follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: "Інституційне стадо" ввійде на ринок криптовалют в 1 кварталі 2019 року - Брайян  (Read 523 times)

Offline Cuxta

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 497
  • points:
    1203
  • Karma: 26
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 27, 2020, 07:29:38 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary

Криптовалютний бик Брайян Келлі (Brian Kelly) привітав вхід Fidelity на ринок цифрових активів і сподівається, що дедалі більше інституційних гравців будуть наслідувати цей приклад.

Дедалі більше інституційних гігантів, які надають традиційні фінансових послуг, віднедавна демонструють підвищений інтерес до криптовалютного ринку. Брайян Келлі (Brian Kelly), генеральний директор криптоінвестиційної компанії BKCM та постійний експерт на CNBC, очікує, що ця тенденція продовжуватиметься, коли "інституційне стадо" досягне першого кварталу 2019 року.

Минулого тижня американський фінансовий гігант Fidelity Investments оголосив про запуск нового сервісу, який пропонує послуги з торгівлі та зберігання цифрових активів. Назване Fidelity Digital Asset Services, нове підприємство буде обслуговувати хедж-фонди, сімейні офіси та інші фінансові установи з рішеннями корпоративного контролю, здійснення криптовалютної торгівлі та спеціального сервісу підтримки клієнтів.

За словами Келлі, занурення Fidelity в криптовалютний простір – це "фантастичні новини". Коментуючи цю подію на телешоу Power Lunch на телеканалі CNBC минулого тижня, він сказав:


Зберігання було дуже великою перешкодою. І хтось, такий як Fidelity, зацікавився цим і каже: так, це новий клас активів і ми збираємося ним опікуватись, я знаю, що вони навіть заявили, що вони можуть мати певну страховку. Отже, це крок вперед.

Келлі додав, що разом з недавніми інвестиціями Єльського університету у фонд, орієнтований на криптовалюти, рух компанії Fidelity демонструє зрушення, яке продовжуватиме зростати і у новому році.


Тепер у вас є інвестиції з Єлю. Благодійного фонду Єлю. Це привернуло увагу, принаймні, до інституційної сфери. Ви повинні мати стратегію інвестування в це, або ви повинні мати причину, чому ви не будете. Отже, я очікую, що протягом наступних трьох місяців, через шість місяців, ви почнете бачити, що очікуване стадо дійсно почне обертатись у цьому напрямку. І я просто можу сказати вам про розмови, які ми мали для нашого криптовалютного хедж-фонду, що стадо починає входити на цей ринок,

 - заявив Келлі.

Він вважає, що роздрібні інвестори не залишаться поза очікуваним розвитком криптовалютного ринку. На думку співрозмовника CNBC, Schwab та ETrade вже можуть працювати над криптовалютними рішеннями для роздрібних інвесторів, які можуть бути впроваджені вже в першому кварталі 2019 року. Ці компанії входять в список найбільших банківських та брокерських компаній США і надають послуги для приватних осіб і установ, які інвестують в Інтернеті.
Код: [Выбрать]
Ferrum Network •   ANN • Bounty • Website • Telegram
The First High-Speed Interoperability Network for Real-World Financial Applications

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod