follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Новий законопроект в Україні дозволить Крипто компаніям відкрити банківські раху  (Read 5530 times)

Offline Betim

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 607
  • points:
    921
  • Karma: 90
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: December 15, 2021, 10:45:54 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Новий законопроект в Україні дозволить Крипто компаніям відкрити банківські рахунки

Міністерство цифровоï трансформації України опублікувало крипто-законопроект «Про віртуальнi активи» у відповідь на крайній термін ФАТФ в червні 2020 року.



Україна стає ближчою до надання правового статусу криптовалютам, таким як Біткоiн (BTC), з новим законопроектом, опублікованим в понеділок.

18 травня Міністерство цифровиï трансформації України опублікувало новий законопроект «Про віртуальнi активи», мета якого - визначити правовий статус криптоактивiв, правила їх обігу та видачі в країні. Поточна версія законопроекту не є остаточною і відкрита для обговорення крипто спільнотою до 5 червня 2020 року.

Криптоіндустрія в Україні все ще перебуває в «сірій зоні»

За словами одного зі співавторів нового законопроекту, основна мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб, нарешті, дати можливість місцевим криптографічним фірмам, таким як біржі, відкривати банківські рахунки. Майкл Чобанян, президент Асоціації Біткойнiв в Україні, яка є співавтором нового законопроекту поряд з державними органами, юридичними фірмами і гравцями галузі, каже, що криптообменніки до сих пір не можуть відкрити банківський рахунок в Україні.

Таким чином, пропонований законопроект покликаний вивести криптоіндустрію з «сірої зони» і, нарешті, забезпечити юридичну присутність компаніям в Україні. Згідно із законопроектом, постачальники послуг віртуальних активів - криптообмiнники, емітенти та користувачі - «мають право відкривати рахунки в банківських та інших фінансових установах».

Тільки зареєстровані криптографічні фірми будуть «легальними»

Однак отримання достатніх переваг для криптоіндустріі в Україні має свої недолiки. Раніше на цьому тижні Андрій Хаврюченко, засновник компанії-розробника програмного забезпечення DevNull.AI, написав у Твіттері, що законопроект України «Про віртуальнi активи» зробить всi криптовалюти в Україні незаконними, якщо вони не будуть зареєстровані в міністерстві.

Відповідно до законопроекту, місцеві фірми зобов'язані реєструватися для того, щоб легально управляти бізнесом з криптовалютами в Україні, додав Чобанян в Cointelegraph. «Якщо ви робите це без реєстрації, ви поза законом, це те, про що говориться в законі», - зазначив Чобанян. Керівник також вказав, що такі фірми повинні будуть забезпечити дотримання вимог по боротьбі з відмиванням грошей, AML і Know Your Customer або KYC.

Закон України про криптовалюти є відповіддю на вимоги ФАТФ про ПІД

За словами Чобаняна, новий законопроект надійшов у відповідь на запит Цільовоï групи з фінансових питань або ФАТФ. У минулому році вони оголосили, що будуть прагнути прийняти керівні принципи AML для криптографії до червня 2020 року.

Україна розглядає закон про регулювання криптоактівiв як мінімум чотири роки. Перші повідомлення про криптовалюти в Україні з'явилися в кінці 2015 року, коли Верховна Рада України оголосила про плани визначення юридичного статусу Біткоiна до січня 2016 року. Як і в Росії, жодна з існуючих ініціатив в області крипто-законодавства не була прийнята до сих пір в Україні.

Місцева влада, як повідомляється, працює як мінімум над трьома окремими законопроектами, в тому числі одним, присвяченим оподаткуванню криптовалют. За повідомленнями, в кінці 2019 року Міністерство цифровоï трансформації України уклало партнерську угоду з найбільшим в світі крипто-обміником Binance для співпраці в галузі місцевого криптографічного законодавства. За словами Чобаняна, Binance не брав участі в розробці законопроекту «Про віртуальнi активи», але, як очікується, дасть свої відгуки про запропонований законопроект.

https://cointelegraph.com/news/new-bill-in-ukraine-to-finally-let-crypto-firms-open-bank-accounts


Offline kokoska

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1871
  • points:
    3822
  • Karma: 226
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 27, 2024, 12:57:39 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Прочитав трохи і можу сказати, що контролю точно не буде, бо ще ніхто в світі не розібрався, як брати податок з крипти і як компенсувати втрати. Ці два пункти мають бути закладені в законі про криптовалюту. Якщо тільки буде перший, то 99% всіх криптоманів будуть приховувати свої прибутки і втрати.

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod