follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Graviocoin Borsası ve Coini Hakkında  (Read 1758 times)

Offline franch

• Full Member
  • *
  • Activity: 209
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: April 14, 2024, 12:36:09 PM
    • View Profile

• Total Badges: 18
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary 10 Posts First Post
Graviocoin Borsası ve Coini Hakkında
« on: August 09, 2018, 03:40:08 PM »
Arkadaşlar merhaba,

Coinmarketcapa yeni giren Graviocoin borsası ve borsanın kendi coini graviocoin hakkında bilgisi olan var mı?
Total supply 760 milyon adet ile günlük kar payı dağıttığını düşünür ve fiyatının çok düşük olduğunu göz önünde bulundurur isek sizce buralardan alınır mı ?

https://graviex.net

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Graviocoin Borsası ve Coini Hakkında
« on: August 09, 2018, 03:40:08 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline denizsar

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 502
  • Referrals: 8
  • Last Active: October 12, 2020, 12:29:18 PM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    10 Posts First Post Sixth year Anniversary
Re: Graviocoin Borsası ve Coini Hakkında
« Reply #1 on: August 09, 2018, 06:05:36 PM »
Gravio btt girdiğim ilk imza Bountysiydi. Bu nedenle yakından tanıyorum. Gravio borsası aslında projenin yalnızca bir ayağı, projenin içeriği bir ekosistem oluşturmak. Kendine ait blockchaini var. Sonraki aşamada kontrat oluşturma ve iot sistemini hayata geçirme planları da var. Borsasını yeni yeni adam etmeye başladılar. En son Usd ve Euro geçişlerini de aktif hale getirdiler. Tek sıkıntısı ekip üye sayısının az olması, bu durum da maddi imkanlarla alakalı tabi. Borsadan iyi para kazanırlarsa projenin devamı da gelir. O yüzden yatırım yapmayı düşünüyorsanız mutlaka borsa hacmini takip edin.

Offline denizsar

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #2 on: August 09, 2018, 06:09:20 PM »
Bu arada şimdi bir hesap yaptım, topu topu 673 dolara 1 milyon adet almak mümkün. Tabi borsa için en büyük risk hack saldırısı. Bir saldırıda coin yalan olabilir. Şu haliyle Verge'nin geçen yıl mart ayındaki halini hatırlattı.

Offline franch

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #3 on: August 10, 2018, 05:05:31 PM »
Yalnız adetine göre fiyatı çok az telegram ve twitterda adminler çok aktifler. Bizi üzmeyecek meblaglar ile alıp unutsak bize kazandıracaktır diye düşünüyorum.

Offline denizsar

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #4 on: August 11, 2018, 10:14:38 PM »
Yalnız adetine göre fiyatı çok az telegram ve twitterda adminler çok aktifler. Bizi üzmeyecek meblaglar ile alıp unutsak bize kazandıracaktır diye düşünüyorum.

Ben bountyden gelen 200Bin Gio'yu tutmaya devam ediyorum, hatta aylardır cüzdanını bile açmadım. Güzel şeyler olursa  sürpriz olur. Ekip borsada coin listelemek isteyenlerden 0.3 Btc'lik Gio istiyor. Geçen aya kadar günlük işlem hacmi 1 btc bile değildi. Şu anda 10 Btc'ye ulaşmış durumda. Daha uzun bir yolu var gibi.

Offline franch

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #5 on: August 13, 2018, 09:29:07 AM »

Ben bountyden gelen 200Bin Gio'yu tutmaya devam ediyorum, hatta aylardır cüzdanını bile açmadım. Güzel şeyler olursa  sürpriz olur. Ekip borsada coin listelemek isteyenlerden 0.3 Btc'lik Gio istiyor. Geçen aya kadar günlük işlem hacmi 1 btc bile değildi. Şu anda 10 Btc'ye ulaşmış durumda. Daha uzun bir yolu var gibi.

Hocam senin gibi bounty den bu meblaglarda alan varmıdır ? Yani bounty kampanyasında 100 bin ler milyonlar mı dağıttı bilgi verebilir misiniz ?

Offline denizsar

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #6 on: August 14, 2018, 04:56:10 PM »
Tamamen toplam coin miktarı ve imza kampanyasına katılım sayısıyla alakalı bir konu. Gio'yu örnek verirsek, toplam miktarı 1 milyar. Projeler bountyde dağıtacağı coin miktarını başta belirtiyorlar. Mesela imza için 950bin gio ayırmışlardı. Katılan sayısı 20 kişi. Bunların çoğu da jr rütbeli. Bir arkadaş 300bin adet aldı, ben 200bin, diğerleri ise kalan 450bini paylaştı. Gio, atılan her mesaja member için 10 gio verdi.

Bu imza kampanyasından geçmişte zengin olan insanlar bile var. Mesela Neblio imzasına bir avuç insan girdi ve 150.000 coini paylaştılar. Bir Türk üyenin 20.000 adet nebl aldığını biliyorum. Alan kişi de kendisine 100 dolarda satarım hedefi koymuştu. İcoda satılmayan coinlerin yakılması, neblio'nun binanceye girmesi ve fiyatının bir anda 68 dolara fırlaması. O arkadaş elindekileri 50 dolara sattıysa emekli olmuştur. Btt'de local Neblio başlığında mesajları duruyor. Şu anda bu tip kar olur mu bilemem. Ben bugüne kadar toplam üç imzaya katıldım cebime daha bir kuruş girmedi.  ;D

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #6 on: August 14, 2018, 04:56:10 PM »

Offline Jhonkar

• Baby Steps
  • *
  • Activity: 21
  • Referrals: 0
  • Last Active: October 23, 2018, 06:55:04 PM
    • View Profile

• Total Badges: 7
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #7 on: August 15, 2018, 10:34:00 PM »
ne olacağını bilemeyiz elbette ama kyc istiyor diye yeni bir Türk borsası açılmış ona bile girmedim kendi tokeninden bedava veriyor olmasına rağmen. ama yine de değerlendirmekte yarar var bu borsayı. ummadığın taş baş yarar derler.

Offline denizsar

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #8 on: August 16, 2018, 10:41:33 AM »
ne olacağını bilemeyiz elbette ama kyc istiyor diye yeni bir Türk borsası açılmış ona bile girmedim kendi tokeninden bedava veriyor olmasına rağmen. ama yine de değerlendirmekte yarar var bu borsayı. ummadığın taş baş yarar derler.

Kyc istemeyen borsa maalesef yok zaten. Karapara aklamanın önüne geçilmesine yönelik yasalar bu durumu zorunlu kılıyor. Yurtdışı borsalar da Kyc kabul etmeseydi devletler tarafından ciddi yaptırımlarla karşı karşıya gelecekti.

Offline Meliodas

• Hero Member
  • *
  • Activity: 1080
  • Referrals: 20
  • Last Active: June 27, 2023, 02:15:52 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
« Reply #9 on: October 10, 2018, 11:42:32 PM »
Ağustosta açmışsın bu konuyu yatırım yapan var mı yok mu bilmiyorum ama ağustostan borsanın açıldığını sayarsak 25.000  Dolar Günlük hacmi var bu tokenin ne getirisi olabilir siz düşünün

Offline DarkXen

• Full Member
  • *
  • Activity: 153
  • The World’s First Blockchain Core
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 13, 2020, 09:54:55 PM
    • View Profile

• Total Badges: 14
« Reply #10 on: October 11, 2018, 08:29:20 AM »
Ağustosta açmışsın bu konuyu yatırım yapan var mı yok mu bilmiyorum ama ağustostan borsanın açıldığını sayarsak 25.000  Dolar Günlük hacmi var bu tokenin ne getirisi olabilir siz düşünün

Çok fazla borsa projesi ve koini oldu hepsi de fee leri düşürüyor yada elinde tuttuğun zaman feelerden bir şeyler veriyor. Fiyatının düşük olması değil hacminin düşük olması önemli. Günlük hacmi ortalama bir traderin yaptığı işlemden bile az olduğunu düşününce pek bir getirisi olacağını düşünmüyorum.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG