follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Αναλυτής: Η τιμή Bitcoin υπερβαίνει το υψηλότερο επίπεδο όλων των εποχών  (Read 733 times)

Offline Marshal

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • points:
    8133
  • Karma: 43
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary


eToro αναλυτής ο οποίος επίσης γνωστή στο Bitcoin εμπειρογνωμόνων Μάτι Γκρίνσπαν, σε μια συνέντευξη με το ρητό Daily Express αναμένεται να φθάσουν τα $ 20.000 Bitcoin εκ νέου ταινία? ότι η τιμή μονάδας στο μέλλον θα υπερβεί την υψηλότερη τιμή που έχει δει ποτέ.

Μια διαφορετική αγορά
"Δεν ξέρω τι θα συμβεί στο μέλλον. Δεν είμαι πραγματικά ένας τυφώνας ή κάποιος με τέτοιο ταλέντο. Μόνο $ 20.000 πέρα ​​από τον έλεγχο του φόβου της πτώσης ξεκινώντας από την κορυφή, πιστεύω ότι με περισσότερο από ένα κανονικό καταφύγιο. «Είπε ο Greenspan τόνισε ότι μια ξαφνική αύξηση στην αξία ενός περιουσιακού στοιχείου είναι συνήθως ακολουθείται από μια υποχώρηση.

"Όταν η τιμή του bitcoin κινείται και πηδάει σε ένα νέο μέγεθος, πρέπει να δούμε ένα είδος υποχώρησης σε αυτό. Το ίδιο πράγμα παρατηρήθηκε στη διαδικασία πτώσης από $ 8 σε $ 3.50, στη συνέχεια πίσω σε $ 1. Η παρατήρηση μετά από τέτοιες πιτσιλιές είναι ένα πολύ φυσιολογικό γεγονός. Έτσι, αν το εξετάσω τώρα, νομίζω ότι είμαστε περίπου 5 ή 6 τοις εκατό μπροστά από την τιμή πριν από ένα χρόνο », πρόσθεσε.

Ορισμένοι αναλυτές λένε ότι ο Bitcoin θυμάται μια μεγάλη πτώση το 2014 από $ 20.000 σε $ 8.000. Την εποχή εκείνη η Bitcoin, η νεκρή ανταλλαγή κρυπτογραφημένων χρημάτων του σημερινού Mt. Ο Gox δεν μπόρεσε να ανακάμψει τους επόμενους 12 μήνες μετά την απώλεια του 80%.

Τώρα η αγορά βρίσκεται σε διαφορετική κατάσταση και η παγκόσμια αγορά κρυπτογράφησης έχει ημερήσιο όγκο συναλλαγών 30 δισεκατομμυρίων δολαρίων. ρευστότητα της αγοράς και seviyelerdeyk όγκο σύγκριση με το 2014 επίπεδα, οι θεσμικοί επενδυτές ήταν η συμμετοχή των μεγάλης κλίμακας λιανικής πώλησης εργαλείων εμπορικής αγοράς που επιτρέπουν το σχηματισμό των διαφόρων δημοσίων όπως Bitcoin μελλοντικής εκπλήρωσης που λήγουν μπροστινό πόδι.

CCNA, τέλος, μία από τις μεγαλύτερες επενδυτικές τράπεζες Goldman Sachs, ο χρηματοπιστωτικός τομέας, μετά από περίπου έξι μήνες μετά την έναρξη της αγοράς Bitcoin για να δημιουργήσει ένα τμήμα των συναλλαγών κρυπτο-νομίσματος επίσημα ανακοίνωσε ότι είχε αποφασίσει.

Goldman Sachs διευθυντής Ρένα Yared, οι έμποροι και οι επενδυτές θεωρούν ότι είναι πολύ επιφυλακτικοί κατά κρυπτο χρήματα στην τράπεζα. Ωστόσο, ως εναλλακτική λύση κατάστημα της αξίας λόγω της υπερβολικής ζήτησης από τους πελάτες και οι επενδυτές επιθυμούν να έχουν Bitcoin, προσθέτοντας ότι η τράπεζα αναγκάζεται να αρχίσουν να διευκολύνουν τη ζήτηση Bitcoin.

"Δεν αναγνώρισα τον εαυτό μου ως πραγματικό πιστό, πιστεύοντας ότι ο Bitcoin θα αναλάβει τον κόσμο. Για σχεδόν όλους τους εμπλεκόμενους σε αυτή την πλατφόρμα, τώρα ήρθε η προσωπική σκεπτικισμό στο τραπέζι. «Λέει ο Yared,» θέλω να κρατήσω ένα πελάτη μου Bitcoin μου ή Bitcoin Futures, γιατί πιστεύω ότι είναι μια εναλλακτική λύση κατάστημα αξίας. «, Λέει αιτήματα που βρήκε απήχηση στον τομέα τους .

Όλο το Χρόνο Υψηλότερο
Greenspan, ο δισεκατομμυριούχος επενδυτής Μάικ Novogratz και Διευθύνων Σύμβουλος κρυπτο-νομίσματος εταιρεία επενδύσεων Pantera Πρωτεύουσα του Dan Morehead, μαζί με άλλους μεγάλους επενδυτές κρυπτο νόμισμα, σε 2018 τιμή Bitcoin τόνισαν ότι τώρα το υψηλότερο επίπεδο όλων των εποχών. Δεδομένης της ραγδαίας αύξησης και ανάκαμψης του τελευταίου μήνα, η Bitcoin είναι πιθανό να φτάσει στη ζώνη των 20.000 δολαρίων εάν μπορεί να συνεχίσει τις συναλλαγές και τον όγκο των συναλλαγών.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod