follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Türk Projesi: Truefeedback Chain, Hep Beraber Destekleyelim  (Read 86987 times)

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
  • Activity: 143
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: December 29, 2021, 07:31:49 PM
    • View Profile

• Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Re: Türk Projesi: Truefeedback Chain, Hep Beraber Destekleyelim
« Reply #60 on: May 09, 2020, 05:26:52 PM »
Merhaba,

Sosyal medya hesaplarimizdan ve kanallarimizdan surpriz etkinliklerimizi duyuruyoruz. Bizi takip etmeye devam edin!

Desteğiniz için teşekkürler...

Bizi takip etmeye devam ediniz.

Soru(n)larınız için yardımcı olacağım.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #60 on: May 09, 2020, 05:26:52 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Offline Xx

• Hero Member
  • *
  • Activity: 928
  • Last Active: April 17, 2024, 07:53:08 AM
    • View Profile

• Total Badges: 19
    Third year Anniversary Second year Anniversary 10 Posts
« Reply #61 on: May 10, 2020, 02:09:37 PM »
Biz aslında hiç bir şeyiz Rusların yanında Rusların en az 10 hesabı var ve adamlar PC başından kalkmıyorlar ben şahsen bir diğer forumda 1 de burada 2 üyelikle yetiniyorum . Şimdiki amacım diğer forumdaki ile bu forumdaki üyeliklerin rütbelerini arttırmak

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 2406
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 03, 2023, 09:21:54 AM
    • View Profile

• Total Badges: 23
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
« Reply #62 on: May 11, 2020, 12:06:09 PM »
Biz aslında hiç bir şeyiz Rusların yanında Rusların en az 10 hesabı var ve adamlar PC başından kalkmıyorlar ben şahsen bir diğer forumda 1 de burada 2 üyelikle yetiniyorum . Şimdiki amacım diğer forumdaki ile bu forumdaki üyeliklerin rütbelerini arttırmak

Yok Türklerde de var Multiciler hocam.. Bir tanesini tanıdım özellikle Telegram airdroplarında kendine ref kasıyordu.Belki 100-150 multi yaparak ref alıyordu. Ama bizimkilerde şöyle bir şey var.Adam yapar 10 multi sen ikinci multini yaparken seni yakalarsa hemen şikayet eder..Bir Türk kazanacağına yabancı kazansın kafası var bizimkilerde.

Offline Xx

• Hero Member
  • *
    • View Profile

« Reply #63 on: May 15, 2020, 06:32:34 AM »
Aynen hocam katılıyorum maalesef bizimkiler de birlik yok. Birlik olsak bizde de epey kazanan olacak ama maalesef bizim milletimizde kıskançlık hat safhada

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #64 on: May 15, 2020, 04:42:42 PM »
Aynen hocam katılıyorum maalesef bizimkiler de birlik yok. Birlik olsak bizde de epey kazanan olacak ama maalesef bizim milletimizde kıskançlık hat safhada

Geçende biri beni telegramda şikayet etmiş. Demek yanına 3-5 çakal da almışki spama düşmüşüm.Hesabımı askıya aldılar. Yapan Türk iyi biliyorum.Bu kadar kısakançlık kendini beğenmişlik bizden başka kimsede yok.
Neyse hesabımın askısını geri açtırdım.Bundan sonra Türklere yazmamaya karar verdim.

Offline Xx

• Hero Member
  • *
    • View Profile

« Reply #65 on: May 17, 2020, 01:14:03 AM »

Geçende biri beni telegramda şikayet etmiş. Demek yanına 3-5 çakal da almışki spama düşmüşüm.Hesabımı askıya aldılar. Yapan Türk iyi biliyorum.Bu kadar kısakançlık kendini beğenmişlik bizden başka kimsede yok.
Neyse hesabımın askısını geri açtırdım.Bundan sonra Türklere yazmamaya karar verdim.

Yazma abi bizim milletimiz bunu hakediyor kıskanıyoruz iyi şeyler yapan insanları çekemiyoruz milletimizin en büyük sorunu bu zaten bunu yendik mi mükemmel toplum olacaz bak caponlara adamlarda kıdkançlık bir yana dursun yardım ediyorlar birbirine

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #66 on: May 17, 2020, 02:47:52 PM »

Yazma abi bizim milletimiz bunu hakediyor kıskanıyoruz iyi şeyler yapan insanları çekemiyoruz milletimizin en büyük sorunu bu zaten bunu yendik mi mükemmel toplum olacaz bak caponlara adamlarda kıdkançlık bir yana dursun yardım ediyorlar birbirine

Hocam yardım hak getire.. Bir şey sorsan azarlıyor adam seni. Yeminle reel de görsem yüzüne tükürmeyeceğim adamlar var. 8)

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

« Reply #66 on: May 17, 2020, 02:47:52 PM »

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #67 on: May 17, 2020, 11:27:37 PM »
Merhaba,

Koronadankaç kurgusu ve kalitesi ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir kart oyunudur. Amacımız bu oyunun tanıtımına katkı sağlamak, oyunu beğenip alan ve oynamak isteyenler için de TFB ödülü vermektir.

http://koronadankac.com .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline ustcoin

• Legendary
  • *
  • *
  • Activity: 1645
  • Last Active: April 02, 2024, 11:32:22 PM
    • View Profile

• Total Badges: 22
    Fourth year Anniversary Third year Anniversary 10 Posts
« Reply #68 on: May 17, 2020, 11:42:20 PM »
Merhaba,

Koronadankaç kurgusu ve kalitesi ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir kart oyunudur. Amacımız bu oyunun tanıtımına katkı sağlamak, oyunu beğenip alan ve oynamak isteyenler için de TFB ödülü vermektir.

http://koronadankac.com .

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Son zamanlarda oyun olayı da moda oldu hocam.
Birde bu proje iş yapar mı acaba? Malum Türklerin hiç iyi imajı yok. Daha önce ortaya çıkmaya çalışan çoğu proje scam çıktı.

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #69 on: May 18, 2020, 01:17:16 PM »
Birde bu proje iş yapar mı acaba? Malum Türklerin hiç iyi imajı yok. Daha önce ortaya çıkmaya çalışan çoğu proje scam çıktı.

Merhaba,

Türkler'in yani, bizlerin Blockchain konusuda imajımız maalesef negatif, bizim bu projedeki en büyük sıkıntımız da bu algıyı yeterince kıramamış olmamız. Ancak onu da yavaş yavaş (yaptıklarımızı şeffafca paylaşarak) aşıp dünyaya bu konuda Türk Markası yapacağız. Dikkat buyurun yerli demiyoruz. Yani hedefimiz büyük, zaten niyetimiz kötü ya da küçük olsaydı mutlaka şimdiye dek bir açığımızı bulurlar ve yayarlardı. Onun için sizlerin de desteğiyle bu algıyı yıkacağız.
Ayrıca bir kez daha belirtelim ki; TFB 2.0 Yolharitamızı yayınladığımızda size nasıl bir ekosistem oluşturmaya başlattığımızı göstererek, hem yatırımcıyı, hem kullanıcıyı daha fazla kazanabilir hale getirme cabamızı adım adım belirttik. Uygulamayı lütfen mevcut hali ile değerlendirmeyin. Sizler uygulamayı kullanarak kazanç sağlamaya, bizler de sizin daha çok kazanacağınız bir dünyayı inşa etmeye çalışıyoruz. Bu projeyi elbirliği ile büyütüyoruz. Su an bu uygulamadan sağlayacağınız kazançlar daha da artacak. Kâğıt üzerinde olan ve aradan 2-3 yıl geçmesine rağmen daha uygulaması bile çıkmamış yüzlerce blockchain projesi var. Sizlerin elindeki uygulamanın bu hali daha bir başlangıç bizler için. Reklamlar, haberler, oyunlar kazanç sağlayabileceğiniz her şeyi tasarlıyoruz. Sizler su anda uygulamadaki anket ve görevleri yerine getirerek şimdilik küçük diye değerlendirdiğiniz kazançlar daha da katlanacak. Firmalar için modeller geliştiriyoruz. Ana mottomuz veri değerlidir. veriyi üreten sizler bu zamana kadar hiç kazanç elde etmiyordunuz. Simdi ise verdiğiniz verileri sizin kimliğinizi açığa çıkartmadan size kazanç olarak dönmesini sağlıyoruz. Her turlu öneri, eleştiri ve katkınıza da sonsuza kadar açığız. Tek istediğimiz tek bir anket veya görev üzerinden alacağınız tek bir ödül ile değerlendirme yapmadan resmin bütününü görerek bilgilerinizi paylaşmanız.

En son ki etkinlik hakkında ise: Koronadankac kurgusu ve kalitesi ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir kart oyunudur. Amacımız bu oyunun tanıtımına katkı sağlamak oyunu, beğenip alan ve oynamak isteyenler için de TFB ödülü vermektir. TFB olarak kullanıcı kitlemize farklı alanlardaki ürünler için yapacağımız iş birliktelikleri için örnek bir uygulama olarak değerlendirmenizi bekliyoruz. TFB anket veya görevlerindeki verilen TFB’leri tek başına değerlendirmeyelim lütfen. Bunlar biriktiği zaman borsada bir değere dönüşecek. Ayrıca TFB’lerinizi değerlendirebileceğiniz başka uygulamalar için de çalışmalarımız devam ediyor.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Offline Oxumare

• Legendary
  • *
  • *
    • View Profile

« Reply #70 on: May 18, 2020, 03:36:49 PM »

Merhaba,

Türkler'in yani, bizlerin Blockchain konusuda imajımız maalesef negatif, bizim bu projedeki en büyük sıkıntımız da bu algıyı yeterince kıramamış olmamız. Ancak onu da yavaş yavaş (yaptıklarımızı şeffafca paylaşarak) aşıp dünyaya bu konuda Türk Markası yapacağız. Dikkat buyurun yerli demiyoruz. Yani hedefimiz büyük, zaten niyetimiz kötü ya da küçük olsaydı mutlaka şimdiye dek bir açığımızı bulurlar ve yayarlardı. Onun için sizlerin de desteğiyle bu algıyı yıkacağız.
Ayrıca bir kez daha belirtelim ki; TFB 2.0 Yolharitamızı yayınladığımızda size nasıl bir ekosistem oluşturmaya başlattığımızı göstererek, hem yatırımcıyı, hem kullanıcıyı daha fazla kazanabilir hale getirme cabamızı adım adım belirttik. Uygulamayı lütfen mevcut hali ile değerlendirmeyin. Sizler uygulamayı kullanarak kazanç sağlamaya, bizler de sizin daha çok kazanacağınız bir dünyayı inşa etmeye çalışıyoruz. Bu projeyi elbirliği ile büyütüyoruz. Su an bu uygulamadan sağlayacağınız kazançlar daha da artacak. Kâğıt üzerinde olan ve aradan 2-3 yıl geçmesine rağmen daha uygulaması bile çıkmamış yüzlerce blockchain projesi var. Sizlerin elindeki uygulamanın bu hali daha bir başlangıç bizler için. Reklamlar, haberler, oyunlar kazanç sağlayabileceğiniz her şeyi tasarlıyoruz. Sizler su anda uygulamadaki anket ve görevleri yerine getirerek şimdilik küçük diye değerlendirdiğiniz kazançlar daha da katlanacak. Firmalar için modeller geliştiriyoruz. Ana mottomuz veri değerlidir. veriyi üreten sizler bu zamana kadar hiç kazanç elde etmiyordunuz. Simdi ise verdiğiniz verileri sizin kimliğinizi açığa çıkartmadan size kazanç olarak dönmesini sağlıyoruz. Her turlu öneri, eleştiri ve katkınıza da sonsuza kadar açığız. Tek istediğimiz tek bir anket veya görev üzerinden alacağınız tek bir ödül ile değerlendirme yapmadan resmin bütününü görerek bilgilerinizi paylaşmanız.

En son ki etkinlik hakkında ise: Koronadankac kurgusu ve kalitesi ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir kart oyunudur. Amacımız bu oyunun tanıtımına katkı sağlamak oyunu, beğenip alan ve oynamak isteyenler için de TFB ödülü vermektir. TFB olarak kullanıcı kitlemize farklı alanlardaki ürünler için yapacağımız iş birliktelikleri için örnek bir uygulama olarak değerlendirmenizi bekliyoruz. TFB anket veya görevlerindeki verilen TFB’leri tek başına değerlendirmeyelim lütfen. Bunlar biriktiği zaman borsada bir değere dönüşecek. Ayrıca TFB’lerinizi değerlendirebileceğiniz başka uygulamalar için de çalışmalarımız devam ediyor.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

Güzel yazmışssınız. Bizlerde umarız ki en kısa sürede bu algıyı kırarak daha iyi yerlere gelmeniz.

Offline Xx

• Hero Member
  • *
    • View Profile

« Reply #71 on: May 18, 2020, 08:59:41 PM »
Vallaha uzun uzun yazmışsınız emeğinize sağlık da inşallah bahsettiğiniz gibi ciddiyet ile işinize yöneliyorsunuzdur. Türklerin imajı sektör de bir nebze bile olsun normalleşsin inşallah

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #72 on: May 19, 2020, 05:13:26 PM »
Merhaba,

TrueFeedBack olarak 19 Mayıs'ı özel bir etkinlik ile kutlayacağız. 19:19'da uygulamamızda çıkacak görevdeki soruyu en hızlı cevaplayan 19 kişi 1919 #TFB kazanacak!

Uygulamamızı indirmeyi unutmayın.

Android.

IOS.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
« Last Edit: May 19, 2020, 05:20:22 PM by ozkaradag »

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #73 on: May 24, 2020, 10:32:56 PM »
Merhaba,

Herkesin evinde olduğu bu bayrama #TFB olarak biraz eğlence katmak istiyoruz.

Uygulamamıza girerek sizin için hazırladığımız bu eğlenceli etkinliğe katılabilirsiniz.

1. http://truefeedbackchain.com/bayram_oyun adresinden sizin için hazırladığımız oyunumuzu tatlı tatlı oynayın!
2. Oyunu tamamladığınızda çıkan ekranın görüntüsünü alın. Puanınızı ve kodu not edin!
3. TFB uygulamasından görev kısmında ekran görüntüsünü, puanınızı ve kodunuzu girin!
4. Sosyal medyada ekran görüntüsünü bayram kutlama mesajınızla paylaşın!
5. Oyuna katılan herkes 500 TFB kazanacak!
6. Ayrıca çekilişle 30 kişiye oyundaki performansına göre TFB hediye ediyoruz. Hediye TFB şöyle hesaplanacak: (Oyundaki puanınız x 100 )+ (Referans sayınız x 100) [örneğin 55 puan topladınız ve 10 referansınız varsa çekilişte siz çıktığınız takdirde 55x100 + 10x100 = 6500 TFB kazanacaksınız!]
7. Çekiliş 27 Mayıs 2020 de görev tamamlayanlar arasından yapılacak!

Android.

IOS.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.
« Last Edit: May 24, 2020, 11:08:33 PM by ozkaradag »

Offline ozkaradag

• Full Member
  • *
    • View Profile

« Reply #74 on: June 22, 2020, 01:45:33 PM »
Merhaba,

TFB V2.0 uygulaması yakında genel kullanıma açılacak, büyük süprizler var.
Çok hoşunuza gidecek değişiklikler, gelişmeler mevcut.

Android.

IOS.

Saygılar:
------------
TFB Topluluk Ekibi.

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng