follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Η πιστωτική κάρτα Visa της Coinbase μπορεί να υποστηρίξει το Litecoin σε συνδυασ  (Read 841 times)

Offline Marshal

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • points:
    8133
  • Karma: 43
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary


Bitcoin πρώτη πιστωτική κάρτα Ηνωμένες Πολιτείες με βάση τους χρήστες της ιστορίας της και αντ 'αυτού ένα είδος πορτοφόλι κρυπτο-νομίσματος την τελευταία Coinbase η πιστωτική κάρτα Visa βιώνει μια νέα εξέλιξη.

Κανονική εργασία όπως αναμενόταν και οι πληρωμές με πιστωτική Visa κάρτες εύκολα να ληφθούν παντού για να δείτε στοχευμένες επαγγελματικές κάρτες, το πορτοφόλι στην περιοχή αναμένεται να συνδεθεί με Litecon. Ο ιδρυτής της Litecoin Charlie Lee, ο οποίος tweeted για το θέμα, δήλωσε:

"Αυτή η πιστωτική κάρτα για το Coinbase μπορεί να συνδεθεί με οποιοδήποτε πορτοφόλι στη χρηματιστηριακή αγορά. Έτσι, εκτός από το Bitcoin, το Litecoin μπορεί να χρησιμοποιηθεί. "

Ένας από τους επενδυτές του Litecoin, σε απάντηση στο tweet του Lee, έγραψε:

"Είναι εξαιρετικά νέα. Είχα πραγματικά μια τέτοια κάρτα και έδεσα την κάρτα στο πορτοφόλι μου Litecoin στο λογαριασμό μου Coinbase. Νομίζω ότι είναι πολύ ευχάριστο να έχουμε κάτι τέτοιο. Σας ευχαριστώ, Τσάρλι! "

Και πάλι, ένας χρήστης του Twitter που ονομάζεται ένα tweet σκόρερ Austin Coen για το θέμα αυτό, ο Τσάρλι Λι, κριτική, προσπαθώντας να φτάσουν τις διευθύνσεις των δύο τρίτων έννοια κρυπτο πορτοφόλι ορίζει ως παρέμβαση μου κριτική Coinbase το μέλλον όλους τους πελάτες σκέφτηκε ότι ήταν ένα σχέδιο του κατεύθυνση για να προσφέρει μια τέτοια υπηρεσία είπε. Στον Lee, tweete έγραψε:

"Παρακαλώ βάλτε τα κέρματα σε αυτά τα πορτοφόλια αυτή τη στιγμή. Κρατήστε την ανάπαυσή σας με ασφάλεια. "

Ένας χρήστης Lee, «Νομίζετε ότι οι άνθρωποι θα θέλουν να συνεχίσουν να χρησιμοποιούν το κέντρο εξυπηρέτησης που διαχειρίζεται τέτοιες οργανώσεις, νομίζω ότι είναι μόνο μια βραχυπρόθεσμη λύση.» Είπε, μιλώντας σε απάντηση Lee δήλωσε ότι δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείτε.

Ο Lee ζήτησε επίσης το θέμα της φορολόγησης αυτών των ανταλλαγών, "ελπίζω ότι η ποσόστωση του φόρου θα είναι. Θα ήταν η σωστή απόφαση να μην λαμβάνεται ο φόρος σε μικρές ποσότητες. "

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod