follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Altcoin cenneti vaat etse bile?  (Read 4019 times)

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2790
  • Coinomize.biz
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 09:50:19 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
Altcoin cenneti vaat etse bile?
« on: October 15, 2020, 02:01:43 PM »
Altcoin çıkartacak projeler artık cenneti bile vaat etse bile artık kolay kolay yatırım alamaz. Gerçekten altcoinlerin yatırım alabilmesi için yeni yatırımcı gelmesi lazım yoksa altcoinlerin mantığını anlayan çoğu kimse altcoin almıyor. Btc biraz yukarı gidince bile altcoinler cok az yükseliyor.
Çünkü balina biliyor ki ben bu altcoini yukarı fiyatlara götürsem kime satacağım? Yeni acemi yatırımcı olması lazım ki altcoinleri götürsünler.
Belki biraz abartılı olabilir ama şu aşamada altcoin projesinde cennet bile olsa kolay kolay alim geleceğini zannetmiyorum. Zaten bir altcoin alırsam hemen satış koyuyorum ki ilk zıpladığı anda satılsın. Yoksa x5-6 beklemiyorum.
Sizin yorumlarınız nelerdir?

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Altcoin cenneti vaat etse bile?
« on: October 15, 2020, 02:01:43 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Offline fırtınaobüsü

• Full Member
  • *
  • Activity: 222
  • betfury.io
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 16, 2021, 08:08:17 AM
    • View Profile

• Total Badges: 16
    10 Posts First Post Third year Anniversary
Re: Altcoin cenneti vaat etse bile?
« Reply #1 on: October 15, 2020, 02:05:44 PM »
uniswapa girerse ben alırım...
herzaman yeni yatırımcı geliyor...
sorun çok parçaya bölünmemiz...
                                                     BetFury                                                     
🐥Twitter | 📩Telegram | 🎲 You play - We pay 🎲 | YouTube 🍿| Reddit  🕹
                                                    Free BTC 1 800 Satoshi every day                                                   

Offline Jupiter

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 480
  • Last Active: February 11, 2024, 06:26:24 PM
    • View Profile

• Total Badges: 17
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
« Reply #2 on: October 15, 2020, 04:08:02 PM »
Aslında tarih tekerrürden ibaret. 3-5 senedir piyasada olan bizler ICO dönemlerini yaşadık. Projeler ne kadar uçuk vaatlerde bulunuyorlardı ve milyonlarca dolar kaldırıyorlardı. Binlerce proje içinden çok çok az bir kısmı şu anda ayakta. Şimdi biz o dönemleri gördüğümüz için uçuk vaatlere karşı daha temkinliyiz. Hatta mantıklı vaatler bile kesmiyor bizi... Ama piyasaya giren yeni amatör yatırımcılar böyle değil ki! Onlar halen birer av... O yüzden de pump-dump gruplarının hedefindeler ve zengin olma hayaliyle pek çok projeye balıklama dalıyorlar.

Online hasyurt

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2790
  • Coinomize.biz
  • Referrals: 3
  • Last Active: Today at 09:50:19 AM
    • View Profile

• Total Badges: 24
    Fifth year Anniversary 2500 Posts Fourth year Anniversary
« Reply #3 on: October 15, 2020, 06:42:34 PM »
Yeni yeni crypto işine giren arkadaşım bugün yeniden binance ye btc yolladı. Dedim ki abi ne alacaksın bu para ile o an söylemedi sonra ben yeni bir coin aldım dedi. Ne aldın dedim? Demez mi bana holo( hot) 😱 neden aldın diye sordum. Bana , 1 haftadır aynı hareketi yapıyor 4 ten 5 e çıkıyor %25 artıyor dedi. Daha sonra gereken açıklamayi yapıp vazgeçirdim.
Bu gibi bilmeyen bir sürü kişi ne yazık ki hot gibi ya da onun benzeri bir sürü coine dalıyor sonra bekle ki yükselsin.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #4 on: October 15, 2020, 07:52:30 PM »
Artık altcoine insanlar özellikle balinalar temkinli yaklaşıyor. Özellikle cz yeni bir coin çıkartıyor ve biraz yükseltip millete mali kitleyip gidiyorlar. Elinde mal ile kalan da ha yükseldi ha yükselecek diye bekliyor epey zaman.  Sonra yalandan bir yükseliş yeniden ümitlenme ve mal elinde kaldı.

Offline gargamel

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 455
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 20, 2024, 09:07:49 PM
    • View Profile

Quick Poster Third year Anniversary Second year Anniversary
« Reply #5 on: October 15, 2020, 11:21:47 PM »
Bugün binance sayesinde nur topu gibi bir fil imiz oldu. Daha önce başka borsalarda vardı galiba. Garip olan ise 260 bin sotoshili fiyatlardan girip aşağıya doğru gelmiş. O fiyatlardan satabilen var mı acaba?

Offline faredogurandag

• Full Member
  • *
  • Activity: 205
  • Proof-of-Stake Blockchain Network
  • Last Active: December 27, 2020, 09:59:40 PM
    • View Profile

• Total Badges: 14
    10 Posts First Post Third year Anniversary
« Reply #6 on: October 15, 2020, 11:24:37 PM »
Bugün binance sayesinde nur topu gibi bir fil imiz oldu. Daha önce başka borsalarda vardı galiba. Garip olan ise 260 bin sotoshili fiyatlardan girip aşağıya doğru gelmiş. O fiyatlardan satabilen var mı acaba?

260k satoshi dediğiniz fiyattan borsanın kendisi sadece bir kaç token alım emri girerek kendince belirlediği hedefi gösteriyor. Bitmax ise biraz daha farklı bu konuda onlar ise ico fiyatından bir kaç token alım emri girerek ico fiyatının bilinmesini sağlıyor grafiklerde. İşlem yapan 1 kişi olmuştur kazandığı da 3-5 dolardır.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #6 on: October 15, 2020, 11:24:37 PM »

Offline gargamel

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 455
  • Referrals: 1
  • Last Active: May 20, 2024, 09:07:49 PM
    • View Profile

Quick Poster Third year Anniversary Second year Anniversary
« Reply #7 on: October 21, 2020, 06:58:52 PM »
Fil dağdan yuvarlanan ayı gibi aşağıya doğru hızla gidiyor. Yüksek ten alanların elinde fena patladı

Offline Bozkurt

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 495
  • Last Active: March 25, 2022, 10:34:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #8 on: November 12, 2020, 08:18:15 PM »
Altcoin çıkartacak projeler artık cenneti bile vaat etse bile artık kolay kolay yatırım alamaz. Gerçekten altcoinlerin yatırım alabilmesi için yeni yatırımcı gelmesi lazım yoksa altcoinlerin mantığını anlayan çoğu kimse altcoin almıyor. Btc biraz yukarı gidince bile altcoinler cok az yükseliyor.
Çünkü balina biliyor ki ben bu altcoini yukarı fiyatlara götürsem kime satacağım? Yeni acemi yatırımcı olması lazım ki altcoinleri götürsünler.
Belki biraz abartılı olabilir ama şu aşamada altcoin projesinde cennet bile olsa kolay kolay alim geleceğini zannetmiyorum. Zaten bir altcoin alırsam hemen satış koyuyorum ki ilk zıpladığı anda satılsın. Yoksa x5-6 beklemiyorum.
Sizin yorumlarınız nelerdir?

Üstad çok rahatta alıyorlar yeterki projen sağlam olsun tabi demiyorum 100m dolar toplayacaklar ama en az 3-5m topluyo adamlar seed rounlarında hepside belli şirketlerden topluyorlar milletde bu icolara girmeye çalışıyor yani arkana al panterayı sağlam bi proje ol çok rahat yüksek meblağ toplar pantera gibi şirketlerle.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG