follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Author Topic: Як працювати на криптобіржі | Інструкція  (Read 910 times)

Offline Yuriy57

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 807
  • points:
    3224
  • Karma: 38
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 20, 2019, 09:33:23 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary

Криптовалютна біржа – це цифровий ринок, на якому трейдери можуть здійснювати операції з криптовалютами. Для тих, хто уже має досвід роботи з такими платформами, усе виглядає просто та звично: сайт, що час від часу оновлюється, японські свічі “Доджі”, індикатори, стакани. Проте новачки від цих слів навряд чи отримають якусь корисну інформацію.
Редакція Cryptota.com.ua вирішила допомогти трейдерам-початківцям та створила покрокову інструкцію про те, як і з чого варто починати працювати на криптобіржі.
Вибір біржі
Для початку варто визначитись, на якому типі біржі ви хочете працювати. Власне, їх є кілька:
•   Торгові платформи, які з’єднують покупців та продавців. Вони беруть плату за кожну здійснену транзакцію.
•   Пряма торгівля володіє інструментами для безпосереднього обміну між людьми. Такі біржі не мають фіксованої ринкової ціни. Натомість кожен продавець встановлює свій власний обмінний курс.
•   Брокерські сайти створені для відвідувачів, які хочуть придбати монети за встановленим брокерами курсом. Вони чимось схожі на дилерів іноземних валют.
•   Криптовалютні фонди є пулами з професійним менеджментом. У фондах можна придбати та холдити активи у крипті.
Після вибору типу платформи можна переходити безпосередньо до вибору біржі, програмне забезпечення якої повинне складатися з наступних компонентів.
1.   Торговий механізм, який є ядром будь-якого обміну. Він звертається до книги ордерів, шукає відповідних покупців та продавців, виконує транзакці та обчислює залишки.
2.   Фронтенд (користувацький інтерфейс), що повинен містити кнопку реєстрації та доступу до акаунту; перегляд книги ордерів, транзакцій, балансів, статистики тощо; заявки купівлі/продажу; доступ до техпідтримки.
3.   Криптогаманець, де можна безпечно зберігати свої активи. Обов’язково повинна бути система гарячого/холодного гаманця для диверсифікації ризиків.
Реєстрація
Створення акаунту є безкоштовним, і не складе жодних проблем для досвідченого користувача Інтернету. Щоправда, деякі біржі мають мінімальний поріг для початку торгівлі (наприклад на Вitfinex він складає $10 000).
Головне у реєстрації – уважно заповнити всі поля, особливо з паролем, та підтвердити електронну пошту.
Реєстрація на криптобіржі Binance
Пароль варто придумати якомога складніший, і бажано одразу увімкнути 2F-авторизацію або sms-повідомлення. Потрібно пам’ятати, що криптобіржами користуються не лише трейдери, а й хакери, тому безпека – перш за все.
Щоправда, на деяких біржах користувачі розділені на кілька так званих рівнів, і для їхнього підвищення необхідна верифікація. Інколи це може бути відправлення паспортних даних та навіть скан документів.
Після підтвердження особистості втрачаються усі шанси на анонімність, проте з’являється доступ до більшої кількості торгових операції та способів вводу/виводу коштів.
Поповнення балансу гаманця
Очевидно, що без грошей проводити торгівлю ви не зможете, тому необхідно поповнити свій електронний гаманець. Тип коштів – фіат чи крипта – обираєте самі.
Для цього потрібно натиснути на кнопку “гаманець”, потім “поповнити”, обрати необхідну вам валюту/монету, ввести адресу гаманця та підтвердити операцію.
Поповнення балансу на Binance
Торгівля
Коли ви поповнили свій рахунок, у вас є два варіанти того, що робити далі: купити крипту і холдити її, або ж торгувати.
Операції з купівлі-продажу здійснюються в розділі “торги”. Незалежно від того, хочете ви придбати про продати монети, потрібно обрати валютну пару у списку доступних на біржі активів.
Наприклад, якщо хочете купити біткоїни за гривні, то в пошуку потрібно ввести UAH/BTC.
Купити монети можна за допомогою двох способів:
•   обрати найкращу ціну з існуючих на ринку (для цього власне і використовується купівля “по ринку”);
•   створити ордер на покупку за власною ціною.
Після купівлі монети, ви можете створити лімітний ордер та проставити в ньому ціну, за якою хотіли б продати криптовалюту. Також ви можете зберігати її на біржевому балансі, очікуючи вигідного курсу, щоб реалізувати її на ринку.
У випадку, якщо ви не хочете зберігати свої активи на біржі, завжди можна вивести їх на криптовалютний гаманець.
Щоправда, для непрофесійного користувача простіше та безпечніше зберігати кошти на біржі. Головне – не забути про двофакторний захист свого акаунта.
Основні компоненти бірж
На будь-якій біржі є чотири компоненти, про які необхідно знати кожному, хто займається торгівлею криптовалют. Розглянемо детально кожен із цих пунктів.
Графік
Графіки – це основний орієнтир будь-якого трейдера. Він показує зміни цін на криптовалюти упродовж певного проміжку часу. По суті, це графічне зображення змін спреду. (ред. – Спред – різниця між кращими цінами ордерів на продаж (ask) та купівлю (bid) в один і той же момент).
Зазвичай графік представлений у вигляді японських свіч. Такі графіки необхідно вміти аналізувати.
Японська свіча
Японською свічею називають спосіб представлення руху ціни за певний відрізок часу. Вони дають досить корисну інформацію. Наприклад, про настрій ринку чи можливі розвороти.
Перша свіча відображає рух ціни (вверх чи вниз) за певний проміжок чау (на деяких біржа його можна налаштовувати). Зазвичай це 10, 15 чи 30 хвилин (відповідно, стільки часу потрібно на формування свічі). Потім починає формувати друга свіча, третя і так далі.
Японська свіча має кілька компонентів:
•   тіло свічі, яке представляє діапазон цін між цінами відкриття та закриття торгів. Якщо тіло свічі чорного (або червоного) кольору, це сигналізує про те, що ціна закриття була меншою від ціни відкриття (тобто показує падіння курсу). Якщо тіло білого (або ж зеленого) кольору, отже курс виріс.
•   Тіні свічі (лінії під та над тілом). Вони відображають мінімальну та максимальну ціну за визначений проміжок часу. Якщо у свічі немає верхньої тіні, то кажуть, що у неї зрізана верхівка. Якщо відсутня нижня тінь – зрізана основа. Свічі з відсутністю тіла мають назву “Доджі”.
Ордери купівлі/продажу
Ордери – це таблиці, де показуються найближчі продавці та покупці. Також ці таблиці називають стаканом.
Таблиця ділиться на три стовпчики: ціна, за якою готові продати/купити, сума усієї кількості криптовалют, які люди готові придбати/продати за цією ціною та сума у валюті, що дорівнює кількості наявних для продажу/купівлі монет за цим курсом.
Як формується стакан заявок? Щоб здійснити угоду на біржі, потрібно через форму купівлі/продажу відправити заявку з головними параметрами – ціною та кількістю валют. Після того, як вона починає оброблятися біржею, здійснюється пошук зустрічного ордеру. Якщо такий знаходиться, то угода здійснюється. У протилежному випадку ваша заявка переноситься у стакан.
Історія угод
Історія угод показує окремих покупців/продавців і те, за якими цінами і скільки вони вони придбали/продали. Завдяки цій функції можна зробити висновки про об’єми торгів.
Об’єми торгів
Цей показник є цифрою (у валюті чи цінних паперах), що відображає величину завершених угод за певний проміжок часу.
Аналіз буває вертикальним, горизонтальним та кластерним.
Розглянемо вертикальний об’єм, оскільки саме він використовується на криптовалютних біржах.
Вертикальний об’єм – це дані про кількість укладених угод, що розташовані під графіком ціни у вигляді стовпців. Кожен із них відповідає кількості проведених операцій за певний час, що вказаний у терміналі.
За допомогою аналізу кількості угод можна визначити інтерес гравців до того чи іншого рівня цін.
Дисклеймер: Стаття написана на підставі знань та думок автора з метою висвітлення базової інформації про користування криптовалютними біржами. Відповідальність за будь-які особисті рішення, які Ви приймаєте на підставі отриманих свідчень, несете особисто Ви. Якщо не впевнені в будь-чому, краще утримайтесь від кроків, які можуть призвести до негативного результату.
https://cryptota.com.ua/iak-pratsiuvaty-na-kryptobirzhi/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod