follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: ***TRUMP COIN***ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ**TRUMP COIN***ΦΟΒΕΡΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ 1 ΜΠΛΟΚ ΤΗ ΦΟΡΑ**  (Read 669 times)

Offline killerjoegreece

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 277
  • points:
    2063
  • Karma: 0
  • Professional Greek Translation (450+ completed)
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 25, 2020, 09:16:10 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    Topic Starter 100 Posts 50 Posts
ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΡΥΠΤΟΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΞΑΝΑ  - TRUMPCOIN





                  
Μια Προσωπική δήλωση:

Είμαι ένας Ελεύθερος Άνθρωπος - Αγαπώ την Ελευθερία - Την ελευθερία του λόγου - Αντι PC - Μη απολογητικός Καπιταλιστικής - Ενθουσιώδης με τα Κρυπτονομίσματα. Σε ένα
ιδανικό κόσμο δεν θα υπήρχε τέτοιο πράγμα όπως κυβερνήσεις, τράπεζες κοινωνική πρόνοια και θεσμοθετημένη εκπαίδευση
εθνικοποιημένη υγειονομική περίθαλψη και ούτω καθεξής. Πιστεύω επίσης ότι κάθε αγώνας στον πλανήτη έχει το απόλυτο δικαίωμα στην αυτοδιάθεση. Είμαστε απολύτως ικανοί να τρέξουμε μια εντελώς δωρεάν κοινωνία που θα αγκαλιάσει τη φιλοσοφία,
το λόγο, τη λογική και την αλήθεια που είναι τα βασικά συστατικά που θα βοηθήσουν στη δημιουργία μιας ελεύθερης κοινωνίας. Είναι ένα μάλλον μεγάλο
θέμα που δεν μπορεί να αναλυθεί εδώ, αλλά θα ήθελα απλώς να σας δώσω μια σύντομη εικόνα απο τις προσωπικές μου πεποιθήσεις. Αν θα θέλατε
για να μάθετε περισσότερα για το τι σημαίνει μια πραγματικά ελεύθερη κοινωνία, σας συστήνω ιδιαίτερα να ψάξετε τον Stefan Molyneux στο
Υoutube.

Η αλήθεια για to Trump Coin:

Ενώ ο Donald Trump δεν περιλαμβάνει όλες τις προσωπικές μου πεποιθήσεις που δεν ασκούν φυσικά μια σειρά από αυτούς.
Απο όλους τους δυτικούς πολιτικούς αυτός είναι ο μόνος που βλέπω που προωθεί μερικά από αυτά που πιστεύω. Το γεγονός ότι ο άνθρωπος
αυτός έχει μια τεράστια επιτυχία σαν δισεκατομμυριούχος επιχειρηματίας ο οποίος αντιμετωπίζει όλους τους υπαλλήλους του, ανεξάρτητα από το φύλο με τον ίδιο
σεβασμό, ασκεί ειρηνική ανατροφή των παιδιών του, και έχει καταφέρει να ξεχωρίσει και να αναλάβει το MSM έχει εντυπωσιάσει
εμένα σε μεγάλο βαθμό. Ναί! Είμαι οπαδός του Donald Trump J, και ναι χρησιμοποιώ το όνομά του ως ένα όχημα για δύο λόγους. Για
την αύξηση της ευαισθητοποίησης σχετικά με την έννοια μιας πραγματικά ελεύθερης κοινωνίας και στην πορεία για να γίνει αυτό ελπίζουμε να βοηθήσει
φέρει σε νεοεισερχόμενους στην κοινοτητα των κρυπτονομισμάτων και να βοηθήσει να βγάλετε και λίγα δολάρια στη διαδικασία.
Είσαι ένας απατεώνας!

Ενώ κατά πρόσωπο αυτό το έργο μπορεί να φαίνεται σαν μια κυνική απάτη για να βγάλει κάποιος γρήγορο χρήμα - αυτό δεν θα μπορούσε να
απέχει περισσότερο από την αλήθεια, όπως εξηγήθηκε παραπάνω. Ναι, φυσικά, θέλω να βγάλω κάποια χρήματα και έτσι
εσείς αλλιώς δεν θα διαβάζατε αυτό. Ωστόσο, σε μια ελεύθερη κοινωνία, κρύπτο θα είναι ένα τεράστιο μέρος αυτού
και αν μπορώ να φυτέψω μερικούς σπόρους χρησιμοποιώντας την έλξη του Trump Coin τότε θα το κάνω
και θα μεταφέρω το μήνυμα μιας ελεύθερης κοινωνίας που αγκαλιάζει αλήθεια - τη λογική - το νόημα και μια καλή δόση φιλοσοφικής
σκέψη. Το Trump Coin είναι ίσως το μόνο αληθινό ιδεολογικά οδηγούμενο κέρμα εκεί έξω σήμερα. Δεν έχω καμία αμφιβολία οτι ο
Satoshi ήταν ένας στοχαστής της ελεύθερης κοινωνίας.
Διαφάνεια:

Από τα 20 εκατομμύρια κέρματα υπήρχε μια προ-εξόρυξη συνολικού ύψους 1 εκατομμυρίου. 50% αυτών των κερμάτων θα χρησιμοποιηθούν για πολλούς
λόγους από μεταφράσεις, γραφικά, εθελοντικές υπηρεσίες, διαγωνισμούς, δώρα στην Crypto σκηνή
(Σημαντικό) και ορισμένες άλλες διανομές που δεν έχω σκεφτεί ακόμα. Θα είναι πολύ δίκαιο, διότι αν οι άνθρωποι εξόρυσουν τα
νόμισματα και έχουν έξοδά σε πραγματικά χρήματα. Το ταμείο αυτό προορίζεται να διαρκέσει για μεγάλο χρονικό διάστημα - που συνηθίζει να δημιουργεί χιλιάδες
κέρματα στον καθένα για οποιαδήποτε δουλειά κάνουν γιατί δεν έχω καμία αμφιβολία οτι το Trump Coin θα αποκτήσει αξιοπρεπή τιμή όταν φτάσει στα
ανταλλακτήρια. Τα υπόλοιπα 500.000 θα μοιραστούν ανάμεσα σε μένα και τον προγραμματιστή του έργου και ίσως κάποιο άλλο μέλος της ομάδας
που ελπίζω να φέρω σε αυτήν. Αυτό είναι δίκαιο, επειδή πρόκειται να υπάρχει πολλή δουλειά και το έργο φυσικά κοστίζει και σε μένα πραγματικά χρήματα
τα οποίο θέλω να πάρω πίσω, καθώς και κέρδος από το έργο. Το γεγονός οτι έχω κίνητρα για να γίνει αυτό είναι καλό για τον επενδυτή και τον επιχειρηματία.





ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΙΚΗΤΗΣ.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΑΝΘΡΑΚΩΡΥΧΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΓΟΡΑ - ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ - ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ


ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ. ΤΟ TRUMPCOIN ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ. ΤΟ TRUMPCOIN ΔΕΝ ΘΑ ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΕΙ ΤΑ TRUMPCOIN ΣΑΣ.
ΤΟ TRUMPCOIN ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ - ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΑΣ - Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗ


Συνολικός Αριθμός Νομισμάτων: 20,000,000
Αλγόριθμος: X11
Προεξόρυξη: 5%
Χρόνος Μπλόκ:  120 seconds
Αμοιβή Μπλόκ: 250
Οριμώτητα Νομισμάτων: 100 blocks
Επιβεβαιώσεις: 4
P2P Θύρα: 8468
RPC Θύρα: 8567



     
   

Electrum Πορτοφόλι(ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ), IOS wallet(ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ), ANDROID wallet(ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ)










   



TrumpCoin
stratum+tcp://stratum.tekyboy.tk:19019
διεύθυνση πορτοφόλιου, σαν όνομα χρήστη
κωδικός της επιλογής σας
Η θύρα 19019 είναι δυναμικής δυσκολίας
Πληρώνει κάθε 60 λεπτά; κατ' ελάχιστον 1 TRUMP




stratum+tcp://altmining.com:3796 diff 0.001
stratum+tcp://altmining.com:3789 diff 0.01

Το όνομα χρήστη είναι η διεύθυνση του πορτοφολιού σας. Ο κωδικός πρόσβασης μπορεί να είναι οτιδήποτε






Τα πορτοφόλια που θα δημιουργηθούν θα περιλαμβάνουν

IOS πορτοφόλι
Android πορτοφόλι
Online πορτοφόλι

Πιθανή τεχνολογία για το Trump Coin

Ο προγραμματιστής και εγώ έχουμε μιλήσει για την εισαγωγή χαρακτηριστικών, αλλά εγώ δεν θα υποσχεθώ κάτι που δεν μπορώ να εγγυηθώ. Ποτέ δεν έθεσα ως στόχο να δημιουργήσω ένα τεχνολογικά βαρύ νόμισμα. Αυτό είναι κατά κύριο λόγο ένα νόμισμα συναλλαγών με ένα λεπτό μήνυμα πίσω από αυτό - που δεν έχει τη δυνατότητα να ενθαρρύνει κάποιους άνθρωπους εξοικειωμένους με τα κρυπτονομίσματα να βουτήξουν τα δάχτυλα τους στο νερό. Αν νέα τεχνολογία πρόκειται να εισαχθεί, θα επικεντρωθεί πιθανότατα στην ενθάρρυνση νεοεισερχόμενων στην σκηνή. Έχουμε κάποιες καλές ιδέες και αν κάτι του πάει, θα το ανακοινώσουμε.





Ο Οδικός Χάρτης σας

Εμπόριο
Κέρδος
Διέδωσέ το
Σκεφτείτε την Ελεύθερη Κοινωνία






ΜΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΘΕΊΤΕ! ΛΑΒΕΤΕ ΤΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΣΑΣ ΤΩΡΑ




ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ:

http://altcoinix.com/trump-faucet/
Donate: TSfKYkvCKHgEkno6fAnfsmjqFk1TEvUFAV

ΤΟ TRUMP ΤΑΜΕΙΟ ΔΙΑΤΗΡΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ
TQE62DG4A9TVBXyM1D83aLA2kZWyVwcn7V
Ο νέος εξερευνητής μπλοκ θα είναι σε απευθείας σύνδεση σύντομα για την παρακολούθηση των δραστηριοτήτων του ταμείου Trump
★★★ 450+ GREEK★★★TRANSLATIONS ★★★ FAST ★★★ FLAWLESS ★★★ CHEAP ★★★ https://bitcointalk.org/index.php?topic=1175769.new#new

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod