follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: מקור חדשות לפי נושאים: Bitcoin של הנפילה המפורסם המשקיע תומאס לי תלוי בנגזרים  (Read 1145 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
בדו"ח של בלומברג, תומאס לי, החוקר הראשי של קרן פונדסטראט, אמר כי הירידה האחרונה במחירי Bitcoin (BTC) עשויה להיות תוצאה אפשרית של סוף החוזים העתידיים של Bitcoin.

מדוח שפורסם על ידי לי, מציין כי ירידה של 20% בתחילת השבוע הצביעה על כך שהמשך החוזים העתידיים ב- Bitcoin (BTC) נחלש עקב סיום החוזה. לי אמר כי אלה תנודות מחיר רציניים הם אחד מתוך שישה חוזים עתידיים עתידיים Bitcoin כי הגיעו לסיומו מאז CBOE השיקה חוזים עתידיים בדצמבר 2017. לי הוסיף:

"Bitcoin רואה שינויים מחיר רציני מאוד בשל חוזים עתידיים CBOE. העובדה שאנחנו קשורים לכך הוכיחה לנו שיש אפקט כזה ".

על פי הצהרתו של לי, Bitcoin בדרך כלל רואה ירידה של סביב 18 אחוזים ב 10 ימים לפני סגירת החוזים העתידיים, ומחירים בדרך כלל מתחילים להתאושש בתוך 6 ימים. לי אמר כי אם סוחר משקיעה בביטקין במשך זמן רב ומשקיע בחוזים עתידיים לתקופה קצרה של זמן, המשקיעים יוכלו למכור את BTC במחיר ממוצע, שכן החוזים סוגרים את המועד האחרון שלהם כאשר הם מתקרבים למועד האחרון.

עם זאת, הוא אמר כי החוזים העתידיים יוכלו בקרוב למכור את Bitcoins שהם מחזיקים בידיהם להוביל לירידת מחירים, והם יוכלו לעשות רווח ניכר על ידי מסחר לטווח קצר בחוזים עתידיים.

לי גם טען כי השנה ICO השנה, כריית פרסים מס רווחי הון סיפקו אספקת נטו יותר השנה, וקבע כי כמות קטנה של השקעה נעשתה בשוקי הצפנה השנה.

היום, שוקי הצפנה רשמו התאוששות קלה, עם שווי השוק הכולל של כ -9 מיליון דולר מ 271 מיליון דולר, הרמה הנמוכה ביותר ביום רביעי. Bitcoin, אשר החליק נמוך כמו 6,263 $ השבוע, גדל על ידי 5 אחוזים ב 24 שעות תקופה והיא נסחרת כעת בסביבות 6,508 $.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG