follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: piyasanın durumuna genel bakış  (Read 31061 times)

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2685
  • Coinomize.biz
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 07:38:57 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Re: piyasanın durumuna genel bakış
« Reply #15 on: June 23, 2020, 09:28:51 PM »
Lend in 30-40 lardan gittiğini bilmiyordum. Şuan 1500 lerde eski edo ( pnt) nin kardeşi gibi bir şeylerden bahsediyorlardı. Karıştırmiyorsam eğer.

https://www.binance.com/tr/trade/LEND_BTC
haftalıktan bak hocam 29 sat bile görüldü

edo-pnt de isim değiştirdi, yüksekten açtılar, ben bulaşmam......ytd

Şuan pnt yi iyi shillleyen bir feno var. Ben edo iken alip sattim ama pnt iken bakıyorum pek bulaşmak istemiyorum. O da 9000  satoshi ve üstünde satin diyor bakalım neler olacak.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #15 on: June 23, 2020, 09:28:51 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #16 on: June 23, 2020, 09:56:52 PM »
Piyasa ne olur ? Eskisis gibi olur mu ?
Ben alacaklarımı buralardan almadan bence olmasın:) Çünkü bu fiyatlardan alınacak 3-5 tokenden sadece birini alabildim. Ama bu yükselişler 2020 sonu için hazırlık diyorum.Önümüzdeki 3 aylık dönemde boğa felan olmaz..

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 473
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 08, 2022, 11:48:50 PM
    • View Profile

• Total Badges: 18
    10 Posts First Post Third year Anniversary
« Reply #17 on: July 02, 2020, 10:56:39 AM »
pundix dün güzel arttı ama gel gel mi yapıyorlar yoksa büyük bir yükselişin ilk adımı mı, belirsiz?!

Henüz kodaman (bnb-eos-tezos cart curt) tayfaya el atmadılar
ripple patlamaya hazır bomba gibi duruyor. ripple artarsa kodamanlar da artar
bunun dışında tron da götünde kurt var  ;D "hadi la artık artak" der gibi gıvranıyor
elbette ytd

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #18 on: July 06, 2020, 02:15:45 AM »
Hemen hergün birer ikişer altcoinler pumplanıyor, bu cazibe arttıkça insanlar btc'den altcoinlere yönelecek yöneliyor da... Sonra yine makus talihine dönecek. Btc artar altcoinler sarkar, altcoinler kalkar btc sarkar...

Şimdilik tırt coinler yoğunlukta pump konusunda, ada-cardano falan iyi arttı babalardan...El mahkum diğerlerine de sıra gelecek. Tırı vırılar ne kadar artarsa o kadar iyi, yeni 'nano'lar çıkar umarım. Tuttuğumuz altın olursa oradan Ripple'a zıplamayı düşünüyorum. Ripple fırlamadır yine yapar yapacağını bence...

AL-SAT-TUT-YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #19 on: July 06, 2020, 11:26:08 PM »
Pnt ve bcd yukarı yönlü bir hareket yaptı. Sanki devamı gelecek gibi gözüküyor. Tomo da epey zamandır sessiz ve derinden gidiyor. Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama nuls de 3200den itibaren yukarı doğru gidiyor. Bakalım nereye kadar gidecek bugün pnt aldım hemen satış yerlerini koydum bile.

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #20 on: July 07, 2020, 11:57:00 PM »
2017 loading..... 8)

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #21 on: July 08, 2020, 12:06:57 AM »

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #22 on: July 08, 2020, 12:10:34 AM »
Yüklenecek olan 2017 boğa koşusu mu yoksa bu şarkı 2017 yılında mı piyasaya çıktı.😀

2017 yaz pumpına benziyor, insanları altcoinlere çekiyorlar, btc'yi çakıp sonra ath yaptıracaklar bence... şarkı 2016 sonunda çıkmış ama remix 2017 model 8)

YatırımTavsiyesiDeğildir

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2685
  • Coinomize.biz
  • Last Active: Today at 07:38:57 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #23 on: July 09, 2020, 12:22:16 PM »
Yüklenecek olan 2017 boğa koşusu mu yoksa bu şarkı 2017 yılında mı piyasaya çıktı.😀

2017 yaz pumpına benziyor, insanları altcoinlere çekiyorlar, btc'yi çakıp sonra ath yaptıracaklar bence... şarkı 2016 sonunda çıkmış ama remix 2017 model 8)

YatırımTavsiyesiDeğildir

İnşallah 2017 de ki gibi bir pump olur. Eger uzun soluklu bir artış olursa piyasaya yeni oyuncular gelir. Yoksa kısa sürer ise yeni para akışı mümkün değil. Çünkü 2017 yili özellikle Aralık ayından önce bana hiç alakasız kişiler bile arayıp btc nedir altcoin nedir gibi sorular soruldu. Yine aynı durum olmalı ki bu sorular ile muhatap olalım.

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #24 on: July 09, 2020, 01:44:51 PM »

YatırımTavsiyesiDeğildir

İnşallah 2017 de ki gibi bir pump olur. Eger uzun soluklu bir artış olursa piyasaya yeni oyuncular gelir. Yoksa kısa sürer ise yeni para akışı mümkün değil. Çünkü 2017 yili özellikle Aralık ayından önce bana hiç alakasız kişiler bile arayıp btc nedir altcoin nedir gibi sorular soruldu. Yine aynı durum olmalı ki bu sorular ile muhatap olalım.
Ben 2017'deki gibi iki aşamalı bir pump bekliyorum. Yani Mart-haziran sonu gibi bir pump vardı o yıl, ardından fork oldu ve btc biraz düştü. Sonrasında altcoinler için ızdırap dolu bir dönem yaşandı Aralık ayına kadar ve hem satoshi hem fiyat bazlı dibi gördü. Aralık ayıyla birlikte altcoinler ath'yi görmüştü.

Şimdi yine bu sıralar altcoinlerin üzerine oynuyorlar çünkü epey kan kaybetmişti. Btc bu yıl yeni bir ath görecekse, şu an altcoinlere cansuyu veriliyor diyebiliriz. Btc ani ve sert bir hareket yaptığında bu yaşanan pump yerini dumpa bırakır diye düşünüyorum. Bu arada 3-5 ay btc'ye yüklenirler ve her kademeden satış yaparak altcoinlerin özellikle satoshi bazlı kanını emerler, verdiklerini fazlasıyla geri alırlar. Bu sinir harbinin ardından sene sonu ve ya 2021 başlarında asıl boğayı görürüz gibi geliyor bana. Aylarca altcoinlerin bittiğini iddia edenler oldu ama aslında filmi başa sarmaktan başka çareleri yok. Yalnız burada balinaların şöyle bir avantajları var: artık seçenekleri çok fazla, binlerce yeni proje var, hangisini kaldıracaklar hangisini gömecekler arkadaşlar "ooo piti piti" yaparak ve ya algılarla oynayarak seçecekler.
Doğru tarafta olmak dileğiyle..

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #25 on: July 09, 2020, 08:39:13 PM »
Bugün ABD Corona sayısını epey fazla açıklayınca gerek ABD borsaları gerekse BIST iyi çakıldı. BTC de geri geldi acaba diye düşündürdü beni. Şuan için stabil bir durum var ama ne olacağı pek belli değil  2017 Haziran  bogasını görsek yeter bize

Offline hebelubes

• Hero Member
  • *
  • Activity: 790
  • Referrals: 1
  • Last Active: April 21, 2024, 03:00:26 PM
    • View Profile

« Reply #26 on: July 09, 2020, 10:13:39 PM »
Bugün ABD Corona sayısını epey fazla açıklayınca gerek ABD borsaları gerekse BIST iyi çakıldı. BTC de geri geldi acaba diye düşündürdü beni. Şuan için stabil bir durum var ama ne olacağı pek belli değil  2017 Haziran  bogasını görsek yeter bize

Biz bu korona muhabbetinden uzun zaman yırtamayacağız hocam arada oh atlattık diye serinlediğimiz anlara sakın aldanmayın. İlaç şirketleri bu işlerde her zaman göstergedir ve antibiyotik üreten büyük şirketler bile bağışıklığa etkisinden dolayı pek satılmayacağı için başka alanlara kaydırıyor üretimi. Bekledikleri süre kemiksiz 3 sene.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #27 on: July 10, 2020, 10:28:34 AM »

Biz bu korona muhabbetinden uzun zaman yırtamayacağız hocam arada oh atlattık diye serinlediğimiz anlara sakın aldanmayın. İlaç şirketleri bu işlerde her zaman göstergedir ve antibiyotik üreten büyük şirketler bile bağışıklığa etkisinden dolayı pek satılmayacağı için başka alanlara kaydırıyor üretimi. Bekledikleri süre kemiksiz 3 sene.

3 sene çok ama mutlaka büyüklerin bir planı vardır. Bu Corona öyle yarasa yenildiği için insana geçmiş bir hastalık gibi durmuyor. Dünyanın amk du resmen. Bazı ülkelerde sırf yaşlı nüfustan kurtulmak için önlem almadı. Bu Corona tüm dünyayi sarmadan kurtuluş yok bence.
Çıkacak her olumsuz haberde BTC ortalığı kırmızıya boyayacak gibi

Offline hebelubes

• Hero Member
  • *
  • Activity: 790
  • Referrals: 1
  • Last Active: April 21, 2024, 03:00:26 PM
    • View Profile

« Reply #28 on: July 10, 2020, 01:36:35 PM »
Sadece korona da değil her gün başka virüs muhabbeti dolanıyor ortalıkta sanki sihirli bir değnek değdi ve dünyayı etkisi altına aldı. Fazla kibir bizim sorunumuz. Tüm canlılar ve evren üzerinde yarattığımız teknoloji sayesinde baskı kurup her şeyi biz yaptık havalarına çok kapıldık. Diğer canlıların hatta kendi üzerinde yaşadığımız dünyanın bizden çektiği nedir ? Muhtemelen bir kaç asır içerisinde aynı tüketim mekanizmalarıyla devam edersek dünyanın sonunu getireceğiz.

Sadece tek hücreliler elimizden kurtulabilirse kurtulur.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
« Reply #29 on: July 10, 2020, 01:49:21 PM »
Sadece korona da değil her gün başka virüs muhabbeti dolanıyor ortalıkta sanki sihirli bir değnek değdi ve dünyayı etkisi altına aldı. Fazla kibir bizim sorunumuz. Tüm canlılar ve evren üzerinde yarattığımız teknoloji sayesinde baskı kurup her şeyi biz yaptık havalarına çok kapıldık. Diğer canlıların hatta kendi üzerinde yaşadığımız dünyanın bizden çektiği nedir ? Muhtemelen bir kaç asır içerisinde aynı tüketim mekanizmalarıyla devam edersek dünyanın sonunu getireceğiz.

Sadece tek hücreliler elimizden kurtulabilirse kurtulur.

Konu piyasanın halinden Dünya haline dönmüş.Evet koranasız günler çok ama çok uzakta haklısınız.Ülkeler kendi mevcut ekonomik düzenleri alt üst olunca tedbirleri mecburen azaltmak veya her şey normale dönüyormuş gibi gösterme çabasındalar.Almanya^nın özellikle turist ve yasak konusunda  Ülkemize uyguladığı yasağı bu çerçevede görüyorum.

Konuyu tekrardan bizim piyasaya getirecek olursak , son günlerde mevcut da bazı tokenlerin %50 arttığı görülüyor.Bu 2017 sene sonundaki gibi bir boğaya gidişin bence sadece ayak sesleri.2021 sonrası bu artışlar katlanarak devam edecektir.Haksız mıyım ? Fikirleriniz nedir ?

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG