follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit


Author Topic: 🔥🔥🔥MITOSHI CRYPTOLOTTO🔥Майбутнє блокчейн ігор🔥🔥🔥  (Read 1832 times)

epidemia

 • Moderator
 • Padawan
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • Activity: 10304
 • points:
  9448
 • Karma: 1227
 • Suum cuique
 • Trade Count: (0)
 • Referrals: 50
 • Last Active: November 26, 2022, 07:39:23 PM
  • View Profile

 • Total Badges: 32
  Badges: (View All)
  10 Posts First Post Third year AnniversaryПроект Mitoshi - це наступне покоління онлайн-ігор і крипто лотерей, що працюють на технології блокчейн. Суть проекту полягає у випуску абсолютно справедливого, безпечного і прозорого досвіду криптолототехнікі, який легко доступний для світового ринку.

Mitoshi буде використовувати платформу blockchain і спеціальні контракти Ethereum для збору, розподілу коштів, а також для оплати комісій з продажу лотерей через свою реферальную програму. З розумними контрактами ні виграшні номери, ні лотерейні квитки не можуть бути підроблені. Mitoshi Cryptolotto буде децентралізованим співтовариством, що належить інтернет-спільноті - завдяки силі блокчейну. Звісно ж, що це дійсно міжнародна гра  - вона запропонує розіграші, які охоплюють не тільки Азію, але і Північну Америку, і Європу.


Mitoshi пропонує своїм користувачам широкий вибір лотерейних розіграшів. Кожна нічия містить масові виплати для її переможців. Mitoshi CryptoLotto матиме глобальне охоплення, дозволяючи будь-якій людині з усього світу брати участь в лотереях.

На даний момент, в даній галузі існує ряд проблем, які не можуть бути дозволені традиційним способом:

Відсутність прозорості. На жаль, реальність така, що багато етапів проведення лотереї можна сфальсифікувати. Це стосується в першу чергу справедливості визначення виграшного квитка або номера. Ці дані можна дуже просто зробити абсолютно випадковими. Лотерея, заснована на інтелектуальних контрактах, повинна враховувати кожну з цих проблем.
Відсутність інновацій. Традиційні лотереї не показали ніяких інновацій і не мають великої кількості можливостей для різноманітності в розробці ігор. Кріптолото Mitoshi запропонує свіжі і виграшні нічиї без шкоди для справедливості і його розважальної цінності.
Порушення регулювання. Тут виступають як регулятори, в більшій мірі, податки. Таким чином дуже сильно страждає призовий фонд лотерей, що також відштовхує аудиторію.
Довгі виплати. Довгий період від самого розіграшу до безпосередньої виплати - це постійна складова всіх основних традиційних лотерей. Це серйозна незручність для гравців, і практика, яку не можна допускати.
Затримка росту. Розширення ринків - це серйозна проблема в галузі через складність залучення нових гравців або збереження існуючих.

Саме для вирішення цих проблем і створена платформа Mitoshi. Використовуючи технологію Blockchain вона представляє кілька переваг для індустрії лотереї, роблячи її інтеграцію не тільки надзвичайно корисною, але і представляє її як вирішальний крок для подальшого розширення галузі.

Блокчейн характеризується такими якостями, як забезпечення прозорості та безпеки. А найголовнішою перевагою є цілодобовий доступ, необхідна лише наявність смартфона та Інтернету.

Крім того, децентралізована технологія - це спосіб боротьби з регуляторною політикою, яка перешкоджає зростанню лото-індустрії, роблячи свій ринок набагато більш розширюваним і привабливим. Потім Mitoshi CryptoLotto буде доступний в будь-який час і в будь-якому місці з легкістю транзакції, наданої через криптовалютність за допомогою технології blockchain.

Мобільний додаток Mitoshi


Мобільний додаток Mitoshi забезпечить постійний і простий доступ до платформи. Воно надасть можливість приєднання до будь-якої лотереї або виду спору. Додаток можна отримати через IOS і Android.
Будь-який бажаючий придбати квитки на лото, може зробити це через сайт платформи або через додаток. Там необхідно пройти реєстрацію, після якої користувачеві буде присвоєно унікальний гаманець. Так як платформа підтримує не тільки криптовалюту, але і фіат, то після надходження на рахунок гаманця ваші кошти перетворяться в токени, за допомогою яких ви вже зможете брати участь в різних заходах.

Токен Mitoshi


Токен Mitoshi - це утиліт-токен, який використовується виключно на однойменній платформі. Він буде виступати в якості платіжного засобу для участі в лотереях.

Символ токена - MTSH

Початок продажу токена - жовтень 2018 року

Закінчення продажу токена - серпень 2019 року

Загальна кількість випущених токенів - 1 000 000 000

Загальний обсяг токенів для продажу - 68 000 000

Soft cap - US $ 10.000.000

Hard Cap - US $ 100,000,000

Валюти - ETH, BTC, LTC, USD

Website: https://www.mitoshi.io/
Facebook: https://www.facebook.com/MitoshiCryptoLotto/
Twitter: https://twitter.com/mitoshicrypto
Telegram: https://t.me/Mitoshi_Crypto
Medium: https://medium.com/@mitoshicrypto
Steemit: https://steemit.com/blockchain/@mitoshicrypto
Reddit: http://www.reddit.com/user/mitoshicrypto
Github: https://github.com/loftchain/smart-contracts/blob/master/MTSH.sol


Code: [Select]
created by epidemia
MEW - 0x63064fDb508F287ceFd178e5Fd2Ca86E22804e1b

« Last Edit: January 07, 2019, 10:40:55 AM by epidemia »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod