follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit

Voting for banner placement

Bidding for banner placement

Author Topic: [ANN]Solarex - Блокчейн екосистема сонячної енергії  (Read 1990 times)

epidemia

 • Moderator
 • Padawan
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • Activity: 10304
 • points:
  9448
 • Karma: 1227
 • Suum cuique
 • Trade Count: (0)
 • Referrals: 50
 • Last Active: October 05, 2022, 04:36:06 PM
  • View Profile

 • Total Badges: 32
  Badges: (View All)
  10 Posts First Post Third year AnniversaryПротягом останніх двох десятиліть глобальний попит на енергію створив величезний ринок, що призвів до необхідності країнам світу виробляти більше енергії для забезпечення їх інфраструктурних розробок і створення сприятливого економічного зростання. Технологія сонячної енергії отримала глобальне визнання і, зрештою, стала головним рушієм на енергетичному ринку розвинутих країн, розгортання свого потенціалу у підвищенні їхніх цільових показників. Поява технології Blockchain може прискорити проникнення індустрії сонячної енергії в загальну енергетичну світову індустрію. Ідея поєднання Blockchain і Solar Technology дуже актуальна в нинішній час. Технологія дозволяє нам проводити ділові операції ефективно, безпечно, відкрито і справедливо, побудувати мережу надійних ділових партнерів і створити добробут у країні. Те ж саме має бути застосовні до більшості країн, що розвиваються, або вже розвинених країн.


Що таке Solarex?

Solarex - це платформа, яка забезпечить дешеву, ефективну та постійну енергію!
Команда буде постійно винаходити і досліджувати нові варіанти, що можуть допомогти енергетичному ринку, надаючи додаткові послуги нашим шановним клієнтам в межах компаній, які потребують енергії.
Залишається відкритим тільки питання залучення коштів та залучення енергоспоживачів до проекту Solarex щоб реалізувати наші  плани рдля енергетичного ринку. Ідея полягає в тому, щоб розширити можливості добувати та споживати енергію структурованим  способом в найближчі роки, що позитивно вплине на весь континент (Африка, адже проект планує почати свою діяльність саме з цього континента).


Які проблеми хоче вирішити проект Solarex?

Відсутність електромережі в віддалених місцях.


Відсутність безпеки та надійності.


Відсутність прозорості та безпеки в енергетичних операціях.


Екологічне та громадське здоров'я; Основні небезпеки від забруднюючих джерел енергії.


Адаптивність і стійкість.


Недопустима вартість енергії.


Зайва втрата енергії в централізованій сітці при передачі.


Бар'єри для виходу на ринок як виробник, так і споживач (наприклад, витрати на фінансування та установку).


Півтора мільярда людей у всьому світі досі не мають доступу до електроенергії. І 3 мільярди покладаються на біомасу для приготування їжі. Африка посідає перше місце серед усіх континентів за низьким рівнем доступу до електроенергії. Забруднення повітря в приміщенні від монооксиду вуглецю у відкритих печах є провідною причиною смертності в країнах, що розвиваються, попереду малярії та туберкульозу.

Blockchain і смарт-контракт


Інтеграція з технологією blockchain дозволяє екосистемі виконувати транзакції і читати дані в розподіленій системі. Це дає прозорий, безпечний і точний облік транзакцій і енергетичних даних. Використання інтелектуальних контрактів і блокчейн буде безпосередньо і автоматично контролювати потік даних і накопичення енергії в екосистемі Solarex. Використання смарт-контракту також забезпечить баланс діяльності в екосистемі. Solarex впроваджує технологію blockchain, що повністю ліквідує шахрайську діяльність в екосистемі.

Специфікація токена SRX


Розподіл токена SRX


Дорожня карта проектуДані для зв'язку:

Сайт - https://solarex.io/
Whitepaper - https://solarex.io/assets/files/Solarex_Whitepaper_V1.pdf
GITHUB - https://github.com/SolarexICO
FACEBOOK - https://www.facebook.com/solarexico/
TWITTER - https://twitter.com/Solarex_ICOCode: [Select]
created by epidemia
MEW - 0x63064fDb508F287ceFd178e5Fd2Ca86E22804e1bAltcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod