follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Vitalik Buterin אין לנו תוכניות לטווח ארוך, הכל בסדר  (Read 698 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary

בעולם של כסף crypto, בעל חזון לטווח ארוך הוא מאוד חשוב. במקרה של ויטליק בוטרין, חזון כזה כמעט ולא ניתן לומר. בראיון שנערך לאחרונה, אמר בוטרין ל- Ethereum כי אין לו תוכניות במשך יותר מחודשים ספורים. עד כה, מצב זה לא היווה מכשול להצלחת הפרויקט.

ויטליק אינו מתכנן גדול
זה פתוח לדיון כי אין צורך בתוכנית לטווח ארוך מאוד במטבעות הצפנה. תעשיית הכסף הצפנה, אשר רק קפצה את תקופת הזחילה שלה, היא כעת ניתנת לשינוי. לא ניתן להגדיר בבירור את מועדי האספקה ​​של הפרויקט בשוק זה, ולכן צוות הפרויקט גורם ל - strase. עם זאת, אתה צריך לדעת איפה Ethereum ילך בתוך חמש עד עשר שנים. ויטליק בוטרין, ללא חזון כזה, אומר:

"אתיריום מספיק גדול. ראיתי אתריום מתפתח ללא מספרים גדולים. אין לי מושג איפה אני רוצה להיות בתוך שנים. אני לא עושה שום תוכניות במשך חמש שנים על קניה, שלושה חודשים לטווח ארוך. "

למרות חוסר ראייה לטווח ארוך, Ethereum נראה לגדול ולבשג בפני עצמה. כבר בוטרין הוא לא היחיד שעובד על הפרויקט. ל- Ethereum יש צוות מתפתח וצומח. אבל אף אחד מהאנשים האלה אינו ויטאלי בוטרין. אז זה מה שויטליק חושב שהוא.

הכל לא כסף
רוב האנשים חושבים בוטרין עושה את זה בשביל כסף. אנשים שמכירים אותו אומרים שהאישיות היא ההפך. למרות הזכייה מיליונים, הוא לא היה אכפת פרויקטים של אחרים. Ethereum מעולם לא היתה תוכנית קריירה עבור Buterin.

"זה ממש כמו לזכות בלוטו. האנשים ששומרים על הכלב חושבים שהם חושבים שזה חכם ומגיע לו. אבל הייתי נאמן, מוסרי. לכן יש לי 5 חיילים ו -23 למבורגיני. "

אין מה לדאוג בדיוק כמו המצב הזה הוא מותח ביקורת על ידי אנשים מחוסר חזון לטווח ארוך זה. עם אחרים חובבי, ויטליק Buterin ימשיך לעבוד על העתיד של הפרויקט. Ethereum מוכן לעבור את השלב הבא. בעתיד, היא אמורה להגביל את אסימון Ethereum, אם כי לא אושרה רשמית.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG