follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: NFT’ler 2021’de Popülerleşmeye Devam Ediyor  (Read 14015 times)

Offline Dontcry.

• Member
  • *
  • Activity: 93
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: October 16, 2021, 11:25:13 PM
    • View Profile

• Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
NFT’ler 2021’de Popülerleşmeye Devam Ediyor
« on: March 09, 2021, 06:29:02 PM »
Merkezsiz finans uygulamalarına olan talep arttıkça, NFT piyasasına olan talepte artıyor. Değiştirilemez ve Kopyalanamaz olan NFT kripto paraları piyasada benimsenirken gerçek dünya uygulamaları da artıyor.

Bir çok kurumsal şirket NFT pazarına giriş yaparken, kurumsal yatırımcılarında ilgisi artıyor. NFT’lerin ilk çıkışı ile beraber Kripto Kediler büyük bir popülerlik yakalamıştı. Kediler Ethereum ağ ücretlerinde büyük bir sıkışıklığa neden olsa da NFT pazarı, Ethereum ağında benimsendi.

NFT piyasası şu anda dijital tapu olarak düşünülüyor. Sahteciliğe karşı alınan yegane önlemlerden biri olan NFT ürünleri, sanat pazarında oldukça benimsendi. İnsanlar orjinal ürünlerini dijital imzalar ile satarak oldukça büyük gelirler elde etti.

Hal böyle olunca NFT sektörü büyümeye devam etti. Bugün sanattan müziğe, oyuna hatta tweetlerin orjinallerine kadar her şey NFTleştirildi. Bu dijitalleştirilen değerler binlerce hatta yüzbinlerce dolar değerinde piyasada işlem gördü. Her geçen gün yeni insanlar piyasaya girdikçe NFT pazarının benimsenme düzeyi de artıyor.

Merkezsiz finans ile etkileşim halinde olan NFT pazarı artık çok daha hızlı büyümeye de müsaitleşiyor. Teminat olarak kullanılabilen NFT’ler kolaylıkla teminat gösterilip, bu NFT üzerinden kredi çekilebiliyor ve NFT daha likit hale getirilebiliyor. Kredi sektörü ile iç içe geçen uygulamalara sahip olan platformların sayısı her geçen gün artıyor.

Değerli bir ürününün kasada kilitlenmesinden çok dijital olarak merkezi olmayan bir alanda tutulması ise çok daha güvenilirdir. Dolayısı ile insanlar kasalara kilitlemek yerine ürünlerini merkezi olmayan ağlarda tutabilir, satabilir ve bunlarla kredi dahi çekebilme durumuna kadar gelmişlerdir.
kriptohayat.com

kaynak: https://kriptohayat.com/nftler-2021de-populerlesmeye-devam-ediyor
« Last Edit: June 13, 2021, 01:18:07 AM by Dontcry. »
Kripto Hayat ♦ Kripto Para Haberleri ve Analizleri ♦ Kripto Para Haberleri

Kripto Para Analiz ve Yorumu

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

NFT’ler 2021’de Popülerleşmeye Devam Ediyor
« on: March 09, 2021, 06:29:02 PM »

For Monthly biddings Check Here

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Referrals: 0
  • Last Active: March 26, 2024, 10:03:01 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
Re: NFT’ler 2021’de Popülerleşmeye Devam Ediyor
« Reply #1 on: March 12, 2021, 11:28:29 PM »
Daha da devam edecek milyon dolarlara satılan nft tokenleri oldukça bu iş içinden kaçınılmaz bir hal alacak herkes bir nft peşinde koşacak erken davranan kazanır

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Activity: 2404
  • Hodlers Network
  • Referrals: 2
  • Last Active: October 08, 2022, 01:05:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 25
« Reply #2 on: March 13, 2021, 12:15:43 PM »
Yeni trend bu. İçinde NFT geçem her şey değerleniyor. CHZnin yükselişinin temelinde NFT haberleri çok etkili oldu. NFT idolarından ethernity ERN, sanıyorum 250xde ido fiyatından. low cap ama iş de yapabilecek nft projelerini takibe almak lazım. Ancak çok fazla çöp proje var oralarda da. Bir cacık olmaz onlardan.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: March 28, 2024, 01:00:21 AM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #3 on: March 13, 2021, 05:33:04 PM »
Yeni trend bu. İçinde NFT geçem her şey değerleniyor. CHZnin yükselişinin temelinde NFT haberleri çok etkili oldu. NFT idolarından ethernity ERN, sanıyorum 250xde ido fiyatından. low cap ama iş de yapabilecek nft projelerini takibe almak lazım. Ancak çok fazla çöp proje var oralarda da. Bir cacık olmaz onlardan.

2021 yılında da NFter adından söz ettirecek. 2017 yılında ico lar vardı. O zaman da scam bir sürü ico çıktı piyasaya. 2020 Haziran ayından sonra defi şimdide Nft. Hal böyle iken scam ve  çöp tiken de fazlası ile olacaktır.

Offline bitcoinokulu

• Baby Steps
  • *
  • Activity: 29
  • Last Active: March 27, 2024, 12:27:22 AM
    • View Profile

• Total Badges: 8
    10 Posts First Post Third year Anniversary
« Reply #4 on: March 13, 2021, 07:40:05 PM »
Merak edenler için NFT'nin neden önemli olduğunu ve neden takip edilmesi gereken bir yenilik olduğunu anlatan güzel bir yazı:

https://techcrunch.com/2021/02/27/if-you-havent-followed-nfts-heres-why-you-should-start/

Offline gargamel

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 411
  • Last Active: March 28, 2024, 11:02:38 PM
    • View Profile

• Total Badges: 15
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #5 on: March 13, 2021, 08:37:02 PM »
Merak edenler için NFT'nin neden önemli olduğunu ve neden takip edilmesi gereken bir yenilik olduğunu anlatan güzel bir yazı:

https://techcrunch.com/2021/02/27/if-you-havent-followed-nfts-heres-why-you-should-start/

Paylaşım için teşekkürler hocam. Benimde Nft nin ne olduğu hakkında bilgim yoktu. Epey faydalı bir yazı oldu teşekkürler.

Offline umityesil

• Jr. Member
  • *
  • Activity: 87
  • Last Active: March 19, 2024, 11:29:02 AM
    • View Profile

• Total Badges: 12
    Third year Anniversary Second year Anniversary Topic Starter
« Reply #6 on: March 15, 2021, 09:57:11 AM »
NFT rüzgarını kaçırmayalım diye Avax a giriş yaptım ama en tepeden mallandk sanırım. İnşallah çok bekletmez. :(

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #6 on: March 15, 2021, 09:57:11 AM »

Offline Filo

• Legendary
  • *
  • Activity: 1492
  • Your Data Belongs To You
  • Last Active: April 05, 2022, 05:52:18 PM
    • View Profile

• Total Badges: 24
« Reply #7 on: March 15, 2021, 11:18:35 AM »
NFTler çok fazla hype aldı gerçekten. Ama trend döndüğünde terste kalanlar da bir daha yatırımını kurtaramayabilir. Hele nft cardlara, kedi köpek resimlerine para gömenler. Enjin vs her zaman geri dönüşünü yapar da o "sanat" eserleri çöp olacaktır.
XSL Labs.io
|█████████████████
███████████████████
█████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
  WHITEPAPER 
  AUDIO WP
|Confidentiality
Authenticity
Integrity

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #8 on: March 15, 2021, 05:20:28 PM »
Bugün binance de listelenen Alice nin icosu 2019 yılında yapılmış ve 12 centten satılmış. Nft olunca da bugün binance de 30 doların üstünde bir fiyatı gördü. 12 centten bu yana elinde tutan varsa köşeyi döndü ama o kadar zaman da elinde tutan varmıdır merak ettim doğrusu

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Hodlers Network
    • View Profile

« Reply #9 on: March 16, 2021, 12:04:27 PM »
Bugün binance de listelenen Alice nin icosu 2019 yılında yapılmış ve 12 centten satılmış. Nft olunca da bugün binance de 30 doların üstünde bir fiyatı gördü. 12 centten bu yana elinde tutan varsa köşeyi döndü ama o kadar zaman da elinde tutan varmıdır merak ettim doğrusu

Token sale geçen ay bitti diye biliyorum.  Diğer tarafta birkaç arkadaş icosuna katıldığını açıkladı. Ben satışı görüp projeyi beğenmediğim için almaya çalışmamıştım. Açıkçası Binance e girmese coinmarketcapta nft bölümünde en alt sıradaki koinlerden biri olarak kalacaktı bence. Ama alanları tebrik ederim. Güle güle harcasınlar.

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2558
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 09:33:58 AM
    • View Profile

Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #10 on: March 17, 2021, 06:14:41 PM »
Elon abim Nft olayina da el atmis herhalde. Kendi Nft si için 420 milyon dogecoin istemiş. Acaba bu parayı kim verecek merak ediyorum. Dogecoinin fiyatı düşünülürse aşağı yukarı 15 milyon dolar gibi bir para istiyor. Kim verir ki  bu parayı?

Offline fallenangel1789

• Legendary
  • *
  • Hodlers Network
    • View Profile

« Reply #11 on: March 27, 2021, 12:19:09 AM »
Ünlü bir youtuberın çıkardığı bir proje olan Superfarm Binancede listelenecek. Zaten Binance Alice projesine muazzam destek vermişti ve birçok başka NFT projesini borsasında listelemiş durumda ve listelemeye devam edecek. Bu aralar Ethernity Chain'in listeleme haberinin geleceğini düşünüyorum.

DeFi maalesef trend dışı kaldı. Şuaralar layer 1lar, launchpad platofrmları ve dexlerde de pek hareket yok. Geriye trend olarak bir NFT kalıyor ve de sevmesem de bu RFI tarzda işleyen yarı scam projeler.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #12 on: March 27, 2021, 06:34:47 PM »
Ünlü bir youtuberın çıkardığı bir proje olan Superfarm Binancede listelenecek. Zaten Binance Alice projesine muazzam destek vermişti ve birçok başka NFT projesini borsasında listelemiş durumda ve listelemeye devam edecek. Bu aralar Ethernity Chain'in listeleme haberinin geleceğini düşünüyorum.

DeFi maalesef trend dışı kaldı. Şuaralar layer 1lar, launchpad platofrmları ve dexlerde de pek hareket yok. Geriye trend olarak bir NFT kalıyor ve de sevmesem de bu RFI tarzda işleyen yarı scam projeler.

O kadar çok şey çıkıyor ki  Hadi defi olayı biraz mantıklı geliyordu ve alım yapabiliyordum bu Nft olayı bana hala mantıklı gelmedi. Hangi Nft yi alsam acaba diye düşünüyorum. Bir de bazı kişiler çok çok ucuzken alım yapabiliyor.Ben nedense o işi pek beceremedim. Swap borsalarını hiç kullanmadım desem daha doğru olur

Offline hebelubes

• Hero Member
  • *
  • Activity: 790
  • Last Active: March 27, 2024, 11:52:30 AM
    • View Profile

Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #13 on: March 27, 2021, 09:03:39 PM »
O kadar çok şey çıkıyor ki  Hadi defi olayı biraz mantıklı geliyordu ve alım yapabiliyordum bu Nft olayı bana hala mantıklı gelmedi. Hangi Nft yi alsam acaba diye düşünüyorum. Bir de bazı kişiler çok çok ucuzken alım yapabiliyor.Ben nedense o işi pek beceremedim. Swap borsalarını hiç kullanmadım desem daha doğru olur

NFT platformlarının büyük çoğunluğu şu anda gerçek temeller üzerinde hareket etmiyor. Çok büyük bir çoğunluğu ortalıkta dolaşan hype pastasından pay kapmak için oluşturulmuş ve geleceği olmayan projeler. Aralarında çok az işlevsel proje var.

Offline hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2558
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 09:33:58 AM
    • View Profile

Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #14 on: March 28, 2021, 10:11:47 AM »

NFT platformlarının büyük çoğunluğu şu anda gerçek temeller üzerinde hareket etmiyor. Çok büyük bir çoğunluğu ortalıkta dolaşan hype pastasından pay kapmak için oluşturulmuş ve geleceği olmayan projeler. Aralarında çok az işlevsel proje var.

Bu durum çok kötü ne yazık ki! Bir çok kişi hangi Nft'nin iş yaptığını bilmiyor. Sadece swap borsasına girenleri alıp satıyorlar.hype yakalayan uçuyor ama sonra elde kalırsa batan çok olacak ne yazık ki

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG