follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit


Author Topic: (ANN) CONTENTS PROTOCOL - Контрольна платформа на основi нагород PIONEER  (Read 1139 times)

cryptoholder2018

 • 1 strike
 • Full Member
 • *
 • *
 • Activity: 246
 • points:
  436
 • Karma: -1
 • Trade Count: (0)
 • Referrals: 0
 • Last Active: January 24, 2019, 06:36:32 PM
  • View Profile

 • Total Badges: 14
  Badges: (View All)
  Karma Bad 10 Poll Votes Poll Starter
Швидкий розвиток технологій впливає на кожен аспект нашого життя. Це розвиток поширилося на всі галузі фінансів, електронної комерції, освіти і мистецтва під впливом глобалізації і, перш за все, призвело до винаходу технології блокчейн. Можливості Blockchain величезні, і здається, що практично будь-яка галузь, що має справу з транзакціями, безпекою і прозорістю, які можуть означати будь-яку галузь, може і буде зруйнована технологією Blockchain.

Блокчейн має багато цінних характеристик, таких як децентралізований, незмінний, безвідкличний і прозорий. Ці характеристики допомагають Blockchain стати дуже надійним засобом записи даних, яке може замінити традиційні методи запису даних і привести до радикальних змін у багатьох галузях. Банківська справа - це тільки початок, існує більше 40 великих галузей, які Blockchain може трансформувати, в тому числі: промислові IOT, хмарні сховища, хмарні обчислення, цифрові авторські права, страхування, нерухомість, охорона здоров'я, управління ланцюгами постачання й багато іншого. Blockchain надає новий спосіб управління довірою і може зробити організації більш прозорими, децентралізованими, ефективними і безпечними.

Оскільки практично кожна галузь порушується технологією блокчейна, протокол контенту створює платформу поширення контенту, яка буде використовувати прозору і безпечну природу технології блокчейна, щоб створити нову парадигму взаємодії між різними учасниками індустрії створення контенту.


CONTENTS PROTOCOL - це заснована на блокчейне платформа для створення контенту, яка створюється досвідченим набором членів команди, щоб покласти край всій неефективності і проблем, з якими стикаються як творці контенту, так і споживачі з традиційними платформами поширення контенту. Контент протоколу буде відрізнятися від системи поширення традиційних контент-платформ. Це забезпечить систему розподілу справедливої ​​вартості для користувачів, які є дійсними власниками платформи, шляхом створення унікальної і видатної системи винагород як для творців контенту, які створюють всі види контенту, такі як письмові статті, фільми, музика, книги і комікси а також для споживачів контенту , які надають всі дані, які генерують платформи.

Протокол Contents спрямований на створення екосистеми високорозвиненою архітектури, в якій кожен гравець індустрії контенту може легко і активно брати участь в платформі, і, на відміну від традиційних платформ контенту, CONTENTS PROTOCOL буде перетворювати різні дані, які споживачі вводять в платформу, в формі з відгуків, доступних для творців контенту, щоб вони могли створювати більш якісний і більш вимогливий контент.


Екосистема CONTENTS PROTOCOL буде добре стимульована вигідними винагородами як для творців контенту, які виробляють контент різного типу, так і для споживачів контенту, які активно беруть участь в екосистемі протоколу контенту, виконуючи такі функції, як лайки, коментарі, рецензування і публікація. Таким чином, CONTENTS PROTOCOL ECOSYSTEM створюється таким чином, щоб творці контенту могли легко доставляти високоякісне вміст за допомогою технології блокчейна і надавати кожному можливість внести свій внесок в платформи в різних формах і отримати винагороду за їх різні вклади.

CONTENTS PROTOCOL Мережа вирішує асиметрію інформації, яка поширена в нашому суспільстві, переслідує справедливі контракти, розподіляє їх відповідно до своїх здібностей, і дозволяє людям обмінюватися інформативним змістом у вигляді письмового вмісту, відео, фільмів, музики, книг, зображень а також зміцнення активного вкладу користувачів один з одним. CONTENTS PROTOCOL буде служити інструментом для поширення нескінченної і відкритої економіки, заснованої на спільнотах, об'єднаних відповідним контентом. Це засіб від когнітивного виснаження, яке ми відчуваємо кожен раз, коли ми споживаємо контент з найменшим спільним знаменником, з невеликою альтернативою, що є результатом ефекту масштабу в нинішній екосистемі контенту.

CONTENTS PROTOCOL токен технічні характеристики:

Екосистема протоколу контенту буде працювати з двома різними токенами криптовалюта, які мають свої різні функції. Назва двох токенов: CPT І CP POWER. Cp power буде використовуватися для розміщення ставок користувачами, щоб отримувати більш високі винагороди при виконанні завдань на платформі.

• Тикер: CPT

• Тип токена: ERC20

• Ціна токена ICO: 1 CPT = 0,0018 USD (0,00001600 ETH)

• Мета збору коштів 4 400 000 доларів США (40 000 ETH)

• Всього токенов: 10 000 000 000

• Доступно для продажу токенов: 30%

• Мін. / Макс. Персональний ковпачок: 0,1ETH / 50ETH

ЗМІСТ УНІКАЛЬНІ КОМАНДИ CONTENTS PROTOCOL:CONTENTS PROTOCOL КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ:

Website:
https://contentsprotocol.io/

Telegram: https://t.me/contents_protocol_en

Facebook: https://www.facebook.com/ContentsProtocol/

Twitter: https://twitter.com/contents_prtcl
« Last Edit: December 30, 2018, 08:30:44 PM by cryptoholder2018 »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod