follow us on twitter . like us on facebook . follow us on instagram . subscribe to our youtube channel . announcements on telegram channel . ask urgent question ONLY . Subscribe to our reddit


Author Topic: [ANN] PlutonX (PTX)  (Read 2003 times)

epidemia

 • Moderator
 • Padawan
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • *
 • Activity: 10304
 • points:
  9448
 • Karma: 1227
 • Suum cuique
 • Trade Count: (0)
 • Referrals: 50
 • Last Active: November 26, 2022, 07:39:23 PM
  • View Profile

 • Total Badges: 32
  Badges: (View All)
  10 Posts First Post Third year Anniversary
[ANN] PlutonX (PTX)
« on: January 04, 2019, 07:39:56 PM »


PlutonX повністю відповідає стандарту Know Your Customer (KYC) та Anti-Laundering (AML). Ви зможете придбати тільки 200 PTX без програми Know Your Customer (KYC). Якщо Ви пройдете процедуру KYC, Ви отримаєте додаткові 250 PTX та безкоштовну дебетову картку PlutonX. Згідно з політикою "Комісії з безпеки та обміну" (SEC) щодо ICO, ми дозволяємо нашим клієнтам повністю повернути кошти під час ICO!Що таке PLUTONX?


Команда розробників Plutonx зрозуміла, що найкращим способом створення хорошої криптовалютної платформи є створення багатофункціональної платформи, що має певні утиліти. PlutonX - це реалізація мрії. Монета буде заснована на Mainnet замість того, щоб бути пов'язаним з батьківським ланцюгом. Це означає, що системи безпеки будуть оброблятися PlutonX, що дозволить нам встановити темп і стандарти для типу безпеки, який буде використовуватися.

Існують певні ключові особливості платформи:

Вона має децентралізований обмін, мобільний майнінг, мультиплатформовий електронний гаманець. Користувачі матимуть змогу за декілька секунд провести депозит, вивід монет чи оплату послуг. Ці різні бізнес-моделі покладаються на монету PlutonX. Це дає PlutonX свою сферу застосування, на відміну від більшості інших криптовалютних платформ.

Результатом праці розробників є платформа, яка пропонує користувачам кілька способів заробляти. Якщо ви є трейдером, ви можете використовувати децентралізований обмін для торгівлі монетами з іншими користувачами для отримання прибутку. Якщо ви є майнерам або майбутнім майнером, ви можете прийняти рішення про добування монети PlutonX або скористатися мобільним додатком PlutonX, якщо існують будь-які обмеження на обладнання або підключення до Інтернету з вашого місця. Як наслідок, PlutonX є справжньою екосистемою, яка є стійкою і має мізерну волатильність завдяки корисності, що пропонується різними бізнес-моделями.
МОВА І АРХІТЕКТУРА


PlutonX призначений для майнінгу за допомогою ASIC, які зазвичай використовуються для видобування інших криптовалют. Мова програмування C ++, яка використовується для побудови Bitcoin Blockchain. Це означає, що мовна підтримка для наших клієнтів буде заснована на тому ж типі кодування. Мовна підтримка для наших клієнтів для їх проектів буде повністю такою ж, як і у випадку з блокчейном Bitcoin.

E-WALLET


Підтримка декількох валют: Цей гаманець підтримує майже всі популярні крипто-валюти і дозволяє зберігати більше однієї валюти одночасно в одному гаманці. PlutonX E-wallet - це путівник по крипто-світу, створений для спрощення крипто-специфіки і полегшення доступу до монет. PlutonX E-Wallets включає в себе спеціальні гаманці для 30 + популярних криптовалют, доступних на Android і iOS, а також додаток з багатовалютним гаманцем з веб-інтерфейсом.

MOBILE MINING (мобільний майнінг)


PlutonX - це криптовалюта, яка дозволяє користувачам добувати монети за допомогою мобільного телефону. Ми розробляємо додаток з низьким енергоспоживанням і достатньою кількістю монет для видобутку. фактично використовуючи процесор вашого телефону для вирішення складних криптографічних проблем, програма постійно контролюватиме доступну потужність процесора на вашому телефоні. Таким чином, він визначатиме потужності процесора, яка могла б використовуватися для видобутку монет.

Моментальні транзакції:


Платформа має кілька переваг, що дозволяють клієнтам користуватися саме нашою валютою. Давайте розглянемо деякі основні причини, через які підприємці та звичайні користувачі повинні подумати про інтеграцію з нашою платформою. PlutonX створив і запатентував миттєву систему оповіщення про оплату, в якій вони будуть діяти як довірена третя сторона між покупцем і продавцем і полегшуватимуть угоди між ними. Таким чином, вони можуть розглядатися як платіжний шлюз, закріплений за допомогою блокчейну.

DECENTRALIZED EXCHANGE (децентралізований обмінник):


Публічний блокчейн має потенціал діяти як потужна сила вирівнювання для світу шляхом демократизації доступу до фінансових послуг так само, як Інтернет демократизував доступ до інформації. Децентралізована технологія обміну буде відігравати ключову роль у прискоренні нашого переходу до фінансової системи, де люди зможуть безпосередньо здійснювати операції, на основі p2p, без посередників. Останнім часом зростають виклики, що стоять перед встановленими криптовалютними обмінами внаслідок посилення регулювання, питань безпеки та швидкості обробки замовлень, які вирішаться за допомогою PlutonX.

Присутня чудова можливість заробляти на рефералах (на сайт є калькулятор):


На сайті можна побачити команду розробників:


Детальнішу інформацію можете прочитати на офіційному сайті проекту - https://www.plutonx.com/
« Last Edit: January 04, 2019, 07:45:43 PM by epidemia »

Altcoins Talks - Cryptocurrency Forum

[ANN] PlutonX (PTX)
« on: January 04, 2019, 07:39:56 PM »


 

ETH & ERC20 Tokens Donations: 0x2143F7146F0AadC0F9d85ea98F23273Da0e002Ab
BNB & BEP20 Tokens Donations: 0xcbDAB774B5659cB905d4db5487F9e2057b96147F
Powered by SMFPacks Social Login Mod