follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - Betim

Pages: 1 [2] 3 4
16
Россияне смогут покупать топливо за биткоины

В России у автовладельцев появится возможность покупать топливо за биткоины и другие цифровые валюты.

Автозаправочные станции компании «Нордгаз трейдинг» станут первыми в стране, которые предоставят гражданам такое право.

Как уточняет портал «За рулем Кубань», «Нордгаз трейдинг» подписал партнерское соглашение с компанией Fin Foundation, которая уже имеет опыт при построении системы оплаты топлива виртуальными валютами. Ранее она запустила платформу для оплаты бензина и других видов топлива на южнокорейских автозаправочных станциях.

Эксперты считают, что если «Нордгаз трейдинг» начнет принимать к оплате цифровые активы, то компания сможет стать влиятельным игроком на российском топливном рынке. За криптовалютами будущее, и большинство специалистов согласны с такой точкой зрения.

Гиганты «Роснефть» и «Лукойл» рискуют потерять часть клиентов, многие из которых уже не только знают о цифровых деньгах, но и используют их в качестве платежных инструментов.

Однако полностью отказываться от приема фиатных денег компания «Нордгаз трейдинг» пока не собирается. Ее руководство уверено, что несмотря на массовое внедрение биткоина и других токенов в России классические деньги все же остаются ведущим платежным средством.

Доказательством растущего интереса граждан к криптовалютам является тот факт, что Россия уже находится в списке лидеров по количеству ежемесячных посещений сайтов криптовалютных платформ.

https://coinspot.io/law/russia_sng/rossiyane-smogut-pokupat-toplivo-za-bitcoiny/

17
Новини / Біткоін взяв позначку в $7200
« on: May 12, 2019, 07:48:37 AM »
Біткоін взяв позначку в $7200

У ніч на неділю, 12 травня, ціна Біткоіна подолала позначку в $7200. Сукупна капіталізація ринку криптовалют при цьому перевищила $215 млрд.



При цьому, якщо сама перша криптовалюта за останню добу зросла більш ніж на 11%, звертає увагу різке зростання інших провідних альткоінiв.

Так, якщо говорити про першу десятку CoinMarketCap, більш ніж на 20% - до $0.076212 піднявся в ціні Cardano (ADA).

Також вражаюче зростання демонструє Bitcoin Cash - його ціна піднялася до $343.70.

Впритул до $200 наблизився Ethereum (+14%), до $91,7 (+18,5%) зріс Litecoin (LTC).

Істотне зростання також продемонстрували EOS (+15%), Binance Coin (+10%) і XRP (+8,77%).



https://forklog.com/bitkoin-vzyal-otmetku-v-7200/

18
Новости / Биткоин взял отметку в $7200
« on: May 12, 2019, 07:39:45 AM »
Биткоин взял отметку в $7200

В ночь на воскресенье, 12 мая, цена биткоина преодолела отметку в $7200. Совокупная капитализация рынка криптовалют при этом превысила $215 млрд.



При этом, если сама первая криптовалюта за последние сутки подросла более чем на 11%, обращает внимание резкий рост других ведущих альткоинов.

Так, если говорить о первой десятке CoinMarketCap, более чем на 20% — до $0.076212 поднялся в цене Cardano (ADA).

Также впечатляющий рост демонстрирует Bitcoin Cash – его цена поднялась до $343.70.

Вплотную к $200 приблизился Ethereum (+14%), до $91,7 (+18,5%) вырос Litecoin (LTC).

Существенный рост также продемонстрировали EOS (+15%), Binance Coin (+10%) и XRP (+8,77%).



https://forklog.com/bitkoin-vzyal-otmetku-v-7200/

19
Додаток Abra дозволить підключати банківські рахунки для покупки Біткоіна

Провайдер гаманця Abra у співпраці з Фінтех-сервісом Plaid додав можливість підключення додатку до рахунків в американських банках для купівлі криптовалюти. Про це компанія повідомила в офіційному прес-релізі.

Раніше користувачі Abra поповнювали гаманці виключно за допомогою банківських переказів. Тепер вони зможуть поєднати свій банківський рахунок з рахунком в додатку.

«Завдяки поліпшенню ліквідності в додатку, у наших користувачів з'являться нові можливості для переміщення коштів між криптовалютютою i Фіатом», - заявив CEO Abra Білл Баргідт.

Крім того, Abra відкрила можливість виведення всіх підтримуваних додатком криптовалют. До цього відповідна функціональність поширювалася тільки на Біткоіни, Bitcoin Cash, Litecoin і Ethereum.

У планах компанії спростити внесення криптовалюти на рахунок в додатку.

Нагадаємо, в березні Abra додала нативную підтримку Ethereum.

https://forklog.com/prilozhenie-abra-razreshit-podklyuchat-bankovskie-scheta-dlya-pokupki-bitkoina/

20
Глава Європейського ЦБ: криптовалюта - це ризиковані активи


На думку глави Європейського Центрального банку Маріо Драгі, криптовалюта представляють собою клас ризикованих активів і фактично не є грошима. Свою позицію глава регулятора висловив на конференції Молодіжного діалогу ЄЦБ.

Він підкреслив, що один євро сьогодні і завтра буде одним євро, те ж саме не можна сказати про Біткоін, цінність якого змінюється стрімкими темпами. Основною властивістю кожного платіжного інструменту виступає його стабільний курс, а криптовалюта похвалитися цією рисою зараз не може.

Драга зазначив, що останнім часом багато центральних банків розглядають варіанти випуску власної цифрової валюти, однак на території Євросоюзу ЄЦБ не має наміру сприяти появі таких локальних токенов, так як це може призвести до дестабілізації ситуацiï в фінансовому секторі всього регіону.

Європейський Центробанк зараз не виявляє особливого інтересу і до блокчейн-технологіям, так як скептично ставляться до їхніх можливостей по автоматизації бізнес-процесів.

Драга також вважає, що сьогоднішній розмір крипторинка недостатньо великий, щоб центральні банки запустили процес регулювання відносин у даному сегменті.

Він додав: "Я б сказав, що це більше відноситься до сфери захисту прав споживачів. Ми хочемо, щоб покупці цих активів знали, що вони роблять і усвідомлювали ризики."

https://coinspot.io/cryptocurrencies/glava-evropejskogo-cb-kriptovalyuty-eto-riskovannye-aktivy/

21
Глава Европейского ЦБ: криптовалюты – это рискованные активы


По мнению главы Европейского Центрального банка Марио Драги, криптовалюты представляют собой класс рискованных активов и фактически не являются деньгами. Свою позицию глава регулятора высказал на конференции Молодежного диалога ЕЦБ.

Он подчеркнул, что один евро сегодня и завтра будет одним евро, то же самое нельзя сказать про биткоин, ценность которого меняется стремительными темпами. Основным свойством каждого платежного инструмента выступает его стабильный курс, а криптовалюты похвастаться этим качеством сейчас не могут.

Драги отметил, что в последнее время многие центральные банки рассматривают варианты выпуска собственной цифровой валюты, однако на территории Евросоюза ЕЦБ не намерен способствовать появлению таких локальных токенов, так как это может привести к дестабилизации обстановки в финансовом секторе всего региона.

Европейский Центробанк сейчас не проявляет особого интереса и к блокчейн-технологиям, так как скептически относятся к их возможностям по автоматизации бизнес-процессов.

Драги также считает, что сегодняшний размер крипторынка недостаточно велик, чтобы центральные банки запустили процесс регулирования отношений в данном сегменте.

Он добавил: "Я бы сказал, что это больше относится к сфере защиты прав потребителей. Мы хотим, чтобы покупатели этих активов знали, что они делают и осознавали риски."

https://coinspot.io/cryptocurrencies/glava-evropejskogo-cb-kriptovalyuty-eto-riskovannye-aktivy/

22
Чанпен Чжао запропонував зібрати кошти для боротьби з судовими претензіями Крейга Райта

Генеральний директор біржі Binance Чанпен Чжао запропонував запустити в рамках благодійного фонду Binance окрему програму по боротьбі з судовими претензіями Крейга Райта.

Залучені кошти будуть спрямовані на покриття юридичних витрат тих учасників спільноти, на яких подає позови австралійський підприємець Крейг Райт, відомий серед криптоентузiастiв через свої гучнi заяви, згідно з якими він є істинним Сатоши Накамото.

https://twitter.com/cz_binance/status/1125758320248123394

«Крейг Райт подає позови проти тих людей, у яких немає ресурсів для ведення судових розглядів» , - пише Чжао.

Залучені кошти будуть передаватися обраним адвокатам безпосередньо з благодійного фонду. Природно, що супутні операції будуть проходити належну верифікацію і підтверджуватися за допомогою блокчейна.

Чжао хоче змусити Райта оплачувати всі операційні витрати одноосібно, оскільки якщо він програє справу в суді, то повинен буде компенсувати витрати відповідачів. Далі ці кошти будуть спрямовані жертводавцям або на користь інших благодійних ініціатив.

Генеральний директор Binance вирішив подати особистий приклад і пообіцяв пожертвувати $10 000 в BNB.

«Думаю, що після збору необхідної суми позови припиняться автоматично».

У своєму зверненні Чжао розмістив опитування, в якому взяло участь вже більше 8 000 чоловік. З них 65% пообіцяли взяти участь в кампанії і пожертвувати якусь суму. Решта 35% проголосували за варіант «Нехай CSW і далі пресує людей».

У коментарях користувач під псевдонімом @adebayodavid запитав: «Навіщо така благодійність потрібна Binance? Цей крок тільки зіпсує репутацію компанії ». На це CZ відповів: «Повірте, я і сам не хочу брати участь у цьому безладі. У мене є важливіші справи. Але хтось повинен спуститися на щабель нижче і навести порядок ».

https://bitnovosti.com/2019/05/09/chanpen-chzhao-predlozhil-sobrat-sredstva-dlya-borby-s-sudebnymi-pretenziyami-krejga-rajta/

23
Чанпэн Чжао предложил собрать средства для борьбы с судебными претензиями Крейга Райта

Генеральный директор биржи Binance Чанпэн Чжао предложил запустить в рамках благотворительного фонда Binance отдельную программу по борьбе с судебными претензиями Крейга Райта.

Привлеченные средства будут направлены на покрытие юридических издержек тех участников сообщества, на которых подает иски австралийский предприниматель Крейг Райт, известный среди криптоэнтузиастов из-за своих громких заявлений, согласно которым он является истинным Сатоши Накамото.

https://twitter.com/cz_binance/status/1125758320248123394

«Крейг Райт подает иски против тех людей, у которых нет ресурсов для ведения судебных разбирательств», — пишет Чжао.

Привлеченные средства будут передаваться выбранным адвокатам напрямую из благотворительного фонда. Естественно, что сопутствующие операции будут проходить должную верификацию и подтверждаться с помощью блокчейна.

Чжао хочет заставить Райта оплачивать все операционные издержки единолично, поскольку если он проиграет дело в суде, то должен будет компенсировать расходы ответчиков. Далее эти средства будут направлены жертвователям или в пользу других благотворительных инициатив.

Генеральный директор Binance решил подать личный пример и пообещал пожертвовать $10 000 в BNB.

«Думаю, что после сбора необходимой суммы иски прекратятся автоматически».

В своем обращении Чжао разместил опрос, в котором приняло участие уже более 8 000 человек. Из них 65% пообещали принять участие в кампании и пожертвовать какую-то сумму. Оставшиеся 35% проголосовали за вариант «Пусть CSW и дальше прессует людей».

В комментариях пользователь под псевдонимом @adebayodavid спросил: «Зачем подобная благотворительность нужна Binance? Этот шаг только подпортит репутацию компании». На это CZ ответил: «Поверьте, я и сам не хочу принимать участие в этом беспорядке. У меня есть более важные дела. Но кто-то должен спуститься на ступень ниже и навести порядок».

https://bitnovosti.com/2019/05/09/chanpen-chzhao-predlozhil-sobrat-sredstva-dlya-borby-s-sudebnymi-pretenziyami-krejga-rajta/

24
Як халвінг Litecoin вплине на доходи Майнерiв, ціну біткоіни і ринок в цілому

Наближається дата халвінга однієї з найстаріших криптовалюта - Litecoin (LTC). Ця подія відбудеться орієнтовно 6 серпня 2019 року.  Незважаючи на те, що до переполовинювання нагороди за блок ще залишилося чимало часу, ціна цієї криптовалюта активно зростає.  Наприклад, тільки за три останніх місяці LTC подорожчав більш ніж в два рази.

Не виключено, що саме зниження нагороди майнерам і є основною фундаментальною причиною оптимізму інвесторів. Адже після переполовинювання інфляція LTC значно знизиться, і актив стане більш дефіцитним. Зниження пропозиції при незмінному або підвищується, попит зазвичай означає зростання ціни.

Журнал ForkLog пропонує читачам ознайомитися з деякими можливими наслідками халвінга Litecoin, включаючи можливий вплив цієї події на ціну криптовалюти, прибутковість майнінгу, а також на Біткоіни і ринок в цілому.

Основні відомості про Litecoin

Криптовалюта Litecoin (LTC) була створена ще в 2011 році колишнім працівником Google Чарлі Лі. Незважаючи на солідний по мірках криптоіндустріі вік, цей актив як і раніше досить популярний і зараз знаходиться на п'ятому місці за капіталізацією.

За основу LTC була взята велика частина програмного коду Біткоіна. Однак між цими двома криптовалютами є кілька суттєвих відмінностей.  Наприклад, на відміну від Біткоіна, в основі Litecoin лежить алгоритм хешування Scrypt, а не SHA-256.

Крім того, час видобутку блоку LTC становить 2,5 хвилини, що в 4 рази швидше, ніж у BTC. Багато в чому завдяки цьому транзакції в мережі Litecoin набагато швидше, ніж у першоï криптовалюти. Не виключено, що саме з цієї причини LTC, як легшу і перевірену часом альтернативу Біткоіна, часто називають цифровим сріблом.

Варто відзначити і те, що максимальна пропозиція LTC становить 84 млн монет, що в чотири рази більше, ніж у цифрового золота.

Як відомо, халвінг BTC відбувається раз на чотири роки, через кожні 210 000 блоків. Наступне переполовинювання нагороди Біткоін-майнер відбудеться в травні 2020 року. У Litecoin реалізований аналогічний механізм обмеження емісії, однак поділ нагороди відбувається кожні 840 000 блоків. Проте переполовинювання LTC також відбувається раз на чотири роки. Аналогічний інтервал між халвінгамі у цих монет пояснюється тим, що блоки Litecoin видобуваються в чотири рази частіше, ніж у старшого брата.

Навіщо цифровому сріблу халвінг?

Поточна нагорода за блок Litecoin становить 25 LTC. На блоці 1 680 000 обсяг регулярної емісії зменшиться в два рази і складе 12.5 LTC.

Халвінг грає важливу роль для криптовалют на базі алгоритму консенсусу Proof-of-Work (PoW). Він являє собою значимий фундаментальний фактор, який неминуче позначається на ціні криптовалюти напередодні, під час і після події. Крім того, переполовинювання серйозно зачіпає інтереси майнерiв, оскільки значно впливає на рентабельність їх діяльності.

Наприклад, що стався на певному блоці халвінг моментально зменшує нагороду за здобутий блок в два рази. Відповідно, за умови незмінної ціни, уполовинюєтся і прибутковість видобутку відповідної криптовалюти.

Можна розрахувати прибутковість видобутку PoW-криптовалюти, розділивши кількість видобутих в день монет на показник складності.  Перерахунок складності видобутку Litecoin відбувається в чотири рази швидше, ніж у Біткоіна, тобто не кожні два тижні, а приблизно раз на 3,5 днi. Оскільки зміна ступеня складності значно впливає на прибутковість майнінгу, то останню доцільно оцінювати не відразу після халвінга, а хоча б після першого її перерахунку.

Якщо напередодні переполовинювання ціна LTC не виросте до такої міри, щоб з лишком компенсувати зменшення нагороди, у майнер можуть незабаром зникнути економічні стимули для видобутку саме цієї криптовалюти. Наслідком цього стануть зменшення хешрейта Litecoin і, таким чином, підвищення ризику «атаки 51%» на даний блокчейн.

Втім, цей ризик багато в чому залежить і від ступеня концентрації видобувних потужностей серед найбільших пулів, які потенційно можуть вступити між собою у змову. З іншого боку, такий сценарій малоймовірний, оскільки постраждала від «атаки 51%» криптовалюта, швидше за все, значно впаде в ціні. Такий сценарій, ймовірно, був би вкрай невигідний для великих власників LTC, багато з яких майнери.

Халвінг істотно знижує рівень інфляції або, іншими словами, темп зростання ринкової пропозиції монет. При незмінному або зростаючому попиті обмеження емісії позитивно відбивається на ціні активу.

Параметри зниження нагороди (такі як її періодичність, певний блок і т.д.) намертво прописані в програмному коді. Отже, монетарна політика криптовалюти в цілому більш передбачувана, ніж у центробанків, які вдаються до валютних інтервенцій, змін облікової ставки, операцій на відкритому ринку і маніпуляціям з нормами обов'язкових резервів, щоб обмежити темп інфляції кількома відсотками в рік.

Нижче представлений графік очікуваної зміни інфляції Litecoin:



Як можна помітити, показник інфляції цієї криптовалюти знижується рівномірно. В даний час він становить 8,4% однак уже через кілька місяців в результаті халвінга знизиться до ~4%.

Інші фактори

Наслідки халвінга для майнерiв і його вплив на ціну Litecoin слід аналізувати комплексно, беручи до уваги різні і, на перший погляд, незначні фактори.

Наприклад, слід врахувати, що у Litecoin немає ліквідних ф'ючерсних ринків, що дозволяють майнерам хеджувати великі позиції, що особливо актуально в умовах невизначеності. Отже, прибутковість Litecoin-майнера завжди значно залежить від ціни цифрового срібла.

Також варто взяти до уваги, що доходи майнерiв від комісій несуттєві порівняно з нагородою за видобуток блоку Litecoin. Більш того, у цифрового срібла відносно невисокий показник обсягу ончейн-транзакцій. Таким чином, основне джерело доходу майнерiв - винагорода від нагороди за видобутий блок. Розмір останньої майже цілком залежить від ринкового курсу LTC, а не від транзакцiйноï активності.


Добовий обсяг ончейн-транзакцій Litecoin більш ніж в 10 разів нижче, ніж у Біткоіна. Дані: bitinfocharts станом на 30.04.2019

Крім того, в Litecoin також набирає популярність рішення другого рівня Lightning Network, яке в перспективі може зробити дохід майнерам від транзакційних комісій ще більш несуттєвим.

За даними Binance Research, частка транзакційних комісій в доході майнерiв в даний час складає менше 0,12%. Історично цей показник ніколи не перевищував 6%. Для порівняння, поточна питома вага транзакційних комісій в доході Біткоін-майнера становить 4-8%. У грудні 2017 року, коли ціна Біткоіна досягла абсолютного максимуму поблизу позначки $20 000, цей показник досягав 30-40%.

Погляд в минуле

Протягом 8-річної історії Litecoin халвінг в мережі цієї криптовалюти відбувався лише раз. Відбулося це подія 26 серпня 2015 року на блоці 840 000, і в результаті нагорода зменшилася з 50 LTC до 25 LTC.

З попереднього переполовинювання можна зробити кілька важливих висновків, які можуть виявитися актуальними як в поточному році, так і в середньо- і довгостроковій перспективі.

Перед першим халвінгом спостерігалося істотне зростання ціни


Напередодні халвінга протягом трьох місяців ціна LTC виросла з $1.5 до більш $3. В середині липня 2015 року цифрове срібло досягло локального максимуму на позначці $7. Також напередодні переполовинювання значно зросла цінова волатильність Litecoin. Таким чином, халвінгу зазвичай передує пожвавлення на ринку.

Зміни хешрейта були незначними


Багато учасників ринку очікували падіння хешрейта через зниження економічних стимулів у майнерi. Відразу після халвінга хешрейт просів на 15%, однак буквально протягом двох тижнів відновився до колишніх значень. Таким чином, масових відключень пристроїв через зниження кількості видобуваються монет не відбулося в середньо- і довгостроковій перспективі.

У довгостроковому періоді рентабельність Майнінг практично не знизилася

Рентабельність майнінгу Litecoin в USD/в день за GHash/s

Падіння рентабельності майнінгу компенсувалося ціновим ралі LTC, що відбувалися за кілька місяців до блоку 840 000. Через деякий час після переполовинювання прибутковість майнінгу Litecoin повернулася до довгострокового рівноважного значення, знівелювавши короткострокові коливання.

Аналітики Binance Research переконані, що саме ціна цифрового срібла є головною детермінантою прибутковості його видобутку.

Паралель з халвінгом Біткоіна

З моменту створення генезис-блоку халвінг Біткоіна відбувався лише двічі:

28 листопада 2012 року - нагорода зменшилася з 50 BTC до 25 BTC
9 липня 2016 року (з 25 BTC до 12,5 BTC)

У таблиці нижче наведені дані по ціновій динаміці BTC і прибутковості його видобутку протягом 90 днів до і після попередніх двох халвінгiв:


Так, у 2012 році за три місяці до переполовинювання ціна Біткоіна зросла на 18%, а через 90 днів після цієї події - на 141%. Що стосується прибутковості видобутку, то її спад був короткостроковим, протягом декількох місяців завдяки зростанню BTC рентабельність майнінгу значно зросла.

Протягом 90 днів до другого халвінга ціна Біткоіна зросла на 54%. Однак цього разу протягом декількох місяців прибутковість майнінгу так і не відновилася до колишніх значень. Це могло бути багато в чому пов'язане зі зростаючою конкуренцією між майнерами, яка призвела до значного зростання складності видобутку першої криптовалюти.

Наступне переполовинювання очікується в травні 2020 року. Відносно майбутнього халвінга Біткоіна і його наслідків для ринку деякі експерти налаштовані оптимістично. Так, відомий Twitter-користувач Plan B впевнений, що з наближенням дати наступного переполовинювання зростання ціни Біткоіна буде прискорюватися.

Схожої думки дотримується Twitter-користувач @ChartsBtc. Він прийшов до висновку, що до, під час і після халвінга ціна промальовує дуже схожі патерни на графіку. Аналітик вивчив цінову динаміку за кілька років і спрогнозував, що до третього за рахунком халвінгу BTC досягне позначки $12 000.

Дослідники CoinDesk Markets впевнені, що тривалість цінових циклів Біткоіна становить чотири роки, тобто відповідає інтервалах між халвінгами.

https://twitter.com/CoinDeskMarkets/status/1123242169710587905/photo/1

Знаменує завершення ведмежого ринку пробою спадного каналу відбувається за 51-59 тижнів до халвінга. В останній раз, впевнені теханалiтики, такий пробій стався на початку квітня цього року, за 59 тижнів до майбутнього переполовинювання.

Можливі наслідки майбутнього халвінга для майнерiв і ціни Litecoin

Як вже говорилося раніше, протягом першої половини 2019 року ціна Litecoin росла в кілька разів швидше, ніж ринок в цілому. Так, якщо на початку січня LTC торгувався трохи вище позначки $30, то вже в першій декаді квітня ціна цифрового срібла піднялася вище $90. На момент написання матеріалу (2.05.2019) Litecoin знайшов рівновагу трохи вище позначки $70. При цьому протягом перших п'яти місяців поточного року загальна капіталізація ринку зросла лише приблизно на 40% - з $128 млрд (1.01.2019) до $177 млрд (2.05.2019).

Таким чином, напередодні халвінга Litecoin вже продемонстрував випереджаюче зростання, який, швидше за все, протягом найближчих місяців продовжиться.

На графіку нижче видно, як з початку року впевнено збільшувався і хешрейт п'ятої за капіталізацією криптовалюти:



За даними Bitinfocharts, менш ніж за півроку хешрейт Litecoin подвоївся, досягнувши максимальних значень за всю історію цієї монети.

Не виключено, що майнери прагнуть здобути якомога більше цифрового срібла в очікуванні неминучого зниження нагороди і ймовірного продовження зростання ціни.

Не варто скидати з рахунків і ймовірність того, що після халвінга деякі майнери перестануть видобувати LTC або, можливо, переключаться на інші монети. В результаті хешрейт цієї криптовалюти неминуче скоротиться.

З одного боку, зменшення конкуренції за блок і зниження складності при інших рівних умовах підвищать прибутковість видобутку Litecoin. З іншого боку, такий сценарій може призвести до зростання централізації мережі цієї криптовалюти і підвищенню загрози «атаки 51%».

Ще один варіант розвитку подій: зменшення кількості видобуваються LTC може знизити тиск на ринок з боку майнерiв, що є зазвичай великими продавцями. В результаті зміни балансу попиту і пропозиції рівноважна ціна Litecoin може виявитися значно вище, ніж до халвінга.

Якщо ж зростання Litecoin напередодні і після халвінга сповільниться і/або ціна криптовалюти істотно скоректується вниз, то значно знизиться і прибутковість Майнінг.  При такому розвитку подій в найближчі місяці після переполовинювання ціна криптовалюта навряд чи закріпиться на набагато більш високих значеннях.

Якщо номінована в USD ціна Litecoin продовжить зростання, але курс її залишиться майже незмінним по відношенню до інших популярних криптовалюта (наприклад, до BTC, ETH), прибутковість Майнінг залишиться високою.  Це пояснюється тим, що витрати Майнер, включаючи електрику і обладнання, розраховуються в фіатной валюті.

 З іншого боку, раціональні Майнер, як правило, порівнюють між собою показники прибутковості видобутку інших PoW-криптовалюта.  Отже, вони можуть в певний момент після халвінга переключитися на видобуток альтернативних монет.

Ринкові цикли і взаємозв'язок між халвінгом Litecoin і ціною Біткоіна

Аналітики Phoenix Group прийшли до висновку, що початок циклу впевненого зростання Біткоіна приблизно збігається з датою переполовинювання Litecoin. При цьому активне і стійке зростання першої криптовалюти відбувається приблизно за рік до її халвінга.



Після переполовинювання 2016 року ціна BTC трохи просіла, розчарувавши тих, хто вірив в нескінченний туземун. Однак через кілька місяців зростання продовжилося з новою силою. Кульмінацією ралі стала досягнута в грудні 2017 року відмітка $20 000, що збігається з вершиною циклу (синусоїда на скріншоті). За словами аналітиків, в цьому році, швидше за все, відбудеться повторення цього сценарію.

Перед прийдешнім переполовинювання LTC можливе зростання біткоіни до $6000-8000, а потім відкат до позначки $5000. Незабаром після цього можливий цикл стрімкого зростання ціни BTC, за тривалістю можна порівняти з попереднім.

Аналітики Phoenix Group припустили, що новий максимум Біткоіна буде досягнутий в кінці 2021 року. Не виключено, що ним стане позначка в районі $200 000.



Висновки

Напередодні і після халвінга Litecoin можливі кілька сценаріїв, і деякі з них невзаємовиключні :

 • продовження зростання ціни, що сприяє підвищенню рентабельності майнінгу;
 • продовження зростання хешрейта, що негативно впливає на прибутковість видобутку LTC, проте знижує ризик «атаки 51%»;
 • уповільнення зростання LTC → зменшення числа майнерiв → зниження хешрейта → зростання прибутковості через зменшення складності видобутку → нова (можливо, більш висока) рівноважна ціна криптовалюти;
 • зниження ціни Litecoin в довгостроковій перспективі.

Компенсувати зменшення нагороди за блок може тільки продовження ралі ціни Litecoin. Зростання обсягу ончейн-транзакцій здатний лише незначно вплинути на рентабельність майнінгу.

Халвінг цифрового срібла може послужити свого роду тригером фази активного росту Біткоіна і ринку в цілому тривалістю близько двох років. Однак перед початком нового циклу зростання можливо досить глибоке, але короткострокове падіння ціни BTC.

Олександр Кондратюк

https://forklog.com/kak-halving-litecoin-povliyaet-na-dohody-majnerov-tsenu-bitkoina-i-rynok-v-tselom/

25
Как халвинг Litecoin повлияет на доходы майнеров, цену биткоина и рынок в целом

Приближается дата халвинга одной из старейших криптовалют — Litecoin (LTC). Это событие состоится ориентировочно 6 августа 2019 года. Несмотря на то, что до уполовинивания награды за блок еще осталось немало времени, цена этой криптовалюты активно растет. Например, только за три последних месяца LTC подорожал более чем в два раза.

Не исключено, что именно снижение награды майнерам и является основной фундаментальной причиной оптимизма инвесторов. Ведь после уполовинивания инфляция LTC значительно снизится, и актив станет более дефицитным. Снижение предложения при неизменном или повышающемся спросе обычно означает рост цены.

Журнал ForkLog предлагает читателям ознакомиться с некоторыми возможными последствиями халвинга Litecoin, включая вероятное влияние этого события на цену криптовалюты, доходность майнинга, а также на биткоин и рынок в целом.

Основные сведения о Litecoin

Криптовалюта Litecoin (LTC) была создана еще в 2011 году бывшим работником Google Чарли Ли. Несмотря на солидный по меркам криптоиндустрии возраст, этот актив по-прежнему достаточно популярен и сейчас находится на пятом месте по капитализации.

За основу LTC была взята большая часть программного кода биткоина. Однако между этими двумя криптовалютами есть несколько существенных различий. Например, в отличие от биткоина, в основе Litecoin лежит алгоритм хеширования Scrypt, а не SHA-256.

Кроме того, время добычи блока LTC составляет 2,5 минуты, что в 4 раза быстрее, чем у BTC. Во многом благодаря этому транзакции в сети Litecoin намного быстрее, чем у первой криптовалюты. Не исключено, что именно по этой причине LTC, как более легкую и проверенную временем альтернативу биткоину, часто именуют цифровым серебром.

Стоит отметить и то, что максимальное предложение LTC составляет 84 млн монет, что в четыре раза больше, чем у цифрового золота.

Как известно, халвинг BTC происходит раз в четыре года, через каждые 210 000 блоков. Следующее уполовинивание награды биткоин-майнерам состоится в мае 2020 года. У Litecoin реализован аналогичный механизм ограничения эмиссии, однако деление награды происходит каждые 840 000 блоков. Тем не менее уполовинивание LTC также происходит раз в четыре года. Аналогичный интервал между халвингами у этих монет объясняется тем, что блоки Litecoin добываются в четыре раза чаще, чем у старшего брата.

Зачем цифровому серебру халвинг?

Текущая награда за блок Litecoin составляет 25 LTC. На блоке 1 680 000 объем регулярной эмиссии уменьшится в два раза и составит 12.5 LTC.

Халвинг играет важную роль для криптовалют на базе алгоритма консенсуса Proof-of-Work (PoW). Он представляет собой значимый фундаментальный фактор, который неизбежно сказывается на цене криптовалюты накануне, во время и после события. Кроме того, уполовинивание серьезно затрагивает интересы майнеров, поскольку значительно влияет на рентабельность их деятельности.

Например, произошедший на определенном блоке халвинг моментально уменьшает награду за добытый блок в два раза. Соответственно, при условии неизменной цены, уполовинивается и доходность добычи соответствующей криптовалюты.

Можно рассчитать прибыльность добычи PoW-криптовалюты, разделив количество добываемых в день монет на показатель сложности. Пересчет сложности добычи Litecoin происходит в четыре раза быстрее, чем у биткоина, то есть не каждые две недели, а примерно раз в 3,5 дня. Поскольку изменение степени сложности значительно влияет на доходность майнинга, то последнюю целесообразно оценивать не сразу после халвинга, а хотя бы после первого ее пересчета.

Если накануне уполовинивания цена LTC не вырастет до такой степени, чтобы с лихвой компенсировать уменьшение награды, у майнеров могут вскоре пропасть экономические стимулы для добычи именно этой криптовалюты. Следствием этому станут уменьшение хешрейта Litecoin и, таким образом, повышение риска «атаки 51%» на данный блокчейн.

Впрочем, этот риск во многом зависит и от степени концентрации добывающих мощностей среди крупнейших пулов, которые потенциально могут вступить между собой в сговор. С другой стороны, такой сценарий маловероятен, поскольку пострадавшая от «атаки 51%» криптовалюта, скорее всего, значительно упадет в цене. Такой сценарий, вероятно, был бы крайне невыгоден для крупных держателей LTC, многие из которых майнеры.

Халвинг существенно снижает уровень инфляции или, другими словами, темп роста рыночного предложения монет. При неизменном или растущем спросе ограничение эмиссии положительно отражается на цене актива.

Параметры снижения награды (такие как ее периодичность, определенный блок и т. д.) намертво прописаны в программном коде. Следовательно, монетарная политика криптовалют в целом более предсказуема, чем у центробанков, которые прибегают к валютным интервенциям, изменениям ключевой ставки, операциям на открытом рынке и манипуляциям с нормами обязательных резервов, чтобы ограничить темп инфляции несколькими процентами в год.

Ниже представлен график ожидаемого изменения инфляции Litecoin:



Как можно заметить, показатель инфляции этой криптовалюты снижается равномерно. В настоящее время он составляет 8,4% однако уже спустя несколько месяцев в результате халвинга снизится до ~4%.

Другие факторы

Последствия халвинга для майнеров и его влияние на цену Litecoin следует анализировать комплексно, принимая во внимание различные и, на первый взгляд, малозначимые факторы.

Например, следует учесть, что у Litecoin нет ликвидных фьючерсных рынков, позволяющих майнерам хеджировать крупные позиции, что особенно актуально в условиях неопределенности. Следовательно, доходность Litecoin-майнеров всегда значительно зависит от цены цифрового серебра.

Также стоит принять во внимание, что доходы майнеров от комиссий несущественны по сравнению с наградой за добычу блока Litecoin. Более того, у цифрового серебра относительно невысокий показатель объема ончейн-транзакций. Таким образом, основной источник дохода майнеров — вознаграждение от награды за добытый блок. Размер последней почти всецело зависит от рыночного курса LTC, а не от транзакционной активности.


Суточный объем ончейн-транзакций Litecoin более чем в 10 раз ниже, чем у биткоина. Данные: bitinfocharts по состоянию на 30.04.2019

Кроме того, в Litecoin также набирает популярность решение второго уровня Lightning Network, которое в перспективе может сделать доход майнеров от транзакционных комиссий еще более несущественным.

По данным Binance Research, доля транзакционных комиссий в доходе майнеров в настоящее время составляет менее 0,12%. Исторически этот показатель никогда не превышал 6%. Для сравнения, текущий удельный вес транзакционных комиссий в доходе биткоин-майнеров составляет 4-8%. В декабре 2017 года, когда цена биткоина достигла абсолютного максимума вблизи отметки $20 000, этот показатель достигал 30-40%.

Взгляд в прошлое

На протяжении 8-летней истории Litecoin халвинг в сети этой криптовалюты происходил лишь раз. Состоялось это событие 26 августа 2015 года на блоке 840 000, и в результате награда уменьшилась с 50 LTC до 25 LTC.

Из предыдущего уполовинивания можно сделать несколько важных выводов, которые могут оказаться актуальны как в текущем году, так и в средне- и долгосрочной перспективе.

Перед первым халвингом наблюдался существенный рост цены


Накануне халвинга в течение трех месяцев цена LTC выросла с $1.5 до более $3. В середине июля 2015 года цифровое серебро достигло локального максимума на отметке $7. Также в преддверии уполовинивания значительно возросла ценовая волатильность Litecoin. Таким образом, халвингу обычно предшествует оживление на рынке.

Изменения хешрейта были незначительными


Многие участники рынка ожидали падения хешрейта из-за снижения экономических стимулов у майнеров. Сразу после халвинга хешрейт просел на 15%, однако буквально в течение двух недель восстановился до прежних значений. Таким образом, массовых отключений устройств из-за снижения количества добываемых монет не произошло в средне- и долгосрочной перспективе.

В долгосрочном периоде рентабельность майнинга практически не снизилась

Рентабельность майнинга Litecoin в USD/в день за GHash/s

Падение рентабельности майнинга компенсировалось ценовым ралли LTC, происходившим за несколько месяцев до блока 840 000. Через некоторое время после уполовинивания доходность майнинга Litecoin вернулась к долгосрочному равновесному значению, нивелировав краткосрочные колебания.

Аналитики Binance Research убеждены, что именно цена цифрового серебра является главной детерминантой доходности его добычи.

Параллель с халвингом биткоина

С момента создания генезис-блока халвинг биткоина происходил всего два раза:

28 ноября 2012 года — награда уменьшилась с 50 BTC до 25 BTC
9 июля 2016 года (с 25 BTC до 12,5 BTC)

В таблице ниже приведены данные по ценовой динамике BTC и доходности его добычи в течение 90 дней до и после предыдущих двух халвингов:


Так, в 2012 году за три месяца до уполовинивания цена биткоина выросла на 18%, а спустя 90 дней после этого события — на 141%. Что касается доходности добычи, то ее спад был краткосрочным, в течение нескольких месяцев благодаря росту BTC рентабельность майнинга значительно возросла.

В течение 90 дней до второго халвинга цена биткоина выросла на 54%. Однако в этот раз в течение нескольких месяцев доходность майнинга так и не восстановилась до прежних значений. Это могло быть во многом связано с растущей конкуренцией между майнерами, которая привела к значительному росту сложности добычи первой криптовалюты.

Следующее уполовинивание ожидается в мае 2020 года. В отношении грядущего халвинга биткоина и его последствий для рынка некоторые эксперты настроены оптимистично. Так, известный Twitter-пользователь Plan B уверен, что с приближением даты следующего уполовинивания рост цены биткоина будет ускоряться.

Схожего мнения придерживается Twitter-пользователь @ChartsBtc. Он пришел к выводу, что до, во время и после халвинга цена прорисовывает очень похожие паттерны на графике. Аналитик изучил ценовою динамику за несколько лет и спрогнозировал, что к третьему по счету халвингу BTC достигнет отметки $12 000.

Исследователи CoinDesk Markets уверены, что длительность ценовых циклов биткоина составляет четыре года, то есть соответствует интервалам между халвингами.

https://twitter.com/CoinDeskMarkets/status/1123242169710587905/photo/1

Знаменующий завершение медвежьего рынка пробой нисходящего канала происходит за 51-59 недель до халвинга. В последний раз, уверены теханалитики, такой пробой произошел в начале апреля этого года, за 59 недель до предстоящего уполовинивания.

Возможные последствия будущего халвинга для майнеров и цены Litecoin

Как уже говорилось ранее, в течение первой половины 2019 года цена Litecoin росла в несколько раз быстрее, чем рынок в целом. Так, если в начале января LTC торговался чуть выше отметки $30, то уже в первой декаде апреля цена цифрового серебра поднялась выше $90. На момент написания материала (2.05.2019) Litecoin нашел равновесие чуть выше отметки $70. При этом в течение первых пяти месяцев текущего года общая капитализация рынка выросла лишь примерно на 40% — со $128 млрд (1.01.2019) до $177 млрд (2.05.2019).

Таким образом, в преддверии халвинга Litecoin уже продемонстрировал опережающий рост, который, скорее всего, в течение ближайших месяцев продолжится.

На графике ниже видно, как с начала года уверенно увеличивался и хешрейт пятой по капитализации криптовалюты:



По данным Bitinfocharts, менее чем за полгода хешрейт Litecoin удвоился, достигнув максимальных значений за всю историю этой монеты.

Не исключено, что майнеры стремятся добыть как можно больше цифрового серебра в ожидании неизбежного снижения награды и вероятного продолжения роста цены.

Не стоит сбрасывать со счетов и вероятность того, что после халвинга некоторые майнеры перестанут добывать LTC или, возможно, переключатся на другие монеты. В результате хешрейт этой криптовалюты неизбежно сократится.

С одной стороны, уменьшение конкуренции за блок и снижение сложности при прочих равных условиях повысят доходность добычи Litecoin. С другой стороны, такой сценарий может привести к росту централизации сети этой криптовалюты и повышению угрозы «атаки 51%».

Еще один вариант развития событий: уменьшение количества добываемых LTC может снизить давление на рынок со стороны майнеров, являющихся обычно крупными продавцами. В результате изменения баланса спроса и предложения равновесная цена Litecoin может оказаться значительно выше, чем до халвинга.

Если же рост Litecoin в преддверии и после халвинга замедлится и/или цена криптовалюты существенно скорректируется вниз, то значительно снизится и доходность майнинга. При таком развитии событий в ближайшие месяцы после уполовинивания цена криптовалюты вряд ли закрепится на гораздо более высоких значениях.

Если номинированная в USD цена Litecoin продолжит рост, но курс ее останется почти неизменным по отношению к другим популярным криптовалютам (например, к BTC, ETH), доходность майнинга останется высокой. Это объясняется тем, что расходы майнеров, включая электричество и оборудование, рассчитываются в фиатной валюте.

С другой стороны, рациональные майнеры, как правило, сравнивают между собой показатели доходности добычи других PoW-криптовалют. Следовательно, они могут в определенный момент после халвинга переключиться на добычу альтернативных монет.

Рыночные циклы и взаимосвязь между халвингом Litecoin и ценой биткоина

Аналитики Phoenix Group пришли к выводу, что начало цикла уверенного роста биткоина примерно совпадает с датой уполовинивания Litecoin. При этом активный и устойчивый рост первой криптовалюты происходит примерно за год до ее халвинга.



После уполовинивания 2016 года цена BTC несколько просела, разочаровав тех, кто верил в бесконечный туземун. Однако спустя несколько месяцев рост продолжился с новой силой. Кульминацией ралли стала достигнутая в декабре 2017 года отметка $20 000, совпадающая с вершиной цикла (синусоида на скриншоте). По словам аналитиков, в этом году, скорее всего, произойдет повторение этого сценария.

Перед грядущим уполовиниванием LTC возможен рост биткоина к $6000-8000, а затем откат к отметке $5000. Вскоре после этого вероятен цикл стремительного роста цены BTC, по продолжительности сопоставимый с предыдущим.

Аналитики Phoenix Group предположили, что новый максимум биткоина будет достигнут в конце 2021 года. Не исключено, что им станет отметка в районе $200 000.


Выводы

В преддверии и после халвинга Litecoin возможны несколько сценариев, и некоторые из них невзаимоисключаемые:

• продолжение роста цены, способствующее повышению рентабельности майнинга;
• продолжение роста хешрейта, отрицательно влияющее на доходность добычи LTC, однако снижающее риск «атаки 51%»;
• замедление роста LTC → уменьшение числа майнеров → снижение хешрейта → рост доходности из-за уменьшения сложности добычи → новая (возможно, более высокая) равновесная цена криптовалюты;
• снижение цены Litecoin в долгосрочной перспективе.

Компенсировать уменьшение награды за блок может только продолжение ралли цены Litecoin. Рост объема ончейн-транзакций способен лишь незначительно повлиять на рентабельность майнинга.

Халвинг цифрового серебра может послужить своего рода триггером фазы активного роста биткоина и рынка в целом продолжительностью около двух лет. Однако перед началом нового цикла роста возможно довольно глубокое, но краткосрочное падение цены BTC.

Александр Кондратюк

https://forklog.com/kak-halving-litecoin-povliyaet-na-dohody-majnerov-tsenu-bitkoina-i-rynok-v-tselom/

26
Українські хакери викрали $4,6 млн з Біткоін-гаманців Electrum

В результаті DoS-атаки на сервера криптовалютних гаманців Electrum хакери викрали $4,6 млн. з 152 тисяч акаунтів. Про це повідомили експерти компанії з кібербезпеки Malwarebytes.

Фахівці виявили шкідливе ПО Trojan.BeamWinHTTP, який бере участь в поширенні виявленого раніше ботнету ElectrumDoSMiner.

Основна частка постраждалих користувачів проживають в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Бразилії і Перу. При цьому значна частина інфраструктури хостингу ElectrumDoSMiner розташована в Україні.

Нагадаємо, в результаті фішинговою атаки в грудні 2018 року невідомий зловмисник вкрав у користувачів Electrum 200 біткоіни (майже $1 млн. на той момент) за допомогою фішинговою атаки через безліч шкідливих серверів.

На початку квітня систему Electrum атакували 140 тисяч спамерських пошукових роботів. Клієнтів сервісу перенаправляють на скомпрометовані версії ПЗ, які моментально викрадають їхні кошти.

За підрахунками одного з експертів, користувачі позбулися «мільйонів доларів». Самі представники Electrum суму збитку офіційно не озвучували.

https://forklog.com/ukrainskie-hakery-pohitili-4-6-mln-s-bitkoin-koshelkov-electrum/

27
Прийшли в рух 550 Біткоінiв, викрадених з Bitfinex в 2016 році

Близько 550 Бiткоінiв, викрадених з Bitfinex в 2016 році і до цих пір знаходилися на адресах так і невстановлених хакерів, напередодні прийшли в рух. Примітно, що сталося це незадовго до того, як прокуратура штату Нью-Йорк пред'явила біржі звинувачення в тому, що вона приховала факт втрати близько $850 млн, використавши для покриття збитків засоби емітента стейблкоіна Tether.

На переміщення коштів звернув увагу користувач Reddit jankeldidi. Також він навів список 13 адрес, на яких знаходилися монети і рухів за якими до вчорашнього дня не було. Додатково jankeldidi дає посилання на розширений список з більш ніж 2000 адрес, які використовувалися для виведення викрадених коштів.

«Робіть з цією інформацією все, що хочете», - написав він.



Нагадаємо, в результаті злому на початку серпня 2016 року Bitfinex втратила майже 120 000 BTC і була змушена призупинити роботу. Пізніше адміністрація біржі запропонувала винагороду на суму до $3,6 млн за допомогу з повернення коштів.

Для покриття втрат користувачів Bitfinex випустила токени BFX, списавши з рахунків всіх клієнтів біржі 36% активів. Одночасно з цим на їх акаунти були зараховані токени BFX, які давали право на відшкодування списаних коштів.

Незважаючи на те, що критики ставили під сумнів правомочність такого заходу з юридичної точки зору, в квітні 2017 року Bitfinex повідомила, що повністю розрахувалася за всіма заборгованостями перед інвесторами.

Додамо також, що в лютому 2017 року надійшли повідомлення, що викрадені Біткоіни виводяться на біржі, але частина монет залишалася лежати нерухомо. Аж до вчорашнього дня.

Що стосується пред'явлених біржі нових звинувачень, то вона їх категорично заперечує. Проте, за останню добу користувачі вивели з Bitfinex вже більше $300 млн в Біткоінi і Этерiумi.

https://forklog.com/prishli-v-dvizhenie-550-bitkoinov-pohishhennyh-s-bitfinex-v-2016-godu/

28
Том Лі назвав три чинники подальшого зростання ціни Біткоіна

Співзасновник Fundstrat Global Advisors Том Лі в розмові з CNBC висловив упевненість, що ринок вступив у фазу зростання, а також назвав кілька чинників, які вказують на продовження висхідного руху ціни біткоіни.

https://twitter.com/CNBCFuturesNow/status/1121468348674527232

За його словами, в даний час ціна BTC торгується вище 200-денної ковзної середньої (MA). Ця лінія сприймається багатьма інвесторами як свого роду межа між ведмежою і бичачої фазами ринку. Отже, в даний час ця MA дає позитивний сигнал про те, що горезвісна «криптозима», нарешті, пройдена.

Також Лі відзначив зростання обсягів торгів на 60-70% на позабіржових (OTC) ринках. Однак, упевнений він, масове прийняття криптовалюти залежить більше від роздрібних інвесторів, ніж від великих гравців:

«Поки крипта не стане частиною існуючої фінансової системи і не почне використовуватися в повсякденних операціях, вона буде залишатися спекулятивним активом»

Нагадаємо, нещодавно Том Лі зазначив, що на користь зростання ціни Біткоіна сигналізує так званий «індекс нещастя».

https://forklog.com/tom-li-nazval-tri-faktora-dalnejshego-rosta-tseny-bitkoina/

29
Тім Дрейпер запропонував Аргентині легалізувати Біткоін



Венчурний інвестор і відомий криптовалютний ентузіаст Тім Дрейпер запропонував президенту Аргентини легалізувати Біткоін, щоб поліпшити економічну ситуацію в країні.

Американський венчурний інвестор, як повідомляється, минулого тижня зустрівся з президентом Аргентини Маурісіо Макрі (Mauricio Macri), щоб обговорити економічні перспективи латиноамериканської країни.

Під час зустрічі Дрейпер (Tim Draper) розповів про потенціал нових технологій, таких як блокчейн і криптовалюта, для вирішення основних проблем в економіці Аргентини, включаючи девальвацію аргентинського песо, а також пов'язану з цим вiдтік фахівців з країни. Cointelegraph en Español цитує Дрейпера:

«Ми говорили про Біткоін і девальвації песо, і я запропонував посперечатися: якщо песо буде оцінюватися дорожче, ніж Біткоін, я подвою свої інвестиції в країну. Але якщо Біткоін буде коштувати дорожче, ніж песо, Аргентина легалізує Біткоін і оголосить його національною валютою. Це було б ідеальним рішенням».

Після зустрічі Дрейпер пояснив свою позицію і зазначив, що Біткоін і блокчейн - це ще більша революція, ніж інтернет. Дрейпер заявив, що зараз дуже вдалий час для впровадження цієї технології в Аргентині, заявивши, що це сприяє глобальним змінам в банківській, комерційній і фінансовій системах.

У цьому інтерв'ю Дрейпер також передбачив, що ціна Біткоіна виросте до $250,000 на період з 2022 з 2023 рік і криптовалюта займатиме 5% світової частки на всіх ринках. Він уточнив, що, як тільки люди зможуть використовувати Біткоін також легко, як песо або долари, вони виберуть Біткоін, тому що він «децентралізований, відкритий і глобальний». У лютому Тім Дрейпер стверджував, що криптовалюти витіснять звичайні гроші вже через п'ять років.

Тим часом, Аргентина останнім часом доброзичливо ставиться до нових розробок в індустрії блокчейна і криптовалют. На початку березня уряд Аргентини погодилося інвестувати в блокчейн-стартапи інкубатора Binance Labs. А в середині місяця повідомлялося, що Binance може запустити крипто-фіатную біржу в Аргентині. Крім того, в середині лютого Аргентина і Парагвай провели першу операцію з оплатою в Біткоінах.

https://bits.media/tim-dreyper-predlozhil-argentine-legalizovat-bitkoin/

30
Тим Дрейпер предложил Аргентине легализовать биткоин



Венчурный инвестор и известный криптовалютный энтузиаст Тим Дрейпер посоветовал президенту Аргентины легализовать биткоин, чтобы улучшить экономическую ситуацию в стране.

Американский венчурный инвестор, как сообщается, на прошлой неделе встретился с президентом Аргентины Маурисио Макри (Mauricio Macri), чтобы обсудить экономические перспективы латиноамериканской страны.

Во время встречи Дрейпер  (Tim Draper) рассказал о потенциале новых технологий, таких как блокчейн и криптовалюты, для решения основных проблем в экономике Аргентины, включая девальвацию аргентинского песо, а также связанную с этим утечку специалистов из страны. Cointelegraph en Español цитирует Дрейпера:

«Мы говорили о биткоине и девальвации песо, и я предложил поспорить: если песо будет оцениваться дороже, чем биткоин, я удвою свои инвестиции в страну. Но если биткоин будет стоить дороже, чем песо, Аргентина легализует биткоин и объявит его национальной валютой. Это было бы идеальным решением».

После встречи Дрейпер объяснил свою позицию и отметил, что биткоин и блокчейн - это еще большая революция, чем интернет. Дрейпер заявил, что сейчас самое подходящее время для внедрения этой технологии в Аргентине, заявив, что это способствует глобальным изменениям в банковской, коммерческой и финансовой системах.

В этом интервью Дрейпер также предсказал, что цена биткоина вырастет до $250 000 в период с 2022 по 2023 год и криптовалюта будет занимать 5% мировой доли на всех рынках. Он уточнил, что, как только люди смогут использовать биткоин также легко, как песо или доллары, они выберут биткоин, потому что он «децентрализован, открыт и глобален». В феврале Тим Дрейпер утверждал, что криптовалюты вытеснят обычные деньги уже через пять лет.

Между тем, Аргентина в последнее время дружелюбно относится к новым разработкам в индустрии блокчейна и криптовалют. В начале марта правительство Аргентины согласилось инвестировать в блокчейн-стартапы инкубатора Binance Labs. А в середине месяца сообщалось, что Binance может запустить крипто-фиатную биржу в Аргентине. Кроме того, в середине февраля Аргентина и Парагвай провели первую сделку с оплатой в биткоинах.

https://bits.media/tim-dreyper-predlozhil-argentine-legalizovat-bitkoin/

Pages: 1 [2] 3 4
ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod