follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Цікаві особистост блокчейн-індустрії.  (Read 2828 times)

Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Максим Уперяка – засновник SWIDOM

Цього разу на питання редакції Cryptota.com.ua відповідав Максим Уперяка, кофаундер Byzantium ICO Agency, засновник SWIDOM, BlockchainCode.xyz, ex-Head of digital, Humaniq.

Максим Уперяка, Люди блокчейну
Максим Уперяка
Ким ви є у блокчейн-світі?
Я пішов із агентства Byzantium, яке заснував спільно з Петером Белом рік тому, і зараз створюю нову компанію. Вона займатиметься матчмейкінгом проектів, інвесторів та сервіс-провайдерів на ринку.

У 18, коли ще навчався в університеті, мені вдалось придумати власну внутрішню валюту для стартапу за бартерним обміном товарів та послуг.

Чим сфера привабила саме вас?
Я написав кілька наукових робіт і дипломну про блокчейн. Також відвідував майже всі криптоівенти. Я давно був у цій “тусовці” і займався маркетингом, а потім вирішив це об’єднати.

Взагалі, у ніші я заради фану. У блокчейні є все: гроші, технології. Але найбільше я люблю фан.

Що таке, на вашу думку, блокчейн у сучасному часовому розрізі?
Я не знаю відповіді на це питання, тому що блокчейн завжди рухається у різних напрямках, все трансформується. Проте точно можу сказати, що зараз мені подобається крипта у філософському плані.

Ми за допомогою Інтернету відібрали монополію на інформацію, а за допомогою крипти відібрали монополію на гроші. Якщо ми ще відберемо монополію на насильство, то це взагалі буде чудово.

Яке ваше найбільше досягнення у сфері?
Ми будуємо класні ком’юніті, допомагаємо хорошим проектам рости, збирати гроші, знаходити хороших парнерів. Тобто додаємо цінність на ринок, рухаємо економічний прогрес.

Жоден з моїх проектів не став скамом, усі вони випустили власні продукти, усі зараз працюють. Я не можу сказати, що усіма ними дуже пишаюсь, бо часто є якісь внутрішні незгоди з командою, коли ви працюєте досить довго.

Проте все ж я пишаюсь Bankiks. У них величезна команда програмістів, мають безліч цікавих рішень. Можливо, вони ще “сирі”, але рухаються у правильному напрямку. Я максимально вірю у них.

Naga теж створює продукти, скоро вийде їхня біржа для торгівлі усім тим, що вони обіцяли. Їхні токени впали не у 5-7 разів, як у всіх проектів, а лише у 3 рази. На цьому ринку це теж вважається досягненням.

Зараз я дуже щільно працюю з Hacken, дуже люблю їхні команду, сам продукт і їхню майбутню конференцію, що відбудеться в жовтні.

Якщо б зараз заходили у блокчейн-сферу, з чого б починали?
Дивлячись, який у мене був би бекграунд.

Я чогось досяг, бо був нормальним середнім маркетологом у звичайному світі і просто добре “шарив” у крипті. Мені вдалось це поєднати і принести якусь користь для ринку.
https://cryptota.com.ua/maksym-uperiaka-2/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Цікаві особистост блокчейн-індустрії.
« Reply #1 on: December 01, 2018, 02:31:34 PM »
Євген Позиніч – менеджер з розвитку Token0x та Еthnamed


Цього разу героєм рубрики став менеджер з розвитку децентралізованої платформи для токенізаціі Token0x.io, а також мультикриптовалютного гаманця ethnamed.io – Євген Позиніч.


Євген Позиніч
Ким ви є у блокчейн-світі?
Наша команда робить open-source та white label продукти для блокчейну.

Останній продукт – це open-source web3 гаманець Еthnamed, в котрий будь-який проект може безкоштовно додати монету чи токен.

Наш гаманець – це Metamask на стероїдах.

Вже зробили тестнет atomic swap між BTC-LTC-Dash-ETH-(всі токени на ЕТН), а наступного року запустимо продукт.

Індустрії не вистачає певних уніфікованих стандартів, щоб різні блокчейни могли співпрацювати. Рішення цієї проблеми реалізується в нашому гаманці.

Також з нього можна сплачувати криптовалюту на емейли та адреси сайтів.

Чим сфера привабила саме вас?
Я працював у міжнародних банках близько 10 років та 10 років у міжнародних фінансових установах. І для мене досить важко було зрозуміти, чим блокчейн кращий за банки.

Пізніше усвідомив, що біткоїн – це нова всесвітня валюта.

Що таке, на вашу думку, блокчейн у сучасному часовому розрізі?
Зараз іншого використання блокчейну, крім проведення платежів, не бачу.

Є спроби зробити щось із блокчейном: реєстри і все таке інше, але це не те, для чого технологію придумали.

Заміна фіатних валют на віртуальні – головна мета блокчейну.

Так, на блокчейні, наприклад, можна створювати ігри. Щось серйозне робити поки що неможливо.

Яке ваше найбільше досягнення у сфері?
На початку 2017 року ми зробили кабінет для ІСО і технічну роботу для проекту blockstarter.tech і стали першими у цій ніші.

Якщо б зараз заходили у блокчейн-сферу, з чого б починали?
Купив би біткоїн і чимбільше заробив. Жарт, звісно.

Насправді все залежить від ситуації. Хтось може використовувати криптовалюту як інвестиції.

В Україні зараз війна. Уявіть, наприклад, що настала надзвичайна ситуація, і виїхати з країни з грошима, золотом ми не зможемо. Цінності просто будуть забирати. Біткоїн – реальний актив, який в іншій країні можна конвертувати у потрібну валюту.

Щодо проведення ІСО проектами, можу сказати, що поки ще інвестують в протоколи. Зі всім іншим – великі проблеми.

https://cryptota.com.ua/ievhen-pozynich-menedzher-z-rozvytku-token0x-ta-ethnamed/

Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Цікаві особистост блокчейн-індустрії.
« Reply #2 on: December 04, 2018, 10:28:53 AM »
Олексій Фісун – СОО MoneyToken
Цього тижня на п’ять типових запитань відповів СОО платформи MoneyToken Олексій Фісун.
Проект дозволяє миттєво запозичувати фіатні кошти або стейблкоїни під заставу волатильних криптовалют, наприклад, BTC або ETH.
Ким ви є у блокчейн-світі?
Більшість мого блокчейн-досвіду стосується MoneyToken. Наша місія в тому, щоб зробити дуже класний кредитний продукт для глобального ринку.
Ми прагнено поєднувати людей і робити їх щасливими. Щоб людина з Японії, яка не може покласти гроші в банк і заробляти 2% у рік, і людина з Гани або Південної Америки, яка не може взяти кредит навіть під 20% на рік на своїй території, з’єдналися. У підсумку одна людина зможе взяти кредит під 10%, інша – заробляти до 10%.
Що найкрутіше: людина може отримати мільйон доларів кредиту для бізнесу за 10 хв. Такого кредитного арбітражу до цього не було.
Я, як особистість, і ми, як компанія, зараз змінюємо фінансову систему світу.
Чим сфера привабила саме вас?
До цього я працював маркетологом, зокрема, зі стартапами з Кремнієвої долини.
Давно слідкував за біткоїном, блокчейном. Пізніше познайомився з, так би мовити, творчістю Андреаса Антонопулоса. Прочитав технічну літературу, зрозумів, як це працює зсередини, наскільки це елегантна технологія.
Мені сподобалося, і я шукав можливість потрапити у криптосферу.
Що таке, на вашу думку, блокчейн у сучасному часовому розрізі?
Як продукт блокчейн дуже еволюціонував у напрямку реальних кейсів, хоча їх досі є не надто багато. Це сумно.
Пройшло 10 років, а все, що маємо: Криптокотики і кілька експериментів крупних компаній.
Блокчейн як технологія ще знаходиться у зародку. Ми вже пройшли етап якихось невиправданих надвисоких очікувань, і зараз період важкої роботи над технологією з її адаптаціїї для реальних кейсів.
Як індустрія блокчейн переживає досить цікаві часи.
Взимку сфера була переповнена людьми, які прийшли не за технологією, а за легкими грошима. Це були як ті, що проводили ІСО, так і ті, що намагалися надавати сервіси для ІСО. Бум також був серед людей, які думали, що зможуть покласти 100 доларів і купити Ламбо.
Тепер люди починають розуміти: треба пояснити світу, чому блокчейн кращий, а не самим придумати високу вартість біткоїна й оголосити себе мільйонерами.
Яке ваше найбільше досягнення у сфері?
Ми – один із небагатьох проектів, що пережили бум ІСО, падіння криптовалюти, але при цьому запустили продукт, який працює. У нас багато клієнтів, проект розширяється. Були свої складнощі, але ми не розгубили стосунки з людьми, які у нас вірять.
Це дуже круто, враховуючи, що це не кіоск із шаурмою, а глобальний проект.
Якщо б зараз заходили у блокчейн-сферу, з чого б починали?
Якби я заходив із теперішнім досвідом раніше, сказав би робити Криптокотиків чи щось типу того. Зараз же треба рухатися у напрямку регуляції.
Рік тому всі кричали: “Криптовалюти знищать держави, не буде банків”. Сьогодні ми кажемо: “Треба дружити з банками, пройти регуляцію, отримати ліцензію”. Новий хайп, я так передбачаю, буде навколо сек’юриті токенів. Схоже з акціями зі стрічки “Вовк з Уолл-Стрит”.
https://cryptota.com.ua/oleksij-fisun-soo-moneytoken/

Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Цікаві особистост блокчейн-індустрії.
« Reply #3 on: December 06, 2018, 07:21:43 AM »
Олексій Фісун – СОО MoneyToken
Цього тижня на п’ять типових запитань відповів СОО платформи MoneyToken Олексій Фісун.
Проект дозволяє миттєво запозичувати фіатні кошти або стейблкоїни під заставу волатильних криптовалют, наприклад, BTC або ETH.
Ким ви є у блокчейн-світі?
Більшість мого блокчейн-досвіду стосується MoneyToken. Наша місія в тому, щоб зробити дуже класний кредитний продукт для глобального ринку.
Ми прагнено поєднувати людей і робити їх щасливими. Щоб людина з Японії, яка не може покласти гроші в банк і заробляти 2% у рік, і людина з Гани або Південної Америки, яка не може взяти кредит навіть під 20% на рік на своїй території, з’єдналися. У підсумку одна людина зможе взяти кредит під 10%, інша – заробляти до 10%.
Що найкрутіше: людина може отримати мільйон доларів кредиту для бізнесу за 10 хв. Такого кредитного арбітражу до цього не було.
Я, як особистість, і ми, як компанія, зараз змінюємо фінансову систему світу.
Чим сфера привабила саме вас?
До цього я працював маркетологом, зокрема, зі стартапами з Кремнієвої долини.
Давно слідкував за біткоїном, блокчейном. Пізніше познайомився з, так би мовити, творчістю Андреаса Антонопулоса. Прочитав технічну літературу, зрозумів, як це працює зсередини, наскільки це елегантна технологія.
Мені сподобалося, і я шукав можливість потрапити у криптосферу.
Що таке, на вашу думку, блокчейн у сучасному часовому розрізі?
Як продукт блокчейн дуже еволюціонував у напрямку реальних кейсів, хоча їх досі є не надто багато. Це сумно.
Пройшло 10 років, а все, що маємо: Криптокотики і кілька експериментів крупних компаній.
Блокчейн як технологія ще знаходиться у зародку. Ми вже пройшли етап якихось невиправданих надвисоких очікувань, і зараз період важкої роботи над технологією з її адаптаціїї для реальних кейсів.
Як індустрія блокчейн переживає досить цікаві часи.
Взимку сфера була переповнена людьми, які прийшли не за технологією, а за легкими грошима. Це були як ті, що проводили ІСО, так і ті, що намагалися надавати сервіси для ІСО. Бум також був серед людей, які думали, що зможуть покласти 100 доларів і купити Ламбо.
Тепер люди починають розуміти: треба пояснити світу, чому блокчейн кращий, а не самим придумати високу вартість біткоїна й оголосити себе мільйонерами.
Яке ваше найбільше досягнення у сфері?
Ми – один із небагатьох проектів, що пережили бум ІСО, падіння криптовалюти, але при цьому запустили продукт, який працює. У нас багато клієнтів, проект розширяється. Були свої складнощі, але ми не розгубили стосунки з людьми, які у нас вірять.
Це дуже круто, враховуючи, що це не кіоск із шаурмою, а глобальний проект.
Якщо б зараз заходили у блокчейн-сферу, з чого б починали?
Якби я заходив із теперішнім досвідом раніше, сказав би робити Криптокотиків чи щось типу того. Зараз же треба рухатися у напрямку регуляції.
Рік тому всі кричали: “Криптовалюти знищать держави, не буде банків”. Сьогодні ми кажемо: “Треба дружити з банками, пройти регуляцію, отримати ліцензію”. Новий хайп, я так передбачаю, буде навколо сек’юриті токенів. Схоже з акціями зі стрічки “Вовк з Уолл-Стрит”.
https://cryptota.com.ua/oleksij-fisun-soo-moneytoken/

« Last Edit: December 16, 2018, 05:14:16 AM by Yuriy57 »

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod