follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here

Poll

Що є більш прибутковим?

Баунті
Airdrop
Амбассадори
Інвестиції
Інше (напишіть свій варіант у гілці, буде цікаво подискутавати)

Author Topic: Баунті - минуле століття  (Read 23469 times)

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Баунті - минуле століття
« on: November 28, 2018, 12:20:30 AM »
Всім привіт!

Мій досвід в баунти почався на початку цього року.
Довго я розгойдувалася і довго розбиралася, навіть брала участь в сумнозвісному токенго (не реклама). Мені просто потрібен був приклад як потрібно робити і як не потрібно.

Пройшов майже рік і я можу з упевненістю сказати одне: баунті - це копійки. Хоч і не завжди. Завжди є виключення з правил.

Можна брати проект, який веде баунті, але вже зібрав хард. Таких мало, дуже мало, але такі є. Такі проекти - це 99,99% успішні проекти. Але ось чи багато в них можна заробити? Зараз баунтісти розумні і відразу бачать де є толк.

Можна брати завідомо успішний проект, про який різні рейтингові сайти дають високі оцінки. Таких проектів теж мало, і ще менше тих, у яких є баунті, але вони теж є. Такі проекти взагалі потрібно намагатися брати по максимуму, і підпис, і соціалки, і телегу, і статті з відосами та й по кілька штук бажано. Тоді буде результат.

А можна взагалі іншим шляхом. Програма бренд амбасадорів. Я, наприклад, вибрала для себе проект, який вже торгується, команда якого активно розвивається, партнерства нові постійно, сфера IoT, дуже популярна зараз і великий обсяг сегмента.

Таких проектів мало, які пропонують подібні програми. Але ніхто не забороняє писати адмінам і пропонувати свої послуги.

Особисто моя думка виходячи з досвіду - краще брати один такий проект і вести його в усіх напрямках, які вам доступні, ніж шукати величезну кількість баунті в надії, що хоч парочку з них вистрілять.


А що думаєте ви з цього приводу? Чи є майбутнє у подібних програм амбасадорів та де ви заробили свої мільйони?




Всім привіт!
Трохи відповідей на питання, які задавали в цій гілці, щоб довго не шукали інформацію ті, кому буде цікаво :)

Амассадор - це представник проекту, регіональний представник, представник в соціальних мережах і т.д.
Позиція посла в проекті - це звичайно не співзасновник проекту або його якийсь директор з розвитку, тобто на головну сторінку проекту на сайті ви навряд чи потрапите, хоч все можливе і цей факт я не виключаю, але ви є частиною команди, отримуєте безпосередній доступ до спілкування з командою і іншими послами і станете частиною проекту, де ви зможете зробити реальний вплив на успіх і зростання проекту, а також ви зможете отримувати ресурси і останні новини про проект і багато інших цікавих речей. Серед інших переваг, ви зможете отримати доступ до останньої інформації / новин, бета-тестування нових функцій, доступ до закритих груп, корпоративному одягу / аксесуарам, токенів і участі в конкурсах.

Які обов'язки входять в таку посаду?
Кожен проект може встановити свої обов'язки і вимоги. Але стандартний пакет - представляти в своєму місті / регіоні, управляти спільнотами, створюючи контент і рекламні матеріали на різних платформах, пошук нових можливостей для проекту, партнерство, організовувати заходи, представляти проект в соціальних мережах, допомога в технічній розробці, аудит і т.д .

Як знайти такий проект?
Чесно, дуже складно. Мені запропонували самі адміни в групі заповнити заявку, аж надто мене все цікавило про проект і я постійно задавала питання.
В іншому проекті я сама запропонувала свої послуги, там моє бажання теж сприйняли позитивно.

Як вибрати проект?
Це питання мучить всіх в крипті. Від інвесторів до еірдроперов. Так що тут у кожного свій підхід.
Особисто мій підхід - це вибирати проект, до якого лежить душа, ісо було 100% успішним, токен торгується (в ідеалі).
Ніхто ж не обмежує вас рамками проведення ІСО для такої роботи.


Для тих, хто цікавився що це за проект такий цікавий
Проект називається IoTeX. Тема Інтернету речей зараз активно розвивається і йде вперед.
Сайт проекту - iotex.io.
Ознайомитеся з проектом, з усією інформацією і взагалі чим проект займається і як розвивається.
 
Офіційні канали та групи IoTeX:
🔹Канал Анонсов IoTeX
🔹English
🔹Russian

Приєднуйтесь до телеграму. Питання можете ставити в Телеграмі або ж російська гілка на цьому форумі https://www.altcoinstalks.com/index.php?topic=65138.msg383040#msg383040


Саме інформацію про саму програму Амбассадор можете знайти за посиланням MEDIUM.

Там же можете заповнити заявку на участь в програмі.

Якщо будуть питання - не соромтеся, задавайте.

P.S. не реклама :)
« Last Edit: February 07, 2019, 02:15:27 PM by Dushanya »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Баунті - минуле століття
« on: November 28, 2018, 12:20:30 AM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here


Offline epidemia

  • Moderator
  • Padawan
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 10641
  • points:
    14003
  • Karma: 1451
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 50
  • Last Active: Today at 07:03:42 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 34
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #1 on: November 28, 2018, 06:44:46 AM »
"Особисто моя думка виходячи з досвіду - краще брати один такий проект і вести його в усіх напрямках"

З одного боку, я з Вами повністю згоден! Але який проект обрати? Якщо слідувати такій логіці, то потрібно шукати проект з монетою, що вже торгується (як у Вашому випадку). Ні в якому разі не витрачати свій час на "ноунейм убивцю біткоїна", адже витративши пів року можна отримати тільки дирку з бублика.
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
██████████████████████████████
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
██████████████████████████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Offline Papa Joy

  • Baby Steps
  • *
  • Activity: 43
  • points:
    207
  • Karma: 8
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 09, 2021, 10:56:51 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 12
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #2 on: November 28, 2018, 02:01:16 PM »
Всім привіт!

Мій досвід в баунти почався на початку цього року.
Довго я розгойдувалася і довго розбиралася, навіть брала участь в сумнозвісному токенго (не реклама). Мені просто потрібен був приклад як потрібно робити і як не потрібно.

Пройшов майже рік і я можу з упевненістю сказати одне: баунті - це копійки. Хоч і не завжди. Завжди є виключення з правил.

Можна брати проект, який веде баунті, але вже зібрав хард. Таких мало, дуже мало, але такі є. Такі проекти - це 99,99% успішні проекти. Але ось чи багато в них можна заробити? Зараз баунтісти розумні і відразу бачать де є толк.

Можна брати завідомо успішний проект, про який різні рейтингові сайти дають високі оцінки. Таких проектів теж мало, і ще менше тих, у яких є баунті, але вони теж є. Такі проекти взагалі потрібно намагатися брати по максимуму, і підпис, і соціалки, і телегу, і статті з відосами та й по кілька штук бажано. Тоді буде результат.

А можна взагалі іншим шляхом. Програма бренд амбасадорів. Я, наприклад, вибрала для себе проект, який вже торгується, команда якого активно розвивається, партнерства нові постійно, сфера IoT, дуже популярна зараз і великий обсяг сегмента.

Таких проектів мало, які пропонують подібні програми. Але ніхто не забороняє писати адмінам і пропонувати свої послуги.

Особисто моя думка виходячи з досвіду - краще брати один такий проект і вести його в усіх напрямках, які вам доступні, ніж шукати величезну кількість баунті в надії, що хоч парочку з них вистрілять.


А що думаєте ви з цього приводу? Чи є майбутнє у подібних програм амбасадорів та де ви заробили свої мільйони?
Ви часом не Kava Coin амбасадор?

Offline Kristal

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 832
  • points:
    923
  • Karma: 73
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: August 18, 2019, 08:36:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #3 on: November 28, 2018, 05:29:45 PM »
Але не завжди вдається відшукати такий проект. Та й досвіду в відборі проектів не кожному вистачає.

Але про мільйони говорити ще зарано. Мабудь, в наступному році буде зрозуміло, який маємо прибуток від праці цілого року.

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #4 on: November 28, 2018, 06:01:25 PM »
"Особисто моя думка виходячи з досвіду - краще брати один такий проект і вести його в усіх напрямках"

З одного боку, я з Вами повністю згоден! Але який проект обрати? Якщо слідувати такій логіці, то потрібно шукати проект з монетою, що вже торгується (як у Вашому випадку). Ні в якому разі не витрачати свій час на "ноунейм убивцю біткоїна", адже витративши пів року можна отримати тільки дирку з бублика.

Повністю з вами згодна! На такі вбивці можна вітратити 100% часу, а потім закинуте це все діло і таксувати і розповідати, що крипта то все лохотрон.


Всім привіт!

Мій досвід в баунти почався на початку цього року.
Довго я розгойдувалася і довго розбиралася, навіть брала участь в сумнозвісному токенго (не реклама). Мені просто потрібен був приклад як потрібно робити і як не потрібно.

Пройшов майже рік і я можу з упевненістю сказати одне: баунті - це копійки. Хоч і не завжди. Завжди є виключення з правил.

Можна брати проект, який веде баунті, але вже зібрав хард. Таких мало, дуже мало, але такі є. Такі проекти - це 99,99% успішні проекти. Але ось чи багато в них можна заробити? Зараз баунтісти розумні і відразу бачать де є толк.

Можна брати завідомо успішний проект, про який різні рейтингові сайти дають високі оцінки. Таких проектів теж мало, і ще менше тих, у яких є баунті, але вони теж є. Такі проекти взагалі потрібно намагатися брати по максимуму, і підпис, і соціалки, і телегу, і статті з відосами та й по кілька штук бажано. Тоді буде результат.

А можна взагалі іншим шляхом. Програма бренд амбасадорів. Я, наприклад, вибрала для себе проект, який вже торгується, команда якого активно розвивається, партнерства нові постійно, сфера IoT, дуже популярна зараз і великий обсяг сегмента.

Таких проектів мало, які пропонують подібні програми. Але ніхто не забороняє писати адмінам і пропонувати свої послуги.

Особисто моя думка виходячи з досвіду - краще брати один такий проект і вести його в усіх напрямках, які вам доступні, ніж шукати величезну кількість баунті в надії, що хоч парочку з них вистрілять.


А що думаєте ви з цього приводу? Чи є майбутнє у подібних програм амбасадорів та де ви заробили свої мільйони?
Ви часом не Kava Coin амбасадор?

Ні, на жаль, а може і не на жаль ,такого проекту я не знаю

Offline Betim

  • Sr. Member
  • *
  • Activity: 607
  • points:
    921
  • Karma: 90
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: December 15, 2021, 10:45:54 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #5 on: November 28, 2018, 06:26:56 PM »
Згоден з автором топіка, я теж зіткнувся з тим, що участь у великій кількості баунти зменшує шанси заробити, тому що не встигаєш за всіма належним чином стежити, спілкуватися в групах, читати новини проектів. Набагато краще дійсно вибрати кілька проектів і брати активну участь в ïх просуванні, але для початку поспілкуватися з командою, почитати White Paper, тоді можна отримати максимально велику кількість токенiв цього проекту плюс завдяки вашій активності проект буде успішніше. Всі інші способи, участь в аірдропах, репости і лайки в твіттері і фейсбуці приносять копійки і захаращують гаманець зайвими токенами.

Offline kokoska

  • Legendary
  • *
  • Activity: 1871
  • points:
    3822
  • Karma: 226
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: January 27, 2024, 12:57:39 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 24
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #6 on: November 28, 2018, 08:45:36 PM »
Чому баунті минуле? У вас також є підписна баунті кампанія, з якої отримаєте токени, які можуть коштувати багато. Саме головне, щоб всі баунті кампанії не були скамами і тоді ціна за любий токен піде вверх.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Re: Баунті - минуле століття
« Reply #6 on: November 28, 2018, 08:45:36 PM »


Offline saniksin

  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 178
  • points:
    808
  • Karma: 29
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: April 26, 2022, 03:32:06 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #7 on: November 28, 2018, 10:00:30 PM »
Баунті - не копійки. Якщо ви заробляєте копійки - це не значить що всі інші також так отримують.
Розвивайтесь, аналізуйте, намагайтесь розуміти що саме не так.  :)

Якщо з цілого пулу до вас доходять лише копійки, дивіться що роблять ті хто отримує набагато більше.
В мене 2 місяці підряд менш ніж 800$ з баунті не виходить. І уваги не більше 2-х годин в день (з вихідними!)
« Last Edit: November 28, 2018, 10:44:39 PM by saniksin »

Offline Yarik044

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 523
  • points:
    834
  • Karma: 118
  • https://hyip.city
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 08, 2021, 01:54:26 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #8 on: November 28, 2018, 10:57:00 PM »
Наразі є два проекти у портфелі, монети яких вже у активних торгах, не скажу, що я у захваті. По перше обидва проекти виділяють маленькі пули для баунті. По-друге просто величезна кількість учасникі. І по третє, навіть такі проекти в жодному разі не гарантують вам виплати за участь у баунті.
█▌                     ▐█
██▌                   ▐██
█▐█▌                 ▐█▌█
█ ▐█▌               ▐█▌ █
█  ▐█▌             ▐█▌  █
█   ▐█▌           ▐█▌   █
█    ▐█▌         ▐█▌    █
█     ▐█▌       ▐█▌     █
█      ▐█▌     ▐█▌      █
▀███████████████████████▀
  ▀█▄   ▐█▌   ▐█▌   ▄█▀
    ▀█▄  ▐█▌ ▐█▌  ▄█▀
      ▀█▄ ▐█ █▌ ▄█▀
        ▀█▄▐█▌▄█▀
          ▀███▀
.
VOLENTIX
...Decentralized Change...
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ANN
.
                ▄█████▄▄   
█▄             ████████████▀
████▄         █████████████▀
▀████████▄▄   ████████████
▄▄████████████████████████
 █████████████████████████
 ▀███████████████████████
   █████████████████████
    ▀█████████████████▀
      ▄█████████████▀
▄▄███████████████▀
   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
                      ▄▄████
                ▄▄▄████████▌
          ▄▄▄███████▀▄█████
     ▄▄█████████▀▀ ▄██████▌
▄▄███████████▀  ▄█████████
 ▀▀▀█████▀    ▄██████████▌
       ██   █████████████
        █▄ █████████████▌
        ▐█▄███▀▀████████
         ███▀    ▀▀████▌
                    ▀▀█























▄▄███████████▄▄
▄█▀▀           ▀▀█▄
▄█    █       █    █▄
█▌    ██     ██    ▐█
█▌    █ █   █ █    ▐█
█▌    █  █ █  █    ▐█
█▌    ▀█▀▀█▀▀█▀    ▐█
▀█      ▀███▀      █▀
▀█▄▄           ▄▄█▀
▀▀███████████▀▀
.
BETA TESTER
Designed by Zpectrum
[/td][/tr][/table]

Offline Yuliya2404

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 394
  • points:
    556
  • Karma: 66
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: September 07, 2019, 11:33:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 17
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #9 on: November 28, 2018, 11:24:28 PM »
Я чудово розумію думку автора. Я раніше вела просто дуже багато баунті, постійно блокував твітер, не вистачало часу на всі проекти. Потім почала аналізувати, знайшла джерела, які дають більш менш гідні проекти. Зараз веду вже набагато менше баунті, кожному проекту приділяю достатньо часу, в деяких навіть статті пишу (раніше взагалі часу не було).

Не думаю, що потрібно вести одну кампанію як пише автор. Ви ніколи не можете бути впевнені у 100% виплаті, чи в тому, що в один день не відбудеться різкий дамп і ви залишитесь ні з чим.
Вважаю, що для власної страховки потрібно вести 10-20 баунті, з розрахунку, що якась частина не виплатить, а якась виплатить копійки.
███▌
 ▐██▌
   ███
    ▐██▌
      ███
 ███   ▐██▌                  ██
 ████    ███               ████
 █████▌   ▐██▌           █████
 ███ ███    ███        ████ ███
 ███  ▐██▌   ▐██▌    ████   ███
 ███    ███    ██ ████     ███
 ███     ▐██▌   █████       ███
 ███       ███   ▐█▌        ███
 ███        ▐██▌            ███
 ███          ███           ███
 ███           ███         ███
                 ▐██▌
                  ▐██
                    ██▌
                      ████




..DIGITAL CRYPTO.............
..WEALTH MANAGEMENT..
..PLATFORM.......................

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

        ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  ████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

Offline Fenix

  • Legendary
  • *
  • Activity: 2595
  • points:
    55019
  • Karma: 160
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 14, 2024, 03:10:38 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 2500 Posts
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #10 on: November 28, 2018, 11:46:26 PM »
Ви просто приєдналися до проектів баунті в несприятливий час.  В цьому році ми дійсно заробляємо копійки.  Проте минулий рік був  значно кращий.  Навіть звичайний учасник на форумі btt  за участь в підписній кампанії рідко коли приносив менше тисячі доларів прибутку. Я надіюсь,  що після того,  як ринок знову підніметься, а особливо,  якщо буде державне регулювання цього виду діяльності,  ми зможемо знову заробляти значні суми.  Поки  що  цей ринок тільки почав розвиватися.

.FX..BOX.
 
▄████████████████████████████████████████▄
███                                    ███
███                          ▄██▄      ███
███                         ▄█████▄    ███
███   ▄▄                   ▄████████▄  ███
███  ▄███▄                █████▀██████▄███
███ ███████▄             █████▀  ▀████████
█████████████▄         ▄█████      ▀██████
███████▀▀██████▄      ▄█████         ▀████
██████    ▀██████▄   ██████            ▀██
█████       ▀██████▄██████             ▄
███▀          ▀██████████              ██▄
██▀             ▀▀█████▀               ███
█▀                 ▀██▀                ███
▀ ▄                  ▀                 ███
▄██                                    ███
▀████████████████████████████████████████▀
 
INVESTING, TRADING,
LOTTERY, MARKET
PREDICTIONS.
 
              ▄▄███
        ▄▄▄██▀████
  ▄▄▄█████▀ ▄█████
▀█████▀▀ ▄███████
       ▄█████████
       ██▀██████
       ▀    ▀▀█▀


██▀▀█▄       ▄█▀
 ▀█▄ ▀█▄   ▄█▀
   ▀█▄ ▀█▄█▀
     ▀█  █▄
    ▄█▀█▄ ▀█▄
  ▄█▀   ▀█▄ ▀█▄
▄█▀       ▀█▄▄██
 
GAMEFI  ◼  NFT  ◼  DEFI  ◼  CURRENCY TRADING
CURRENCY TRADING  ◼  DEFI  ◼  NFT  ◼  GAMEFI
               │
     │      ███
     │      ███
    │     ███
███  │     ███
███ ███ ███ ███
███ ███ ███ ███
███ ███ ███ ███
███ ███ ███ ███
███ ███     │
███ ███     │
    │
 
 
.FOREX..TRADING FROM $1.
 
.READ MORE.

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #11 on: November 29, 2018, 01:55:07 AM »
Всім, хто пише про заробіток більше 20 баксів на баунті - приклад у студію!)))



Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #12 on: November 29, 2018, 02:07:25 AM »
Чому баунті минуле? У вас також є підписна баунті кампанія, з якої отримаєте токени, які можуть коштувати багато. Саме головне, щоб всі баунті кампанії не були скамами і тоді ціна за любий токен піде вверх.

Підписну, як ви влучно помітили, я зробили сама, власноруч, і саме того проекту, в якому я працюю як бренд амбасадор, і токен якого коштує, не біткоін, але є до чого йти ;). Це моя власна ініціатива. Наче здається, що робити те саме, як і в баунті, але різниці є суттєві і дуже.

Offline Yarik044

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 523
  • points:
    834
  • Karma: 118
  • https://hyip.city
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 08, 2021, 01:54:26 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 20
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #13 on: November 29, 2018, 04:41:16 AM »
Всім, хто пише про заробіток більше 20 баксів на баунті - приклад у студію!)))

Легко, wes токен, тільки за участь у кампанії фейсбук та твіттер за 4 тижні вийшло на даний час, при токені який вже на біржі близько 400-600$.
█▌                     ▐█
██▌                   ▐██
█▐█▌                 ▐█▌█
█ ▐█▌               ▐█▌ █
█  ▐█▌             ▐█▌  █
█   ▐█▌           ▐█▌   █
█    ▐█▌         ▐█▌    █
█     ▐█▌       ▐█▌     █
█      ▐█▌     ▐█▌      █
▀███████████████████████▀
  ▀█▄   ▐█▌   ▐█▌   ▄█▀
    ▀█▄  ▐█▌ ▐█▌  ▄█▀
      ▀█▄ ▐█ █▌ ▄█▀
        ▀█▄▐█▌▄█▀
          ▀███▀
.
VOLENTIX
...Decentralized Change...
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ANN
.
                ▄█████▄▄   
█▄             ████████████▀
████▄         █████████████▀
▀████████▄▄   ████████████
▄▄████████████████████████
 █████████████████████████
 ▀███████████████████████
   █████████████████████
    ▀█████████████████▀
      ▄█████████████▀
▄▄███████████████▀
   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
                      ▄▄████
                ▄▄▄████████▌
          ▄▄▄███████▀▄█████
     ▄▄█████████▀▀ ▄██████▌
▄▄███████████▀  ▄█████████
 ▀▀▀█████▀    ▄██████████▌
       ██   █████████████
        █▄ █████████████▌
        ▐█▄███▀▀████████
         ███▀    ▀▀████▌
                    ▀▀█























▄▄███████████▄▄
▄█▀▀           ▀▀█▄
▄█    █       █    █▄
█▌    ██     ██    ▐█
█▌    █ █   █ █    ▐█
█▌    █  █ █  █    ▐█
█▌    ▀█▀▀█▀▀█▀    ▐█
▀█      ▀███▀      █▀
▀█▄▄           ▄▄█▀
▀▀███████████▀▀
.
BETA TESTER
Designed by Zpectrum
[/td][/tr][/table]

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #14 on: November 29, 2018, 09:22:55 PM »
Всім, хто пише про заробіток більше 20 баксів на баунті - приклад у студію!)))

Легко, wes токен, тільки за участь у кампанії фейсбук та твіттер за 4 тижні вийшло на даний час, при токені який вже на біржі близько 400-600$.

Виходячи з назви токену та проекту не важко було зробити разрахунки. Далеко не ходила, спредшит фейсбуку, перший в списку - найбільше токенів. За перерахунком по курсу на якійсьтотаммаловідомій, точніше нікомуневідомій, біржі, війшло 75. 5 доларів. прсумувати і твіттер не так важко. тим паче, що токенів там набагато менше ніж за фб. Отже, де ви взяли такі цифри за соціа - велике питання.

Інфа недостовірна.

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod