follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Student coin ve yaptıkları ibnelik  (Read 2353 times)

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2669
  • Coinomize.biz
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 09:27:19 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Student coin ve yaptıkları ibnelik
« on: June 01, 2021, 05:37:26 PM »
✍️ Student Coin (STC) 2. Aşama Ödül Ödülleri Güncellemesi

Sevgili Bounty Dedektif Takipçileri,

Student Coin ekibi, ek ödül ödemeleriyle ilgili taleplerimize yanıt vermedi. Dağıtıma başlamaları için onlara 5 saat verdik. Fikrini değiştirmeyecekler, bu yüzden 5 saat beklemek gereksiz.

Artık onlar hakkında geniş bir dolandırıcılık duyurusu yapmaktan başka seçeneğimiz yok.

Uygun ödüller dağıtılmazsa, Student Coin ekibinin toplam ödül ödüllerini dağıtma sözünü tutmayarak topluluğumuzu ve bizi dolandırmaya çalıştığı sonucuna varacağız.

Ödülü başlatmadan önce, ödüllerin, ödül sona erdikten iki hafta sonra dağıtılacağına söz verdiler. Ancak dün bizim ikna etmemizden sonra toplam tahsisatın sadece 1/3'ünden daha azını dağıtabildiler.

Ekibimiz bugün ek ödül ödemeleri gerektiği konusunda onlara ulaştı, ancak onlar açıkça reddettiler.

Alandaki adil oyuncuları desteklemek için buradayız. Dürüst olmayan aktörler, kendi nüfuzlarıyla bunu etkilemeye ve sektörü herkes için adaletsiz hale getirmeye teşvik edilmemelidir.

Sonuç olarak, rapor etmelerini öneririz.

Telgraf grubu ve kanalı
heyecan
Facebook
LinkedIn
Reddit
anlaşmazlık
Bir aldatmaca olarak Instagram.

Ayrıca, lütfen bunları Telegram Dolandırıcılık Ekibine bildirin.

Ayrıca, lütfen bu bağlantıyı kullanarak onları bir dolandırıcılık olarak CoinMarketCap'e bildirin.

Ayrıca burada Student Coin dolandırıcılığı suçlaması konusuna yorum yapabilir ve aklınıza takılan başka bir şey varsa fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Saygılarımla.

Ödül Dedektif Ekibi

Ben de Twitter'da studentoin hesabına biraz saydırdım. Twitter'da sağolsun bana 12 saat engel koydu.
Mağdur olan arkadaşlar adına üzüldüm. Benlik bir durum değil. Aklıma hemen Dia geldi. Adamlar geçte olsa ödemişti. Bu şekilde götü başı oynayan proje olursa yerin dibine batsın aq. Millete dağıtacağı 3 kuruşa göz diken proje batsın bence. Buna benzer bir durumu Dego da yapmış galiba. Forumdan yazıştığım değerli bir arkadaş söyledi. Dego da onu mağdur etmiş.
Dego burada bounty yapmadı. Diğer tarafta yaptı.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Student coin ve yaptıkları ibnelik
« on: June 01, 2021, 05:37:26 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
Re: Student coin ve yaptıkları ibnelik
« Reply #1 on: June 03, 2021, 06:47:14 PM »
Bana da 0.03 eth göndermişler. Dedective ne kadar mücadele etse de sonuç değişmedi. Bounty işinde böyle şeyler var ne yazık ki.
Çok şükür DIA ayni şeyi yapmadı. Onlarda yapsa yapardı sonuçta hak arayabileğin yer yok. Belki en güzeli smart contrat sayesinde ilk başta managere tokenler verilse bu tarz durumlar yaşanmaz.  Sanmıyorum ama belki pişman olur öderer kalanı STC olaraktan 😁

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #2 on: June 06, 2021, 02:51:48 PM »
Tam bir şerefsiz çıktı bu STC ekibi.. Milleti 12 hafta gibi bir müddet uzunca bir bounty^ye tabi tuttular.Sonra ödemeyi nerdeyse 6'da 1'e düşürdüler. 12 Hafta imzada olanlar için yazık oldu. Ne fırsatlar kaçırdılar bu imzada takılı kalarak bu kişiler. İyi ki de imzalarına katılmamışım.
Dego başlı başına bir problem.. Bounty ödemeleri için kendi web sitelerine kurdukları akıllı kontratı zamanı dolamadan erkenden bitirdiler.Çoğu kimse ödülü talep edemedi. Sonra hata bizim BSC ağına geçeceğiz, ödemeyi ordan yapacağız dediler.. Aradan 4 ay geçti..Artık kimse hunterleri iplemiyor. Dego'da takım da yok.. Bilinmiyen bir takım. Bizim Türkler de iyi yatırım yapmışlar bekliyorlar ki 100-200 dolar olsun.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #3 on: June 06, 2021, 10:11:05 PM »
Tam bir şerefsiz çıktı bu STC ekibi.. Milleti 12 hafta gibi bir müddet uzunca bir bounty^ye tabi tuttular.Sonra ödemeyi nerdeyse 6'da 1'e düşürdüler. 12 Hafta imzada olanlar için yazık oldu. Ne fırsatlar kaçırdılar bu imzada takılı kalarak bu kişiler. İyi ki de imzalarına katılmamışım.
Dego başlı başına bir problem.. Bounty ödemeleri için kendi web sitelerine kurdukları akıllı kontratı zamanı dolamadan erkenden bitirdiler.Çoğu kimse ödülü talep edemedi. Sonra hata bizim BSC ağına geçeceğiz, ödemeyi ordan yapacağız dediler.. Aradan 4 ay geçti..Artık kimse hunterleri iplemiyor. Dego'da takım da yok.. Bilinmiyen bir takım. Bizim Türkler de iyi yatırım yapmışlar bekliyorlar ki 100-200 dolar olsun.

Dedective bu durumlardan kendisine pay çıkartmış olmalı ki  sonradan aldığı bountylerde escrow kullanıyor ( %100 çözüm olur mu bilmem ama)
Bir bountysinde de ödül bizim garantimiz altında demiş.
Hocam DEGO da büyük şerefsiz çıkmış. Yazık olmuş ödüllerinize.
İnşallah daha fazlasını kazanırız kazanırsınız.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #4 on: June 07, 2021, 06:30:06 PM »

Dedective bu durumlardan kendisine pay çıkartmış olmalı ki  sonradan aldığı bountylerde escrow kullanıyor ( %100 çözüm olur mu bilmem ama)

Yok ya zannetmiyorum.. Çok iyi bir para boşa gitti gibi.. Tam bir pislik çıktılar. İnşallah ayı sezonunda delist olurlar Binance'den. Detective her bakımdan iyi hocam, hiç değilse scam bile çıksa hemen bounty'yi durduruyor.Son zamanlarda işlerini garantiye alarak devam ediyorlar.
Ard arda bounty yayınlıyorlar.. Bu son 2 aydır , yetişemiyorum. Yeterli sayıya ulaşıyor kampanyalar. En 5 tane ödül kaçırdım detective ekibinin..

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #5 on: June 07, 2021, 09:48:12 PM »

Yok ya zannetmiyorum.. Çok iyi bir para boşa gitti gibi.. Tam bir pislik çıktılar. İnşallah ayı sezonunda delist olurlar Binance'den. Detective her bakımdan iyi hocam, hiç değilse scam bile çıksa hemen bounty'yi durduruyor.Son zamanlarda işlerini garantiye alarak devam ediyorlar.
Ard arda bounty yayınlıyorlar.. Bu son 2 aydır , yetişemiyorum. Yeterli sayıya ulaşıyor kampanyalar. En 5 tane ödül kaçırdım detective ekibinin..

Dedective özelikle sınır getirdikten sonra iyi oldu. Eskiden bir kamyon dolusu insan katılıyor ve millete bir bardak çay parası düşüyordu. Bende topkie'nin imzasına katıldım bakalım neler olacak. Süre uzun biraz ama imza arama derdim kalmadı.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG