follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Регулювання криптовалюти в Україні  (Read 11356 times)

Offline Condorlaib

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 663
  • points:
    20311
  • Karma: 99
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 23, 2024, 12:08:07 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary Quick Poster
Re: Регулювання криптовалюти в Україні
« Reply #30 on: June 25, 2019, 06:32:11 PM »
Якщо Зеленський обіцяв за свою каденцію перевести Україну на блокчейн, то я надіюся що в нашій державі не буде прийматися ніяких рішень які зможуть нашкодити користувачам крипти.
Але так як ми всі прагнемо того, щоб Україна була правова держава, то нам потрібно приймати законодавство яке буде регулювати сферу діяльності на криптовалютному ринку. При наймні нам потрібно легалізувати криптовалюти, оскільки вони все ще поза законом.

Шкода що карма не відкатилася!
Ви один з небагатьох людей, які бажають регулювання крипти в Україні - за це Вам респект!
Я також розумію, що до цього повинні прийти всі цивілізовані країни...але всі різним способом. Одні як топові азіатські країни - мирно і вигідно для всіх, інші - як наш Сусід, який просто хоче всіх задавити...я думаю перший варіант більш прийнятний для всіх нас.
Дякую Вам за такі слова.

Якщо ми самі не будемо робити все щоб саме у нашій країні було так як в високорозвинутих країнах, то нам ніхто не не допоможе. Ми повинні бути привабливими для інвесторів, в нашій дружбі повинні бути зацікавлені, а на жаль ПАРЄ показу інше. Тож визнаня криптовалюты в Україні це маленький камінець в розбудові великої та сильної держави. Доречні мені дуже сподобалось все те що говорили на форумі IT в Києві. Тож ми на правильному напрямку.  ;)
« Last Edit: June 25, 2019, 07:17:29 PM by Condorlaib »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Re: Регулювання криптовалюти в Україні
« Reply #30 on: June 25, 2019, 06:32:11 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


Offline OksanaNeik

  • 1 strike
  • Member
  • *
  • *
  • Activity: 108
  • points:
    204
  • Karma: -2
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: November 20, 2020, 09:55:12 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 14
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Re: Регулювання криптовалюти в Україні
« Reply #31 on: June 26, 2019, 02:24:05 PM »

Щось Тимошенко заявляла, що вибори будут проходити через блокчейн. Нiби досягти прозоростi.
Так i залишилося все не рiвнi заяв.

Offline Condorlaib

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 663
  • points:
    20311
  • Karma: 99
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 23, 2024, 12:08:07 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary Quick Poster
Re: Регулювання криптовалюти в Україні
« Reply #32 on: June 26, 2019, 10:12:07 PM »

Щось Тимошенко заявляла, що вибори будут проходити через блокчейн. Нiби досягти прозоростi.
Так i залишилося все не рiвнi заяв.
Ой ой ой, скільки пам'ятаю діяльність цієї мадумазелі, то говорити вона завжди вміла зі сльозами на очах.  ;D

Offline 1Radar1

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 345
  • points:
    467
  • Karma: 48
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 21, 2023, 09:38:16 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 19
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Регулювання криптовалюти в Україні
« Reply #33 on: June 29, 2019, 07:37:02 AM »

Щось Тимошенко заявляла, що вибори будут проходити через блокчейн. Нiби досягти прозоростi.
Так i залишилося все не рiвнi заяв.
Ой ой ой, скільки пам'ятаю діяльність цієї мадумазелі, то говорити вона завжди вміла зі сльозами на очах.  ;D
Це точно ще та актриса як кажуть говорити не мішки носити кидати слова на вітер вона вміє.

Offline valdemar97

  • Baby Steps
  • *
  • Activity: 5
  • points:
    65
  • Karma: 2
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: November 24, 2021, 12:01:24 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 8
    Badges: (View All)
    First Post Karma Fourth year Anniversary
Re: Регулювання криптовалюти в Україні
« Reply #34 on: July 01, 2019, 03:39:32 PM »
Охх, тема регулювання криптовалюти завжди буде актуальною. Щодо цього питання у кожного своя думка. Особисто мені важко відповісти, чи варто її піддавати регулюванню. Адже з одного боку дійсно це зменшить обсяг тіньової економіки країни, а з другого боку криптовалюта втратить свою головну особливість - "непідвладність". Що стосується її так званої нестабільності, то можу привести власний приклад, що саме за рахунок високої волатильності криптовалюти я зумів пристойно заробити в трейдингу буквально з нічого. І знову таки, це суто моя думка.   

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod