банку». Уявіть, що хоча б 30% почнуть користуватися Libra, і ви отримаєте масштаби. І багато хто захоче це робити - людина одним кліком в WhatsApp і Messenger зможе розплачуватися в кафе і здійснювати міжнародні грошові перекази. Зручно? Звичайно. Крім того, повністю відпадає питання KYC - Facebook про вас знає набагато більше, ніж ваш банк. Навіть більше, ніж ви самі, напевно.

Крім того, Facebook, напевно, прорахувала свої витрати. Навіщо їм посередник в прийомі платежів за рекламу, яка є основним джерелом прибутку інтернет-гіганта? Купити вподобану річ в Instagram можна буде всього одним кліком.

Фондовий ринок і аналітики вже відреагували на новину зростанням котирувань. У разі успіху проекту FB стане одним з найбільших гравців на фінансовому ринку. І забезпечить собі ще одине величезне джерело прибуткiв. Криптовалюти давно прагнули полегшити міжнародні перекази. Але поки це виглядає так, що Libra має шанс стати найбільш зручною і використовуваної. Треба відразу зрозуміти, що Libra - це не класична криптовалюта, а так званий стейблкоін. Курс її буде стабільним, на відміну від інших криптовалют, оскільки Libra забезпечена валютними резервами та активами. У whitepaper сказано, що в корзину забезпечення входитимуть короткострокові облігації країн зі стабільними валютами, американський долар, англійський фунт і швейцарський франк. У більшості аналітиків відразу склалася думка, що головну роль гратиме долар.

Якщо це так, то Libra зможе зацементувати долар в якості міжнародної резервної валюти - фактично зробивши його новим «золотим стандартом». Так що, якщо дивитися з такої точки зору, то основний бенефіціар проекту - уряд США. Жарти жартами, але все ж таки...

Як випуск Libra відобразиться на гривні та фондовому риноку

На український фондовий ринок запуск Libra вплине дуже несуттєво, тому що ринок сьогодні подає занадто мало ознак життя. А ось для гривні є великі ризики, якщо виходити з тієї інформації, яка опублікована в анонсі проекту. Якась частина молодого покоління цілком охоче перейде на розрахунки в Libra. Наскільки цей процес буде масовим, неможливо зараз передбачити, але для гривні є небезпека. Як і для всіх валют країн третього світу.

Ще одна ризикована сфера - грошові перекази від «заробітчан» (українських трудових мігрантів). На сьогоднішній день досить велика частина валютних надходжень в Україну надходить від них. Якщо вони швидко зрозуміють, що набагато дешевше переводити в Libra гроші своїм родичам, то приплив валюти в країну через офіційні канали істотно обмежиться.

Як запуск Libra вiдобразиться на світовому ринку криптовалют

Ми вже бачимо зростання всіх основних криптовалют - особливо біткоіна. Але, швидше за все, це результат галасу навколо проекту Facebook, ніж реакція на зміну реальності. Практичне використання інших криптовалют в повсякденному житті досi ускладнено. У порівнянні з біткоіном, Libra буде набагато зручнішою. Але вона не має переваг децентралізації і відсутності бенефіціарів, які має біткоін. Швидше за все, вона посуне позиції національних валют.

Зараз це емоції, хайп. Потім люди виявлять, що зручніше користуватися Libra, ніж іншими криптовалютами. Що буде далі, з точністю важко прогнозувати, світ змінюється дуже швидко, треба ще дочекатися 2020 року, коли буде запуск проекту.

Але я не думаю, що Facebook вб'є ринок інших криптовалют. Все ж таки Libra не передбачає децентралізацію, а це означає, що хтось буде всім управляти в ручному режимі і завжди зможе заблокувати ваш рахунок.

До того ж ця нова криптовалюта не забезпечує ніякої анонімності. Вона прив'язана до долара. Тобто, за великим рахунком - це не криптовалюта в класичному сенсі. У довгостроковій перспективі, коли люди зрозуміють, що вони віддають повну інформацію про своє життя корпорації, інтерес до криптовалют може знову збільшитися. Для будь-якої людини цілком зрозуміле бажання бути якомога більш анонімним в світі, який прагне тебе контролювати.



Плюси і мінуси Libra

Кому треба потурбуватися в першу чергу, так це міжнародним платіжним системам. Очевидно, що Libra дозволить не витрачати величезні гроші на перекази через Western Union. А отримавши кошти в Libra, адресат зможе легко перевести їх в долари. Facebook зі своєї криптовалюти може витіснити і PayPal зі сфери інтернет-торгівлі. Це лише один приклад того, до яких змін може привести запуск нової криптовалюти. Насправді виклики можуть бути дуже серйозними. Але все ж поки належить зрозуміти, як пройде запуск. І якою буде протидія національних регуляторів. А вона точно буде.

Для того, щоб говорити про якісь зміни, потрібно дочекатися старту проекту - це 2020 рік. Поки що можна лише фантазувати.

З позитивних моментів, які видно зараз, можна відзначити, що Libra здатна сильно полегшити роботу всіх людей, які займаються малим і середнім бізнесом в світі. Для економіки це може бути добре. Мілленіали, які, очевидно, стануть першими масовими користувачами, отримають зручний спосіб розпоряджатися своїми грошима. Вони ж першими втратять анонімність. Facebook вже зараз знає про нас дуже багато. Libra дасть йому ще більше інформації, за допомогою якої можна провести скоринг крутіше, ніж у будь-якого існуючого нині банку. Більш того, можна буде в разі потреби легко заблокувати когось, створивши йому масу фінансових труднощів. Тобто контроль посилиться.

На мою особисту думку, якщо Libra запрацює в тому вигляді, якому анонсується, країни третього світу в Африці, Середній Азії, Латинській Америці отримають величезну загрозу для своїх національних валют. Україна, до речі, теж.

Але і на розвинених ринках виникне питання бухгалтерського обліку, як мінімум. Навіть міністр фінансів Франції вже сказав, що ця валюта не повинна підмінити національні валюти і несе в собі певні ризики.

Введення Libra може стати подією настільки складним і глобальним за своїми наслідками (як позитивним, так і негативним), що сьогодні дуже важко все передбачити. Вже зараз ми знаємо, що Facebook вкрай розхлябано підходить до політики персональних даних. А нова криптовалюта дасть соцмережі ще більше персональних даних. Як їх будуть використовувати і оберігати?

Реакція Нацбанку і Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку

Для початку Facebook повинна запустити нову криптовалюту, щоб на неї якось реагувати. Нацкомісія до неї не має відношення. Що стосується Нацбанку, то, швидше за все, як завжди, він буде думати, як її регулювати - це його традиційна політика.

Механізм податкового регулювання операцій з Libra

Не думаю, що хтось в світі вже знає механізм. В цілому, для всіх криптовалют не вироблено якогось уніфікованого рішення цього питання. З Libra, яка ще не з'явилася, тим паче. Поки, взагалі, незрозуміло, як буде виглядати її запуск на практиці. Багато європейських політиків висловлюються про ризики, пов'язані з Libra. Питання навіть буде обговорюватися на найближчому саміті G7. Але про оподаткування поки ніхто нічого не сказав.

Чи можуть українські компанії увійти в число членів асоціації Libra

Ціна питання - $10 млн. Ось тільки треба показати походження грошей, а деякі українські компанії сьогодні можуть в цьому плані бути переконливими для будь-якого західного партнера.



https://coinspot.io/cryptocurrencies/mnenie-zapusk-libra-nesyot-riski-dlya-grivny/

6
Parity launches alpha version of alternative Zcash (ZEC) client

The release of Zebra marks the fourth major public network client implementation delivered by Parity. Zebra will be primarily maintained by the Zcash Foundation going forward.



First announced back in March, today marks the alpha release of Zebra, the first Zcash (ZEC) client written entirely in Rust. Tasked by the Zcash Foundation to create a new alternative client to zcashd, Parity Technologies completed the initial implementation of a new Zcash client two months ahead of schedule.

The Zebra client offers the Zcash community an independent alternative to the zcashd client.

Parity’s experience in building blockchain clients fused with the Zcash Foundation’s expertise in cryptography and zero-knowledge proofs. Both teams reported gaining new knowledge and skills, while providing the Zcash community with a multi-client ecosystem.

“During our work on this Zcash client at Parity, we’ve gained insight and expertise into what it takes to build a Zcash client, while laying the foundations for a future Polkadotbridge. At the same time, the Zcash Foundation has been able to quickly kickstart a client implementation, creating a useful, competitive alternative to zcashd. The community wins across the board, as there are now more core developers working on clients, with more interests represented and clients taking different approaches on how to build apps on top. Zcash can now boast a more diversified community that can effectively tailor experiences for Layer 2 developers as well as end-users.”

– Parity Technologies CTO, Fredrik Harryson

Alternative client implementations help developers quickly detect implementation-specific bugs that could cause consensus-related issues. Multiple client implementations also attract a broader audience of developers, who can start contributing in a language they’re familiar with. Zebra allows Rust developers to easily start hacking on and contributing to Zcash.

Open-source and licensed under GPL v3.0, Zebra has already been handed over to the Zcash Foundation’s Github repo where it will continue to be developed into a full-featured Zcash client.

Zebra was derived from Parity Bitcoin, which led to a quick turnover and fast roadmap after the announcement of the partnership several months ago.

With Zebra, users, developers and miners have a new avenue to engage with the Zcash ecosystem. Check out the documentation within the Zebra repo, which will continue to be updated regarding new features added by the Zcash Foundation.

https://www.cryptoninjas.net/2019/06/17/parity-launches-alpha-version-of-alternative-zcash-zec-client

7
Litecoin Foundation to relise physical cryptocurrency debit card



The Litecoin Foundation has announced a partnership with Bibox Exchange and blockchain firm Ternio to release a physical cryptocurrency debit card, in a blog post on June 18.

Per the post, the companies will jointly roll out a cryptocurrency debit card dubbed “BlockCard” that will purportedly let users spend their cryptocurrency funds both online and in physical store locations around the world. Customers will be able to keep cryptocurrencies such as litecoin (LTC) and Bibox Exchange’s and Ternio’s native tokens bibox token (BIX) and ternio (TERN) respectively.

Within the project, Bibox Exchange will act as the custodian of users’ funds and leverage over $200 million worth of cryptocurrency trading volume. Ternio will provide a dedicated platform. The Litecoin Foundation and Bibox Exchange will integrate the card directly into the Bibox Exchange and Litecoin’s official wallet, LoafWallet.

“This is an exciting partnership for us as it furthers the Litecoin Foundation’s mission to create more use cases for spending Litecoin in everyday life. Leveraging Ternio’s BlockCard platform with Bibox’s exchange engine gives Litecoin holders unparalleled access to use their LTC at merchants around the world.”

The Litecoin Foundation thus joins several other industry players that have rolled out digital currency debit cards. Just recently, American crypto exchange Coinbase launched its Visa debit card in six European countries. Coinbase’s new offering purportedly allow users to spend cryptocurrencies they hold at any merchant that accepts Visa cards.

In March, Visa itself published a crypto and blockchain-related job opening. The firm is ostensibly seeking someone to fill the position of Technical Product Manager at Visa Fintech at its Palo Alto office. The position’s description states that a candidate should have an in-depth understanding of distributed ledger technology and the crypto industry.

https://cointelegraph.com/news/litecoin-foundation-to-release-physical-cryptocurrency-debit-card

8
P2P-биржа Hodl Hodl запустила контракты в сети Lightning



Накануне известная P2P-биржа Hodl Hodl анонсировала публичное тестирование контрактов в сети Lightning Network. Теперь каждый может покупать и продавать биткойны в тестовом режиме, используя кошелёк с поддержкой Lightning Network. Уже в конце мая Hodl Hodl планирует сделать контракты в сети Lightning доступными в основной версии биржи.

В рамках контракта Lightning – Hodl Hodl будет генерировать для продавца специальный инвойс, после чего он будет отправлять средства в кошелёк биржи. После этого покупатель сможет произвести оплату согласно заранее оговорённому платёжному методу. Когда продавец получит платёж и подтвердит его получение в контракте – покупатель введёт в контракте полученный инвойс для перевода средств на свой кошелёк.

Принцип работы On-Chain контрактов на бирже Hodl Hodl не изменился. В течение On-Chain контрактов средства блокируются на уникальном эскроу-адресе, который генерирует биржа.

У пользователей есть возможность работать в двух режимах биржи: Lightning и On-Chain. В зависимости от того, какой режим биржи выбран, пользователи будут торговать либо в сети Lightning Network или Base Chain.

Дополнительно, в ближайшие недели Hodl Hodl планирует релиз новой платформы – Predictions by Hodl Hodl (predictions.hodlhodl.com), на которой пользователи, используя сеть Биткойн, смогут создавать контракты на различные исходы событий.

https://bitnovosti.com/2019/05/19/p2p-ex-hodl-hodl-start-test-contract-lightning/

9
Трейдер розповів про роль Lightning Network у зміцненні курсу Біткоіна

На думку трейдера компанії Path Trading Partners Боба Іаччіно, одним з ключових факторів зміцнення курсу Біткоіна стало збільшення масштабів використання рішення Lightning Network.

В ефірі телеканалу CNBC Іаччіно заявив, що застосування програмного забезпечення LN дозволяє мережі найбільшої криптовалюти обробляти набагато більше транзакцій з більш низькими витратами. Впровадження новітніх рішень, позитивно відображається на продуктивності блокчейна BTC, стане головною умовою для більш масштабного використання монети на торгових майданчиках.

https://twitter.com/CNBCFuturesNow/status/1128713192836870144

Трейдер погодився з точкою зору інших експертів, які вважають, що крипторинок зростає за рахунок повернення гравців, які покинули його в минулому році.

Зокрема, багато інвесторів увійшли в криптосферу в 2016-2017 роках, коли Біткоін і Альткоіни перейшли до агресивного росту. Але потім домінування ведмежого тренда в 2018 році спровокувало падіння доходів власників цифрових активів, і вони їх почали масово продавати.

Iччіно погодився, що повернення інвесторів в криптовалютную індустрію зміцнило позиції Біткоіна, проте він наполягає, що ключовим фактором все ж стало масштабне використання рішення Lightning Network, яке дає можливість здійснювати транзакції практично миттєво, анонімно і з мінімальними витратами.

Зараз головним конкурентом мережі виступає платіжна система Visa, здатна за секунду обробляти до 65 000 транзакцій. Але в перспективі платформа Біткоіна стане більш продуктивнішою і зможе скласти конкуренцію цьому гравцеві ринку.

Найбільша цифрова валюта на цьому тижні дійсно досягла нового максимуму, подолавши позначку в $8000. Слідом за Бiткоіном в ціні виросли практично всі великі Альткоіни, наприклад, LTC подолав рубіж в $100.

https://coinspot.io/technology/bitcoin/trejder-rasskazal-o-roli-lightning-network-v-ukreplenii-kursa-bitcoina/

10
SEC знову перенесла рішення по біткоін-ETF компанії Bitwise

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) в черговий раз перенесла термін прийняття рішення по фонду (ETF), який торгується на біржі, пропонованого компанією Bitwise Asset Management. Про це повідомляє CoinDesk.

Заявка, згідно з якою запуск біткоін-ETF повинен відбутися на біржі NYSE Arca, була подана в січні 2019 року, і рішення по ній повинно бути прийнято до 16 травня.

Відзначимо, що до 21 травня Комісія також повинна прийняти рішення щодо заявки VanEck і SolidX на зміну правил Чиказької опціонної біржі (CBOE) для лістингу біткоін-ETF.

Особливістю нового біржового інвестфонду від Bitwise має стати участь кваліфікованого стороннього кастодіана біткоінiв.

Розгляд заявки Комісія розпочала 15 лютого, після чого у регулятора було 45 днів щоб схвалити, відхилити пропозицію або ж запросити додатковий час на його розгляд.

Як стало відомо сьогодні, SEC вибрала останню опцію.

У березні SEC вже відкладала термін прийняття рішень за заявками VanEck і Bitwise Asset Management.

https://forklog.com/sec-snova-perenesla-reshenie-po-bitkoin-etf-kompanii-bitwise/

11
SEC снова перенесла решение по биткоин-ETF компании Bitwise

Комиссия по ценным бумагам и биржам США (SEC) в очередной раз перенесла сроки принятия решения по торгуемому на бирже фонду (ETF), предлагаемому компанией Bitwise Asset Management. Об этом сообщает CoinDesk.

Заявка, согласно которой запуск биткоин-ETF должен состояться на бирже NYSE Arca, была подана в январе 2019 года, и решение по ней должно быть принято до 16 мая.

Отметим, что до 21 мая Комиссия также должна принять решение касательно заявки VanEck и SolidX на изменение правил Чикагской опционной биржи (CBOE) для листинга биткоин-ETF.

Особенностью нового биржевого инвестфонда от Bitwise должно стать участие квалифицированного стороннего кастодиана биткоинов.

Рассмотрение заявки Комиссия начала 15 февраля, после чего у регулятора было 45 дней чтобы одобрить, отклонить предложение или же запросить дополнительное время на его рассмотрение.

Как стало известно сегодня, SEC выбрала последнюю опцию.

В марте SEC уже откладывала срок принятия решений по заявкам VanEck и Bitwise Asset Management.

https://forklog.com/sec-snova-perenesla-reshenie-po-bitkoin-etf-kompanii-bitwise/

12
Біткоін бере нову висоту: монета подолала рубіж в $8000

У вівторок, 14 травня, найбільша цифрова валюта продовжує набирати у вартості і вже пробила чергову психологічну позначку в $8000. На момент публікації даного огляду курс Біткоін виріс до $8039, а ринкова капіталізація цього активу досягла $141,876 млрд.

На деяких торгових майданчиках Біткоін в процесi торгів в ніч на вівторок долав рубіж у $8100. Наприклад, на платформі Coinbase монета протестувала позначку в $8195, але потім сталася невелика негативна корекція, і BTC просів нижче $8000.

За останні дві доби курс Біткоіна виріс майже на $1000, що стало новим етапом на шляху сходження монети з початку 2019 року. За останні 90 днів криптовалюта подорожчала майже на 130%.

 

BTC став драйвером зростання практично всіх великих альткоінов. З першої десятки найвище зростання показали монети EOS і Bitcoin Cash, що підскочили в ціні майже на 14% за 24 години до $6,1 і $399,97 відповідно.

Друга за капіталізацією криптовалюта ефір (ETH) подолала шокову позначку в $200 і зараз торгується на рівні $209, а ринкова капіталізація цього активу перевищує $22,226 млрд. Вартість усіх криптовалюта досягла 239,324 млрд, а індекс домінування Біткоіна впритул наблизився до 60%.

Багато аналітиків побачили схожість між рухом кріпторинка в 2015 році і в першій половині 2019 року. В кінці 2014 року настала фаза панування «ведмежих» настроїв, що спровокувало падіння монети, проте потім почався тривалий період її сходження, в результаті чого були підготовлені умови для вiдомого ралі кінця 2017 року.

У зв'язку з цим бiльшiсть оптимістично налаштованих експертiв очікують повторення ситуації і ривку Біткоіна вище $20,000.

https://twitter.com/CoinDeskMarkets/status/1128040611855122433/photo/1

https://coinspot.io/analysis/bitcoin-beret-novuyu-vysotu-i-preodolevaet-rubezh-v-8000/

13
Биткоин берет новую высоту: монета преодолела рубеж в $8000

Во вторник, 14 мая, крупнейшая цифровая валюта продолжает набирать в стоимости и уже пробила очередную психологическую отметку в $8000. На момент публикации данного обзора курс биткоина вырос до $8039, а рыночная капитализация этого актива достигла $141,876 млрд.

На некоторых торговых площадках биткоин в ходе торгов в ночь на вторник преодолевал рубеж в $8100. Например, на платформе Coinbase монета протестировала отметку в $8195, но затем произошла небольшая негативная коррекция, и BTC просел ниже $8000.

За последние двое суток курс биткоина вырос почти на $1000, что стало новым этапом на пути восхождения монеты с начала 2019 года. За последние 90 дней криптовалюта подорожала почти на 130%.


BTC стал драйвером роста практически всех крупных альткоинов. Из первой десятки самый высокий рост показали монеты EOS и Bitcoin Cash, подскочившие в цене почти на 14% за 24 часа до $6,1 и $399,97 соответственно.

Вторая по капитализации криптовалюта эфир (ETH) преодолела шоковую отметку в $200 и сейчас торгуется на уровне $209, а рыночная капитализация этого актива превышает $22,226 млрд. Стоимость всех криптовалют достигла 239,324 млрд, а индекс доминирования биткоина вплотную приблизился к $60%.

Многие аналитики увидели сходство между движением крипторынка в 2015 году и в первой половине 2019 года. В конце 2014 года наступила фаза господства «медвежьих» настроений, что спровоцировало падение монеты, однако затем начался длительный период ее восхождения, в результате чего были подготовлены условия для знаменитого ралли конца 2017 года.

В этой связи многие оптимистично настроенные эксперты ожидают повторения ситуации и рывка биткоина выше $20 000.

https://twitter.com/CoinDeskMarkets/status/1128040611855122433/photo/1

https://coinspot.io/analysis/bitcoin-beret-novuyu-vysotu-i-preodolevaet-rubezh-v-8000/

14
Пять самых нелепых «причин», из-за которых происходит нынешний рост биткоина

Цена биткоина движется по таинственным законам. На этой неделе выдвигалось множество теорий в попытке объяснить его стремительный рост - от движения небесных тел в солнечной системе до волшебного влияния на криптосферу Джастина Сана. И вот самые интересные теории в подробностях:

1. «Всё дело в карликах?»

По словам известного блокчейн-аналитика и автора книг о криптовалютах Дэвида Джерарда, причиной роста биткоина могли быть небесные тела. Джерард написал в Твиттере:

«Для биткоина теперь важно то, что и Макемаке, и Хаумеа [карликовые планеты] сейчас находятся в созвездии Весов. Очевидно, причина его роста в этом».

Всякий раз, когда эти карлики пересекают путь Весов, у криптовалютных спекулянтов развязываются руки, и это привело к недавнему скачку цен на биткоины. В следующем месяце, по словам Джерарда, нужно проследить за Кваваром и Седной, которые буду пересекать путь созвездия Близнецов.

Джерард, конечно же, пошутил таким образом.

2. «Это мошеннический дамп с биткоином; лучше срочно перейти на BSV Кельвина Эйра»

Недавно в Твиттере также появился Кельвин Эйр, который рассказал о перспективах Bitcoin SV (кажется, потому, что никто другой этого не сделает :).

«Если текущее движение цены биткоина – это экзит-памп для всех биржевых мошенников, то единственное безопасное место для отступления – это монета BSV, с которой никто не делает пампа, и цена которой была искусственно понижена при помощи делистинга. Это монета, которая имеет реальную полезность».

По словам Эйра, биткоин уже находится на грани дампа. Это, конечно, может оказаться правдой, но делистинг BSV – это заслуги самого Эйра.

После недавнего делистинга BSV из нескольких бирж, Эйр считает её единственной монетой, защищённой от дампа. Следовательно, мы все должны прыгнуть с корабля на … «хардфорк от хардфорка», пока не произошло резкое снижение биткоина. Таков финансовый совет Эйра.

3. «Рост цены биткоина вызван смертью альткоинов»

Люди ищут какое-то логическое объяснение ценовому скачку биткоина, и по всему интернету идут ожесточённые споры. Недавно на Reddit разбушевались дебаты о долговечности рынка альткоинов. По словам пользователя u/gonzales82, время альткоинов прошло:

«Эксперименты с ICO окончены. Никто не представил убедительный продукт. Даже эфириум - был как научный эксперимент и не сделал этого, а теперь [он] вступает в рискованный и непроверенный экспериментальный алгоритм консенсуса. Люди осознают, что биткоин – это гораздо более масштабная идея, чем любая из блокчейн-фантасмагорий, которые пытались продвигать за последние пару лет».

С учётом того, что за последние несколько месяцев некоторые альткоины испытали значительный рост, такая мысль кажется маловероятной.

4. «Джастин Сан спас биткоины!»

Недавно CEO TRON Джастин Сан выступил в Амстердаме на конференции TWN-2019. Выступая, он сделал упор на то, что именно ОН спас рынок криптовалют и заставил расти цену биткоина!

«Я точно знаю, что очень сильно влияю на сообщество и цены криптовалют. Когда взломали Binance, цена биткоина упала с $5900 до $5700. Затем я опубликовал твит, в котором сказал, что отправлю $40 млн. в USDT для поддержки Binance. И цена сразу пошла вверх!».

ВОТ ЭТО ДА!

Когда его спросили, а смог бы он сделать такие заявления при более «регулируемой» аудитории, Сан сказал:

«Я искренне хотел помочь, потому что CZ - мой друг. Я верю в него и верю в Binance. Я не хочу, чтобы люди теряли уверенность лишь потому, что взломали 2% от общего количества биткоинов».

5. «Потому что я продал свои биткоины!»


«Вечная» причина, по которой растёт биткоин, - это когда чей-то «я» продаёт монеты так, что на следующий день их цена как назло начинает расти. Однако ваш «я» уже успевает вывести и потратить их, в то время как терпеливые ходлеры оказываются в выигрыше, увеличивая свои шансы на «Lambo».

https://coinspot.io/interesting/pyat-samyh-nelepyh-prichin-iz-za-kotoryh-proishodit-nyneshnij-rost-bitcoina/

15
Росіяни зможуть купувати паливо за Біткоін

У Росії у автовласників з'явиться можливість купувати паливо за Бiткоін і інші цифрові валюти.

Автозаправні станції компанії «Нордгаз трейдинг» стануть першими в країні, які нададуть громадянам таке право.

Як уточнює портал «За кермом Кубань», «Нордгаз трейдинг» підписав партнерську угоду з компанією Fin Foundation, яка вже має досвід при побудові системи оплати палива віртуальними валютами. Раніше вона запустила платформу для оплати бензину та інших видів палива на південнокорейських автозаправних станціях.

Експерти вважають, що якщо «Нордгаз трейдинг» почне приймати до оплати цифрові активи, то компанія зможе стати впливовим гравцем на російському паливному ринку. За криптовалютами майбутнє, і більшість фахівців згодні з такою точкою зору.

Гіганти «Роснефть» і «Лукойл» ризикують втратити частину клієнтів, багато з яких вже не тільки знають про цифровi грошi, але і використовують їх як платіжних інструментів.

Однак повністю відмовлятися від прийому фіатних грошей компанія «Нордгаз трейдинг» поки не збирається. Її керівництво впевнене, що незважаючи на масове впровадження Біткоіна і інших токенiв в Росії класичні гроші все ж залишаються провідним платіжним засобом.

Доказом зростаючого інтересу громадян до криптовалют є той факт, що Росія вже знаходиться в списку лідерів за кількістю щомісячних відвідувань сайтів криптовалютних платформ.

https://coinspot.io/law/russia_sng/rossiyane-smogut-pokupat-toplivo-za-bitcoiny/

Pages: [1] 2 3 4
ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod