follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Türk Projesi: Truefeedback Chain, Hep Beraber Destekleyelim  (Read 86909 times)

Offline exgoal

• Jr. Member
  • *
  • Activity: 76
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: July 27, 2021, 10:40:29 AM
    • View Profile

• Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Third year Anniversary
Re: Türk Projesi: Truefeedback Chain, Hep Beraber Destekleyelim
« Reply #150 on: February 04, 2021, 11:20:33 AM »
Projeye katılacağım. Umarım güzel ve kazançlı bir proje olur. Başarılar dilerim.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #150 on: February 04, 2021, 11:20:33 AM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
  • Activity: 143
  • Last Active: December 29, 2021, 07:31:49 PM
    • View Profile

10 Posts First Post Fourth year Anniversary
« Reply #151 on: February 04, 2021, 01:05:11 PM »
Şimdi projeye bakıyorum yani 03.02.2021 tarihi itibariyle proje 3.738.002 milyon dolar toplamış diyebiliriz. Anket konusunda durum nedir uygulaması hala çalışıyor mu denemedim. Deneyen varsa son durumu yazarsa merakımı gidermiş olur :)
Merhaba,

Mobil teliniz varsa ve Droid ise (IOS Sürümü Apple'dan kaynaklı henüz çıkmadı) yeni sürümümüz TFB v2.0 BlackStar'ı denemenizi ve sistemimize katılmanızı istiyoruz.
Zira uygulamamız çok değişip gelişti. Sadece Anket&Görev yok çünkü, Reklam, Haber, Oyun, Etkinlik'le de TFB kazanabilirsiniz.

Desteğiniz için teşekkürler...

Bizi takip etmeye devam ediniz.

Soru(n)larınız için yardımcı olacağım.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #152 on: February 04, 2021, 08:05:28 PM »
Merhaba,

TrueFeedBack olarak, TFBX tokenimizle ilgili swap çalışmalarımızı tamamladık ancak Bithumb Global Borsası ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, kendi platformundaki cüzdan çalışmaları nedeniyle swap işlemleri için 2-3 haftalık bir sürecin olacağını belirtmiştir.
Bu açıklamalar kapsamında, mevcut TFB tokeninin TFBX tokenleri ile 1:1 şeklinde swap işlemi için Bithumb Global tarafındaki çalışmaların tamamlanmasını bekleyeceğimizi siz yatırımcılarımıza duyuruyoruz.
Tarafımıza verilecek tarihte borsadaki cüzdanlarda bulunan TFB tokenler “otomatik” olarak dönüştürülecektir.
Şahsi cüzdanlarında TFB tokeni bulunduran yatırımcılarımız ise, borsadaki swap işleminin gerçekleşmesinden sonra web sitemiz üzerinde oluşturulacak bir arayüz ile swap işlemlerini “manuel” olarak yapabilecektir.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline SkyLords

• Sr. Member
  • *
  • Activity: 357
  • Referrals: 1
  • Last Active: April 10, 2022, 10:12:15 PM
    • View Profile

• Total Badges: 16
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #153 on: February 14, 2021, 10:27:06 PM »
https://siber.club/yazilim/blockchainde-turk-imzasi-truefeedback-chain/

Şöyle bir makale hazırladım. Arkadaşlar bir bakın eksik bir şey var mı? Umarım kripto dünyasında bulunan herkesi yanıltan bir proje olur. Artık ülkemiz adına bu yönde sağlam projelerin çıkmasını arzu ve temenni ediyorum.

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #154 on: February 15, 2021, 11:08:01 AM »

Şöyle bir makale hazırladım. Arkadaşlar bir bakın eksik bir şey var mı? Umarım kripto dünyasında bulunan herkesi yanıltan bir proje olur. Artık ülkemiz adına bu yönde sağlam projelerin çıkmasını arzu ve temenni ediyorum.
Merhaba,

Öncelikle böyle objektif bir inceleme için çok memmun olduk ve teşekkür ederiz.

Ancak şu kısmı güncellemeniz gerekli.

TrueFeedBack (TFB) Erc20 tabanlı bir tokendir. TFB tokeni toplam supply 10.000.000.000 adettir. Token dağılımı hususunda kendi websitesinde %30’lik kısmın takım, danışmanlık ve geliştirme için ayrıldığı, %25.17’lik kısmının halka arz ve dolaşımda olacağı, %1.10’lik kısmının burn (yakılacağı), %18,75’lik kısmının kurumsal satış fonu, %14,98’lik kısmının pazarlama, staking ve ortaklık için kullanılacağı ve %10’luk kısmın ise akademi fonu için kullanılacağı belirtilmiştir.

Son güncel hali bu şekilde.

Şu an başka ağa geçiş sürecindeyiz yani swap aşamasındayız, ayrıca iOS BlackStar sürümümüzün de çıkışı her an gerçekleşebilir.
Web Sitemiz güncellenecek olup yeni yolharitamızı (Roadmap) ve Ürün Bilgisi (WhitePaper)'ımızın güncel hali de gelecek.
Sonraki aşamalarda borsalar, anlaşmalar, ekibimize yeni yüzleri sizllere açıklayacağız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
« Last Edit: February 15, 2021, 11:10:10 AM by ozkaradag »

Offline SkyLords

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #155 on: February 15, 2021, 03:03:19 PM »
Açıkçası yurtdışı projelerine danışmanlık yaptım. Bir sürü borsaya ücret ödemeden girmelerini sağladım. Coinmarketcap, coingecko ve daha bir sürü alanda listelenmelerini sağladım. En son bir türk projesine de yardım ettim. Aynı şekilde fakat tabi emekler boşa gidiyor. Emeğin karşılığı olmadı. Umarım başarılı olursunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Merhaba,

Öncelikle böyle objektif bir inceleme için çok memmun olduk ve teşekkür ederiz.

Ancak şu kısmı güncellemeniz gerekli.

TrueFeedBack (TFB) Erc20 tabanlı bir tokendir. TFB tokeni toplam supply 10.000.000.000 adettir. Token dağılımı hususunda kendi websitesinde %30’lik kısmın takım, danışmanlık ve geliştirme için ayrıldığı, %25.17’lik kısmının halka arz ve dolaşımda olacağı, %1.10’lik kısmının burn (yakılacağı), %18,75’lik kısmının kurumsal satış fonu, %14,98’lik kısmının pazarlama, staking ve ortaklık için kullanılacağı ve %10’luk kısmın ise akademi fonu için kullanılacağı belirtilmiştir.

Son güncel hali bu şekilde.

Şu an başka ağa geçiş sürecindeyiz yani swap aşamasındayız, ayrıca iOS BlackStar sürümümüzün de çıkışı her an gerçekleşebilir.
Web Sitemiz güncellenecek olup yeni yolharitamızı (Roadmap) ve Ürün Bilgisi (WhitePaper)'ımızın güncel hali de gelecek.
Sonraki aşamalarda borsalar, anlaşmalar, ekibimize yeni yüzleri sizllere açıklayacağız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
« Last Edit: February 15, 2021, 08:13:50 PM by SkyLords »

Offline SkyLords

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #156 on: February 15, 2021, 08:29:28 PM »

İyi günler bu arada verdiğiniz bilgiler ışığında makalede güncelleme yaptım. Başka eksik veya eklenmesi gereken bilgi varsa ekleyebiliriz.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #156 on: February 15, 2021, 08:29:28 PM »

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #157 on: February 16, 2021, 02:09:05 PM »
Açıkçası yurtdışı projelerine danışmanlık yaptım. Bir sürü borsaya ücret ödemeden girmelerini sağladım. Coinmarketcap, coingecko ve daha bir sürü alanda listelenmelerini sağladım. En son bir türk projesine de yardım ettim. Aynı şekilde fakat tabi emekler boşa gidiyor. Emeğin karşılığı olmadı. Umarım başarılı olursunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Merhaba,

Güncelleme için çok teşekkür ederiz, evet, bu topraklardan çıkan çoğu proje amacından saptığı için insanların yargılarını aşmak zaman aldı ancak biz bildiğimiz yolda yürüdükçe, çalıştıkça, ve kamuoyuna kendimizi anlattıkça pozitiflik arttı.
Ekibimiz saygın ve akademisyen kişilerden de oluşunca yol almak, başarıya yürüyerek değil de koşarak yaklaşıyoruz. Kendimizi TFB'yi bir dünya markası yaptığımızda başarılı sayacağız.
Yani, yol uzun görünse de çalışarak o yol çok kısalıyor, biz buna inandık ve gördük, sizin de dikkatinizi çekmişiz ki ne mutlu bize.
Yatırımcımız, kullanıcımız, kurum&şirket&ortaklarımız ile birlikte bunu başarıp herkese kazanç olarak dönecektir.

Sizinle özel olarak tanışıp konuşmak isteriz, hangi kanaldan uygunsanız oradan görüşebiliriz.

Bu arada bu akşam güzel bir haber paylaşacağız, bize yakın olun. :)

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #158 on: February 16, 2021, 10:31:23 PM »
Merhaba,

Uzun zamandır heyecanla beklediğimiz güzel haberimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

iOS versiyonumuz Apple tarafından onaylandı ve AppStore'dan indirilmek üzere yayınlandı. iOS versiyonumuz, Android versiyonumuzdan biraz farklı olacak. Apple uygulamanın bu versiyonunda OYUN kısmının çıkartılmasında ısrarcı oldu.
OYUN kısmı ile ilgili upgrade kısmını daha sonra tekrar göndereceğiz. Reklam kısmı aktif olacak ancak toplu reklam giriş kısmı da bu versiyonda şimdilik bulunmayacak.

iOS uygulamasında; anket, görev, reklam, haber, etkinlik kısımları Android versiyonu aynı şekilde çalışacaktır.

Bundan sonraki süreçte iOS yayınlanması ile birlikte hem yerel hem global marketing çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerleyecek. Ayrıca görevlerde de resim yükleme iOS'ta iCloud'tan yapılıyor, en kısa sürede galeriden de yüklenebilecek.

App Store Download linki: https://apps.apple.com/us/app/tfb-blackstar/id1540246904 .

Bazı modeller ve sürümler için problemler olabilir. Lütfen karşılaştığınız sorunları bizlere bildiriniz. Hızlı bir şekilde bug fix yapıp güncelleme yayınlayacağız.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
« Last Edit: February 16, 2021, 10:44:09 PM by ozkaradag »

Offline SkyLords

• Sr. Member
  • *
    • View Profile

« Reply #159 on: February 17, 2021, 04:12:12 PM »

Merhaba,

Güncelleme için çok teşekkür ederiz, evet, bu topraklardan çıkan çoğu proje amacından saptığı için insanların yargılarını aşmak zaman aldı ancak biz bildiğimiz yolda yürüdükçe, çalıştıkça, ve kamuoyuna kendimizi anlattıkça pozitiflik arttı.
Ekibimiz saygın ve akademisyen kişilerden de oluşunca yol almak, başarıya yürüyerek değil de koşarak yaklaşıyoruz. Kendimizi TFB'yi bir dünya markası yaptığımızda başarılı sayacağız.
Yani, yol uzun görünse de çalışarak o yol çok kısalıyor, biz buna inandık ve gördük, sizin de dikkatinizi çekmişiz ki ne mutlu bize.
Yatırımcımız, kullanıcımız, kurum&şirket&ortaklarımız ile birlikte bunu başarıp herkese kazanç olarak dönecektir.

Sizinle özel olarak tanışıp konuşmak isteriz, hangi kanaldan uygunsanız oradan görüşebiliriz.

Bu arada bu akşam güzel bir haber paylaşacağız, bize yakın olun. :)

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

İyi çalışmalar özelden mesaj attım. Genel olarak telegramda bulunuyorum. Aynı isim ile telegramda ulaşabilirsiniz. Başarılarınızı takip ediyor ve umarım daha iyi yerlere gelmesini ümit ediyorum.

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #160 on: February 28, 2021, 02:25:29 PM »
Merhaba,

Hafta içinde 3 güzel gelişmemiz olacak 2021 yol haritamız yayınlanacak, bu yol haritasını başarmak için güçlü bir ekibe ihtiyacımız var, bu konuda dünya genelinde bizim elimizi daha da güçlendirecek yeni takım üyeleri aramıza katılacak.
TrueFeedBack zor olanı başarmaya çalışıyor bu hafta çarşamba perşembe cuma günleri yeni işbirlikleri için ekibimiz İstanbul’da görüşmeler yaptı bunların detaylarını haftaya paylaşacağız.
Birçok noktada TrueFeedBack gelişmeye devam ediyor biz eksikliklerimizi biliyor ve buna göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz, her geçen zamanda daha da büyümekteyiz.
Uygulama kullanım oranımız her gün artıyor…

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline HalilPasa

• Member
  • *
  • Activity: 112
  • Hi
  • Last Active: March 15, 2024, 06:57:21 AM
    • View Profile

• Total Badges: 13
    Third year Anniversary Second year Anniversary 100 Posts
« Reply #161 on: February 28, 2021, 11:21:58 PM »
Alt çekim limiti yüksek ama güzel kazandırıyor .

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #162 on: March 01, 2021, 10:26:06 PM »
Merhaba,

TrueFeedBack ailemizin her geçen gün güçlenerek büyüdüğünü sizlere bildirmiştik. Yeni ekip arkadaşlarımızı sizlere sunmaktan mutlu ve gururluyuz.

Şimdi çok daha güçlüyüz

Ailemize hoş geldiniz…

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline madenci_34

• Hero Member
  • *
  • Activity: 972
  • FRX: Ferocious Alpha
  • Last Active: April 30, 2021, 03:58:01 AM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Reply #163 on: March 02, 2021, 02:59:51 PM »
Arkadaşlar yazmış ama bende yazayım. %100 Türk projesi olması arkamıza bakmadan kaçmamıza neden oluyor genelde  ;D

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #164 on: March 03, 2021, 01:57:43 PM »
Merhaba,

Bildiğiniz gibi haftaya güzel haberlerle başladık.

Öncelikle yönetime alanında uzman 3 güçlü isim katıldı. Özelikle globalde başladığımız marketing ve reel sektör çalışmaları için bu ekip üyeleri önemli çalışmalarda bulunacak. Bu isimlere ait detayları bugün paylaşacağız.

Bugün ise yeni güncellememizi yaptık. iOS tarafında galeriden fotoğraf yükleme kısmı halledildi. Bu önemli bir problemdi. Diğer önemli özellik reklamlar için tanımlanan bekleme suresi. Bu sure özellikle organik izleme açısından gerekli olan bir eklemeydi. Biz haberlerden ödül verilmesini sağlamak istiyoruz ancak bunu haberleri okumadan pes peşe yapılmasının bir anlamı olmayacağını da sanırım tahmin edebiliyorsunuz. Oyunlar için de aynisi geçerli.

Değişiklikler:
---------------
Bildirim geçmişi etkinleştirildi.
Arayüzde iyileştirmeler yapıldı.
iPhone'da artık iCloud dışında, galeriden de dosya yüklenebiliyor.
Etkinlik oluşturma arayüzünde iyileştirmeler yapıldı.
Reklam isteklerinin organikleştirilmesiyle ilgili geliştirmeler yapıldı.
Cinsiyet ve Doğum Tarihi bilgisi bulunmayan üyeler için daha çok kişiselleştirilmiş anket ve görev alabilmeyi sağlayan bu bilgilerinizi kolaylıkla girebilmeniz için profil arayüzünde geliştirmeler yapıldı.
Ayrıca bu güncellemede, gelecek güncellemelerde yapacağımız yeniliklerin de altyapısyla ilgili pek çok geliştirmeler ve iyileştirmeler yapıldı.

iOS Sürümü.

Andoid Sürümü.

Temel hedefimiz veri toplama ve analizi olunca bu tarz pes peşe tıklamalar hedefe uygun bir profil çıkartmıyor ve müşteriler de bunun için TFB ödemeyi düşünmüyor.
Projenin geleceği açısından bu gerekliydi. Size gelecek tokenleri sağlayan şirketler olduğuna göre bu düzenlemelerin de sizlerin için olduğunun umarız farkındasınızdır. Geri bildirimlerinize göre düzenlemeleri yapabiliriz.
Bu hafta referans sistemi konusunda da yeni bir düzenleme getireceğiz ki, bu sizin isteğiniz doğrultusunda olacak.

Yeni yol haritamızı da bu hafta içinde duyuracağız.

Bir diğer husus olan borsa konusunda maalesef hep birlikte yaşadığımız bir mağduriyet var. Bunun da en kısa zamanda giderilmesini sizlerle birlikte biz de bekliyoruz. TrueFeedBack her gecen gün büyüyen bir proje ve bunda sizlerin katkısı çok önemli. Globalde çok önemli bir borsa ile görüşmemizde ilerleme kaydettik, Umarız yakında bu konu ile ilgili güzel haberleri de sizlere ulaştıracağız.

Uygulama ile ilgili problem gördüğünüz kısımları lütfen bizimle paylaşınız. Bu uygulamayı sizlerin görüşleri ile birlikte büyüteceğiz.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG