follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: [OFF TOPIC] Šport  (Read 11086 times)

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
[OFF TOPIC] Šport
« on: December 06, 2018, 09:41:04 PM »
Svetový pohár 2018/19: vytrvalostné preteky žien na 15 km



Vyjadrenie Paulíny Fialkovej pre RTVS (4. miesto)
"Som prekvapená, lebo s dvomi trestnými minútami som vôbec nečakala takýto výsledok. Samozrejme, že som sa v každom kole snažila robiť na trati úplné maximum preto, aby som bežecký čas udržala čo najlepší, no ale fakt som nečakala, že bude na tabuli svietiť jednotka keď prejdem cez cieľovú čiaru. S takýmto úvodom sezóny som určite spokojná.
Úvodné dve streľby som prijala ako boli, povedala som si, že som si to trochu sťažila, ale verila som si, že to ešte v tých dvoch položkách vykopnem. Stalo sa. Strieľala som pomalšie a snažila si ustrážiť každú ranu. Mám pocit, že posledný dvadsiaty výstrel bol strašne tesný, ale našťastie padol a teším sa.
Na lyžiach som sa cítila dobre, začala som opatrne, pomalšie, ale bola to taktika. Myslím, že vyšla."

Vyjadrenie Anastasie Kuzminovej pre RTVS (25. miesto)
"Dnes to boli prvé preteky a trošku som sa obávala ako to bude vyzerať, ale nedopadlo to až tak zle. Na trati som zabojovala ako sa dalo, ale tá kondícia ešte v tomto čase nie je úplne dokonalá. Myslím si ale, že sa mi podarilo hecnúť na trati. Prvé kolá som si snažila ísť svoje, trošku ako také tréningové, trošku som hľadala to správne. No a potom už s blížiacim sa koncom bolo na trati veľa súperiek a nešlo sa tak konfortne, takže s tým bolo potrebné bojovať.
Streľba sa ešte potrebuje zlepšovať. Zaváhala som pri poslednej rane, takže smola.
Pokljuka je akoby mojím druhým domovom, chodievam sem často na sústredenia a je tu veľmi príjemná atmosféra. Nie je tu až toľko divákov, nie je to až také stresujúce na úvod sezóny. Budem sa snažiť, aby výsledky gradovali smerom na hor."

Vyjadrenie Ivony Fialkovej (27. miesto)
"O dnešný štart som musela trošku zabojovať. Tréneri neboli stopercentne presvedčení o tom, že by som mala štartovať kvôli tým problémom s chrbtom. 15 kilometrov v plnom nasadení je veľa a riskovať problémy už takto na začiatku sezóny by nebolo dobré.
Presvedčila som ich pod podmienkou, že nepôjdem naplno. Že to bude rýchly zapracovací tréning a dám si pozor na streľbu. Tak to aj vyzeralo, nasadila som si viac-menej tréningové tempo. No keď to padalo, posledné dve kolá som už zrýchlila, chcela som pekný výsledok.
Takže bežecký výkon nezodpovedá tomu, na čo by som mala mať, ale to je v poriadku, je to tak ako má byť. O to lepšie mi to možno šlo na strelnici, kde som sa cítila dobre, aj tie dve chyby boli tesné, takže som veľmi rada. Vo SP som, myslím, ešte nemala vytrvalostné preteky s menej ako štyrmi chybami, takže toto je veľký progres a z toho sa teším. Tiež z bodov, ktoré sa mi nedarilo získavať v úvode sezón.
Chrbát som cítila v niektorých dlhých zjazdoch, nie je to ideálne, ale neprepuklo to do takej bolesti, aby ma to ovplyvnilo na strelnici, takže to bolo v poriadku. Dôležitý teraz bude šprint, kde už pôjdem naplno. Musím sa stopercentne koncetrovať a dúfam, že to zdravie vydrží. Aj preto som chcela štartovať, aby som už striasla takú tú úvodnú nervozitu aj zapracovala svaly a boli z toho aj bodíky. Takže spokojnosť."

Vyjadrenie Terézie Poliakovej (76. miesto)
"Po tom akou streľbou som ukončovala minulú sezónu som rada, že som tam dnes nechala tri chyby. Samozrejme, na mojom mieste by som mala dávať samé nuly.
Bežecky ako som začala prvé kolo, tak som pokračovala celú trať. Nečakala som však, že dostanem takú stratu. Necítila som sa na taký výkon."
mnixxo.crypto

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

[OFF TOPIC] Šport
« on: December 06, 2018, 09:41:04 PM »

For Monthly biddings Check Here


Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #1 on: December 08, 2018, 05:15:02 PM »
Svetový pohár 2018/19: rýchlostné preteky žien na 7,5 km



Vyjadrenie Paulíny Fialkovej pre RTVS (6. miesto)

"Opäť môžem byť spokojná. S výsledkom a aj skutočnosťou, že je to zároveň východisková pozícia do stíhačky. Samozrejme, jedna chybička zamrzí. Strašne pomaly som strieľala stojku, chcela som si postrážiť každú ranu, ale urobila som jednu chybu. Snažila som sa rýchlo-rýchlo odbehnúť to kolo a ísť do posledného kola ešte stiahnuť nejaké sekundy. Na trati sa robili koľaje, v zjazdoch sem-tam ušla lyža, bolo náročné udržať balans. Mala som na mále, ale ustála som to.
Teraz sa cítim unavená, tak sa musím poriadne vyspať pred zajtrajškom, ale je ešte len začiatok sezóny, takže síl by som mala mať ešte dosť."

Vyjadrenie Anastasie Kuzminovej pre RTVS (18. miesto)
"Dnes bola kvalita trate taka trochu zvláštna. Všetky dievčatá, s ktorými som sa rozprávala, vrátane Kaisy, že dnes to bolo skôr na korčule ako bežky. Trať bola ľadová ako sklo alebo zrkadlo, takže nebolo ľahké v zjazdoch držať nohy spolu i v ostatných častiach trate sa správne a kvalitne odrážať. Štvrtok som kvalitne odlyžovala, ale dnes to bolo väčšie trápenie, hoci preteky boli kratšie. Snažila som sa už od štartu tlačiť na svoje limity, ale bolo to teda ťažké.
Nepotešili ani tie dve chybičky na strelnici. Znova mi ušla posledná rana na ležke a to je opakujúca sa chyba, takže na tom musíme popracovať. No a na stojke nepadla prvá rana. Cítila som sa tam taká unavená a zvláštne som sa pred výstrelom nadýchla. Potom som to tempo chytila a potom to už šlo lepšie. Škoda.
Zajtra to bude ďalší pokus a nový deň. Streľby budú až štyri, takže sa s tým budem musieť ešte viac vyhrať. Budem sa snažiť zvládnuť to na každej položke. Treba sa poučiť z dnešných chýb a nezopakovať ich."

Vyjadrenie Ivony Fialkovej pre RTVS (67. miesto)
"Samozrejme, že lepší výsledok som čakala skôr v týchto rýchlostných pretekoch ako vytrvalostných. Dnes som sa už snažila ísť na sto percent od začiatku do konca, no nevyšlo mi to. Musím povedať, že sa veľmi zmenili podmienky na trati a mala som veľký problém s holennými kosťami. Až taký, že teraz ledva chodím. To ma dosť ovplyvnilo na trati, kde som tie nebezpečné zákruty zvládla len tak-tak. Tiež aj na streľbe v stoji, kde som sa nevedela správne udržať. Škoda, lebo v noci aj ráno snežilo a myslela som si, že sneh bude hlbší, tak to bude podobné vytrvalostným pretekom. No nebolo to tak.
Nevadí, ideme ďalej. Vo štvrtok to vyšlo, dnes nie. Ďalšie preteky môžu znova vyjsť."
mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #2 on: December 08, 2018, 05:22:16 PM »
MS Florbal 2018

Tak naši chlapci obsadili konečné 9. miesto, keď vyhrali nad Estónskom. Škoda zápasu s Lotyšskom.




« Last Edit: December 08, 2018, 09:05:57 PM by mnixxo »
mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #3 on: December 09, 2018, 09:01:59 PM »
Svetový pohár 2018/19: stíhacie preteky žien na 10 km



Vyjadrenie Paulíny Fialkovej pre RTVS (3. miesto)
"Som veľmi rada, že to padlo aj na tú bedňu, ktorú som posledné dni tak obstreľovala. Podmienky boli dnes naozaj skvelé a úplne rovnaké ako na každom tréningu, pretekoch či nástrele. Vôbec sme tu za celú Pokljuku necvakali. Ale štyri nuly, to je rarita, ktorú si budem musieť pamätať do konca života.
Verila som si na Vitozziovú v poslednom kole, lebo som si ju štyri kolá vychutnávala a už som jej to na konci nedarovala.
Verila som v takéto výsledky. Športovec musí mať sebavedomie. Ak by som nastupovala do pretekov v nejakej porazeneckej nálade, dopredu by som už mala preteky prehraté.
Forma je skvelá, no uvidíme, ako a či sa udrží, bude upadať, alebo vystupňuje. Treba sa ale držať na zemi, lebo keď človek vyletí vo výsledkoch, niekedy sa stane, že poľaví v koncentrácii a tá je v tomto športe veľmi dôležitá. V Hochfilzene budeme akoby začínať odznova a budeme sa musieť ďalej stopercentne pripraviť na každý štart. Dnes sa ešte môžeme pozerať na moje výsledky v Pokljuke, ale zajtra to už bude minulosť."

Vyjadrenie Paulíny Fialkovej na tlačovej konferencii (3. miesto)
"Neočakávala som, že sa mi bude v tejto sezóne až tak dariť, takže som veľmi rada tu na pódiu a musím v prvom rade poďakovať trénerom. Snažila som sa držať svoju výkonnosť, ale viete ako to je, že nikdy neviete čo sa stane.
Celé preteky som sa na trati aj strelnici cítila komfortne a v poslednom kole som sa snažila dať do toho všetko a zdolať Lisu. Podarilo sa to, som tretia a je to skvelý pocit.
Som veľmi rada, že sa mi podarilo začať sezónu na prvom kole SP tak ako som ju skončila v Ťumeni."
mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #4 on: December 09, 2018, 09:08:39 PM »
Famózna Petra Vlhová obsadila v paralelnom slalome SP v St. Moritzi druhé miesto!

„Bol to bláznivý deň! Preteky boli veľmi zaujímavé a skúšala som spraviť maximum, ale finálový súboj bol skutočne ťažký. V každom prípade sme šťastní za druhé miesto a idem trénovať na ďalšie preteky ešte tvrdšie,“ vyjadrila sa Petra Vlhová.

mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #5 on: December 11, 2018, 10:31:21 AM »
Žreb kvalifikácie tímov do 21 rokov na ME 2021 priradil Slovensko do 2. skupiny.

A určil našim sokolíkom týchto súperov. Čo na nich hovoríte?

mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #6 on: December 13, 2018, 01:55:15 PM »
Zlatá európska liga - Volejbal

Vyžrebovali zlatú európsku ligu vo volejbale. Čo hovoríte na žreb?

mnixxo.crypto

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #6 on: December 13, 2018, 01:55:15 PM »


Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #7 on: December 14, 2018, 12:14:14 PM »
Svetový pohár 2018/19: rýchlostné preteky žien na 7,5 km



Vyjadrenie Paulíny Fialkovej pre RTVS (7. miesto)
"Dnes to rozhodne nešlo samo. Na trati to bolelo, v Pokljuke sa mi určite šlo lepšie, ale zasa je jasné, že únava sa bude postupne zväčšovať. Ale myslím si, že to bol slušný výkon. Jasné, že posledná rana na ležke ma hrozne mrzí. Bola to moja stiahnutá chyba, už som sa videla na odchode. Snažila som sa to napraviť stojkou, tá bola dobrá aj relatívne rýchla, takže to sa mi aspoň podarilo.
Sú tu náročné kopce a akosi je tá trať viac cítiť. Na strelnici sa vietor trochu točil, ale podmienky sa dali bez problémov ustriehnuť, to bolo v poriadku."

Vyjadrenie Anastasie Kuzminovej pre RTVS (10. miesto)
"Zasa tá ležka, na ktorú som sa dnes veľmi pripravovala. Opatrne som strieľala, boli sme dohodnutí, že budem na tej ležke pracovať rozvážne, no zrejme som si nevyrátala dobre ten príchod na strelnicu - dýchanie. Myslím si, že tam bola závada, lebo práca na spúšti bola v pohode. Zase teda bola ležka zradná, ale som veľmi rada, že som stojku zvládla na nulu a dnes sa mi aj trošku lepšie bežalo. Hochfilzenskú trať poznám dokonale a páči sa mi. Myslím si, že to pôjde smerom nahor.
Budem na tej ležke ešte pracovať, aby už padali nuly aj tam. Zatiaľ by som to povedala tak, že strieľam podobne dobre, no na stojke viem dávať tie nuly ako na tréningu, no na ležke zatiaľ nie."

Vyjadrenie Ivony Fialkovej pre RTVS (58. miesto)
"Po takýchto zahodených pretekoch biatlonista ani nenachádza slov. Tak ako sa to dobre vyvíjalo, tak to v priebehu tridsiatich sekúnd skončilo. Musím povedať, že od toho šprintu v Pokljuke som sa ešte úplne nedostala z tých zdravotných problémov, takže sa to všetko prenáša do behu aj streľby. Necítim sa vo svojej najlepšej forme, ale budeme bojovať ďalej. Dúfam, že sa to bude od pretekov k pretekom zlepšovať a že sa vrátim k tomu začiatku a na bodované miesta.
Trať bola dnes náročná, ale narozdiel od Pokljuky môžem povedať, že lepšie upravená, sneh aj zjazdy boli celkom bezpečné, boli to dnes ideálne podmienky na pretekanie."

Vyjadrenie Terézie Poliakovej pre RTVS (68. miesto)
"Na strelnici mi to oproti minulej sezóne ide veľmi dobre, musím poklepať, s tým som spokojná. Aj keď, samozrejme, dnes aj tá jedna mrzí, viem, že som ju strhla, no inak to bolo fajn. Len mi to tam dlhšie trvá, hlavne kvôli vydýchaniu sa.
Trať je tu náročná, dlhé stúpanie. Lyže sme mali dobre pripravené, ale zatiaľ ma v tejto sezóne neposlúchajú nohy. Ťažko, ťažko sa mi ide."
mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #8 on: December 15, 2018, 10:38:34 PM »
Svetový pohár 2018/19: stíhacie preteky žien na 10 km



Vyjadrenie Paulíny Fialkovej pre RTVS (2. miesto)
"Zo začiatku som sa cítila veľmi komfortne, lebo som mala výborne pripravené lyže, tak som sa na nich dosť vozila. Hlavne som si povedala, že musím zastrieľať ležky čisto, aby sa dalo pretekať vpredu a keď sa mi to podarilo, vtedy som začala naozaj tvrdo makať a už prichádzali aj chybičky na stojke. Neviem, či všetky, ale veľa dievčat dnes chybovalo, a mohla som sa v závere pobiť o pódium, takže som veľmi šťastná. Kaisa je bohovsky rýchla, takže na ňu ešte potrebujem pár rôčkov potrénovať. Čo a týka mojej hneď prvej chyby na stojkách, trénujem, aby ma to neznervóznilo už na začiatku. Keď sa trafia štyri ďalšie, ešte sa dá bojovať. Dnes to bolo ťažšie než v Pokljuke, záverečné kolo veľmi bolelo, ale som rada, že som Dorotheu ešte stihla "prefinišovať". Ale s Kaisou by som sa ešte chcela v nejakom finiši pobiť. Sústredila som sa na to, aby som urobila čo najmenej zbytočných pohybov a aby som šetrila každú energiu vo voľnom dni, a vidím, že sa mi to podarilo."

Vyjadrenie Anastasie Kuzminovej pre RTVS (5. miesto)
"Dnes to bolo výborné, rozbehla som to hneď na úvod, možno preto mi v závere trochu chýbali sily. Videla som v poslednom kole všetky dievčatá pred sebou, ale už som nedokázala zrýchliť. Streľba bola celkom slušná, ale stále mi tam ostáva jeden terč. Zodpovedný za to je asi vplyv emócií, tak som veľmi chcela, tak som náhlila, ale rany nepadli, pretože som vystrelila skôr, než som mala. Posun dopredu ma ale potešil. Dnes by šlo o víťazstvo, ak by jedna padla. V biatlone vždy môžeme hovoriť o jednej chybe. Dá sa na sto percent tvrdiť, že posun ide pomaličky dopredu, zlepšuje sa to."

Vyjadrenie Ivony Fialkovej (51. miesto)
"Začiatky sezón mávam dlhodobo slabšie, no dúfala som, že sa to tento rok prelomí. Avšak posledný mesiac bol pre mňa extrémne náročný a potrebujem sa dostať do pohody. Nepochybujem o tom, že prídu kvalitné výkony.
Dnes som sa na trati cítila lepšie, ale po druhej položke som stratila kontakt so súperkami a už to bolo náročné.
Aj keď som štartovala zozadu, stíhačku som určite nechcela vynechať, vôbec sme o tom neuvažovali. Som rada, že môžem pretekať, veď ešte pred pár mesiacmi sme uvažovali o tom, že vynechám celú sezónu. Budem teda pretekať vžde, keď mi to chrbát dovolí, lebo nevieme, čo bude."
mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #9 on: December 21, 2018, 09:58:15 PM »
NMNM: V zasneženom šprinte bronzový stupienok pre Fialkovú, Kuzminová jedenásta

Svetový pohár 2018/19: rýchlostné preteky žien na 7,5 km



Vyjadrenie Paulíny Fialkovej pre RTVS (3. miesto)
"Nie som maximálne spokojná, lebo keď som konečne v šprinte neurobila chybu, našli sa dve pretekárky, ktoré boli o pár sekúnd rýchlejšie. Ale to je iba taký prvý dojem, samozrejme, že sa veľmi teším, je to ďalší výborný výsledok a pred Vianocami som si ešte nadelila takýto pekný darček.
Na trati to bolo veľmi náročné, lebo sa to tam borilo, ale tieto podmienky máme vyskúšané od záverečnej prípravy pred sezónou v Lenzerheide, kde bol tiež mäkký sneh a odtrénovali sme v tom veľa kilometrov. Povedala som si pred štartom, že s tým bude mať každá pretekárka čo robiť a ja v tom musím urobiť to najlepšie, čo budem vedieť. Myslím si, že to celkom dobre zafungovalo. Na tieto podmienky som mala aj celkom dobré lyže.
Na strelnici to bol sakra veľký tlak, ale ustála som ho, veď som na to už zvyknutá. Budem sa snažiť aj zajtra."

Vyjadrenie Anastasie Kuzminovej pre RTVS (11. miesto)
"Dnes sa v podstate nič nové neudialo. Zase prišli dve chybičky na strelnici, ktoré ma mrzia. Zatiaľ sa zdá, že neviem lepšie strieľať ako s jednou chybou na položke. Stále tam ostáva.
No celkom potešujúci je bežecký čas. Aj keď to nebolo dnes príjemné pre pretekárov ani fanúšikov. Trať bola hlboká a rozbitá, takže sa dnes preteky nepodarilo kvalitne odbehnúť na bežkách, ale to bolo u všetkých pretekárok.
Ale dnešný výkon ako taký ma veľmi nepotešil, lebo v biatlone musíte aj presne strieľať. Zajtra prídu nové preteky. Ja sa nikdy nevzdávam, aj dnes som dávala do toho všetko po trestných okruhoch. S takou istou dobrou náladou idem do ďalších pretekov. Verím, že zajtra to bude dobrý pokus na výsledok. Rovnako ako masový štart."

Vyjadrenie Ivony Fialkovej (49. miesto)
"Musím povedať, že to bolo veľmi náročné. Prekvapilo nás asi všetky také to pravé zimné počasie. Trať bola veľmi hlboká a fyzicky náročná. Ale atmosféra a kulisa bola úžasná.
Na strelnici to bolo tiež ťažké, lebo náročný kopec je neďaleko pred ňou a potom dlhá rovina, čo nebolo v týchto podmienkach jednoduché. Pretekár potrebuje viac času na vydýchanie. Niektorí to preto zvládnu lepšie, iní horšie.
Veľmi sa teším zo sestry, je to úžasné, už je v úplnej elite. Šla som s ňou jedno kolo a počula som, že ju povzbudzujú diváci a ide za skvelým výsledkom. Ešte som bola len v polovici pretekov a už som vedela, že dnes sa budeme tešiť. Sú to skvelé pocity."
mnixxo.crypto

Online mnixxo.crypto

  • Moderator
  • Legendary
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 2995
  • points:
    276
  • Karma: 479
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 4
  • Last Active: Today at 02:30:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 26
    Badges: (View All)
    Sixth year Anniversary Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary
Re: [OFF TOPIC] Šport
« Reply #10 on: January 04, 2019, 12:35:48 PM »
Počas vianočných sviatkov zažili slovenský športovci veľa úspechov. Gratulácia hlavne P. Fialkovej, N. Kuzminovej a P. Vlhovej.

Naši hokejisti do 20 rokov skončili v štvrťfinále. Vystihuje to podľa mňa súčasnú kvalitu nášho hokeja.
mnixxo.crypto

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod