follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Як обрати майнінг-пул | Інструкція  (Read 1493 times)

Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Як обрати майнінг-пул | Інструкція
« on: December 02, 2018, 07:38:07 AM »

Соло-майнінг уже давно перестав приносити прибутки, а здобуті таким способом монети часто навіть не покривають навіть витрати на електроенергію. Через це майнери частіше обирають пули.
Майнінг-пул – це сервіс, який об’єднує майнерів зі всього світу. З мільйонів комбінацій підбирають один правильний геш-код, який формує заголовок блоку в блокчейні. Чим потужніша техніка, тим більше шансів знайти шуканий код. За виконане завдання кожен учасник пулу отримує винагороду – певну суму криптовалюти.
Редакція Cryptota.com.ua підготувала інструкцію, як та за якими критеріями обрати хороший майнінг-пул.
На що звертати увагу?
Насамперед необхідно визначатись, майнінгом якої криптовалюти хочете займатись, а тоді вже обирати під неї платформу.
Майнінг-пул варто шукати на рейтингових сервісах. Одним із перевірених є ВТС.com. На момент написання статті найкращими майнінг пулами є:
•   BTC.com;
•   AntPool;
•   SlushPool;
•   BTC.TOP;
•   ViaBTC.
Рейтинг та відгуки
Один із найтиповіших, проте досить важливих нюансів вибору будь-якого сервісу. Саме рейтинг та популярність платформи показує рівень довіри користувачів.
Люди, що користуються послугами пулів, часто залишаються коментарі, відгуки, діляться досвідом та порадами. Проте часто ці відгуки бувають “на замовлення”, тому варто читати більше 15 фідбеків на різних ресурсах.
Про рейтинг також можна дізнатися з кількості підключених майнерів та сумарному гешрейту пула.
Варто відзначити, що майданчики з невеликою потужністю не зможуть принести очікуваний прибуток, особливо якщо мова йде про біткойн.
Вимоги до обладнання
Багато пулів “пропускають” лише тих майнерів, обладнання яких має певну потужність. Адже після підключення до платформи його техніка працюватиме цілодобово. Очевидно, що старе обладнання швидко зіпсується.
Навіть якщо ваш пристрій із сучасніших, все одно варто перевірити, чи він сумісний із пулом. Адже деякі сервіси не підтримують графічні процесори чи, наприклад, пакети ПЗ для розшифрування блоків.
Інколи пули також вимагають від користувачів мінімальної швидкості мережевого підключення до серверу. Це може вимагати перевірку швидкості вашого інтернету.
Комісія, виплати та пороги
Якщо у вас недороге майнінг-обладнання, то варто уникати пулів з високими порогами проведення платежів. Інакше ви просто не зможете вивести зароблені кошти (якщо це не дуже велика сума). Для новачків варто обирати платформи з можливістю регулярного виводу незначних сум без обмежень в часі.
У деяких майнінг-пулах існує правило виплати виключно на криптогаманець. Тому краще обирати сервіс, який дозволяє вивід на банківську картку або ж на електронну платіжну систему.
Не варто забувати про індивідуальні правила розподілу нагороди між учасниками. Їх чимало, проте найпоширеніші варіанти:
•   PROP – пропорційний спосіб розподілу, завдяки якому кожен учасник пулу отримує нагороду в залежності від переданої потужності. Після знаходження кожого блоку відбувається оновлення лічильника. Щоправда, такий варіант не дуже дієвий для нових пулів. Якщо майнер працює лише час від часу, то він навряд чи отримає хороший прибуток.
•   PPLNS – більш плавний пропорційний метод розподілу. Майнер отриму прибуток за рахунок кількості гешів, що спрямовані у встановлені пулом шифти. Кошти нараховуються після добування кожного блоку.
•   PPS – напоширеніший варіант фіксованого характеру, коли кошти нараховуються за кожну прийняту сервером share. Розмір виплати здійснюється з урахуванням нагороди за блок, складності майнінгу та ризиків.
Відповідно до способу виплати нагород комісія пулу може коливатися від 0% до 10%.
Інтерфейс та зворотній зв’язок
Окрім зручності інтерфейс платформи повинен пропонувати користувацьку панель, на якій відображатимуться дані, звіти статистики тощо. Чим більше таких параметрів, тим зручнішою буде панель.
Також важливо, щоб в пулі була якісна лінія підтримки та зворотнього зв’язку на випадок, якщо у вас виникли труднощі чи проблеми з сервісом.
Підключення до пулу
Коли ви обрали пул і визначились, яку криптовалюту будете майнити, можна сміливо підключатися до сервісу. Процедура підключення доволі проста, як і на будь-яких інших сервісах: реєстрація (на деяких пулах не є обов’язковою), налаштування особистого кабінету, оплата послуг.
Далі необхідно завантажити програмне забезпечення для керування процесами, обрати криптовалюту і налаштувати потужність вашого обладнання. Після цього можна починати майнінг.
Щоправда, перед початком процесу варто перевірити роботоздатність вашого пристрою.

Дисклеймер: Стаття написана на підставі думок автора з метою висвітлення варіантів критеріїв вибору платформ для майнінгу. Відповідальність за будь-які особисті рішення, які Ви приймаєте на підставі отриманих свідчень, несете особисто Ви. Якщо не впевнені в будь-чому, краще утримайтесь від кроків, які можуть призвести до негативного результату.

https://cryptota.com.ua/iak-obraty-majninh-pul-instruktsiia

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Як обрати майнінг-пул | Інструкція
« on: December 02, 2018, 07:38:07 AM »

For Monthly biddings Check Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod