follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: Bank Of Memories - тут зустрічаються минуле, сьогодення і майбутнє! Будеш в шоці  (Read 894 times)

Offline BITC0IN

  • Hero Member
  • *
  • *
  • Activity: 707
  • points:
    351
  • Karma: 1
  • Мой канал в телеге https://t.me/bitc0info
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: February 16, 2022, 03:50:29 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 14
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Second year Anniversary

Вітаю, кріптан! Потрапив мені на очі дуже цікавий проект під назвою Bank Of Memories з оригінальною і до біса крутою ідеєю, яку я ніде більше не зустрічав - створювати історію свого родинного дерева, знати її та передавати послання майбутнім поколінням!  8) І це лише мала частина того, що може робити цей проект. Саме тут зустрічаються минуле, сьогодення і майбутнє! І я дуже пишаюся тим, що проект цілком і повністю УКРАЇНСЬКИЙ!  8)

Хочеш залишити якесь послання своїм праправнукам або розповісти про себе? Проект надає унікальну можливість послати будь-яку цифрову інформацію в майбутнє в призначений час. Це можуть бути привітання, визнання, таємниця, спогади, самомотивація, крипта. . . та чорт забирай, що завгодно!  ;) Я навіть в повній мірі уявити не можу настільки це крута ідея! Можливості безмежні!

Bank of Memories побудований на блокчейні і тому дані можна безпечно передавати в майбутнє, навіть тим, хто ще не народився, алгоритм їх знайде і доставить повідомлення. Проект зберігає принаймні три копії даних користувачів, і вони ніколи не будуть втрачені. Саме так вказано на сайті Bank Of Memories

Постав собі запитання, ти знаєш що-небудь про своїх прабабусь і прадідусів? Зараз я задумався і зловив себе на думці, що сам абсолютно нічого не знаю про своїх. Соромно ... А фото прабабусі і прадідуся - взагалі щось нереальне. Ну а прапрабабуся і прапрадід - про них навіть не заїкаюся. Дивно, але колись і ми станемо цими "пра" і наші нащадки так само абсолютно нічого не знатимуть про нас.  :P Слухай, кріптанчик, якось ссикотно і прикро від однієї лише думки про це ... Як гадаєш?

Так ось завдяки Bank of Memories ми в силах зробити так, щоб наші нащадки нас ПАМ'ЯТАЛИ, ЗНАЛИ і БАЧИЛИ. Ми можемо залишити для них будь-яку інформацію - свої відео, фото, крипти трішечки відправити в майбутнє  ;D Ти можеш просто вести свій щоденник, записувати історію свого життя і зберігати в цьому банку для нащадків. Можеш розповісти, як ти познайомився зі своєю дружиною / чоловіком, як ти не купував біткоіни по 1$, а потім придбав його по 60 000 $, як в дитинстві не послухав батьків, все ж заліз на дерево і впав з нього, набивши гулю. .. Всі свої успіхи і промахи ... абсолютно все що забажаєш. Блін, ну це просто мега круто!  8)

Також в додатку Bank of Memories є ще одна дуже крута, оригінальна і цікава можливість - "вбудовувати" ваші будь-які спогади в відеоформаті в будь-який предмет: стіну, чашку, ліжко, двері, футболку...та хоч на лоба, якщо є така необхідність:)) Це просто вибух мозку, кріптанчики! Зацінити і побачити на свої власні очі як саме це працює можно в цій публікації, або в цій . Гарантую, такого ви точно не бачили ніколи! БУУУМ!!!  8)

При бажанні кожен зможе замовити собі щось подібне. Для цього достатньо написати в Telegram адміну і все буде зроблено!  8)

Оскільки проект на блокчейні, отже у нього є своя крипта - Global Bank of Memories (GBM). На даний момент проект перебуває в стадії активної розробки, відповідно, на біржах торгів немає.

Зараз проходить соціальний лістинг токена GBM на біржі BTC Alpha. Соціальний лістинг - це безкоштовний лістинг токена на тій чи іншій платформі, який здійснюється шляхом голосування спільноти до досягнення необхідної кількості голосів. За участь в соціальному лістингу, тобто за твій голос, Bank of Memories нарахує 25 GBM. Це свого роду специфічний такий аірдроп виходить. Про те, як прийняти в цьому участь докладно розписано на біржі BTC Alpha тут. На цю роздачу виділено всього 90 000 GBM.

До речі, загальна кількість токенів 1 000 000 000 GBM. Токеноміка проекту тут.

Крім того, токени GBM можна отримувати за різного роду дії в додатку (до речі, за установку додатку і реєстрацію в ньому відразу ж буде нараховано 5 GBM), наприклад:

Або такі:


Це лише частина бонусів, детальніше читайте в повному обсязі про реалізацію токенів GBM в цьому файлі. Так само на стадії розробки знаходиться можливість отримувати токени GBM за здачу в оренду вільного місця на своєму жорсткому диску.

Ця функція носить назву "Програма зберігача". Кожен може взяти участь і стати філією мережі GBM. Все що потрібно зробити - ознайомитися з правилами, скачати програму клієнта зберігання, заповнити заявку і внести стабілізаційний депозит. Твоє порожнє місце на жорсткому диску тепер приносить користь в GBM.

ПЛАНИ НА 2022 РІК

- сімейне дерево - система інтеграції та взаємодії з акаунтами родичів і близьких

- цифрове заповіт - делегування прав на цифрові дані і їх успадкування

- механізм відновлення доступу

- зберігання біометричних і медичних персональних даних з можливістю подальшого вилучення цих даних учасниками сімейного дерева за згодою певного числа родичів

Що стосується останнього пункту, то це дуже крута штука. Якщо кожен родич буде завантажувати свої медичні дані, то спадкоємці в майбутньому зможуть знати причину тієї чи іншої хвороби, яка передається генетичним шляхом або проводити профілактику для того, щоб не захворіти небажаної хворобою. Бомба-ракета-пушка-гармата!  ;D

Сильні сторони Bank of Memories:

- проект вийшов на стадію MVP
- готовий продукт, а не ідея
- у проекту є можливість залучати не тільки користувачів блокчейна і крипти, але і користувачів, зацікавлених в збереженні даних
- основа зростання продукту - віральність серед користувачів, заснована на додаванні членів сім'ї, створення сімейного архіву, побудові родового дерева та передачі оцифрованих даних в спадок
- можливість медійного зростання за рахунок соціальних проектів і залучення не тільки користувачів, але і організацій до проекту для створення Діджитал пам'ятників.

До речі, якщо у когось виникнуть якісь питання або пропозиції щодо проекту, то можете писати на пошту [email protected] або безпосередньо їх задавати одному з представників команди в телеграм https://t.me/bankofmemories_support

Підводячи підсумки хочу сказати, що ідея проекту реально офігенна і дуже потрібна для людей. Залишилося тепер найважче - реалізувати все задумане і "запустити шарманку". Щиро бажаю команді Bank of Memories виключно успіху в цьому, добру справу роблять!  8) Тим більше, що проект від української команди! Гордість зашкалює!  8)

Всім профіту!


Корисні посилання:
KUNA - моя улюблена українська біржа і ось чому
75 баксів вам, 25 - мені. Пропоную згоду

P.S. найкраще "дякую" за топік - лайк. Тобі пофіг, а мені приємно  :)

Що б бути постійно в курсі всіх публікацій і "фішок" по крипті - тикай на мій канал Bitcoinfo в Telegram
« Last Edit: September 27, 2021, 06:35:45 PM by BITC0IN »
Мой канал в телеге https://t.me/bitc0info

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod