follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Author Topic: 🔵[ANN]🔵Max Property Group - SOLUTIA IMOBILIARELOR IN SPATIUL BLOCKCHAIN 🔵  (Read 96092 times)

Offline BountyAgent

  • Agency
  • Jr. Member
  • *
  • Activity: 58
  • points:
    164
  • Karma: 4
  • TheGreatBM
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 5
  • Last Active: July 13, 2020, 07:55:41 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 14
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
« Last Edit: April 21, 2019, 10:03:28 PM by demirtasilker57 »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Jetonul MPG a fost listat deja în cadrul a 3 PLATFORME DE SCHIMB VALUTAR!

Aceste platforme sunt:

1. STEX (stex.com)
- MPG/BTC
- MPG/ETH

2. P2PB2B (p2pb2b.io)
- MPG/BTC
- MPG/ETH
- MPG/USD

3. SISTEMKOIN (sistemkoin.com)
- MPG/BTC
- MPG/ETH
- MPG/USDT
- MPF/TRY

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Pentru a putea vizualiza și a fi la curent cu toate știrile Max Property Group în limba română vă rog accesați pagina oficială de Facebook Max Property Group Platform - România!!!

Puteți accesa pagina aici - https://www.facebook.com/Max-Property-Group-Platform-Rom%C3%A2nia-506064179868764/?modal=admin_todo_tour

Pentru mai multe detalii în limba română despre acest proiect mă puteți contacta personal pe Facebook prin intermediul link-ului de mai sus!

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Suntem bucuroși să vă anunțăm că Max Property Group este acum live în cadrul aplicației Delta Direct!

Toate informațiile MPG de ultimă oră vor fi disponibile și accesabile de acum înainte direct din cadrul aplicației Delta Direct - Portofoliu de Urmărire de Bitcoin & Monede Crypto.

Asigurați-vă că aveți activată opțiunea de notificări pentru a putea primi știrile oferite direct prin intermediul aplicației și pentru a nu rata niciodată nimic!  8) 8) 8)

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵INFORMAȚII ADIȚIONALE LEGATE DE JETONUL MAX PROPERTY GROUP!🔵
« Reply #4 on: April 25, 2019, 10:25:00 AM »
Tot ce trebuie să știți legat de jetonul MPG! Cât de multe sunt în circulație, care este prețul, toate detaliile fiind menționate într-un singur loc!

Aruncă o privire aici -  https://buff.ly/2TTb86B

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵CONCEPTUL CREAT DE MAX PROPERTY GROUP ESTE UNUL FOARTE SOLID!🔵
« Reply #5 on: April 27, 2019, 07:23:46 PM »
O revizie a proiectului Max Property Group!

S-a publicat un articol olandez despre acest proiect. Articolul este scris de către CryptoBenelux.

Citiți articolul aici: https://buff.ly/2KKRmGm

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Știai că există posibilitatea de a investi în acest fond și de a primi o dobândă de mai mult de 10% pe an?

Găsești mai multe informații aici - https://funds.maxpropertygroup.com/mpf2/ - Aruncă o privire!

Toate detaliile legate de fondurile MPG pot fi accesate prin intermediul platformei aici - https://maxcrowdfund.com/

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
ȘTIAI CĂ...

Acum ai posibilitatea de a-ți transfera jetoanele MPG într-un alt cont MPG din cadrul platformei!!!

Această tranzacționare are un cost/taxă de doar 0.00005 MPG!

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵MAX PROPERTY GROUP – ȘTIRI LEGATE DE STRUCTURAREA COMPANIEI!🔵
« Reply #8 on: April 30, 2019, 09:04:08 AM »
Dragă Comunitate MPG,

Am dori să anunțăm două noi parteneriate, ambele având scopul de a expune Platforma Max de Finanțare Participativă unei audiențe globale enorme. Aceste parteneriate vor permite ca și utilizatorii colaboratori ai platformei să investească în proiectele listate în cadrul platformei prin folosirea jetoanelor de care dispun (imediat ce vom obține licențele necesare).

Primul parteneriat pe care dorim să îl anunțăm este cu AssetStream, o platformă de micro-finanțare ce și-a luat angajamentul de a lucra spre a obține egalitatea socială. Această companie servește o audiență mare de indivizi din țările în dezvoltare, inclusiv cei 1.7 miliarde de cetățeni ce lucrează cu băncile.

MPG și AS lucrează spre a obține integrarea directă dintre platformele de blockchain Max Property Group și AssetStream. Acest lucru va permite ca utilizatorii din cadrul AssetStream să participe în cadrul oportunitățile de investire Max Property Group în mod direct din platforma AssetStream prin intermediul schimburilor de jetoane de garanție. Pentru mai multe detalii vă rog să vă uitați peste comunicatul de presă re-postat aici.

Cel de-al doilea parteneriat este cu English Forward, cea mai mare comunitate englezească de învățare la nivel global, cu peste 250 de milioane de utilizatori rezervați încă de la înființarea companiei. English Forward conține un site cu această comunitate vastă de clienți și o platformă englezească, inovativă educațională. Ambii, atât tutorii cât și studenții din cadrul platformei, vor putea să acceseze produsele de investire MPG direct din cadrul platformei English Forward, astfel expunând Platforma Max de Finanțare Participativă și produsele ce sunt listate în cadrul ei la milioane de oameni la nivel global. (Comunicatul de presă va urma de îndată ce articolul va fi aprobat de ambele părți și postat de către editori.)

Alte parteneriate adiționale vor fi anunțate în curând, în concordanță cu intenția noastră de a ne extinde colaborările și de a încuraja adopția în masă a Platformei Max de Finanțare Participativă, și odată cu ea și sistemul de blockchain MPG și jetoanele MPG.

Actualizările noastre regulate și lunare, ce vor include și aspecte legate de dezvoltările tehnice ale proiectului, vor fi oferite la începutul lunii mai.

Toate cele bune,
 Mark Lloyd CEO

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵Max Property Group - Știri legate de structura proiectului!🔵
« Reply #9 on: May 04, 2019, 02:13:28 PM »
Dragă Comunitate MPG,

Vinerea trecută am primit documentele de încorporare ale Platformei Max de Finanțare Participativă B.V., aducând laolaltă contul de garanție al Platformei Max și fundamentul de administrare al securității în baza Platformei Max, acestea fiind necesare pentru aplicațiile făcute pentru obținerea licențelor autorităților financiare de care noi avem nevoie. Drepturile de proprietate și funcțiile pentru aceste companii sunt precum urmează:

Platforma Max de Finanțare Participativă B.V. – Această companie este deținută 100% de către Max Property Group B.V. ce va fi și operatoarea platformei.

Alăturarea Fundației de Garanție a Platformei – Această fundație va acționa ca agent de garanție pentru un cont ce este aplicat prin intermediul aplicației TransferWise. Acest lucru va permite ca Platforma Max să își poată încărca soldurile în 21 de monede diferite, inclusiv USD, EUR, GBP, AUB, BRL, CAD, CHF, DKK, HKD, JPY, NZD, PLN, TRY, SGD, SEK și alte câteva.

Alăturarea Fundației de Administrare a Securității Platformei Max – Această Fundație va acționa ca garanție a securității și va înregistra taxa preluată pentru proiecte/imobile în care utilizatorii pot investi prin intermediul Platformei Max.

Odată ce echipa de dezvoltare a integrat procesul de automatizare a verificării de documente de identificare personală și a făcut legătura între conturile bancare, utilizatorii vor putea să își încarce soldurile și să facă investiții directe în cadrul proiectelor de strângere de fonduri disponibile. Acesta va fi un pas mare spre a obține întreagă funcționalitate dorită a platformei.

Pașii ce vor urma a fi finalizați: automatizarea plăților, sistemul de notificări, cerința obligatorie de a avea jetoane MPG pentru a putea crea active, investiția în active, transferul de active, listarea de imobile, înregistrarea detaliilor legate de administrarea de imobile, etc.
 
Suntem încrezători că veți aprecia complexitatea și amploarea funcționalităților ce sunt pe cale de a fi dezvoltate în cadrul Platformei Max, și vă mulțumim pentru răbdare și sprijinul constant de care ați dat dovadă.

Toate cele bune,
Mark Lloyd
CEO

Notă! Comunicatul de presă referitor la colaborarea cu compania English Forward s-a publicat azi în cadrul site-ului Cryptopolitan.

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵Max Property Group - Fondul de investiții MPG UK!🔵
« Reply #10 on: May 08, 2019, 07:35:15 AM »
Sunteți la curent cu oportunitățile de investire excepționale oferite de MPG? Nu mai așteptați, investiți acum!

- dobândă fixă de 10% pe an
- plus 30% rată din profitul final
- rentabilitatea proiectului este de 13%+ pe an

POȚI DEJA INVESTI ÎNCEPÂND DE LA SUMA DE 1 000 DE EURO!

Dobânzile se plătesc anual! Mai multe informații aici - https://buff.ly/2WqQJmu


Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵Max Property Group - În căutare de parteneriate noi!🔵
« Reply #11 on: May 11, 2019, 05:21:57 PM »
Directorul proiectului Max Property Group, Mark Lloyd, a zburat tocmai până în India pentru a explora potențialele oportunități de colaborare din una dintre cele mai rapide economii globale, în creștere!

Citește mai multe pe această temă prin intermediul articolului nostru de pe Medium: https://buff.ly/2GUCLTB

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Dragă comunitate,

Suntem bucuroși că vă putem spune că nu demult am reușit să adăugăm câteva noi imobile în cadrul Fondului MPG II și Fondului MPG UK.

În cadrul Fondului MPG UK am adăugat o casă cu 7 dormitoare. Acest imobil este situat pe strada Bishopton, în Stockton. L-am achiziționat la suma de £135,000.00 și ne generează un venit net, anual din chirie de £21,400. Asta înseamnă că rata rentabilității este de 18,85%.

În cadrul fondului olandez, Fondului MPG II, am introdus două imobile. Primul imobil este localizat pe Pleinweg 80B, Rotterdam. Casa este situată în apropiere de zona centrală a Rotterdam-ului de Sud, o zonă ce va fi complet transformată în următorii câțiva ani. Imobilul a fost achiziționat la suma de €120,000.00, iar rata brută a rentabilității este de 6.9%.

Ultimul imobil cumpărat este în zona Wolphaertsbocht 279-C, Rotterdam. Acest imobil este o casă la parter, cu grădină și este situată în districtul Carnisse. Districtul și străzile înconjurătoare vor fi complet renovate în anii ce vin. Imobilul a fost achiziționat la suma de €122,300.00 și are o rată brută a rentabilității de 6.9%.

Sperăm că sunteți bucuroși în legătură cu aceste știri și că sunteți mulțumiți că muncim din greu în spatele scenei.

Toate cele bune,
Mark Lloyd
CEO

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
Suntem bucuroși să vă anunțăm că am adăugat câteva imobile noi în cadrul Fondului Imobiliar MPG UK și Fondului Imobiliar MPG II. Aceste imobile au un randament brut de 6.9% până la 18.85%!

Sunteți interesat/ă în a investi în vreunul din portofolii? În acest caz puteți chiar acum vizita site-ul MPG și să aflați mai multe - https://maxcrowdfund.com/

Offline bianca_mates

  • Member
  • *
  • Activity: 128
  • points:
    190
  • Karma: 1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 25, 2020, 04:25:20 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 10
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fourth year Anniversary
🔵Max Property Group – Actualizări tehnice din luna mai 2019!🔵
« Reply #14 on: May 22, 2019, 11:19:50 AM »
Dragă Comunitate MPG,

În fiecare lună vă oferim câte o știre tehnică, iar pentru luna mai veți vedea mai jos toate detaliile de acest gen. Există mereu multe de făcut, dar echipa MPG se bucură de progresul constant pe care îl are.

Actualizările finalizate din lunile aprilie și mai sunt:

•   Securitatea platformei a fost îmbunătățită
•   S-a adăugat opțiunea de convorbire prin chat în cadrul paginii web pentru a îmbunătății serviciile cu clienții
•   S-a implementat conversia automată a comisioanelor primite în jetoane MPG
o   Rata de schimb valutar se bazează pe rata de pe CoinMarketCap
•   Am redefinit tabelul în care sunt expuse comisioanele
•   Am creat și folosim un script de conversie a tuturor comisioanelor existente
•   Acum permitem și seturi de simboluri definite în formulare web
•   Am implementat editarea de text pentru anumite linii în modulul de traduceri, în special în paginile de conținut precum este documentul cu Termeni și Condiții și cel cu Politica de Confidențialitate
•   Am redefinit tabelul de active pentru a oferii informații relevante
•   Am implementat introducerea de [data primirii banilor] pentru a ne asigura că calculele legate de dobânzile investițiilor se calculează corect
•   Am realizat și implementat un sistem electronic prin care Activele (din UK, Germania, Olanda) să arate informații consecvente în cadrul site-ului https://maxpropertygroup.com
•   Am schimbat design-ul și afișarea câmpurilor din cadrul categoriei de Imobile Marcate
•   Am rezolvat problemele legate de traduceri în secțiunea de descriere din pagina cu detaliile de Activ
•   Am implementat un sistem cu activități administrative ce permite verificarea de conturi bancare și crypto
•   Aceeași structură va fi folosită și pentru verificarea de documente personale
•   Am schimbat și actualizat pagina de Profil, precum și secțiunea cu adresa, cu detaliile sociale ți cu notificările
•   Am gestionat conturile bancare
•   Am gestionat conturile crypto
•   Am făcut schimbări minore la pagina principală cu detaliile utilizatorului
•   Problema cu locația utilizatorului a fost și ea rezolvată prin eludarea serverelor Cloudflare pentru a identifica actuala locație în loc de locația serverului DF

Momentan echipa de dezvoltare lucrează la următoarele:

•   Identificarea utilizatorului
o   Restructurarea procesului a fost deja făcută
o   Integrarea API cu Sum & Sub a fost și ea făcută
o   Implementarea Interfaței Utilizatorului este în curs de procesare pentru săptămâna viitoare 
•   Câteva mici schimbări & remedieri de erori sunt pe cale de a fi rezolvate săptămâna ce vine
 
Următoarele mari schimbări ce se vor implementa sunt:

•   Actualizarea cu taxelor platformei se va adăuga site-ului (plata fiind în jetoane MPG)
•   Se va implementa o structură cu taxe, unde
o   Taxele în MPG vor fi transferate automat în portofelul necesar
o   Cantitatea totală de MPG va fi actualizată automat
o   Cantitatea de jetoane MPG în circulație va fi actualizată automat
•   Se va adăuga opțiunea de asociere de cont bancar contului MPG
o   Momentan căutăm ofertanți (bănci) deoarece nu toate băncile funcționează  (doresc să) investească cu firme / companii de blockchain
•   Odată ce opțiunea de asociere a contului bancar este activată, utilizatorii pot să își încarce soldul în cadrul platformei și să investească automat în Active, iar dobânzile vor fi plătite în soldul lor fie prin
o   Retragere de numerar în contul bancar, fie prin
o   Reinvestirea banilor în proiecte disponibile de strângere de fonduri

Mai sunt și alte parteneriate interesante ce urmează a fi încheiate și vor fi în curând anunțate, dar vom lăsa aceste știri pentru următorul buletin informativ.

Dacă aveți orice întrebări și/sau nelămuriri în legătură cu actualizările de mai sus, nu ezitați să ne contactați.

Toate cele bune,
Erwin van Kekem
Directorul Departamentului Tehnologic

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod