follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: [ANN] ORACLE | Επαναφορά της Πίστης στην Ανθρωπότητα  (Read 925 times)

Offline killerjoegreece

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 277
  • points:
    2063
  • Karma: 0
  • Professional Greek Translation (450+ completed)
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 25, 2020, 09:16:10 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    Topic Starter 100 Posts 50 Posts




Το Έργο του ORACLE


Χαιρετισμούς ενθουσιώδεις χρήστες της αλυσίδας συναλλαγών, αναπτύσσω μια αυτοάνοση αλυσίδα με πρώτο στόχο την σταδιακή επιστροφή της εμπιστοσύνης στην ανθρωπότητα και την δημιουργία θετικού εισοδήματος με την μορφή μιας πλατφόρμας επένδυσης, με την δική μου Απόδειξη της Βοήθειας την οποία θα ενσωματώσω στο oracle. Σχεδιάζω την δημιουργία προσοχής σε όλους τους ανθρώπους που το έχουν ανάγκη, και δημιουργώντας το εφέ της πεταλούδας, ή κατα την δική μας ονοματολογία 'το εφέ του oracle', διαμορώνοντας το μέλλον.

Πως δουλέυει η Απόδειξη της Βοήθειας?

Με μια απλή δράση προπληρωμής.

1. Μια καλή πράξη με απόδειξη Βίντεο με την χρήση του Oracle Dapp. (το να ταίσετε τους άστεγους, να βοηθάτε τους γέρους, να προστατευσετε το περιβάλλον). Με προπληρωμή!

2. Το γεγονός θα βαθμολογηθεί απο τους κόμβους του oracle, που θα το υπερψηφίσουν αν είναι μια δράση καλοσύνης, και μετα την Απόδειξη της Ψηφοφορίας, θα εισαχθεί στην αλυσίδα.

3. Λάβετε το δώρο σας όπως αν κάνατε εξόρυξη. Αλλά με ένα θετικό εφέ στην ανθρωπότητα.

Θα έχουμε εφαρμογές για iOS και Android για το oracle, την Απόδειξη της Βοήθειας και το Dapp στις 14 του μήνα.

Quote
Ενημέρωση απο τον Προγραμματιστή
Θα σας ενημερώσουμε με όποια πρόοδο της τρέχουσας Dapp. Θα εισαχθούμε στο Apple TestFlight Beta κατά τη διάρκεια των προσεχών ημερών, θα πρέπεια αυτό να είναι γρήγορο και ανώδυνο απο όσο ξέρω τις κατευθυντήριες γραμμές για τη δημοσίευση εφαρμογών και θα κάνω χρήση του λογαριασμού της δουλειά μου.

 Δεν αποτελεί το τελικό προιόν.





Θα απαιτήσει μερικούς δοκιμαστές σύντομα, αν έχετε ένα λογαριασμό στο Apple TestFlight και μια συσκευή iOS (iPhone 4 και άνω), παρακαλώ στείλτε μου μύνημα.
Συσκευές Android θα ακολουθήσουν.



Μια απλή ιδέα, αλλά κάτι σπουδαίο για την ανθρωπότητα.


Τι είναι οι κόμβοι του Oracle? (ψηφοφόροι)
Οι κόμβοι του Oracle θα λάβουν δώρα, κάνοντας την απόδειξη ψηφοφορίας ένα κερδοφόρο σύστημα.

Ποιός αποφασίζει πόσα νομίσματα θα λάβει μια καλή πράξη?
Η αλυσίδα αποφασίζει πόσα νομίσματα θα λάβει μια καλή πράξη στο υπάρχον σύστημα, αντί για εξόρυξη και έτσι λιγότεροι συμμετέχοντες = περισσότερα νομίσματα.

Τι θα γίνει αν παρουσιάσω ψευδή στοιχεία?
Θα καταψηφιστείς και δεν θα μπορείς να μπείς στην αλυσίδα για να πάρεις δώρα.


Πλατφόρμα Επενδύσεων
Όπως όλοι γνωρίζετε, μια καλή πράξη σε βίντεο πάει καλά και λαμβάνει ποσοστά της προσοχής, μου ήρθε η ιδέα ότι όλα τα βίντεο που θα ανεβάσει στο YouTube ένας λογαριασμός του Oracle, δημιουργώντας τις προβολές, παράγοντας εισόδημα, και με το εισόδημα, στη συνέχεια, θα αγοράσει νομίσματα για την ανταλλαγή, μετατρέποντας έτσι το Oracle σε μια επιτυχημένη πλατφόρμα επένδυσης.


Προπώληση

Έχω βάλει πολλές ώρες και την αγάπη σε αυτό το έργο, με ένα φορτίο περισσότερο, έτσι μια 9 ήμερη προπώληση θα πραγματοποιηθεί, προκειμένου να στηρίξει την ανάπτυξη, τη συντήρηση και τη διαφήμιση.
7th August Update

Το τελευταίο Στάδιο της Προπώλησης Πλήθους είναι Ενεργό
Συμμετοχή του Πλήθους: http://oraclesector.com/

Τελευταίο Στάδιο: Μέρα 6-9 [ΕΝΕΡΓΟ] [Έχουμε μαζέψει 0.72 ฿]
Στο Τρίτο Στάδιο οι επενδυτές θα λάβουν τα νομίσματα @0.000020 ฿ ανα νόμισμα.

37.2BTC έχουμε μαζέψει έως τώρα.


Quote
Υπάρχουν 7,000,000 ORC διαθέσιμα. Αν η προπώληση ξεπουλήσει θα έχουμε 105 BTC συνολικά, και θα ξεκινάμε με $55,000 Δολάρια κεφαλαιοποίηση.

Δεν θα κρατήσω τίποτα για μένα.

Η παροχή νόμισματων θα καθοριστεί στο τέλος, ανάλογα με το πόσο των BTC.

Τα απούλητα νομίσματα θα καούν.



Αμοιβές

Αμοιβές Γλώσσας θα είναι ανάμεσα σε 3000 - 5000 ORC. Θα τις ελέγξουμε και μόνο οι σωστές θα πληρωθούν. Μην κάνετε χρήση του google translate.



Εκστρατεία στο Twitter

Θα γίνει Εκστρατεία στο Twitter, με σύνολο 50,000 ORC τα οποία θα διανεμηθουν σε αυτούς που θα αναφέρουν το Oracle Project. Με την επιφύλαξη της αναθεώρησης και τα γνήσια tweets θα γίνονται δεκτά μόνο.



Χορηγίες

Εάν δεν επιθυμείτε να συμμετάσχετε, αλλά επιθυμείτε να δωρίσετε παρακαλούμε να χρησιμοποιήσετε την ακόλουθη διεύθυνση.
1HJhsfkBf9UNPU6GdGi46FqJefrMv8tGBk


Ποιός είμαι?
Brett Hitchcock, προγραμματιστής που έγινε υποστηρικτής του Bitcoin και μετατράπηκε σε επιχειρηματία. Έχω αγωνιστεί για την αριστεία και την επιτυχία, και είμαι ένας πρωτότυπος υποστηρικτής του bitcoin και επενδυτής του (ο λογαριασμός μου είναι από το 2010), ένας από τους πρώτους 100 σε αυτό το φόρουμ. Με τα χρόνια έχω συνειδητοποιήσει οτι εμείς σιγά-σιγά χάνουμε τον απλό τρόπο μας να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο και πιστεύω ότι αυτός είναι ο λόγος που είμαστε σε αυτόν τον πλανήτη, για να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον, άσχετα με το μαύρο, το άσπρο, τους νέους, τους παλιούς , είμαστε όλοι ανθρώπινα όντα. Η συμπόνια πρέπει να επανακτηθεί. Αν το PokemonGO μπορεί να στείλει κάπου τα εκατομμύρια των χρηστών του με ένα απλό παιχνίδι, πιστεύω ότι το Oracle Dapp μπορεί να προσπαθήσει να μας ωθήσει ως απλούς ανθρώπους στο να βοηθήσουμε τους άλλους που έχουν ανάγκη, να κερδίσουμε την προσοχή των μέσων ενημέρωσης, και να διεκδικήσουμε την επιτυχία.

Εμπειρία 8+ ετών εμπορικής ανάπτυξης με στοίβα C # .Net? Asp.Net MVC HTML CSS και Javascript (και Jquery), έχω ένα πάθος για τεχνολογίες του ίντερνετ και έχω τη δυνατότητα να δώσω προτεραιότητα σε ένα ποικίλο φόρτο εργασίας.


- Γνώση των Xamarin; PhoneGap / Cordova
- Της Javascript MVVM (Kendo UI, Angular; Native script)
- Εμπειρία σε υπηρεσίες ίντερνετ & RESTful APIs
- Αποδεδειγμένη μητρική ανάπτυξη εφαρμογών τόσο σε iOS & Android
- Εμπειρία απο άκρη σε άκρη ανάπτυξης από το σχεδιασμό έως την απελευθέρωση στο κατάστημα των εφαρμογών

Επί του παρόντος, μόνο εγώ, αλλά με τα χρήματα που συγκεντρώθηκαν θα πρέπει να ψάξω να προσλάβω ένα νέο έμπειρο προγραμματιστή για να βοηθήσει με το γραφικό περιβάλλον χρήστη και το μέλλον των Dapp σχετικά με τον οδικό χάρτη (ακυκλοφόρητο).

Ελάτε μαζί μας και ας βοιηθήσουμε μαζί την πίστη στην ανθρωπότητα να ανέβει ψηλά.



★★★ 450+ GREEK★★★TRANSLATIONS ★★★ FAST ★★★ FLAWLESS ★★★ CHEAP ★★★ https://bitcointalk.org/index.php?topic=1175769.new#new

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod