follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit . Altcoins Talks Shop Shop


This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open

Poll

Що є більш прибутковим?

Баунті
Airdrop
Амбассадори
Інвестиції
Інше (напишіть свій варіант у гілці, буде цікаво подискутавати)

Author Topic: Баунті - минуле століття  (Read 23358 times)

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #30 on: December 13, 2018, 06:53:58 PM »
Чи є майбутнє у подібних програм амбасадорів та де ви заробили свої мільйони?[/b]
Про амбасадорів і хто це. Зараз проходжу певне навчання по маркетингу і темою на самостійне опрацювання було дізнатися про амбасадорів (хто це та навіщо вони). От що я нарила:

Амбасадор - це справжні фанати бренду. Взаємини з ними, як правило, будуються на НЕКОМЕРЦІЙНІЙ основі, оскільки цим людям спочатку цікавий бренд. За власною ініціативою вони активно поширюють інформацію про нього в соцмережах, в своїх особистих блогах і т. д.

Яка мета роботи з Амбассадором?
Створити атмосферу довіри між ними та представниками марки, стимулювати активність Амбассадорів в соцмережах, посилити поширення інформації, яку компанія хоче дати про себе або про свої продукти.

Які завдання амбассадорської програми?
Це відбір активних, які цікавляться брендом користувачів в соцмережах, формування бази цих користувачів, проведення заходів, спрямованих на досягнення мети, про яку сказано вище.

Майданчики для пошуку Амбасадорів- це соцмережі, тематичні форуми, сайти для відгуків; в залежності від бренду можуть бути задіяні також спеціалізовані майданчики.

В першу чергу - це, активні користувачі соцмереж, фанати марки, які регулярно пишуть про продукти бренду в своїх особистих блогах. Далі - це активні користувачі форумів і сайтів з відгуками. Вони ведуть комунікацію на тематичних майданчиках, виступаючи адвокатами бренду.

Також - це адміністратори профільних ком'юніті в мережі, тобто ентузіасти, які заводять спільноти, паблік, групи, сторінки про бренд або про його продукти; самостійно наповнюють їх регулярним контентом, що публікують матеріали, які консультують користувачів. А також найактивніші і постійні учасники дискусій на офіційних каналах бренду в соціальних мережах.

З цього можна зробити висновок, що заробіток амбассадору випадає рідко, тому перспектива не є перспективною... Та з іншого боку, не розумію, як людина буде проводити стільки роботи на засаді одного лише ентузіазму. Адже роботи має бути проведено дуже багато і така робота повинна бути оплачена на рівні з контент-менеджером чи СММщиком. Надалі у статтях надаються факти роботи з амбассадорами і так - їм не оплачують роботу!

Декілька тижнів назад Бузова повідомила у соц мережі про початок роботи с Пантін як бренд амбасадору. Не думаю, що вона це робить за "просто так", оскільки в неї один сторіз коштує пів лями, хоч і російських.

Тому про неоплачувану основу роботи - це вже занадто. Відсотків 95 - оплачувана робота. Інші 5% - це на першому єтапі на добровільній засаді, а далі вже оплата. Можливо це випробувальний термін, називайте як хочете.

Інформацію ви знайшли цікаву, але вона не дуже відповідає дійсності. Інше питання - чи потрібні амбасадори офіційні різним проектам.
А кожний з нас може бути амбасадором, навіть без згоди проекту, за ідею. Так, наприклад, я амбасадор своєї кішки - веду блог про її життя і публікую різні новини. За ідею

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Re: Баунті - минуле століття
« Reply #30 on: December 13, 2018, 06:53:58 PM »

This is an Ad. Advertised sites are not endorsement by our Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise Here Ads bidding Bidding Open


Offline RlanaS

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 486
  • points:
    616
  • Karma: 82
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: June 16, 2020, 11:10:49 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #31 on: December 13, 2018, 07:17:00 PM »
Декілька тижнів назад Бузова повідомила у соц мережі про початок роботи с Пантін як бренд амбасадору. Не думаю, що вона це робить за "просто так", оскільки в неї один сторіз коштує пів лями, хоч і російських.

Тому про неоплачувану основу роботи - це вже занадто. Відсотків 95 - оплачувана робота. Інші 5% - це на першому єтапі на добровільній засаді, а далі вже оплата. Можливо це випробувальний термін, називайте як хочете.

Інформацію ви знайшли цікаву, але вона не дуже відповідає дійсності. Інше питання - чи потрібні амбасадори офіційні різним проектам.
А кожний з нас може бути амбасадором, навіть без згоди проекту, за ідею. Так, наприклад, я амбасадор своєї кішки - веду блог про її життя і публікую різні новини. За ідею
про Бузову - не цікавлюся)) в Pantene такої інфи ще немає. А от щодо роботи Бузової як бренд амбасадору - це дуже дивно! Амбасадор - це амбасадор, бренд - це бренд, і в даному випадку якраз Pantene є брендом, а не амбасадор і Бузова.  ;) ;D Бузова в тій ситуації буде виступати, як Селебріті (знаменитість яка рекламує продукт). Щодо кота та блогу - це блогінг, а Ви блогер, якщо кіт виступає брендом, то Ви - адвокат бренда, а не амбассадор. То якщо в термінологію маркенгову вникати.
Щодо того, що вважають маркетологи та директори на рахунок оплачуваності роботи Амбасадорів - не моя видумка, а швидше забаганка маркетингового відділу бренду. І про моє нерозуміння цього я теж вище написала! Навіть про вартість, яку заслуговує робота. А це не малі суми!
« Last Edit: December 13, 2018, 07:26:34 PM by RlanaS »

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #32 on: December 14, 2018, 01:26:49 AM »
Декілька тижнів назад Бузова повідомила у соц мережі про початок роботи с Пантін як бренд амбасадору. Не думаю, що вона це робить за "просто так", оскільки в неї один сторіз коштує пів лями, хоч і російських.

Тому про неоплачувану основу роботи - це вже занадто. Відсотків 95 - оплачувана робота. Інші 5% - це на першому єтапі на добровільній засаді, а далі вже оплата. Можливо це випробувальний термін, називайте як хочете.

Інформацію ви знайшли цікаву, але вона не дуже відповідає дійсності. Інше питання - чи потрібні амбасадори офіційні різним проектам.
А кожний з нас може бути амбасадором, навіть без згоди проекту, за ідею. Так, наприклад, я амбасадор своєї кішки - веду блог про її життя і публікую різні новини. За ідею
про Бузову - не цікавлюся)) в Pantene такої інфи ще немає. А от щодо роботи Бузової як бренд амбасадору - це дуже дивно! Амбасадор - це амбасадор, бренд - це бренд, і в даному випадку якраз Pantene є брендом, а не амбасадор і Бузова.  ;) ;D Бузова в тій ситуації буде виступати, як Селебріті (знаменитість яка рекламує продукт). Щодо кота та блогу - це блогінг, а Ви блогер, якщо кіт виступає брендом, то Ви - адвокат бренда, а не амбассадор. То якщо в термінологію маркенгову вникати.
Щодо того, що вважають маркетологи та директори на рахунок оплачуваності роботи Амбасадорів - не моя видумка, а швидше забаганка маркетингового відділу бренду. І про моє нерозуміння цього я теж вище написала! Навіть про вартість, яку заслуговує робота. А це не малі суми!
Піарщик - ось ще інша назва бренд амбасадору, і не важливо яку термінологыю використовують маркетологи.
Бренд амбасадор, посол, адвокат.....
все одне й те саме

Online epidemia

  • Moderator
  • Padawan
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 10596
  • points:
    13505
  • Karma: 1431
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 50
  • Last Active: Today at 05:59:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 34
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #33 on: December 14, 2018, 08:08:16 AM »
Піарщик - ось ще інша назва бренд амбасадору, і не важливо яку термінологыю використовують маркетологи.
Бренд амбасадор, посол, адвокат.....
все одне й те саме


Я не люблю слово «піарщик», воно трішки дискредитоване. Але є безліч інших приємних найменувань - PR-профі, PR-фахівець, менеджер по зв'язку з громадськістю, менеджер інформаційних технологій, які навіть звучать якось по-новаторськи :)
Роль «піарника» - лобіювати інтереси компанії в колах ЗМІ, в групах впливу або ж активно працювати з аудиторією бренду, продукту, послуги. На жаль, в Україні часто - все в одному флаконі >:(
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
██████████████████████████████
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
██████████████████████████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Offline RlanaS

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 486
  • points:
    616
  • Karma: 82
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: June 16, 2020, 11:10:49 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #34 on: December 14, 2018, 02:00:37 PM »
Піарщик - ось ще інша назва бренд амбасадору, і не важливо яку термінологыю використовують маркетологи.
Бренд амбасадор, посол, адвокат.....
все одне й те саме
PR менеджер з іншої опери, вони не займаються блогами та соц.мережами на пряму. PR менеджер продумує стратегії просування бренду. Люди, які впливають на стиль роботи компанії. А от СММ-щик та амбассадор якраз роблять всю "чорну" роботу по продуманій стратегії розвитку компанії PR-щиками, в блогах та соц.мережах + відповідають за комунікацію з ЦА.

Я не люблю слово «піарщик», воно трішки дискредитоване. Але є безліч інших приємних найменувань - PR-профі, PR-фахівець, менеджер по зв'язку з громадськістю, менеджер інформаційних технологій, які навіть звучать якось по-новаторськи :)
Роль «піарника» - лобіювати інтереси компанії в колах ЗМІ, в групах впливу або ж активно працювати з аудиторією бренду, продукту, послуги. На жаль, в Україні часто - все в одному флаконі >:(
Цілком згідна! Так відбувається коли PR менеджер не є дуже кваліфікованим, або коли компанія маленька, і вони вважають, що маркетинг може робити одна людина за всіх )) Не розуміючи, що PR менеджер ніколи не зможе зробити роботу СММ менеджера, чи менеджера з реклами, чи креативного менеджера, чи того ж амбассадора, адвоката чи посла... То все має свої знання та вміння, без яких неможливо потягнути проект у всіх напрямках. Навіть, якщо PRщик кваліфікований по усіх напрямках одразу, він фізично не потягне ЗМІ, рекламу, соцмережі, блоги, копірайт, дизайн і ще купу всього...

Offline Colt_AF

  • Member
  • *
  • Activity: 106
  • points:
    268
  • Karma: 23
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 3
  • Last Active: February 12, 2021, 02:46:40 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 15
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #35 on: December 14, 2018, 03:40:47 PM »
я пів дня читав цей амбасадор на російськомовній гілці тепер тут ))) як по мині це просто вид баунті в яке ще треба прорватися а потім піарити як піар менеджер... Я не думаю що баунті вмерли просто є баунті є скамбаунті є навіть баунті без ісо які прориваються на ринок, просто треба робити баунті якісно а не соціалки і чикати ввід них сумегу бабала...

Offline Gravatai

  • Hero Member
  • *
  • Activity: 747
  • points:
    11514
  • Karma: 84
  • FRX: Ferocious Alpha
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 07, 2022, 09:39:22 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 22
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #36 on: December 14, 2018, 05:59:46 PM »
я пів дня читав цей амбасадор на російськомовній гілці тепер тут ))) як по мині це просто вид баунті в яке ще треба прорватися а потім піарити як піар менеджер... Я не думаю що баунті вмерли просто є баунті є скамбаунті є навіть баунті без ісо які прориваються на ринок, просто треба робити баунті якісно а не соціалки і чикати ввід них сумегу бабала...
Згоден з вами, працювати в баунтi кампаніях потрібно якісно, ​​а не заради галочки, тому що від кожного учасника залежить збере гроші проект чи ні. А взагалі традиційні баунтi правда вмирають, багато CEO скаржаться на те, що віддачі від проведення баунти кампаній вони не отримали, тому подивимося що нас чекає в майбутньому.

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

Re: Баунті - минуле століття
« Reply #36 on: December 14, 2018, 05:59:46 PM »


Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #37 on: December 14, 2018, 08:48:47 PM »
я пів дня читав цей амбасадор на російськомовній гілці тепер тут ))) як по мині це просто вид баунті в яке ще треба прорватися а потім піарити як піар менеджер... Я не думаю що баунті вмерли просто є баунті є скамбаунті є навіть баунті без ісо які прориваються на ринок, просто треба робити баунті якісно а не соціалки і чикати ввід них сумегу бабала...
Згоден з вами, працювати в баунтi кампаніях потрібно якісно, ​​а не заради галочки, тому що від кожного учасника залежить збере гроші проект чи ні. А взагалі традиційні баунтi правда вмирають, багато CEO скаржаться на те, що віддачі від проведення баунти кампаній вони не отримали, тому подивимося що нас чекає в майбутньому.

Віддачі немає і сьогодні від баунті, і не важиво як працювати. Віддача лише в одиницях проекту. Тому кожний і шукає нових напрямків для себе. Хай посол - це новий вид баунті, але яка різниця, Якщо за ту саму работу ви отрімуєтев 200 разв більшу отплату вашої праці.
І навіть якщо  конкур на прийняття такої роботи, то воно ж нічого не вартує - заповнити анкету та випробувати долю..

Але якщо вам подобається працювати за легкі копійки, тоді чому ви взагаді у цю сферу прийли... проста праця на відсиджування штунів оплачується набагато більше, ніж 5 баксів за місяців 6 роботі в баунті (в кращому випадку)

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #38 on: January 11, 2019, 03:21:48 AM »
Всім привіт!
Якщо у данній гілці ще є необхідність для обговорення я створила опитування! Дуже цікава ваша думка, можливо хтось запропонує свій варіант!
Цікаво для обговорення!

Online epidemia

  • Moderator
  • Padawan
  • *
  • *
  • *
  • *
  • *
  • Activity: 10596
  • points:
    13505
  • Karma: 1431
  • Mixero: Privacy by XMR (Monero) bridge
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 50
  • Last Active: Today at 05:59:14 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 34
    Badges: (View All)
    Fifth year Anniversary Fourth year Anniversary 10 Posts
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #39 on: January 11, 2019, 08:38:05 AM »
Всім привіт!
Якщо у данній гілці ще є необхідність для обговорення я створила опитування! Дуже цікава ваша думка, можливо хтось запропонує свій варіант!
Цікаво для обговорення!

Привіт :) Дякую за голосування :)
Відповім так:
Проголосував за баунті. Чому? Тому, що це абсолютно безкоштовно, людина просто витрачає свій час і за це отримує певний прибуток...хоча останнім часом більшість проектів скам...але все ж таки.
Найбільш прибутковим (у повному розумінні цього слова) є інвестиції в молоді стартапи - ви дійсно можете зірвати КУШ! Але, також людина може втратити всі свої кошти...тобто це палка з двух кінців.
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░██████░░░░░░░░█████████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████████
░░░░░░█████████░░█████████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████
░░░░░░█████████░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
████░░░░░░░░░░░░░░█████████
██████████████████████████████
█████████▀▀███▀▀░░▀▀▀█████████
███████▀░░█▀░░░░▄▄▄▄▄▄▄███████
██████░░░██░░▄█▀▀░░░░░▀▀██████
█████░░░░█░░███████▄▄▄░░░▀████
███░██░░░█▄████████▄░▀█▄░░░███
███░░██░░░███████████░░▀█▄░███
████░░▀██▄▄████████░██░░░█▄███
█████░░░░░▀▀▀▀▀▀██░░██░░░█████
███████▄▄▄▄▄▄▄█▀░░░▄█░░░██████
████████▀▀▀▀░░░░░░██░░▄███████
██████████▄▄▄▄▄████▄██████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIXERO.IO
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
..
..
..
..
..
..
..
..
██████████████████████████████
███████▀▀██░▀█████████████████
████████░░█░█▀▀░██████████████
████████░░▀░░░▄███████████████
██████▀░░░░░░░░░▀██████░▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░██▀▀█▄░░████
████░░░░░░░░░░░▄████▄░▀██░░███
████░░░░░░░░░▄██▀░▄██░░██░░███
█████░░░░░░▄██▀████▀░░██░░████
███████▄▄▄████▄░░░░▄██▀░░█████
███████████░░▀▀▀██▀▀▀░░▄██████
██████████████▄▄▄▄▄▄██████████
██████████████████████████████
..
..
..
..
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
MIX.NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
█████████████
█████████████
░░░░░░░░░██████
█████████████░░░░██░░░██████
█████████████░░░░░░░░░██████
█████████████
█████████████░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░░░░░░░░░░░░░░█████████
░░█████████░░░░█████████
░░█████████
░░█████████░░░██░░░░░░░░░░████
░░█████████░░░░░░░░░░░░░░░████

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #40 on: January 11, 2019, 09:42:52 PM »
Всім привіт!
Якщо у данній гілці ще є необхідність для обговорення я створила опитування! Дуже цікава ваша думка, можливо хтось запропонує свій варіант!
Цікаво для обговорення!

Привіт :) Дякую за голосування :)
Відповім так:
Проголосував за баунті. Чому? Тому, що це абсолютно безкоштовно, людина просто витрачає свій час і за це отримує певний прибуток...хоча останнім часом більшість проектів скам...але все ж таки.
Найбільш прибутковим (у повному розумінні цього слова) є інвестиції в молоді стартапи - ви дійсно можете зірвати КУШ! Але, також людина може втратити всі свої кошти...тобто це палка з двух кінців.

Повністю с з вами згодна. Але якщо людина не цінує свій час - це теж погано, адже час - це гроші

Offline Yuliya2404

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 394
  • points:
    556
  • Karma: 66
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 1
  • Last Active: September 07, 2019, 11:33:13 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 17
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #41 on: January 12, 2019, 12:17:52 AM »
Всі почали хоронити баунті, багато хто покинув цей тип заробітку і взагалі пішов із крипти. Я продовжую працювати з баунті і дуже рада, що багато юзерів покинули цю сферу) Вважаю, що зараз дуже вигідно займатися баунті. Якщо раніше в проект набивалося по 1-2 тис люду, то зараз максимум 500, а пули залишилися такими ж.

Звичайно, якісних баунті та й взагалі проектів дуже мало, але вони є. Краще вести кілька якісних ніж 50 всіх підряд (як раніше я вела), бо не було часу всі проаналізувати. До того ж, ведучи кілька проектів, ти зменшуєш навантаження на твіттер, який як всі знають є дуже примхливим, раніше мене регулярно банили.

Вважаю, що 2019 буде роком накопичення, а 2020 будуть нові рекордні вершини, побачимо)
███▌
 ▐██▌
   ███
    ▐██▌
      ███
 ███   ▐██▌                  ██
 ████    ███               ████
 █████▌   ▐██▌           █████
 ███ ███    ███        ████ ███
 ███  ▐██▌   ▐██▌    ████   ███
 ███    ███    ██ ████     ███
 ███     ▐██▌   █████       ███
 ███       ███   ▐█▌        ███
 ███        ▐██▌            ███
 ███          ███           ███
 ███           ███         ███
                 ▐██▌
                  ▐██
                    ██▌
                      ████




..DIGITAL CRYPTO.............
..WEALTH MANAGEMENT..
..PLATFORM.......................

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

        ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  ████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

Offline RlanaS

  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 486
  • points:
    616
  • Karma: 82
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 2
  • Last Active: June 16, 2020, 11:10:49 AM
    • View Profile

  • Total Badges: 16
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #42 on: January 12, 2019, 12:52:49 AM »
Всі почали хоронити баунті, багато хто покинув цей тип заробітку і взагалі пішов із крипти. Я продовжую працювати з баунті і дуже рада, що багато юзерів покинули цю сферу) Вважаю, що зараз дуже вигідно займатися баунті. Якщо раніше в проект набивалося по 1-2 тис люду, то зараз максимум 500, а пули залишилися такими ж.
Вважаю, що 2019 буде роком накопичення, а 2020 будуть нові рекордні вершини, побачимо)
Звичайно ж  це плюс і залишилися, в основному, ті, хто встиг відчути прибуток (встигли отримати виплати і розуміють, що це за заробіток може бути). А ті, що відпрацювали не отримавши нічого, або копійки, звичайно ж не будуть продовжувати, бо не можуть зрозуміти у чому суть такої роботи.
Також підтримую вашу думу, щодо 19-20 років.

Offline Dushanaya

  • Scammer
  • Sr. Member
  • *
  • *
  • Activity: 539
  • points:
    6280
  • Karma: -6
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: May 15, 2021, 08:01:47 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 25
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #43 on: January 12, 2019, 01:42:20 AM »
Всі почали хоронити баунті, багато хто покинув цей тип заробітку і взагалі пішов із крипти. Я продовжую працювати з баунті і дуже рада, що багато юзерів покинули цю сферу) Вважаю, що зараз дуже вигідно займатися баунті. Якщо раніше в проект набивалося по 1-2 тис люду, то зараз максимум 500, а пули залишилися такими ж.
Вважаю, що 2019 буде роком накопичення, а 2020 будуть нові рекордні вершини, побачимо)
Звичайно ж  це плюс і залишилися, в основному, ті, хто встиг відчути прибуток (встигли отримати виплати і розуміють, що це за заробіток може бути). А ті, що відпрацювали не отримавши нічого, або копійки, звичайно ж не будуть продовжувати, бо не можуть зрозуміти у чому суть такої роботи.
Також підтримую вашу думу, щодо 19-20 років.
Чудовий настрій з приводу прибутку!
Не покидаючи баунті та цей вид заробітку пропоную більш детально розглянути програми амбсасадорів

Offline cryptoholder2018

  • 1 strike
  • Full Member
  • *
  • *
  • Activity: 246
  • points:
    436
  • Karma: -1
  • Trade Count: (0)
  • Referrals: 0
  • Last Active: January 24, 2019, 06:36:32 PM
    • View Profile

  • Total Badges: 21
    Badges: (View All)
    10 Posts First Post Fifth year Anniversary
Re: Баунті - минуле століття
« Reply #44 on: January 12, 2019, 04:45:26 AM »
Всім привіт!
Якщо у данній гілці ще є необхідність для обговорення я створила опитування! Дуже цікава ваша думка, можливо хтось запропонує свій варіант!
Цікаво для обговорення!

Привіт :) Дякую за голосування :)
Відповім так:
Проголосував за баунті. Чому? Тому, що це абсолютно безкоштовно, людина просто витрачає свій час і за це отримує певний прибуток...хоча останнім часом більшість проектів скам...але все ж таки.
Найбільш прибутковим (у повному розумінні цього слова) є інвестиції в молоді стартапи - ви дійсно можете зірвати КУШ! Але, також людина може втратити всі свої кошти...тобто це палка з двух кінців.

Привіт. Проголосував за інше, тому що аірдроп раніше загубили соц мережі, баунти дійсно нічого не преноса в гаманець ... а інше в наш час при маєтку кілька акков це саме те, так що солідарний з Вами ...

 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
BTC Donations: bc1qjf99wr3dz9jn9fr43q28x0r50zeyxewcq8swng
BTC Tips for Moderators: 1Pz1S3d4Aiq7QE4m3MmuoUPEvKaAYbZRoG
Powered by SMFPacks Social Login Mod