follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: piyasanın durumuna genel bakış  (Read 31463 times)

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 473
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 08, 2022, 11:48:50 PM
    • View Profile

• Total Badges: 18
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Third year Anniversary
Re: piyasanın durumuna genel bakış
« Reply #45 on: July 23, 2020, 06:28:36 PM »
3.5 yıldır bu piyasadayım, öncesinde borsadaydım, ondan önce de sağda solda çeşitli işler yaptım. Öğrendiğim birşey varsa o da genelde beklenmedik şeyler olacağıdır. Ne tahmin ederseniz edin hangi planları kurarsanız kurun, hayatta bize çizilen bir kader vardır. O yüzden isyan da etsek sevinsek de üzülsek de yapcek bişi yok, başa gelen çekilir. Piyasa yükselecek desem -de hadi yükselse bile elimdeki yükselmedikçe bir faydası yok- düşer, düşecek derim çıkar. Herkese bol kazançlar dilemekten başka elimden bir şey gelmiyor......................

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #45 on: July 23, 2020, 06:28:36 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #46 on: July 23, 2020, 07:26:52 PM »
3.5 yıldır bu piyasadayım, öncesinde borsadaydım, ondan önce de sağda solda çeşitli işler yaptım. Öğrendiğim birşey varsa o da genelde beklenmedik şeyler olacağıdır. Ne tahmin ederseniz edin hangi planları kurarsanız kurun, hayatta bize çizilen bir kader vardır. O yüzden isyan da etsek sevinsek de üzülsek de yapcek bişi yok, başa gelen çekilir. Piyasa yükselecek desem -de hadi yükselse bile elimdeki yükselmedikçe bir faydası yok- düşer, düşecek derim çıkar. Herkese bol kazançlar dilemekten başka elimden bir şey gelmiyor......................

Abi canım o kadar sıkkındı ki senin post ilaç gibi geldi bana. Dediğin çok doğru eğer benim elimde olan coin yükselmedikten sonra isterse herşey uçuşa geçsin. Ben postu atarken BTC yukarı doğru gitmeye başlayınca ortalığı kana buladı hemen. Öyle üzüldüm ki sormaÂâ

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #47 on: July 25, 2020, 10:03:06 AM »
Binance'ta listelenen ne kadar proje varsa baştan aşağı sağdan sola yukarıdan aşağıya çapraz bakıyorum: hemen hepsi şişik vaziyette!
Bunun adı boğa! Yani projeleri konuşturacak olursak eğer "vay arkadaş, şu yanımdaki eleman 10X yapmış, dur hele benim neyim eksik? 5-10X de ben yapayım" modunda! Arada "top secret çok möhim haberler!" salan var elbet ama bu şişkinlik hayra alamet değil! En ufak sallantıda hepsi domino taşı gibi takır takır düşer. Çin kıçından yasak uydurur, Dıramp bir dramaya imza atar, Rusya hede höde der, binance beklenmedik bakıma girer, alayı zıçar. Demedi demeyin!
Never YTD

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #48 on: July 25, 2020, 02:02:15 PM »
Binance'ta listelenen ne kadar proje varsa baştan aşağı sağdan sola yukarıdan aşağıya çapraz bakıyorum: hemen hepsi şişik vaziyette!
Bunun adı boğa! Yani projeleri konuşturacak olursak eğer "vay arkadaş, şu yanımdaki eleman 10X yapmış, dur hele benim neyim eksik? 5-10X de ben yapayım" modunda! Arada "top secret çok möhim haberler!" salan var elbet ama bu şişkinlik hayra alamet değil! En ufak sallantıda hepsi domino taşı gibi takır takır düşer. Çin kıçından yasak uydurur, Dıramp bir dramaya imza atar, Rusya hede höde der, binance beklenmedik bakıma girer, alayı zıçar. Demedi demeyin!
Never YTD

Hocam sence bu şişiklik proje ederine göre mi söyledin ? Yoksa bu artıkar bu tokenlere çok mu diyorsun ? Proje ederi diyorsan toplasan 20 yi geçmez Binance'de değerli olan proje sayısı, bence bu değerli dediklerim halen daha ciddi manada artış sağlamadı..Bu yükselişden bende pek umutlu değilim şahsen..

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #49 on: July 25, 2020, 04:53:14 PM »
Binancede ne işe yaradığı belli olmayan bir sürü coin var onlar bile şuan yukarı doğru gitmeye çalışıyor. Şöyle de  bir gerçek var.  Çoğu kimse eskicoinleri pek almıyor gibi. Bir xrp, xlm, dash,monera, l5c eskisi gibi  fiyatlanmadi.  Bunlar gitmeden Biga geldi diyebilir miyiz?

Offline hebelubes

• Hero Member
  • *
  • Activity: 790
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 04, 2024, 10:13:31 PM
    • View Profile

« Reply #50 on: July 25, 2020, 04:56:42 PM »
Binancede ne işe yaradığı belli olmayan bir sürü coin var onlar bile şuan yukarı doğru gitmeye çalışıyor. Şöyle de  bir gerçek var.  Çoğu kimse eskicoinleri pek almıyor gibi. Bir xrp, xlm, dash,monera, l5c eskisi gibi  fiyatlanmadi.  Bunlar gitmeden Biga geldi diyebilir miyiz?

Dominance'taki düşüşü tetikleyen defi projeleri olduğu için en büyük yükselme ve hype'ta doğal olarak DeFi grubunda gerçekleşiyor. Önümüzdeki haftalarda bir tanesinde kontrat açığından faydalanıp içeridekileri boşaltırlar sonra hep beraber düşüşe geçerler. Millet umudu kesip satınca da her şeyi tekrar yoluna koyarlar, yeni haberler patlar. Bir sonraki turda farklı bir hikaye yaratılır.

xrp - xlm v.b. fiyatlanmamasının temel sebebi hikayeleri eskidi yeni hikaye lazım.

Offline wolwoo

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #51 on: July 25, 2020, 06:01:41 PM »
Never YTD

Hocam sence bu şişiklik proje ederine göre mi söyledin ? Yoksa bu artıkar bu tokenlere çok mu diyorsun ? Proje ederi diyorsan toplasan 20 yi geçmez Binance'de değerli olan proje sayısı, bence bu değerli dediklerim halen daha ciddi manada artış sağlamadı..Bu yükselişden bende pek umutlu değilim şahsen..
Hocam at izi it izine karışmış, birileri almış başını gidiyor, birileri tırtıklama peşinde... Bilemiyoruz tabi belki de fragman izliyoruz, asıl yükseliş başlamadı... Ya da bu pandemi vs kargaşada olabilecek en iyi günleri yaşıyoruz. Hayırlısı olsun herkese bol kazançlar dilerim

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #51 on: July 25, 2020, 06:01:41 PM »

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2732
  • Coinomize.biz
  • Last Active: Today at 01:06:53 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #52 on: July 25, 2020, 10:06:21 PM »
Btc yi yukarı doğru yavaş yavaş götürüyorlar. Birden gitse ortalık kan gölüne dönecek. Bilerek yavaş yavaş görüyorlar ki altcoinde bekleyenleri ürkütmek istemiyorlar. Elimde dock var tam kafasını kaldırdı gidecek. Btc 100 dolar artti bizim hareket durdu.
Bu coinlerin hangi ay da ne gibi olaylarının olduğu bir site vardı. Varsa bilen link verebilir mi acaba?
Diğer yerde vardi öyle bir başlık ama bulmam zor.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #53 on: July 26, 2020, 10:53:24 AM »
Btc yi yukarı doğru yavaş yavaş götürüyorlar. Birden gitse ortalık kan gölüne dönecek. Bilerek yavaş yavaş görüyorlar ki altcoinde bekleyenleri ürkütmek istemiyorlar. Elimde dock var tam kafasını kaldırdı gidecek. Btc 100 dolar artti bizim hareket durdu.
Bu coinlerin hangi ay da ne gibi olaylarının olduğu bir site vardı. Varsa bilen link verebilir mi acaba?
Diğer yerde vardi öyle bir başlık ama bulmam zor.

Acaba bu yükseliş Rusya'nın Bitcoin konusunda biraz bakış açısını hafifletmemidir acaba ? ETH 300 doları geçti.Şu an her şey sanki yaklaşacak olan alt sezonun zemini gibi duruyor ama aşağı yukarı BTC sert hareket etmez ise tabiki de.. Ama ben yinede temkinliyim.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #54 on: July 26, 2020, 11:11:08 AM »
Dün BTC 9700 e gelmeye başlayınca altlar hemen negatif tepki vermeye başladı. BTC yi yakın zamanda 10 bin üstüne atacaklar. Defi projeleri ayağına altlar şuan boğa piyasası yaşıyor gibi ama tam da boğa değil. Bazı coinler iyi gitti ama eski coinler özellikle major coinler  pek hareket çekmedi.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #55 on: July 27, 2020, 12:39:39 PM »
BTC nin bu hareketleri ve bu hareketlerin altcoinlere yansıması beni deli edecek. Hiçbr şekilde altcoin aldırtmıyor lanet piyasa.. Her seferinde bu hareketlerde aşağı çekiliyorlar. Ben iyice sıkıldım bu işlerden.Devamlı ekrana bakan biri değilim ama akşam bakayım desem manzara hep bu..

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2732
  • Coinomize.biz
  • Last Active: Today at 01:06:53 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #56 on: July 27, 2020, 03:43:10 PM »
BTC nin bu hareketleri ve bu hareketlerin altcoinlere yansıması beni deli edecek. Hiçbr şekilde altcoin aldırtmıyor lanet piyasa.. Her seferinde bu hareketlerde aşağı çekiliyorlar. Ben iyice sıkıldım bu işlerden.Devamlı ekrana bakan biri değilim ama akşam bakayım desem manzara hep bu..

Ben dün için altcoinleri satıp bt ye geçecektim ama btc hareket ime erken başladı. Yine terste kaldim ve dünden bu yana ne olmuş benim coinler fiye bakma cesaretim yok doğrusu. Umarım btc buralarda biraz takilir ve altcoinler coşar. Yoksa biraz daha yukarı doğru sert  giderse  altlar iyice eriyecek.

Offline madenci_34

• Hero Member
  • *
  • Activity: 972
  • FRX: Ferocious Alpha
  • Last Active: April 30, 2021, 03:58:01 AM
    • View Profile

10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #57 on: July 27, 2020, 04:02:12 PM »

Abi canım o kadar sıkkındı ki senin post ilaç gibi geldi bana. Dediğin çok doğru eğer benim elimde olan coin yükselmedikten sonra isterse herşey uçuşa geçsin. Ben postu atarken BTC yukarı doğru gitmeye başlayınca ortalığı kana buladı hemen. Öyle üzüldüm ki sormaÂâ

Son bir haftadır piyasanın yükselmesi ile kaybettiğim tutar 1000 tl civarı buna üzülünebilir, kim havadan haftada 1000 tl verir ki bize ?  ama genel kar durumuma baktığımda üzülecek bir şey yok, kardan zarar. Sağlık olsun.

Offline madenci_34

• Hero Member
  • *
  • Activity: 972
  • FRX: Ferocious Alpha
  • Last Active: April 30, 2021, 03:58:01 AM
    • View Profile

« Reply #58 on: July 27, 2020, 04:04:08 PM »

Ben dün için altcoinleri satıp bt ye geçecektim ama btc hareket ime erken başladı. Yine terste kaldim ve dünden bu yana ne olmuş benim coinler fiye bakma cesaretim yok doğrusu. Umarım btc buralarda biraz takilir ve altcoinler coşar. Yoksa biraz daha yukarı doğru sert  giderse  altlar iyice eriyecek.

hocam elimdekileri satıyorum yükseliyor, son kalanları daha da yükselecek satmayayım diyorum düşüyor  ;D satsam düşükten alacağım, çok oynak piyasa fırsatı değerlendirebilirsek ne ala

Offline Resulbil

• Hero Member
  • *
  • Activity: 713
  • Last Active: June 01, 2021, 12:18:26 PM
    • View Profile

« Reply #59 on: July 27, 2020, 10:31:11 PM »

hocam elimdekileri satıyorum yükseliyor, son kalanları daha da yükselecek satmayayım diyorum düşüyor  ;D satsam düşükten alacağım, çok oynak piyasa fırsatı değerlendirebilirsek ne ala

Şu piyasa da en akıllıca plan sabredip istediğimiz fiyata gelince satmak bayadır bu piyasadayım sürekli al sat yapmak zarardan başka bir şey getirmiyor çok fazla tecrübe araştıma analiz dahi yapsan bir yerde terste kalıyorsun

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG