follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: פרידומיסט ג 'ון McAfee: אמון זה צריך רגולציה משפטית  (Read 652 times)

Offline Marshal

• Legendary
  • *
  • Activity: 1333
  • Turkish Old Moderator @Leteravian
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 18, 2022, 11:18:25 AM
    • View Profile

• Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
מומחי האבטחה מובילה בעולם ואת דמויות משפיעות של ג'ון מקאפי, מתנד Ovenized הוא לדבר על סדרי הצפנה ייעשו כסף ונושאים אחרים מטבע הצפנה נתקל עלוני חדשות בעולם שתף את דעותיה על הסדר היום.
תקנות וסנקציות נחוצות או מועילות לך?

"אל תשכח שאני ליברליט. מסיבה זו, אני לא נראה כל כך חם לסנקציות אחרות כי אני מאמין שאנחנו צריכים לנהל את עצמנו ואת התקנות שלנו כיחידים. "

ג'ון לדעתו, אם מישהו הוא ICO או להצטרף אם סמל מלחמת נסיכים ניגרים (בדרך כלל דואר אלקטרוני שדרכו אני נסיך הרבה כסף אני אוהב שיטת הונאה) אם באחת משיטות ההונאה זו לא האשמה של אף אחד היא אפילו פעם.

McAfee:

"החיים הם לא דבר בטוח ולא קרה. סיכונים וכמובן זמין להתחבר מוסד אחר לא יגן עליך מפני בטיחות משלך באמת באמת הוא לא בחירה טובה יותר מאשר להתמודד עם סיכונים אלה. "

סנקציות לא יכול לעזור לפחות קצת?

אני לא בטוח שג'ון, מנקודת מבטו, הסביר את כל הרעיון בדרך הבאה:

"ה- SEC מתעקש כי המטבעות הם נכסים, אבל המטבעות לא ממש מתאים להגדרה זו. על פי ההגדרה שלי, אם אני בתיאוריה 1% של חברה, יש לי 1% של כל דבר בחברה. אם אני קונה ביטקוין סאטושי חבים יקרה לי משהו או היא החברה העומדת מאחורי זה שאתה עושה משהו אתה חייב? לא, אני חושב שזה מאוד דומה. האם צריך לסדר את הדברים האלה? זו דרך, אבל אני לא בטוח איזה סוג של רגולציה וסנקציה היו הגיוניים ".

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG