follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Результат Аірдропу AERGO  (Read 1650 times)

Offline saniksin

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 178
  • points:
    808
  • Karma: 29
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 26, 2022, 03:32:06 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Результат Аірдропу AERGO
« on: November 03, 2018, 12:39:05 AM »
Любі друзі, маю намір поділитися з вам приємною новиною! ::)



Я наголошував що потрібно обов'язково прийняти участь у цьому проекті! (переглянути тут)



Нагадаю AERGO в ході попереднього продажу зібрав 29 млн.$. Проект уже має (мав) cпівпрацю з відомими світовими брендами та має якісний продукт.
Ось чому венчорні фонди його просто "з'їли" на стадії попереднього продажу. Але оскільки ком'юніті було досить засмучене тим що проект не дійде до стадії ICO (оскільки необхідна сумма коштів вже була зібрана) нам дали можливість отримати токенів на 3 млн$ у вигляді дропу. Для цього потрібно було лише створити якійсний контент про проект (яким згодом відбирався та оцінювався командою) і була можливість отримати нагороду...


Можливість отримати цю нагороду була у кожного користувача. Загалом в проект надійшло 12500 заявок на 3275 призових місць. Пул розподілявся наступним чином:

Тир 2 - 250 $ (в токенах проекту)
Тир 1 - 500 $ (в токенах проекту)
Ambassador (cпеціальне звання) - 2000$ (в токенах проекту)


Я теж прийняв участь у цьому проекті та створив наступний контент:
1) Пост на ATT;
2) Пост у осибістій группі телеграму;
3) Пост у фейсбуці та твіттері.


Як бачите нічого особливого я не зробив. Та навіть був здивований коли мені надали звання "Тир 1" (з винагородою 500$)



З офіційного телеграм каналу проекту, адмін повідомив що 10 самих крутих контентмейкерів отримають нагороду вдвічі більше (4000$ в токенах)

І також повідомив що в майбутньому проект має наміри проводити для спільноти ще багато розіграшів в яких ми зможемо прийняти участь.
Я буду намагатися тримати вас в курсі!

Чому важливо було прийняти участь у дропі? Тому що проект, який навіть не дійшов до стадії ICO однозначно в найближчий час буде залістингований на топових біржах.. І зазвичай подібні проекти дають декілька Х росту після виходу на біржу:).. Тому фактично виногорода буде навіть більшою!



P.s я створив подібну тему зовсім не для тощо щоб похвастатись чи отримати схвальні відгуки. Моя мета наголосити що на баунті і дропах ще цілком можливо заробляти непогані кошти. І тим паче це можливо зробити на форумі ATT в українській гілці! Тому не падайте духом. Поруч ще багато проектів які дійсно варті уваги.

Особливу подяку висловлюю #bountygalaxy, тому що вони звернули мою увагу на це розповсюдження.
« Last Edit: November 03, 2018, 12:47:19 AM by saniksin »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Результат Аірдропу AERGO
« on: November 03, 2018, 12:39:05 AM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


Offline saniksin

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 178
  • points:
    808
  • Karma: 29
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 26, 2022, 03:32:06 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Результат Аірдропу AERGO
« Reply #1 on: November 17, 2018, 04:40:33 PM »
Доповнення на 16.11.2018

Стали відомі результати перевірки KYC. 72% учасників успішно пройшли цю процедуру.
В інших було виявлено проблеми при перевірці документів.


Приклади проблем, виявлених при перевірці, включають:
Ідентифікатор фотографії та селфі не співпадають;
Ідентифікатор фотографії не був посвідченням паспорта, національного посвідчення або водійських прав;
Ідентифікатор фотографії - минув термін дії;
Ідентифікатор фотографії був підроблений або був не справжім;
Асоціація з кримінальною діяльністю або несприятливі новини;
Більше однієї заявки, поданої однією особою.


Вітаю інших учасників дропу які успішно пройшли процедуру KYC та зовсім скоро отримають токени дуже крутого та перспективного проекту.

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod