follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Nargile sevenler derneği  (Read 9401 times)

Offline Nboramir

• Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 398
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: October 01, 2021, 07:22:48 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Nargile sevenler derneği
« Reply #15 on: September 10, 2020, 07:10:25 PM »
Konuyu görünce çok sevindim nedensizce :D Heryerde nargile içen kırodur düşüncesiyle karşılaşıp tabum haline getirmişsem demek ki, konuyu görünce direk içeri daldım :D Öncelikle En sevdiğim aroma Limon-Buz hem ferah hem de hafif bi ağırlığı var markası Al Fakher olanlar iyi oluyordu sanırım özellikle bu aromada. Yanında da bi Amsterdam açınca hem kafam güzel hem de keyfime diyecek olmuyor.  Nargile severlere de neden kıro gözüyle bakılıyor hiç anlamış değilim gayet kendi halimizde takılıyoruz evimizde de gittiğimiz mekanlarda da. O dumanı izlemenin verdiği hazzı yediğimden içtiğimden alamıyorum çoğu zaman.

Katılıyorum size hocam bakmayın siz kıro diyenlere nargile bir sanattır yurtdışında acayip bir kültürü var festivalleri falan yapılıyor hookah yazın görürsünüz birsürü yabancı var özellikle Arap ülkeleri dışında Almanya ve Rusya’da kültürü var Almanya’ya tabi o kültürü bizimkiler götürmüştür muhtemelen ama ;D bende yaban Mersini seviyorum şu sıra Jibiar marka damla sakızı içiyorum bildiğin sakız tadı dumanıda çok iyi tavsiye ederim

Hocam tavsiye için teşekkür ederim. Ben eve aldığım ekipmanlarda sorun yaşıyorum sürekli, dışarıda aldığım tadı alamıyorum evde. Tabi ortamında etkisi vardır ama asıl mesele o değil gibi. İnternet üzerinden de aldım bizzat gidip kendim de seçip aldım ama sanırım kaliteli ekipmanı bulamıyorum. Var mıdır sizin taviye edeceğiniz net üzerinden satış yapan bir yer?

Hocam nargilemalzemeleri , oduman, kefo, bunların internet sitelerini inceleyebilirsiniz burada çok şey bulabilirsiniz ayrıca şuan nargile de f/p olarak bakarsak en iyi marka mr eds hem kaliteli işçiliği hemde diğer markalara göre yarı yarıya ucuz üstelik yerli malı alacaksanız 1 tane alın ömür boyu kullanın
  Çok teşekkür ederim. bir çok yerden aldım kötüydü bi de bu sitelere bakayım

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #15 on: September 10, 2020, 07:10:25 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline smt_nirwana_01

• Member
  • *
  • Activity: 129
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 26, 2021, 08:01:24 AM
    • View Profile

• Total Badges: 15
    10 Posts First Post Third year Anniversary
« Reply #16 on: October 27, 2020, 07:44:46 AM »
merhaba arkadaşlar nargile denilince akla ilk gelen tabikide anason. herkes içemez biraz serttir ama sertlik hayatın kanında var adamı biraz mayhoş eder lakin nargile içilecekse anosunlu içilmelidir. sipsilerinizi yanınızda yedek olsun.

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #17 on: October 27, 2020, 03:07:42 PM »
merhaba arkadaşlar nargile denilince akla ilk gelen tabikide anason. herkes içemez biraz serttir ama sertlik hayatın kanında var adamı biraz mayhoş eder lakin nargile içilecekse anosunlu içilmelidir. sipsilerinizi yanınızda yedek olsun.

Anasonu ben tüketemiyorum çok fazla baş ağrısı yapıyor ama tabii nargile denilince akla gelen ilk şey anason çift elma ve el fakher markası

Offline Resulbil

• Hero Member
  • *
  • Activity: 713
  • Last Active: June 01, 2021, 12:18:26 PM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #18 on: October 27, 2020, 06:34:18 PM »
Daha önce sigara içiyordum nargile içmek istiyorum ama sigara içme isteği yapar mı korkudan ağzıma sürüyorum naegile

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #19 on: October 27, 2020, 08:47:37 PM »
Daha önce sigara içiyordum nargile içmek istiyorum ama sigara içme isteği yapar mı korkudan ağzıma sürüyorum naegile

Hocam benim hanım sigara içiyor nargile içmiyor nargile içince de sigara isteği gelmediğini söylemişti bir kez deneyin nargile ayrı bir kültürdür

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG