follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Rigel Protocol  (Read 1071 times)

Offline saniksin

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 178
  • points:
    808
  • Karma: 29
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 26, 2022, 03:32:06 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Rigel Protocol
« on: September 25, 2021, 06:34:38 PM »
Cześć wszystkim!
Dziś chcę Wam opowiedzieć o projekcie Rigel Protocol.



Website | Documentation | Telegram | Youtube | Twitter | Medium | Discord
 GitHub | Whitepaper




Rigel Protocol - przeznaczony do wdrażania nowych rozwiązań w przestrzeni zdecentralizowanych finansów (DeFi), projekt jest protokołem zdecentralizowanym, którego celem jest zapewnienie społeczności dostępu do narzędzi do rozwijania i wdrażania technologii blockchain w życiu codziennym.



Rigel Protocol zapewnia dostęp do wielu produktów DeFi w jednej wygodnej usłudze. Mianowicie, cross-chain swap, token smart swapping, uprawa plonów, handel marżą, strona pożyczkowa i wiele więcej.



Ekosystem projektu będzie posiadał token $RGP który będzie używany do nagradzania wszystkich zapewniających płynność. Ponadto użytkownicy posiadający token będą mogli kontrolować decyzje i głosować na decyzje związane z protokołem.

Aby zapewnić wysoką szybkość transakcji, małe opóźnienia, niskie opłaty i szybkość
dystrybucji i adaptacji  Rigel Protocol protokół Rigel zostanie początkowo uruchomiony w dwóch sieciach: Binance Smart Chain i Ethereum.
 
Maksymalna podaż tokenów wyniesie tylko 40 mln.
Token zostanie równo podzielony pomiędzy Binance Smart Chain (50%) i Ethereum Chain (50%).
 
Tokeny należące do zespołu zostaną zablokowane na 24 miesiące z miesięcznym okresem odblokowania. Powinno to pomóc zespołowi w rzetelnej pracy, aby zapewnić wdrożenie wszystkich proponowanych funkcji i uniknąć przedwczesnego zrzucania tokenów na rynek.

Adres umowy:
Ethereum ERC-20: kliknij
Binance BEP-20: kliknij

Pełna dystrybucja tokenów




Decentralizacja protokołu oznacza, że cała władza jest w rękach społeczności. Użytkownicy nie będą musieli przechodzić przez KUS, użytkownik będzie mógł pozostać anonimowy bez wpisywania haseł, fraz odzyskiwania czy weryfikacji dwuskładnikowej. Do pracy z protokołem odpowiedni jest dowolny portfel kryptograficzny obsługujący Web 3 (Metamask, TrustWallet i inne ...). W przyszłości planują również stworzyć aplikację mobilną.






Również niedawno projekt uruchomił program ambasadorski, szczegóły programu można znaleźć tutaj.

Chcę również zauważyć, że token można już monitorować na następujących platformach:
CoinMarketCap
Coingecko
Coinpaprika (ETH)
CryptoCurrencyCap
Cryptolisting
Dappraddar
CryptoCompare
TokenDaily
CoinCodex
CryptoTotem
DEX.GURU
NOMICS
BoggedFinance
Dapp.expert
Monetora
Walletinvestor



Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Rigel Protocol
« on: September 25, 2021, 06:34:38 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod