follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit

Voting for banner placement

Bidding for banner placement

Author Topic: Аtlasrising-союз сонячної енергії та блокчейну  (Read 2092 times)

vitek146

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 816
  • points:
    20075
  • Karma: 34
  • FRX: Ferocious Alpha
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: June 28, 2022, 01:54:32 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Third year Anniversary

http://prntscr.com/vldjm6
Atlas Rising міркували як створити компанію, що базується на активах, що це було б корисно для інвесторів? Тому що більшості компаній доводиться щось продавати або виробляти щось, що продається іншим, щоб створити актив. Якщо ніхто не купує продукцію або товар, тоді немає активів. І вони дійшли висновку що ідея взаємного фонду допомагає вирішути цю проблему!

Atlas Rising планує використовувати чисту енергію сонця для видобутку криптовалюти та буде мати активи, які будуть заблоковані, а також сховище що визначає вартість токенів які будуть зростати в ціні.

За допомогою сонячної енергії Atlas Rising може ефективно використовувати землю, а згодом генерувати велику цінність і сонячна енергія забезпечуватиме джерелом енергії кожного.Сонце забезпечує нам більше енергії, ніж ми могли би коли-небудь використати, і ніхто не може монополізувати сонячне світло.

Мета Atlas Rising:

Головна мета Atlas Rising полягає в тому, що крипто індустрія за допомогою блокчейна мають потенціал для отримання пасивних доходів та придбання цих активів.Проект надає можливість людям з усіх верств суспільства інвестувати в більш стійке та забезпечене майбутнє для кожного.

Активи Atlas Rising будуть розподілені на:

80% активів на наступні сфери: основний проект, розвиток,розширення компанії,купівля криптовалют що зростають,Мастерноди, Стекінг(Стейкінг - це процес зберігання коштів на криптовалютному гаманці для забезпечення підтримки всіх операцій на блокчейні.По суті, він складається з блокування певної кількості криптовалюти для отримання винагороди), Видобуток криптовалют, Видобуток криптовалют з допомогою сонячної енергії та Крипто-Арбітражна торгівля.

Інші 20% буде виділено на видобуток сонячної енергії, і ці активи будуть розподілені як винагорода ETH(ефіріум) на основі відсотка володіння токенами Risings.

Коли вартість активів збільшиться, тоді і токени Rising також повинні збільшуватися із сильним кратним цій вартості на основі справжньої вартості активів.


Як тільки компанія здобуде капітал для початку роботи, токени Atlas Rising Tokens будуть мати певну чисельність.

Atlas Rising буде виплачувати винагороду від видобутку сонячної енергії у вигляді біткойнів або інших найбільш популярних криптовалют. Коли активи у сховищі збільшаться, очікується, що вартість токенів Rising також зросте у вартості.

Перегляньте презентацію Atlas Rising з офіційного каналу на Youtube(на анг. мові):Перегляньте також не менш цікаве відео(на анг.мові):Як придбати Atlas Rising?

Якщо ви вирішили придбати Atlas Risings, виконайте ці прості кроки:

1. Перейдіть на інтернет сторінку - https://atlasrising.io та натисніть на реєстрацію(Sign Up). 2. Створіть та підтвердьте свій рахунок. 3. Після того, як ви увійшли на свою інформаційну панель, клацніть на посилання ліворуч купити токени(PURCHASE TOKENS). 4. Мінімальна вартість покупки становить 1000 Rising або приблизно 10,00 доларів США. 6. Після натискання кнопки Придбання токенів(PURCHASE TOKENS) ви потрапите на сторінку coinpayments.net для завершення процесу оплати. 7. Coinpayments.net обробляє всі транзакції та функції AtlasRising.io подібно до PayPal. Після завершення транзакції ви можете повернутися на свою інформаційну панель і переглянути транзакції. Майте на увазі що для завершення транзакції може пройти до 24 годин!

Також скопіюйте своє посилання та надішліть його своїм друзям. Якщо вони придбають Atlas Rising Tokens(Rising), то вам буде виплачено 5% реферальної комісії. Якщо вони надішлють іншим які придбають Rising, ви отримаєте додаткову плату за перенаправлення на 5%.

У команди є амбіції стати світовим лідером в усуненні впливу на навколишнє середовище роздрібного споживання енергії для видобутку криптовалют.

Ви можете в режимі реального часу перевіряти на сайті Atlas Rising, скільки токенів Rising продано на сьогоднішній день і як збільшується вартість сховища.

Atlas Rising - креативна та перспективна компанія, у якої буде яскраве майбутнє,а також будуть винагорождені всі хто бере участь у розвитку компанії та допомагає втілити в життя плани та ідеї команди і також не забувайте- кожен має можливість володіти токенами Rising!
Чому Atlasrising - унікальний та перспективний проект?
Оскільки Творець Атларизингу має великий досвід і творчий підхід у створенні різноманітних продуктів, ідея видобутку криптовалют за допомогою сонячної енергії та енергії вітру має потенціал завдяки вільній електроенергії, яку нам дають сонце та вітер. Це дуже вигідно порівняно з користуванням електроенергії від розетки , де за це потрібно платити, і не дешево. Власники Rising отримуватимуть % від доходу компанії залежно від кількості токенів, якими вони володіють. Atlasrising буде дедалі більше розширювати свою мережу, відповідно збільшуватиметься розмір девідентів.

Давайте ж допоможемо втілити цю чудову ідею в життя і самі ж для нас зробимо кроки, щоб забезпечити собі безхмарне майбутнє!

Сторінка Atlas Rising - https://atlasrising.io/

Детальна інформація про Atlas Rising- https://atlasrising.io/AtlasRising.pdf

Telegram - https://t.me/AtlasRising_Official


Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod